BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #898791 przez rewelka1312
Wiolcia ak opadnie to mam nadzieje prosto do porodu, u mnie wszyscy mowia , a Ty pewnie pojdziesz "wysrasz" brzydko mowiac wstaniesz i ala bedzie szybko haha oby tak bylo ale mi sie wydaje ze tak latwo nie bedzie, moja mama mnie urodzila po 5 godz bo odeszly jej wody zaraz skurcze, wsiadla w autobus i pojechala do szpitala i urodzila :) autobusem na porodowke:D

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898793 przez ggabii
Wow dziewczyny co się tutaj dziś dzieje ;) wieczór pełen emocji

Meniado serdeczne gratulacje, malutka z pewnością szybko nadrobi braki (ja też byłam taka malusia jak się urodziłam ;) ). Zdrówka dla Was i szybkiego powrotu do domku!

Agni wspaniale, że już jesteście w domku :) Teraz tylko cieszyć się wspólnym szczęściem i dniami pełne wrażeń i poznawania siebie nawzajem :D

Lyanka ja bym na Twoim miejscu pojechała sprawdzić co się tam dzieje, skoro maluch nigdy tak wcześniej mocno nie brykał. Gdzieś czytałam, żeby sprawdzać również nadmierną aktywność bo maluch może o czymś sygnalizować. A jeżeli to tylko jego harce to przynajmniej się uspokoisz :)

Ali czekamy na wieści. Powodzenia! Trzymam kciuki :)

Dobrej nocki Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898799 przez meniado
W związku z tym że nie mam jeszcze Helenki a nie mogę spać krótko Wam opisze jak to było. Na początku dziękuję za wszystkie dobre słowa i gratulacje :)
O 2.30 z pt/sb odeszły mi wody plodowe w domu delikatnie sie lało a w samochodzie i w szpitalu to już kaluza - rewelka nie martw sie na pewno sie nie pomylisz. W związku z tym że nie było skurczy ani nic mnie nie bolało pojechaliśmy do szpitala bo mamy ok 40 km drogi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898800 przez meniado
Zaraz mi padnie bateria a moj wziął torbę więc pewnie dużo nie napisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898811 przez elmirka_20
Dzień dobry Mamusie! :)

I znowu wieczór pełen emocji po emocjonujacym dniu ;)

Ali, trzymaj się dzielnie! Wszystkiego dobrego i powodzenia - oby to był szybki i łatwy dla Was poród! ;)

Meniado, że tez bateria musiała Ci paść w takim momencie :/ .... Ale najważniejsze, żebyś sie czuła lepiej i mogła mieć córeńkę przy sobie a potem nam wszystko zdążysz opisać :) Główka do góry! :)

Agni! Cudownie, że jesteście już w domku !!! :) Wszystkiego, co najlepsze dla Was! :) I szybkiego powrotu do zdrówka po cc :)

Staślubania, obyś jak najszybciej wróciła i Ty do domku ze swoim Kochanym Stasiem :) Wcale się nie dziwię, że się w nim zakochałaś ;) Niedługo i my zaznamy tak długo oczekiwanego macierzyństwa... ;) Zdróweczka dla Was ;*

Trzymajcie się dzielnie Mamusie! :) ;***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898812 przez staślubania
Hej Dziewczyny:-) wreszcie powiedzieli, że idziemy dziś do domu :-) hurra:-) czekam tylko na zdjęcie szwów i jakieś formalności i do domku:-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898815 przez elmirka_20
Staślubania! :) No, proszę! :) Ledwo piszę a zaraz taka wiadomość !!! :) Wspaniale !!! :) Cieszę sie ogromnie razem z Tobą!!! :) To uciekajcie szybciutko do domku i zacznijcie wreszcie na spokojnie sobą wzajemnie cieszyć !!! :) Buziaki ogromniaste dla Was ;*** :)
Podziękowania: staślubania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898817 przez martyska
Hej dziewczyny melduje sie ze szpitala jeszcze dwa w jednym miałam w nocy skurcze i napinanie brzucha prysznic ani nic nie pomogło przyjechałam do szpitala rozwarcia brak mały waży 3500 podłaczyli mnie pod ktg i wychodziły skurcze to kazali mi wziąś ciepły prysznic i zaraz zn9w podłącza mi ktg żeby sprawdzić czy nadal sa ale czuje ze sa pisze z tel wiec przepraszam za bledy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898821 przez magduska
stasslubna, gratulacjie, wreszcie z malym w domku :)

martyska trzymaj sie cieplutko, dasz rade :) malenstwo bedzie niedlugo z toba

meniado trzymam kciuki za Ciebie i Helenke :) wszystko bedzie dobrze, pozniej nam zdasz relacjie z porodu, a teraz kochana odpoczywaj i ciesz sie córa,jak bedziesz ja tulic w ramionach ;)

a ja po wczorajszym gorszym dniu i bolesnej nocy :( teraz to ledwo sie przekrecam w nocy ,tak pachwina bolala i podbrzusze jak na okres,czuje nawet jak mi sie to wszytsko tam rozciaga, teraz jest juz rano dobrze, ale wieczorem po calym dniu pewnie znow bedzie powtorka z rozrywki ;) trzymajcie sie cieplo i czekamy na kolejne dobre wiesci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898832 przez Cania
Hej Dziewczyny :)

Nie wiem czy uda mi sie Was nadrobic za te 2 dni, naprawde nie mialam czasu tu zagladnc. Najwazniejsze ze Julka pozwolila nam pojsc na wesele siostry! Takze impreza udana :) a teraz moze sie smialo urodzic, bo dzis termin wiec pora najwyzsza! Tylko jakos brak jakichkolwiek przepowiadajacych objawow i to mnie martwi... Zobaczymy w tym tyg na ktg co mi powiedza. Mala bryka wiec raczej ma sie dobrze, cala noc brykala do muzyki :) nawet probowalismy z mezem cos zatanczyc, co prawda powolutku i nie do rytmu, ale do rytmu to bym sie tam pozabijala heh. Wiec probowalismy ja troche wytanczyc :) i mam nadzieje ze juz w koncu die urodzi...

Meniado gratuluje! :) to cudowna wiadomosc :) zdrowka zycze :)

Martyska trzymam mocno kciuki! Dasz rade, Dziewczyno! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898836 przez dariak
Witam ! Nadal w dwupaku niestety...

Ali i Martyska trzymajcie się i szybkich porodów życzę :)

Agnilla i Staślubania super, że jesteście już w domku i szybkiego powrotu do formy po porodach :) teraz to już tylko cieszyć się maleństwami :)

Meniado gratuluję córeczki! :) malutka ani się obejrzysz a nadrobi wagę, a ty zaraz będziesz mogła się nią nacieszyć i wyprzytulać :)

Dziewczyny aż wam trochę zazdroszczę, że już macie maluszki i rodziłyście przed terminem, ja dziś już jestem dzień po terminie i nic :( a tak bardzo nie mogę się go doczekać, chciałabym już go przytulić. a znając moje szczęście urodzę długoo długo po terminie i jeszcze będę musiała mieć wywoływany poród. Ehh przepraszam was, że tak marudzę ale już mi chyba powoli odbija przez to, że ten mój mały leniuszek nie chce wyjść jeszcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898838 przez martyska
Staślubania super że już do domku :laugh:

U mnie skurcze wyszły na ktg no i czuje co 10 min ale nie sa jakieś powalajace bardzo miły lekarz powiedział ze na porodówke weźmie mnie jak moja szyjka bedzie rozwarta bo nie ma sensu zebym męczyła sie tam pare godzin a nawet moge dzis nie urodzic bo to roznie bywa a przynajmniej mi napewno lepiej narazie na zwykłej sali

Ja to wczoraj miałam przytulanki z mężem stymulacje sutków długi spacer i na 10 pietro po schodach może to pomogło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898839 przez misiana
Hej :*
Melduję się 2w1 :)

Ali Lyanka Martyska dajcie znać co i jak ;) Trzymam mocno kciuki zebyście miały to juz za sobą :* ale wam zazdroszczę .. hehe bo u mnie tak jak u dariak czy u ciebie Cania nic sie nie dzieje.

Miłego dnia ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898846 przez ggabii
Hej Mamusie :) Myślałam, że oszaleję jak się z rana okazało, że nie mogę połączyć się z internetem i nie będę mogła się dowiedzieć nowości od Was ;) No ale już w porządku, Wszystko się udało :)

Za dziewczyny, które właśnie oczekują w szpitalach na akcje trzymam bardzo mocno kciuki!!! Jeszcze chwilę, jeszcze moment i będziecie tuliły swoje skarby :) Trzymajcie się dzielnie :)

Staślubania super wieści że już do domku. Wyobrażam sobie jakie to niesamowite uczucie musi być wynieść ze szpitala taką małą kruszynkę i już na zawsze być jej opiekunem.....

U mnie maluch jakiś dziś bardzo leniwy.... Dotknął mnie gdzieś tam delikatnie po brzuszku i to na tyle. Trochę się martwię ale dam mu jeszcze czas :) Przy takich upałach też gdybym mogła spałabym na okrągło hehehe.

Za chwilę jadę do mamusi na niedzielny obiadek. Ale będę Was podczytywać na komórce. Liczę na meldowanie się tu Ali, Lyanki i Matyski i każdej której się już coś zacznie hihihi :) Ale ja ciekawska jestem... Zobaczymy jak mi pójdzie meldowanie jak wyląduje w szpitalu ;) Tymczasem Ciężaróweczki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898847 przez agnieszka89
Meniado gratuluje coreczki, zdrowka zycze i zebyscie mogly do domu wrocic szybko

Staślubania swietnie ze mozecie juz wrocic do domu

mnie tez dzisiaj juz wypisali Jak to mówią nie ma to jak w domu W sumie jak moj Kacperek sie nie namysli na wyjscie to za 1,5 musze wrocic no ale mam nadzieje ze sie jednak z nim jakos dogadam :) Ide odpoczywac bo szpital wyssal ze mnie cała sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl