BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 8 miesiąc temu #917624 przez misiana
Hej:*
Cania wygladasz rewelacyjnie ;) a malutka słodziutka !:*

Wszytskie nasze dzieciaczki sa takie słodziukie ze ah ah :)
Mój mały spi z tata w łóżku, polozylam malego po jedzeniu obok taty na lozku a sama do toalety poszlam a po powrocie taka niespszianka. Ja juz mam wszytsko posprzatane, makijazi wloski zroione, tylko sie ubrac .. heheh

Załącznik nie został znaleziony



U nas nocka juz nie byla tak piekna jak wczoraj, maly budzil sie co 2,5-3 h. Ale wczoraj wyjatkowo wczesnie zasnal bo okolo 19 i pozwolil mamusi i tatusiowi razem film obejrzec ;)

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Miłego dnia wszystkim ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917632 przez Magdalen
Witajcie !
Jakie sliczne cudeńka z Was powychodzily ;D śliczne :kiss:
Ooo a Julencja nasza juz zdrowa to chyba do mamusi podobna i jak fajnie głowke dzwiga ;D moja tez juz daje rade ;) , Cania wygladasz świetnie....:D
Nooo i ten dresik małego Ali aah, superaśny ;D
U nas ponuro i kropi ,ale Wam zycze slicznej udanej niedzieli i grzecznych, spokojnych Brzdący. buuuuuuuuuuuuziaki ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917633 przez Lyanka
Cześć mamusie :)
Ależ piękne te nasze szkraby :) i rosną w oczach....z dnia na dzień.

Cania cudny sfinksik ;) A ty wyglądasz po prostu kwitnąco, służy ci macierzyństwo ;)

Misiana to ci synek niespodzianke zrobił :) A ostatecznie zdjęcie z dzieciaczkami przeurocze !!! :)

U nas dzisiaj jakos też gorsza nocka, co 2-3h pobudka, a od połowy nocy synek znów się przeżył na bąki albo kupe, tylko on tak przez sen, a ja spać nie mogłam. Później mu się ulalo i chciałam nosek wyczyścić i stwierdzam definitywnie, że gruszka jest do d...py :( nic prawie nie ściągnęłam, tylko kupa płaczu byla....ech. Ide później po Fride albo Katarek, tylko musi przestać padać :dry:

Mój synio teraz śpi jak suseł, a ja już i obiad naszykowałam, ogarnęłam trochę siebie i mieszkanie, śniadanie zjadłam no i czekam na przyjaciółke, bo ma wpaść na pogaduchy :)
Powiem wam szczerze, że ratuje mnie to, że o 6 codziennie wstaje i rano dużo rzeczy mogę ogarnąć. Bo jak nie ma męża, to lipa ze wszystkim....ale już się wprawiłam trochę :)

Wczoraj pisałyście o szczepieniach. My mamy 1 września i zdecydowalismy się na 6w1 plus rota wirus, a pneumokoki później. Spory wydatek, ale już mamy kasę odłożoną...jeszcze babcia się dorzuciła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917677 przez malgorzatawalak
Hej mamuśki :)
Właśnie synek zasypia mi na ręku a ja korzystam z okazji i druga pisze :) skąd wy to znacie :laugh:
Mojemu synkowi ostatnio na buzi pojawiły sie krostki. Myślałam ze to może alergia ale wyskoczyła tylko na jednym policzku :huh: skorzystam z wiedzy wyniesionej z naszego forum i przeżyje mu buziaczki rumiankiem :) może coś pomoże.
Jeśli chodzi o oczyszczanie noska to my używamy gruszki i rzeczywiście jest dużo płaczu choć to tez zależy od nastroju mojego synka ale wyciągnę synkowi z noska trochę katarku wiec jest ok :) używamy tez wody morskiej i ona super działa :)
U nas tez pochmurnie i coś siapi z nieba :( mieliśmy z mężem dziś iść na chrzciny ale tylko do kościoła wiec maź musiał iść jako reprezentacja :)
Odnośnie szczepień...my z mężem non stop gryziemy sie z decyzja. Ja nie pracuje i nie mam macierzyńskiego- niestety umowa kończyła mi sie w listopadzie tamtego roku i byłam na zwolnieniu do dnia porodu ale teraz od porodu mój maź jest jedynym żywicielem rodziny. Ja staram sie o zasiłek rehabilitacyjny ale jeszcze ZUS nie przysłał mi wezwania na komisje wiec nie mam kasy...sorry ze taki sie wyzalam ale niestety taka mamy w Polsce politykę prorodzinna :angry:
Nie wiem jaki wariant szczepień wybrać ponieważ chciałabym jeszcze zaszczepić na Rota i pneumokoki bo mały za rok idzie do żłobka. To tyle kasy ze i tak dużo jak na obecna sytuacje finansowa. Przepraszam ale musiałam to wyrzucić z siebie :(

Dziewczyny śliczne te wasze maluszki :) po prostu cud miód :laugh:
Miłego dnia dziewczyny :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917682 przez martyska
Cześć dziewczęta:-)

Ale się wczoraj wybawiłam na weselu :-) wytańczyłam się za wszystkie czasy . Super było :-) :-)
A mały pod opieką babci aniołek a jak zasną jej o 20.30 to obudził się jak już byliśmy :-) ech potrzebne nam to było naprawdę co prawda jestem troszkę zmęczona i nóżki bolą ale warto było :-)

Mój mąż śpi a synek właśnie się budzi chyba go nakarmię i wyjdziemy na spacer bo u nas słoneczko :-)
Miłego dnia:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917684 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!
Wpadłam tylko na chwilę, bo mała strasznie marudna i spać nie chce w ogóle. W nocy też non stop się budziła. Jestem zmęczona i padnięta. A w dodatku ta ponura pogoda-leje i jest zimn... eh

Mimo to, zyczę miłej niedzieli!
Buziaki:*

PS. Malgorzatawalak to jesteśmy w podobnej sytuacji. Takie chore polskie prawo i debilny ZUS!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917693 przez Kropka123
Witajcie dziewczyny, czy mogłabym do was dołączyć??? Wprawdzie jestem czerwcówką, bo Adaś urodził się 27 czerwca , ale forum czerwcówek zamarło....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917704 przez Agnilla
Kropka rozgosc się :)
Laski a ja mam jelitowke, wczoraj jaj mnie żołądek rozbolal myślałam , ze mi sałatka zaszkodziła. Polozylam się a potem przepraszam za określenie zrzygalam się jak kot.w ciąży ani razu a tu taka sytuacja. Cały wieczór mąż siedział z mała, w nocy dostalam gorączkę wiec tez musiał wszystko robić. Na szczęście od kilku dni mała budzi się w nocy tylko raz i oby jej tak zostało ;)
Jestem nie do życia dziś juz "tylko" jestem słaba i mnie bola mięśnie i żołądek. Chodze w domu w maseczce. Lekarz kazał przyjąć elektrolity. Mam nadzieje, ze szczepionka na rota, która Pola dostała w pon już działa. Wylalam mleko ale lekarz kazał karmić bo w mleku mała dostaje przeciwciała. Tylko ze malo nam dziś je :(,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917729 przez Lyanka
Agni współczuję jelitówki :( mam nadzieję, że Pola po prostu ma taki dzień, że mniej je. Wracaj szybko do zdrowia!!!

Mój synek też ostatnio jakoś mniej je...ale za to częściej. A wczoraj chyba z 8 kup zrobił i już się zastanawiałam czy to aby normalne. Ale dzisiaj już mniej robi.
Pewnie ja coś zjadłam...ech.

U nas pogoda nadal barowa, więc siedzimy w domu jak na razie :-/

Kropka witamy na naszym forum :) Fajnie, że dołączyłaś do nas. Im nas więcej tym lepiej ;) Może napisz coś o sobie tak na początek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917730 przez rewelka1312
Hejndziewczyny ja tez tak was podczytuje bo jak mam chwile to sprzatam mieszkanie, mala dzis ladnie spi bo tatus w domu :) wlasnie znalazlam karuzele na internecie i pojedziemy jak nakarminy Lenke bo uzywana ale jak nowa i za 10 a nie 30 jak w sklepie a to i tak na pare miesiecy tylko bo ladnie sie zalatwilam, kupilam za 5 euro jak za darmo ta fisher price z projektorem super fajna ladna ale okazalo sie ze do lozeczka nie pasuje hahaha bo nie ma regulacji i to dopiero wczoraj jak mielismy zakladac sie zbaczylo- upa nie pasuje bo lozeczko mamy z tych grubych szczelebkow:) no ale zaraz skoczymy pare km dalej po inna:)
Pisalyscie o pepkach, mojej malej odpadl po tygodniu ale jeszcze sie nie zagoil, jest taka kulka czerwona w srodku i jeszcze troche ropieje ale nic na to na kontroli nie mowila, ze sie zagoi ale zaczelam jak wy tym oktaniseptem pryskac.
A co do noska wczoraj pierwszy raz czyscilam prysnelam woda morska i aspiratorkiem. Ale powiedzcie mi bo ta woda morska ja sie boje pryskac bo ona ma cisnienie duze i tak powolutkunstaram sie ze zajmuje mi to troche czasu bo sie boje... Nawet nie wiedzialam ze tak ten nosek sie czysci, dobrze ze tutaj jestem bo sie mozna dowiedziec sporo.
Mala tez pokasluje ostatnio ale nie wiem czy. Isc do lekarza czy to moze od placzu gardlo zdarla czy tak czasami dzieci maja. Czasem kaszlnie czasem kichnie... A tutaj lekarz nic zabardzo nie poradzi, poszlam z bolem glowy to kazal odpoczytac i do ludzi wychodzic a dostalam plam na buzi nie wiem moze hormony moze na cos uczulenie to tez nic nie powiedzial...

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917735 przez Magdalen
Misiana przystojniak Iguch mojej Ninki to zaraz Ci sie n ie bedzie w gondolce miescil, jaaaki duuuuuuzy ;D
Agni zdrowiej nam szybko, biduuulo ooooj , wspoolczuje;(
Marzena wytrzymasz to, jeszcze troche i Twojej malej sie unormuje spanie ;D badz dzielna ;D
Kropka heey ! Tu choc mialy byc lipcowkami sa czerwcowkami niektore wiec czuj sie jak u siebie ;) Pochwal nam sie Adasiem ;D
U nas wyszlo sloneczko ale co z tego jak pizga i sie chmurzy co chwila patrze tylko jak zacznie lać zaraaz.;/ ale cóz trzeba przywyknac do takiej pogody wkoncu to juz prawie jesien ..;/

a tak mi sie przypomnialo ;D!!!
Ktora to miala sie pochwalic zdjciami ze slubu i ktoras ze chrztu v?? hmm ... cos juz bylo ze ja nic nie wiem ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917750 przez ASIczka 07
Cześć Dziewczyny ! :)

Mam chwilke żeby wkoncu cos napisac jak mały spi , a to u niego rzadkosc hmm . Często jestesmy z nim na spacerku wtedy nam zazwyczaj zasypia - jak to na swiezym powietrzu także jestesmy poza domem . Nie mam internetu w tel , czasem zabiore tableta ze soba a nie zawsze jest net . W domu jak juz odpale laptopa to nigdy nic do konca nie skoncze zrobic bo juz musze isc do malego bo on jak juz chce jesc to nie ma "zaraz" tylko "juz" Natychmiast! chyba bedzie mial charakter po mnie - a to nie dobrze .

Wszystkie Wasze pocieche przecudne , rosną jak na drożdzach :)
Do mam tych co karmią piersia i dokarmiaja mm : ile razy w ciągu dnia karmicie ? ile ml ? i czy macie jakąś regularnosc ? czy na żądanie ?
Ja karmie piersią nadal nie poddałam sie - Walcze :) ale musze jeszcze go dokarmiac mm . Zauważyłam ze odkad podaje mu mm to moj synek zmienil sie na lepsze , mniej płacze , wiecej spi (w nocy) lubi sie już kąpac przynajmniej nie placze - a co najlepsze to czasem robi tak slodkie minki , ze ah ! :) smieje sie na swoj sposob hehe .
Poprostu chyba sie nie najadał na tyle ile bylo mu potrzeba stąd byl ten ciągły płacz . Wiec kolki i bole brzuszka wykluczylismy , znależlismy wkoncu przyczyne .
Teraz to ma problemy kupki , prezy sie i jest nie spokojny jak nie moze sie wyproznic . Ale to pewnie tez tam macie :)
Podajecie herbatke wtedy ??

Uciekam bo sie obudzil wiec jedzenie natychmiast :) a pierwsze piers a potem to sztuczne podaje .
Milej niedzieli :) Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917770 przez Cania
Heja! :)

Dzieki Dziewczyny! Tak naprawde waze juz mniej niz przed ciaza tylko brzuszek mi zostal, ale staram sie maskowac :) ale diete mam taka ze juz naprawde boje sie cokolwiek jesc zeby malej nie zaszkodzilo bo caly czas nie wiem czyvte biegunki byly faktycznie przez bakterie czy przez moje mleko... Ostatnio malej wyszlo uczulenie na pysiach i juz nawet odstawilam pomidory (a myslalam ze juz mam je przetestowane) zeby sprawdzic czy to to. Juz koncza mi sie pomysly.

MarzenaBZ tez mam w nocy bardzo nabrzmiale piersi i jesli mala sie nie budzi na jedzenie to i tak wstaje i odciagam. I tez wlasciwie zawsze przy poczatku karmienia jak mala wypusci piers to sika ciurkiem.

Wczoraj mialam bardzo dziwny epizod z karmieniem... Mala mimo spedzenia 2 godzon na cycu plakala i plakala, juz szukalam czy ja brzuszek nie boli czy co... A te piersi mialam caly czas miekkie, tak jkby nic nie naplywalo. A mala plakala jak na jedzenie o buzia mlaskala, jezyczkiem wiercila i zdecydowanie cyca szukala. Zrobilam butle mm ktore mam kupionena czarna godzine i wtrabila od razu! Wiec po prostu w piersiach nic nie bylo. Dopiero pozniej do mnie dotarlo jak malo w ten dzien wypilam. Takze to nie zarty, pic trzeba duzo! Bo pokarm z niczego sie nie zrobi.

Agni zdrowiej... Co to za paskudztwo Cie dopadlo :(

Martyska taka odskocznia jest wazna :) dobrze ze udalo sie Wam wybawic i skupic na czyms innym niz kupki i karmienie :)

Misiana maly jest swietny! :)

Lyanka karmisz piersia, prawda? Lekarz mi mowil ze przyvtakim karmieniu dziecko ma prawo zrobic tyle kupek ile bylo karmien.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917784 przez martyska
A to my z parą młodą :-)


Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917807 przez Magdalen

Załącznik nie został znaleziony


Moje brzydalee ;D

Załącznik nie został znaleziony


z mamusia kocmołuchem eeh :(

Załącznik nie został znaleziony


niania ;)

Załącznik nie został znaleziony



Martyska fajne zdj :) super wszyscy wygladacie ;)
Podziękowania: martyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl