BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #898733 przez staślubania
Meniado gratuluję:-) my jeszcze w szpitalu, opisze dlaczego jak będziemy w domku. Ale jestem zakochana w Stasiu:-) cudowny jest:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898734 przez Ali
Meniado gratulacje!!! Helenka maleńka, ale szybciutko nadrobi! :kiss: Dużo, dużo zdrówka dla Was! Odpoczywaj kochana, już niedługo dostaniesz malutką i będziecie się sobą cieszyły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898735 przez maggi
Cześć dziewczyny
Przede wszystkim gratulacje dla nowych mamuś. Jaka rozbierzność wagowa dzieciaczków, jedne duże inne troszke mniejsze ale najwazniejsze że zdrowe. Bardzo mnie cieszą takie informacje, teraz to juz pewnie co raz częściej tak bedzie :)
Troche mnie nie było, zabiegana byłam troszkę i zmęczona. Podczytywałam Was ale nie mialam sily pisać już. Wziełam sie wkoncu porzadnie za dokonczenie spraw wyprawkowych, bo w czwratek lekarz oznajmil mi ze ja to juz moge rodzic w kazdej chwili. Szyjka skrócona i miękka i dotego całymi dniami kłuje mnie w szyjce, wiec powiedzial że terminu nie dotrzymam. A ja niby wszystko miałam dla córki ale wózek i fotelik w garażu po starszej córce, też przeprać trzeba, torby do szpitala nie popakowane, kilka rzeczy do kupienia w aptece,do lekarza ze starsza córką i szczepienie. I jeszzce jak dziewczyny zaczeły rodzic jedna po drugiej to się juz lekko przeraziłam i zaczelam ogarnić temat :) Dzis juz padam na twarz, posprzatałam mieskzanie, jutro jeszcze gości mamy po poludniu to muszę ciasto jakies upiec rano jeszcze.
Koncówka ciązy tez juz mi daje w kosc, zaczne sprzatac i co chwile musze odpoczywać, nogi mi raczej nie puchną ale za to mam taka przypadłość ze strasznie pieką mnie stopy w sensie podeszwy, musze smarowac kremem chlodzącym a czasem jak juz nie moge wytrzymac to wysyłam meża do łazienki po zmoczony recznik w zimnej wodzie i mi obkreca stopy, dopiero wtedy mam ulge. Nie wiem czemu tak mam ale jest to okropne, mam wrazenie jakby mi stopy mialy sie zaraz zapalic hehe.
Pozdrawiam wszystkie lipcówki i jeszcze raz gratulacje dla nowych mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898739 przez malgorzatawalak
Meniado wielkie gratulacje :) usciski dla ciebie i malutkiej :kiss:
Agni jak fajnie ze juz jestescie w domu... :) staslubania czekamy na relacje :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898744 przez misiana
meniado
gratuluje :* trzymaj się kochaną, już jutro będziesz tulila swoją
niunie.

agnilla jak fajnie że już jesteście w domku i że nawet miło wspominasz
cc :* teraz czekamy aż zasypiesz nas zdjęciami twojej niuni :) a widoki
mężus ma super hehe

staslubania trzymaj się w tym szpitalu i czekamy na relacje :* jak
możesz podziel się zdjęciem twojego przystojniaka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898745 przez rewelka1312
Meniado odpoczywaj w takim razie najwazniejsze ze malutka jest napewno pod dobra opieka i zaraz jej waga pojdzie w gore, Angi a jak sie ogolnie czujesz jak sobie dajecie rade? Ciezko? Staslubania czekamy na informacje:)
Kazda wiadomosc cieszy ale juzniedlugo za 2-3 tyg forum bedzie swiecic pustkami jak juz kazda z nas urodzi ale mysle ze po jakims czasie znow ruszy jak sie ze wszystkim uporamy i bedziemy ie wymieniac doswiadczeniami co do karmienia i roznych problemow co nam na drodze stana:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898752 przez wiolcia1004
Meniado kochana gratulacje!!!!!!Czulam ze dzis urodzisz malenka nadrobi szybciutko informuj nas na bierzaco w iare mozliwosci:)
Agnilla twarda z ciebie sztuka ze juz tak latasz z ta blizna:)
Staślubania dawaj znac co sie dzieje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898761 przez magduska
meniado ogromne gratulacjie dla was ;) trzymajcie sie cieplo

rewelka glowa przestala bolec, okazalo sie,ze to na pogode, u mnie pada deszcz i odrazu lepiej :) ale podbrzusze i pachwina boli dalej,ale wiem,ze nie jestem jedyna w takiej sytuacji ;) damy rade do porodu :whistle: chybA hehe

stasslubna trzymajcie sie cieplo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898763 przez Ali
Dziewczyny melduje, że mam skurcze. Coraz mocniejsze i częstsze. Dzwoniłam do mojej gin, ale niestety jest poza zasięgiem :( poczekam jeszcze trochę i jadę do szpitala, bo mam 50 km i trochę się boję, żeby potem nie szaleć. Najwyżej mnie odeślą do domu. Ale stres. Lecę sie ubierać. trzymajcie kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898765 przez sabina211
Trzymam mocno! Powodzenia, odzywaj się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898774 przez Lyanka
Dziewczyny, wiem że już późno, ale poradzcie co mam robić. Wróciliśmy z działki koło 20 i od tego czasu brzuch mi na wszystkie strony chodzi tak mi się synek kręci. Nigdy az tak długo to nie trwało, no i brzuch na dole mnie boli, mam duży ucisk na pęcherz i brzuch twardy jak kamień. Nie wiem, czy to przypadkiem się nie zaczęło....co byście zrobiły na moim miejscu???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898779 przez wiolcia1004
lyanka nic nie zaszkodzi jak pojedziesz do szpitala i to sprawdziisz najwyzej wrocisz do domku i bedziesmz spokojniejsza! Ali badz dzielna 3mamy kciuki:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898782 przez wiolcia1004
Tez czuje parcie na pecherz chyba mala zeszla nizej ale nic pozatym wiec czekam dalej szok co sie tu dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898783 przez rewelka1312
Lyanka mi tutaj u nas polozna mowila ze jak bede miala ciagle twardy brzuch to mam do niej dzwonic to moze pojedz jak masz niedaleko zeby sprawdzic, bedziesz spokojnie spala ale moze tez to przez to ze maly sie kreci i brzuch sie napina

Kurde dziewczyny ale sie maluchy spiesza i ile przed terminem az sie boje bo u mnie cisza spokoj zadnych skurczy ejscze nie mialam nawet tych przepowaidajacych brzuch mam wysoko i dalej mnie cisnie na przepone i ledwo dycham
Ali trzymamy kciuki czekamy na info!

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898789 przez wiolcia1004
Rewelka ja tez mam brzuch wysoko i mnie mala cisnie ale nie kieruj sie tym to moze sie zmienic w kazdej chwili ;-) buziaki dziewczyny powodzenia dobranoc no i owocnej nocy:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl