BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #894135 przez Ali
Meniado piękne zdjęcia, aż miło się ogląda :)
Agni to jeszcze troszkę czasu zostało, chociaż Pola może to zmienić. Głowa do góry, będzie dobrze!
A ja dziewczyny miałam atak rozpaczy.. Stanęłam przed takim wielkim lustrem z tymi moim trzema rozstępami i się okazało, że jest więcej.. Głupia jestem, ale nie potrafiłam się uspokoić, aż w końcu zasnęłam. Bardzo krytycznie zawsze podchodziłam do brzucha, musiał być idealny, a tutaj rozstępy. Ciężko mi się z nimi oswoić,a co dopiero zaakceptować. A teraz wszystko mnie boli, synuś też chyba przeżył stres. Mam za swoje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894137 przez wiolcia1004
Agni z jednej strony fajnie ze znasz juz termin bo sie przygotujesz itd, ale noc przed zgloszeniem sie na oddzial albo pare nocy przed to wspolczuje bo bedziesz juz taka zestresowana ze szok. Ale dasz rade bedzie dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894162 przez elmirka_20
Ale się dzisiaj nachodziłam! :) Spacerkiem! :) Był też pucharek owoców z bita śmietaną (taką prawdziwą a nie sztuczną :) ) i gorąca czekolada - też z bitą śmietaną... Mniam! ;)
I spotkanie z koleżanką i jej prawie miesięczną córeczką :)
A i było też zdobycie wniosku o becikowe i spisanie, jakie jeszcze dokumenty trzeba donieść (jest tego trochę...)

Na 18.00 szkoła rodzenia a ja już nie mam sił..... Eh... trzeba jeszcze trochę wyłuskać ...

Misiana, bardzo dziekuję Ci za linki do naklejek - użytkownik już neistety żadnych przedmiotów nie sprzedaje, ale miałam farta i poszłam dziś do sklepu za 5 zł. Zapytałam czy mają naklejki i na scianę i..... Siedziałyśmy z pania na podłodze i wybierałyśmy z całego kosza i mnóstwa wzorów i formatów naklejki dla mojego synka! :) Zdecydowałam się w końcu na taką:


Załącznik nie został znaleziony



I naprawdę jedyne 5 Zł :) Oczywiście księżniczek było znacznie więcej, ale i mam dla synka coś nautralnego ;)
I jak będe w mieście jeszcze w tym tygodniu to kupię kilka innych - tak na wszelki wypadek ;) niech leżą a co :) Zawsze można dziecku wystrój zmienić co jakiś czas ;) Za taką cenę? ;)

Meniado, masz piekne zdjęcia! Nie dość że wspaniała pamiątka to jeszcze takie cudne widoki! :)

Agnieszka89 - nawet ggyby ta herbatka z liści malin miałą nie podziałać tak jak chcemy czyli na skurcze i przygotowanie szyjki do porodu, to zawsze to świetny detoks dla naszego organizmu :)

Polikaaa1 - śliczne te butki! ;) Naprawdę piękne! ;)
A czop może byc bez krwi także jak tak podejrzewasz, to na pewno odszedł ;) mi też - kilka dni temu, więc czekam na poród ;) Choć to wcale nie musi być prędko ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894164 przez meniado
Ja właśnie odespałam nocne bóle uszów, które nie dawały mi spać.

Ainoah imiona bardzo ładne - podziwiam że zdecydowaliście do konca nie znać płci - ja to bym nie wytrzymała :)

Agnilla tak trzymaj :) pozytywne nastawienie przede wszystkim! A Poli powiedz niech siedzi grzecznie w brzuszku do przyszłej środy :)

Ali jak Ty tak przeżywasz 3 rozstępy to chyba wyślę Ci na "postrach" mój brzuch :laugh: - mam gęstą pajęczynę a do tego mój M mówi mi że mi się robi już rozstęp w rozstępie - mimo że się codziennie namiętnie smaruje różnymi specyfikami - a Helenka jeszcze wypycha głowę na maxa i robi kolejne
Podziękowania: Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894168 przez martyska
Elmirka naprawdę 5 zł? No śliczne są aż muszę zgapić i obejde wszystkie sklepy za 5 zł w moim mieście chyba :woohoo:

Ali mi rozstępy też wyszły dopiero tydzień temu pomimo maści :angry: ale mówi się trudno damy rade :)

No to Agnilla znasz termin chociaż faktycznie jak na bombie :blink:
Podziękowania: Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894184 przez Cania
Ainoah wszystkie imiona ladne :) Macie jeszcze chwilke na decyzje :) Jak zobaczycie malenstwo i popatrzycie mu w oczka, to bedziecie wiedziec! :)

Agni wiec musisz robic wszystko zeby doczekac terminu :) albo glosno krzyczec w szpitalu ze przyjechalas na cc :D :) ale lepiej wyjscie nr jeden heh :)

Ali nie denerwuj sie rozstepami. Trudno, zdarzaja sie. Nie jest to koniec swiata, bedziemy musialy jakos zyc. Najwazniejsze zeby nasze malenstwa byly zdrowe i szczesliwe. Zachozac w ciae musialysmy sie liczyc z wieloma niedogodnosciami i dolegliwosciami, rowniez z ewentualnoscia powstania rozstepow. Nie wszystkie brzuszki wygladaja po porodzie jak brzuchy modelek i musimy sie z tym pogodzic. Takze nie denerwuj niepotrzebnie siebie ani malenstwa, bo nikomu to na dobre nie wyjdzie. WIadomo, ze chcialoby sie rozstepow uniknac. Ale jesli juz sa, to niestety trzeba sie z nimi chwilowo zaprzyjaznic i tak jak bylo w tym zdjeciu, nosic dumnie swoje zdobyczne blizny :) ja sie solidaryzuje z meniado i jej pajeczyna na brzuchu, bo mam podobnie :) juz przestalam zwacac uwage, bo codziennie cos nowego.

Elmirka sliczne te naklejki! i widzisz, nie musza byc z leroy te drogie :) Te ktore kupilas sa naprawde swietne! :) I za jaka cene! :)
Podziękowania: Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894192 przez malgorzatawalak
Oj dziewczyny pare godzin mnie nie bylo a tu juz pare stron do nadrobienia :laugh: pewnie po porodzie bedzie lekkie oziebienie na forum bo bedzie mniej czasu ;)
Agni glowka do gory wszystko bedzie dobrze...trzeba tak jak ty patrzec optymistycznie na termin porodu...masz racje ze tydzien wiecej na zwolnieniu platnym i tydzien pozniej na macierzynski pojdziesz :) ja chyba jednak troche bylabym zawiedziona bo to tylko jedna noc nie przespana i w strachu a takto czeka cie jeszcze tylko tydzien ale nie patrz na mnie wazne ze ty odbierasz to inaczej :laugh:
Odnosnie biustonoszy to nigdy nie mialam wybitnie wielkiego biustu szczerze mowiac nadal czekam na jego powiekszenie :dry: chyb mnie troche ominelo bo nic mi cycki nie urosly :laugh: tylko wiecej pod biustem sie zrobilo ...ale to od utycia w ciazy wiec sie nie liczy :angry:
Ja dzis pierwszy raz od paru dni zjadlam obiadek i az mi glupio sie zrobilo bo nalozylam sobie porcje jak dla meza a zjadlam wszystko i za pol godziny bym chetnie ciastem poprawila tylko poszlam spac :cheer:
Elmirka sliczne te naklejki na sciane i nikt by nie powiedzial ze tylko 5 zl :laugh: na twoim miejscu bym nawet nikomu nie mowila ;) ale to tak jest ze niestety trzeba sie nachodzic i naszukac zeby cos fajnego i w miare w cenie znalezc...
Sluchajcie tyle teraz sie tego slyszy ze dziewczyny na koncowce ciazy zglaszaja sie z brakiem ruchow dziecka i potem tragedia jest...ja wczoraj sie balam bo maly mi sie nie ruszal ...zmienialam pozycje lezenia a tu nadal nic...i w koncu mowie do meza ide do wanny ...zeby sie ogarnac jak cos bo brudna do szpitala nie pojade...a tu moj synus po 5 min zaczyna szalec i to tak jakby sam plywal w wannie :laugh: jaka ulga dziewczyny ze jednak wszystko ok ... Strach byl :unsure: powiedzcie jak to jest ze od jajeczka sie czlowiek martwi i pielegnuje i tak juz zostanie dopoki czlowiek nie zamknie oczu...a mama mi mowila ze od 38 lat jak urodzila sie moja siostra ona do konca i spokojnie nie przespala zadnej nocy :unsure:
No coz...zycze zebysmy te ktore sie jeszcze nie rozpakowaly spaly smacznie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894193 przez malgorzatawalak
Ale sie rozpisalam ;) sorry laseczki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894194 przez wiolcia1004
Malgorzatawalak swieta racja z tym zamartwianiem mama zawsze mi powtarzala zobaczysz jak bedziesz miala swoje dzieci i juz wiem czym to pachnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894204 przez gabi28
hej..jestem.

Agni a jednak lipiec. :)
Jeju tyle napisałyście,że nie wiem co odpisać.

Ali... ja Cię doskonale rozumiem.Dbam od pierwszego miesiąca o brzuch,żeby nie było rozstępów,Codziennie oglądam się w małym i duzym lusterku.. i jestem przekonana,że tak samo bym zareagowała gdybym zobaczyła swoje rozstępy.T oglądając mój brzuch powiedział,że skóra w niektórych miejscach jest naprawdę już max napięta,przez miesiąc niestety może coś tam się pojawić.

Elmirka super te naklejki.aż mam ochotę poszukać sklepów po 5 zł.

A wiecie co mi sie przydażyło? byłam u rodziców (wypadało podjechac jak już byłam w tym mieście w USC) i wychodząc już od nich,schodziłam po schodach i nie wiem jak to się stało,ale po zejściu z ostatniego runęlam całą siłą na kolana. Dzięki Bogu,że brzuchem nic nie dotknęlam. ale i tak sie wystraszyłam,zresztą nie tylko ja ale i T i mama.Olek dość teraz spokojny,ale na szczescie czuje ruchy. Mimo wszystko węwnetrznie czuję niepokój. Tak niewiele trzeba by cos się stało.

Z miłych rzeczy które dzisiaj mi sie trafiły to to,że mam już sukienkę do ślubu..:)
Podziękowania: Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894212 przez Agnilla
eee laski ja tylko taki plaszcz ubieram, wcale odwazna nie jestem i nastawienie tez takie sobie. z jednej str wolalabym juz byc po, a teraz takie przeciaganie na siłe. wczoraj poszlam pod prysznic i wyszlam z placzem. teraz pewnie do niedzieli plakac nie bede, potem kto wie ;)
najgorsze, ze sil nie mam, zeby sobie pokorzystac z tego tygodnia. a maz jak mi kazal lezec, tak dzis mowi, ze juz w ogole mam sie nie ruszac :lol:
ja sie smieje, ze co rano mam robione domowe ktg ;) i nawet jak sie pola nie rusza, to maz serducho slyszy i mowi, ze wali jak dzwon :) teraz pojechal na kosza, ale dostal pozwolenie, pod warunkiem, ze mi zrobi salatke grecka. tak mnie wola z kuchni, ze mimo, ze glodna nie jestem to chyba zaraz sobie naloze :P
ja to chyba jestem jak Gabi z brzuchem, rozstepow nie ma, ale normalnie kazda zyle widac, skora cieniutka itp. ale moja reakcja bylaby odentyko jak u Ali :angry:
Gabi, powiedzialabym mezowi o takim wypadku to by mnie do lozka przywiazal ;) ps. poka sukienke! :)
kurde, naklejki za 5zł to mozna kupowac :) tez bym chciala jakies, ale nie na sciane a na szafe, tylko, ze ja wybredna jestem ;)
Podziękowania: Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894220 przez rewelka1312
Rozpisalam sie i chyba znow post zaginal:( juz mi sie nie chce pusac kolejny raz:)
Glowa mi peka jak nie przejdzie po mocnej herbacie to wezme paracetamol, przynajmniej raz w tug mam taki bol glowy:( nigdy tak czesto jak teraz w ciazy glowa mnie nie bolala...
Moze za 2 tyg zrobia mi usg , moj zadowolony ucieszyl sie ze mala jeszcze zobaczymy moze:) jak brzuch sie za 2 tyg nie obnizy bo narazie jest wysoko ale glowa w dol nawet dzisiaj polzna moimi rekami pojazywala mi i czulam malutka glweczke:)
Ja wczoraj zaowazylam po bokach 2 kropki czerwone, napewno rozstepy ie robia ale juz to olalam juz w lustro nie patrze bo wygladam jak wieloryb twarz 2 razy wieksza, bary jak u atlety a gdy mierzylam biustonisz to plakalam w przymierzalni dzis:D i wiecie co!!!!!! Myslalam ze wyjde z siebie, bylismy w tym sklepie dla dzieci i ciezarnych i byla babka z synem jakies muslimy pozaslaniane glowy, ja merze staniki z cyckami na wierzchu a jej syn gowniarz jeden mi przymierzalnie odslonil sobie wlazil patrzyl jak nie krzyknelam do mojego na caly sklep wielki zeby zwrocil uwage to zwrocil la dziecka a nie matce ktora w dupie miala i sama w przymierzalni stala mierzyla myslalm ze wyjde z siebie a faceci tez w tym sklepie chodza

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894221 przez Cania
malgorzatawalak swieta racja :) mi tez mama caly czas mowi, ze tez sie bede zamartwiac tak, jak ona sie zawsze o nas zamartwiala :D :) no tak to dziala :) ze od malenkosci sie czlowiek troszczy i opiekuje, od jajeczka :) i dzieci zawsze zostana dziecmi, nawet dorosle :)

gabi28 tak naprawde niewiele trzeba zeby sie cos przydarzylo, dlatego caly czas uczulam wszystkie aktywne: zadnych prac na dabinkach i stoleczkach, bo brzuszki coraz wieksze, srodek ciezkosci w innym miejscu niz zwykle i o utrate rownowagi nie trudno, a szkoda zeby sie nieszczescie podzialo. Na szczescie w brzuch sie nie uderzylas i malec sie rusza, wiec mozesz byc spokojna :) pewnie bardziej sie wystraszylas niz jest faktycznie o co. a co do sukienki to juz taki duzy krok :D jak jest sukienka to juz jest prawie wszystko :P :D a zdradzisz jakiego rodzaju bedzie to kreacja? :) bo strzelam ze skoro 'sukienka' to nie 'suknia' slubna :)

Agni ja dostaje ochrzan ze cokolwiek robie... ale jak chce urodzic wczesniej to musze byc przynajmniej troche aktywna! nie moge sie polozyc przeciez :) I nie dam sie do lozka przywiazac heheh :) A Wy macie ten taki sprzecik do sluchania serduszka? :) bo ja probowalam stetoskopem ale nie jestem w stanie zalezc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894225 przez misiana
Ali Głowa do góry, rozumiem cie ze bardzo sie przejelas .. Ale jak masz tylko kilka malutkich to nie mowione ze po porodzie ci nie xnikna.

Cania Meniado podzielam wasz los z rostepami, tez juz sie nimi przestalam przejmowac ..

Rewelka Tez bym nie wytrzymala gdyby taki dzieciak mi do przymierzalni wparował .. Nie wiem po co taka matka zabiera dziecko do sklepu skoro sie nim nie interesuje i robi co chce.

Gabi28 Czekamy na zdj sukienki ! :)

Elmirka naklejka sliczna, ja za swoja dawalam ponad 10zl a ty takie fajne za 5zl kupilas ;) super
Podziękowania: Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894228 przez Agnilla
Cania, sprzet za darmoche, jak narazie dziala dobrze...męża ucho :) ponoc bardzo dobrze slychac, ja niestety tego nie sprawdze ;) moze to zasluga tego, ze mala siedzi dupka w dol, nie wiem, ale niech Twoj maz sprobuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl