BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #892939 przez staślubania
Dziewczyny, dopiero wróciliśmy z imprezy w szkole syna, a w międzyczasie byłam na usg i pan doktor powiedział, że już mogę rodzic, bo Staś waży już ponad 3500 i jest jak najbardziej gotowy do przyjścia na świat:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892941 przez staślubania
Hej Dziewczyny:-) melduje po wczorajszym usg, że Staś otrzymał pozwolenie od doktora na wyjście na świat a waży ponad 3500:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892946 przez Cania
hej Mamusie :)

mała mnie dziś obudziła, a tak zaczęła szaleć, jakby chciał wyskoczyć :) Cały brzuch mi skakał we wszystkich kierunkach! :)

Sabina dobrze slyszec, ze wszystko w jak najlepszym porządku :) Niestety nie umiem Ci odpowiedzieć na pytanie odnośnie tego macierzyńskiego...

Staślubania Staś już kawał chłopa! :) nic tylko czekać, aż zdecyduje się przyjść do mamusi i tatusia :)

Z procesji dziś zrezygnuje, pojde tylko na msze, zdecydowanie nie czuje się na silach. Maz pojdzie jako reprezentacja :)

Miłego dnia Wam życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892955 przez elmirka_20
Cześć :)

Gratuluję udanych wizyt u lekarzy! :) Wspaniałe wiadomości :) Byle do porodu - łatwego i szybkiego :)

Agni, śliczny pokoik :) Jeszcze chwilka i będzie już z dzidzią czyli w 100% "ukończony"

Cania, O widzisz! Mój maluszek też szaleje w Kościele i w szkole rodzenia! :) To są dwa miejsca, gdzie brykanie, kopanie i widoki obcego w brzuchu mam gwarantowane :) O ile w szkole rodzenia podejrzewam, że lubi głos połoznej, bo ma ciepły i przyjemny głos, o tyle co do Koscioła mam wątpliwości :D Dlatego bardzo się cieszę, że szybko synka ochrzcimy, bo teraz to nie widać czy on tak szaleje z radości czy dlatego, że szuka wyjścia i chce uciec :) Oby nie! :)

Gdyby mi nie przeniesli wczoraj szkoły rodz. z 17 na 14.00 to miałam jechać do ZUSu po te wnioski (macierzyński i becikowe), dlatego pojade w pon. to bym Wam pozamieszczała skany! mam tylko nadzieję, że mi znowu nie przeniosą szk. rodz. bo mam na 18.00 :)

Dzwoniłam wczoraj do mojego lekarza - mam dobry wynik GBS ;) Uff.. ;) To nawet jak go nie zdążę odebrać, bo zacznę rodzić przed wizytą to już się o synka nie muszę martwić :)

Buziaki, miłego dnia Kobietki! :)

P.S. Ja tez sobie odpuszczam procesję - sama się boję iść a poza tym tyle klękania nie wiem jak bym zniosła... Ciężko z tym brzuszkiem... Pójdę na samą mszę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #892957 przez misiana
Hej dziewczyny :*
Ja wczoraj po powrocie do domku nie zamierzalam lezeć hehe bo nalezalam sie 5 dni :)
Pojechalismy tu i tam, ale przyznam wam sie ze troche mnie rzuch wieczorem bolal, plecy i spojenie ;/
ale dzisiaj juz jest dobrze, chyba musialam sie ponownie przestawic z lozka szpitalnego na domowe ;)
Moj M sprzedal wczoraj mial dobry wieczor i zabral nbas na male zakupy :)
Kupilam sobie legginsy i oczywiscie cos dla malego kazal mi znależć ! ;)
Sam mnie kusi do frzechów, ale wybralam juz coś troszke wiekszego;)

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



I bluza z allegro, ale jest tak na poczatek w razie chlodniejszych dni luc wieczorow ;)


Załącznik nie został znaleziony



mały cos dzisiaj malo ruchliwy..
Zaraz biore sie za sprzatanie bo niby moj Mati sprzatal na bierzaco ale to tylko tak z grubsza hehe
a ja musze miec tak jakos troche bardziej niz po łebkach :)

Milego dnia ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892959 przez rewelka1312
Staslubania to juz spory synek ja mam andzieje ze moja taka duza nei ebdzie bo i tak musze naturalnie rodzic:)
Misiana moja Lenka tez dzis leniwa jescz sie nie obudziala bo zawsze wstajemy o 10 a mnie z 20min temu obudzil facet, zapomnialam ze dzis liczniki wymieniaja i taka zaspana w pizamie wylecialam haha i jescze Lenka spi napenwo bo jescze sie nie ruszala:)
Fajnny ten komplecik z bluza siwa , dla chlopczykow tez mozna fajnie ciuszki znalezc,

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #892961 przez misiana
Agni pokoik cuuuudowny ! ah zakochac sie mozna :)

Śtaślubania No mały jak na swój tydzien naprawde spory facet ;)

Rewelka z tymi ciuszkami dla chlopca to jest tak, że mozna znalezc cos fajnego i ladnego ale i tak moim zdaniem dziewczynke bardziej wystroisz hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892966 przez rewelka1312
No wlasnie jak dla brata chcialam kupic to wszystko przez internet wyszukane bo w sklepach to chyba kobietki zdominowaly swiat:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892968 przez ggabii
Witam się i ja w ten ładny słoneczny dzień :lol:
Podobnie jak i niektóre z Was odpuściłam sobie dzisiejszą procesję. Byłam tylko na mszy.
Heh to ciekawe bo mój maluch również wybiera na szaleństwa spotkania w szkole rodzenia, kościół i zauważyłam też ze u fryzjera :D

Agni pokoik rewelacyjny. Taki schludny i przytulny :)
Staślubania chłop jak dąb normalnie! ;) Czekamy wobec tego aż ciotki będą go mogły wreszcie zobaczyć i poznać.
Misiana cudne ubranka! :) A ten bezrękawnik z uszkami.... :silly: już widzę oczami wyobraźni jaki słodziak w tym będzie do schrupania ;)
Rewelka ja ostatnio też taka rozespana i w pieleszach wybiegłam przed dom bo musiałam koparce ustąpić miejsca i przesunąć samochód. Ten wzrok facetów był bezcenny ;) Baba blondynka w ciąży, nieuczesana i rozespana i leci spanikowana do auta którym potem jak na złość nie potrafi wycofać. Haha :D Przynajmniej dzień mieli rozpoczęty rozrywką jakąś ;)

Miłego i rodzinnego dnia życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892969 przez Agnilla
Dzien dobry :)
Dziekuje Wam bardzo :) Troche tam goło, ale jak lokatorka sie wprowadzi to pewnie się cieplej w pokoju zrobi :)
Weszlam dzis na wage, od 3tc mam na plusie 16,5 kg...moglo byc mniej, ale wielkiej tragedii nie ma. powinnam napisac to co zawsze, ze od dzis dieta....ehe do soboty chyba :lol:
Elmirka, a becokowe to nie w MOPSie? jestem ciekawa, czekam na informacje :) ja wczoraj bylam w US, zaswiadczenie o dochodzie dostalam od reki, az w szoku bylam :)
dzis maz ma mi popstrykać jakies fotki, musze go wykorzystac poki jest w domu :) pomalowalam wczoraj paznokcie, wiec dzis niech Pola siedzi w brzuchu ;) zreszta stwierdzilismy dzis, ze jeszcze sroda to nie ten czas ;) ja musze zrobic porzadek w zdjeciach a maz w pracy wciaz :P
wczoraj córka mojego meza jak zawsze o 23 zaczela tance, moja ona jest za dnia, w nocy to jego dziecko ;) beda razem mundial ogladac :P
dobrze, ze kupilam wczoraj truskawki, na 2 sniadanie koktajl bedzie :)
miłego dnia laski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892975 przez agnieszka89
Agnilla tak becikowe w MOPS u nas na stronie sa wnioski po pobrania tak wiec nie trzeba po sam wniosek wycieczki robic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892984 przez misiana
Agnilla masz rację, o becikowe sklada sie wniosek w MOPSie, ja jednak zrobiłam sobie wycieczke, pani wytłumaczyla mi co wypelnic a czego nie i przy okazji dostałam wniosek o dodatek z tytułu urodzenia sie dziecka (drugi tysiac) i rodzinne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892990 przez elmirka_20
Oooo, dzięki Kobietki! :) Czyli do ZUS po sam wniosek na macierzyński a MOPS'u po becikowe. Zapamiętać :) Postaram się to w pon. pozałatwiać :)

Ale miałąm garów do umycia :/ Wreszcie skończyłam. I poległa jedna szklanka, która wyślizgnęła mi się z rąk. No trudno :) Nie będę za nią tęsknić bo była długa i ciężko się ją myło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892991 przez Agnilla
ale ja nadal nie kumam, jaki wniosek o macierzynski do zusu? to w przypadku osob niepracujacych? :) kurde poszukam jeszcze raz na swojej str mopsu, moze przegapilam wniosek, a tylko tego mi brakuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892999 przez misiana
Agni Ja nie kumam tego z macierzynskim po co do Zusu? Ja pracuje w firmie ktorej ksiegowa jest moja tesciowa i mowila ze musze napisac wniosek i jej go dostarczyc a ona go przekaze do ZUSu. Ale miala dzwonic i upewnić sie jak to jest dokladnie bo jestem pierwsza kobieta w tej firmie ktora jest w ciązy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl