BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #898412 przez ASIczka 07
Otoż to :) Dziekuje za mile powitanie .
Widze , że mamy podobne problemy . Mi też jeszcze brzuch nie opadł i jak siedze to strasznie mi przeszkadza , musze sie prostowac . Mam też okropeczna ZGAGE , powiedzcie czy też macie i jak sobie z tym radzicie . Ja biore Gaviscon w saszetkach , bo migdały juz mi sie przejadły .. Ale z tymi upałami to jakos musimy dac rade.
Własnie mamy juz wprawdzie wybrane imie dla synka , ma byc Kubuś ale zastanawiamy sie jeszcze nad Filipem , któro Wam sie bardziej podoba ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898414 przez rewelka1312
martyska jakbym miala taka mozliwosc to bym dawno sprawdzila sama dla siebie ale badania na zelazo mialam około 30 tygodnia i wszytsko bardzo dobrze wyszlo i juz wiecej nie badaja. tylko 2 razy w czasie ciazy a o moczu czy glukozie to tu nawet nie slyszalam..
Tez tak myslam moze jakas anemia ale raczej niemozliwe bo ja codziennie zjadam tyle owoców warzyw ze moze mam az nadmiar witamin.. moze taki dzien mam nadzieje ze jutro bede sie lepiej czula...moze to juz organizm zmeczony za bardzo i ta pogoda..
No to 2 tygodnie przed terminem juz naszykowany na porod to ladnie:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898426 przez hansel
ale miałam do nadrobienia, ostro tu piszecie :)
przede wszystkim gratulacje dla nowych mamusiek, strasznie fajnie, ze juz macie szkraby przy sobie, a takiego porodu jak Marta, to chyba każda by sobie życzyła.

właśnie zakupilam lezaczek bujaczek dla Jasia, podaje link, jakby co :)

allegro.pl/bright-starts-lezaczek-kaczus...ier-i4360796029.html


Rewelka, czy Ty nie mialas problemu z dostaniem liści malin tam u siebie, bo ja tu nie mogę tego dostać :/ jutro jedziemy do większego miasta i tam jeszcze poszukam, bo to co sobie przywiozlam z Polski to juz wypilam, a do porodu jeszcze ponad dwa tygodnie :) tez mam problemy z oddychaniem i kręgosłup boli jak nie wiem, ale i tak jak czytam o Waszych dolegliwościach, to mysie sobie, ze delikatnie przechodzei ciąże :)

co do butelek, to ja wczesniej nie zwrocilam uwagi na to, ze jedne do mleka a inne do wody SA specjalne, wiec wczoraj się wybralam na zakupy i w pośpiechu kupilam taka, na której było napisane, ze do mleka, wody i soków ( to juz raczej później) się nadaje i jak przyszlam do domu, to dopiero ja rozpakowalam i się okazało, ze to jakiś pieronski wynalazek z wkładkami do srodka
prześle Wam link, może któraś tez kupiła takie cos :/

allegro.pl/nuby-butelka-antykolkowa-180m...dow-i4377695346.html

ja to jak zwykle jak cos w pośpiechu kupie, to tylko pozazdroscic. a i dokopalam się w końcu do aparatu, wiec jutro się pochwałę kacikiem dla Małego, te Wasze kąciki to klasa, full wypas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898427 przez martyska
Asiczka no mi podobają się oba ale mam chrześniaka Filipa więc stawiam na Filip bo gdyby ten chrześniak nie miał tak na imię to sama dałabym Filip :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898431 przez hansel
tez witam nowa mamusie :) u nas tez miał byc Kubuś na poczatku, ale na razie zostaliśmy przy Jasiu :) a jeśli chodzi o Filipa, to mam brata o tym imieniu, i mogę je w pełni polecić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898439 przez sabina211
Witam wieczorkiem,

U fryzjera byłam, emocje gimnazjalne też się skończyły (w zasadzie pomyślnie), szafa (w częściach do poskładania) dojechała. Po kilku godzinach łażenia po Warszawie w upale padłam ze strasznym bólem w pachwinach, ale po dwóch godzinach leżenia przeszło.

Witam nową mamę. Co do imienia zdecydowanie głosuję za Filipem.

Dobrego wieczoru dla wszystkich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898442 przez magduska
Polikaa tylko rodzic :cheer:

rowniez witam nowa mamusie, mi podoba sie imie Filip

ja dzis mam fatalny dzien, boli mnie glowa, maly od dwoch godzin szaleje,az brzuch mi wypycha na boki, czuje wszystkie wnetrznosci, pecherz boli, krocze tez, ogolnie slabo sie czuje, na dodatek opryszczka zaczyna mi sie robic :( nic tylko plakac. Jakis dzien mam do du....y :angry: Glowe moge ledwo podniesc z lozka,masakra, nie mam sily na nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898443 przez Ali
Filip :) bardzo mi się podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898486 przez rewelka1312
Asiczka na zgage to juz chyba nic nie pomoze haha ja gaviscon pilam w syropie teraz znowu renie i tak na zmiane . Na mleko i migdaly patrzec juz nie moge :)
Mowia ze jak brzuch sie obnizy to wtedy znika zgaga i ucisk na zoladek i przepone ale mi jescze nic nie zniknelo i ciagle mnie tak dusi, teraz mnie tak boli zoladem mala ciagle czuje pod samymi zebrami.
Hansel ja nie kupywalam tych lisci malin nawte nie wiem czy tutaj sa ale powinny byc mzoe w jakims zielarskim ale za to mi tutaj dali zebym brala caulophyllum tabletki wiec w poneidzialek wykupie i zobaczymy bo juz bym chciala urodzic tak za tydzien :) z rodziny mwoia ze pewnie wczensiej urodze tak kazdy przeczówa i ja mwoie ze mam nadzieje bo chce miec porod juz za soba, co bedzie to bedzie czy 5 czy 10 godzin jakos dam rade tym bardziej ze bedzie przy mnie MOJ i nie bede tak sie stresowac
A co do tej butelki to az mi OCZY wyszly hahaha pierwszy raz takie cos widze z tym nie wiem workiem-kondomem w srodku haha smiesznie to wyglada i pewnie te wkladki trzeba dokupywac? teraz to wymysla u mnie takich nie widzialam ale na mojej wiosce to mam 3 sklepy gdzie moge kupic butelki i takie rzeczy dla dzieci to wybralam aventu bo sa dostepne wszedzie i w kazdej chwili mzona dokupic nie kombinowalam z wymyslami czy zamawianiem z PL bo pozniej mialabym problem jakby na gwalt byla potrzebna jakas czesc.
Magduska ja dzisiaj mialam takid zien ze myslam ze odplyne tak sie czulamz e nie dalam rady chwilami wstac z kanapy do lazienki ale to chyba przez ten upal i bol zoladka bo tez zbytnio nie moglam jesc, ok 21 odzyskalam sily i ogarnelam kuchnie i zakupy bo anwet nie dalam rady rozpakowac

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898487 przez ggabii
ASIczek ja też obstaję za Filipkiem :D

A poza tym to życzę spokojnej i przespanej nocy wszystkim. Chyba, że któraś już liczy na rozpakowywanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898498 przez meniado
Hej dziewczyny właśnie jedziemy do szpitala bo odchodzą mi wody plodowe a nie mam skurczow wogóle, i nie czuje ruchów, trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898499 przez dariak
Meniado kciuki zaciśnięte, trzymaj się na pewno wszystko będzie ok i niedługo będziesz miała maluszka przy sobie a może juz masz :)

Dziękuje za pochwalenie kącika :)

Witam nową lipcowke i ja też jestem za Filipem :)

Właśnie zrobilam śniadanie do pracy i kawe narzeczonemu i teraz już jakoś spać nie mogę. Dziś mój wyczekany termin a tu co najwyżej wczoraj skurcze przepowiadające i ból w pachwinach... No cóż zobaczymy czy dziś coś z tego będzie, bo jak nie to każdy następny dzień będzie mi się pewnie niesamowicie dluzyl. Także trzymajcie kciuki, żeby mały zechciał juz wyjść :) Aha Elmirka i dziękuje za informację o olejku, też nie będę sotosowac, widocznie muszę dac synkowi jeszcze trochę czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898514 przez Lyanka
Cześć dziewczynki ;) Nie odzywalam się wczoraj, bo jakiś taki zalatany dzień miałam, że na wszystko brakowało czasu.
Ale tak poza tym ja nadal 2w1, upał strasznie mi doskwiera i wszyscy mówią, że wyglądam na bardzo zmeczoną i że chyba zbliża się TEN dzień :) oby...

Asiczka04 fajnie, że do nas dołączyłaś. Im nas wiecej, tym lepiej ;)

Meniado trzymam kciuki za was!!! Nie denerwuj się tylko, a skurcze na pewno niedługo przyjdą. U mojej koleżanki było identycznie, że odeszły wody, a skurcze gdzieś po 2h przyszły ;) Na pewno już niedługo będziesz tulic swoją kruszynkę....czekamy na relację!!!

A co do zgagi, to tak jak nie miałam praktycznie przez cały okres ciąży, tak teraz mam prawie codziennie :( ech

No nic, ide się powoli ogarniac. Dzisiaj na cały dzień na działkę jedziemy, więc mam zamiar się porządnie zrelaksować ;)
Buzuaki kochane, trzymajcie się dzielnie w te upały!!! Miłego dzionka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898516 przez magduska
menido trzymam kciuki, wszystko bedzie dobrze :) :laugh: :laugh: jestesmy z toba kochana

rewelka mi upaly nie przeszkadzaja ;) ja lubie jak jest cieplo niz zimno, zreszta ja z tych cieplolubnych hehe ;) ciekawe czy maly odziedziczy to po mamusi :)

ale dzis znowu boli glowa, czuje sie opuchnieta na twarzy i obraczki nie moge zdjac,bo mam spuchniety tylko ten palec :( probowalam pod woda i nic

dariak trzymam kciuki tez za ciebie :) zobaczysz,ze malenstwo bedzie z toba zaraz :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898517 przez malgorzatawalak
Meniado trzymam gorace kciuki zeby wszystko bylo dobrze z toba i mala... :)
Ja tez tak mysle ze skurcze dopiero przyjda :)
Co do zgagi to mnie teraz jakos dopada jak zjem cos za szybko lub cos bardziej ostrego...ale jeszcze nie mialam tak zeby mnie meczylo i spac nie dalo... :laugh:
Milego dnia dziewczyny :cheer: lyanka zapowiada sie piekny dzien przynajmniej w moich stronach to dzialeczka jest bardzo dobrym pomyslem :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl