BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 9 miesiąc temu #898611 przez carmen12345
misiana mnie ginekolog ostrzegała przed tym bo ja od samego poczatku ciazy miałam problemy z moczem a później zaczełam puchnąć i puchnę do dzisiaj.
zrób sobie badania moczu, jeśli nie wykryje Ci białka to zatrucie ciążowe to napewno nie jest , spokojnie. Woda Ci sie zatrzymuje w organizmie i trzeba ograniczyc sól do minimum. A nawet jesli pojawi sie ślad białka to tez spokojnie, ja miałam, dostałam leki i jest juz ok :) no ale puchnę nadal :( a stopy z 36 skoczyły do 38..:OO uroki ciąży takie piękne :unsure:
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #898612 przez rewelka1312
Misiana a czy masz mzoe cisnieniimierz w domu? albo np od jakiejsc sasiadki mzoesz wziasc i zmierzyc cisnienie? Jak cisnienie bedzie do granicy 140/90 to jest ok ale jak wieksze to jedz na pogotowie, ja mierze codziennie odkad zaczely mi puchnac te palce rano, bo jak opuchlizna po nocy przechodzi to jest ok a mi nad ranem sie pojawiala i sie przestraszylam ale o dziwo mam niskie cisnieine, chyba ze jest duchota i pochodze to w granicach 130/70
a tak 120/60, 110/60 wiec niskie ksiazkowe:)
Ja tez sie tego boja bo jak czytalamz e to stan moze byc przedrzucawkowy i ratuja matke pierwsza nie dziecko to az mi stanelo cos w gardle ale jezeli dobrze sie czujesz tylko nogi napuchniete to powinno byc ok:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #898614 przez carmen12345
misiana mnie ginekolog ostrzegała przed tym bo ja od samego poczatku ciazy miałam problemy z moczem a później zaczełam puchnąć i puchnę do dzisiaj.
zrób sobie badania moczu, jeśli nie wykryje Ci białka to zatrucie ciążowe to napewno nie jest , spokojnie. Woda Ci sie zatrzymuje w organizmie i trzeba ograniczyc sól do minimum. A nawet jesli pojawi sie ślad białka to tez spokojnie, ja miałam, dostałam leki i jest juz ok :) no ale puchnę nadal :( a stopy z 36 skoczyły do 38..:OO uroki ciąży takie piękne :unsure:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #898616 przez elmirka_20
Nie, Ali, nie mam wiecej wieści od Gabi28 a też nie chcę podpytywać i przeszkadzać, bo pewnie ma teraz i tak ręce pełne pracy przy Olusiu ;) Liczę na to, że w pon. może sie już odezwie :) Pewnie już są w domku... Oby! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #898619 przez staślubania
Meniado, trzymaj się. Ja jak dostałam o 10.00 kroplówkle z oxytocyna to o 15.00 urodziłam. U mnie poszło szybko:-) też wody odeszły wcześniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #898620 przez misiana
Ali Carmen dzikuje za pocieszenie ;) to tylko nogi iec moze nie mam sie czym marrwić :)
Rewelka nie mam w domu cisnieniomierza,ale pozniej przejde sie do sasiadki mamy, ona ma napewno bo kiedys u niej mierzyłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #898622 przez rewelka1312
staslubania a jak u Ciebie jak synek dalej jestescie w szpitalu?
Misiana ja tez pozyczalam od siostry mojego zeby miec w domu i sobie sprawdzac bo czasami dziwnie sie czuje

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #898638 przez ggabii
Witam gorrrrrącooooo :D

Meniado trzymam kciuki!!!!!!! Teraz jak już maleństwo powiedziało swoje A, że chce już wyjść na zewnątrz to musi powiedzieć i B i sfinalizować szybko swój plan :D Będzie dobrze, jesteśmy z Tobą !!!

Misiana ja też przypuszczam, że to nie jest zatrucie. Teraz na tej ostatniej prostej budzę się z już gotową opuchlizną zwłaszcza na stopach. A pod wieczór to już mam wrażenie jakby skóra przy chodzeniu chciała mi pękać bo takie szczypanie przy poruszaniu się pojawia.

W nocy odwiozłam mężulka w kolejną trasę, wróciłam do domu około 3 więc jak się położyłam to się obudziłam o 11 ;) Teraz muszę się doprowadzić do porządku i jadę do teściowej bo wieczorem jest msza w rocznicę śmierci teścia. Aż wstydzę się te moje nogi pokazywać no ale cóż, takie uroki i nie ja pierwsza i nie ostatnia z takim wyglądem ;)

A ciśnienie? cóż... 140/70 .... ciut to pierwsze chyba podwyższone....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #898640 przez misiana
Weekend więc na forum cisza ;)
Ja juz obiadek ugotowany, za godz M będzie z pracy i jedziemy do jego babci na imieninową herbatkę. A w drodze powrotnej chcielismy nad jezioro wjechac nogi pomoczyc ale coś sie pogoda psuje, chmurzy sie i zawiewa.

Też jestem ciekawa jak tam Wiolciaa bo się nie odzywa i jak tam się czuje Staślubania Gabi28 i maleństwa ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #898649 przez rewelka1312
Tak weekend i cisza na forum, MOJ przyjechal na przerwe i ja mwoie do niego a moze zadzwon do tej poloznej bo ja fajktycznie dzis prawie nic nie jadlam tak mnie dusi i niedobrze mi i zadzownil ona popytala i stwierdzila ze podjedzie i za 5 minut byla juz u nas zbadala cisnienie ,mala dalej glowka do domu jest ale jest wysoko i tam gdzie mnie boli to ona mnie kopie i zrobila siniaka, mam jesc budyn waniliowy i probowac jesc malo a czesto .
Pytala mnie wlasnie czy boli mnie glowa bo mnie osttanio dosyc czesto bolala i czy mroczki przed oczami a ja mialam 2 razy i wlasnie mowila odnosnie cisnienia jakie sa objawy ze cos nie pokojacego, jak spuchnie sie cala jakby mnie cala glowa golala jakby ktos mi paskiem scisnal glowe i jakby na gorze brzuch mnie bolal tez jakby ktos mnie scisnal i mrockzi przed oczami to od razu zadzwonic bo to wlasnie moga byc objawy tego zatrucia a tak tow syztsko dobrze jestesm spokojniejsza, w ponaiedzialek te usg mi jednak zrobia to tez sie bardzo ciesze bo sie wiecej dowiemy i ja sie nie bede tak stresowac:)
Bardzo mila sympatyczna ta polozna a jak badala serduszko malej jak bije to jak moja papuga uslyszala jak zaczela gadac az sie wszyscy smielismy:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #898653 przez Ali
Misiana tez myślę, że Wiolcia zamilkła, to pewnie mamy już kolejną rozpakowaną lipcóweczkę ;)
Ciekawe jak tam Cania? ale myślę, że w związku z tym weselem nie miała dzis po prostu czasu do nas napisać. No chyba, ze Julka jej zrobiła psikusa ;) także czekamy na wieści.
Rewelka fajnie, ze wszystko ok i że w końcu zrobią Ci to usg.
Mój mały mi wierci dziurę z prawej strony brzucha, zabawnie to wygląda :) a muszę się pochwalić, właśnie stanęłam na wadze i co się okazało? Schudłam cały kilogram! Jem tak samo, to dziwne, a tu cały kilogram zniknął w 2 dni, bo w czwartek się ostatnio ważyłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #898660 przez rewelka1312
Ali u mnie to samo 1 kg zgubilam i waga stoi o mnie bardzo cieszy a teraz przez ten zoladek to pewnie jeszcze jeden spadnie bo dzis zjadlam 2 kanapki z serkiem i dopiero teraz miseczje budyniu i poje miete z woda pozniej sprobuje kalafiora ugotowanego podziubac

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #898663 przez ASIczka 07
Cześć Dziewczyny !

Ja dziś od rana troche czasu nie miałam żeby cokolwiek poczytać czy napisac . Bo tak to rano spanie do 9 , potem sniadanko , zakupki , obiadek i teraz chwila spokoju .
A mały mnie tak kopie , wierci sie dzis strasznie . A wczoraj troszke mniej , dopiero coś tam wieczorem.
Dziewczyny dziekuje za opinie na temat imienia dla małego , myśle , ze ktore wybierzemy . Mi tez sie bardziej podoba Filip ale koleżanka tak dała wiec nie wiem czy też tak damy . A chłopakowi Kubuś bardziej - zobaczymy :)
Mowicie tu o nie przespanej nocy i wstawaniu na siku . Ja mam tak , że zawsze wstaje tylko raz na siku a potem szybko zasypiam , ale też czasem jest tak , zazwyczaj budze sie 4 rano i nie moge zasnąc dosc dłuzszy czas .
Też mi noga puchnie cały czas jedna - lewa , nie wiem czemu tylko jedna , dłonie też . Ale to tylko jak jest upał .
Wczoraj mnie na wieczór tak dziwnie brzuch bolał - jakby na okres , nie wiem jak to opisac . Może to jakies bóle przepowiadajace - bo to juz nie dużo zostało do rozwiązania .

Również pozdrawiam jutrzejszą mamusie :) i żeby poród przeszedł bez problemu . Ja na sama myśl sie boje ..

Miłego popołudnia życze Wszystkim Wam ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #898664 przez wiolcia1004
Hej dziewczyny jestem jestem nadal w dwupku, tez czaka na ten moment ale nadal nic ale czytalam ze te oczyczanie organizmu moze byc nawet tydzien przed wiec czekam choc ilosc skurczy mi sie zwiekszyla w pon ide do gin to sie czegos dowiem.
Meniado kochana trzymaj sie dzielnie juz niedlugo bedziesz miala kruszynke obok siebie:)
Rewelka tez stracilam apetyt tzn jem mniej nawet na slodkie odeszla mi ochota ciekawe:)
Misiana teraz sa te upaly itd wiec przez to pewnie te opuchniecia tak jak pisala Carmen jezeli nie masz bialka w moczu w poprzednich badaniach to sie nie obawiaj:)
Noc tez mialam fatalna nie moglam spac masakra jakas:(
Witam nowa mamuske, udzielaj sie nam tu czesto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #898665 przez wiolcia1004
Cania to juz pewnie odstrojona i gotowa do imprezy:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl