BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 8 miesiąc temu #918056 przez magduska
przede wszystkim gratulacjie dla ggabi :laugh:

Ali dzieki za informacjie,musze podjechac do galerii :)

Lyanka Kubus przeslodki :P , ja uzywalam wczesniej Benilon 1 i malemu smakowalo to mleko,pil chetnie,a teraz mu daje tez Bebilon tylko,ze HA ze wzgledu na skaze :( ochydne to mleko,ale nawet dziwie sie mojemu synkowi,ze je pije,strasznie gorzkie,ale moze ma to po mamusi ;) ktora nie slodzi nic i uwielbia gorzka czekolade hehe

martyska pisalas,ze malemu unormowalo sie z kupami i z kolka,co tak magicznego stosowalas??? ;) ja podaje swojemu Biogaje i Sabsimplex i mam tylko 1kupke dziennie,ale za to mega smierdzącą i mega ogromną ;) ,ze wszystko do prania,ostatnio,to nawet posciel :P

Co do papmersow,to ja tez uzywam Dade i Pampersa na przemiennie,bo idzie ich troche, trzeba przyznac,ze sa tez inne wydatki :) Narazie na Dade nie narzekam,ale ja tak jak Ali w upaly Pampersa uzywalam,a Dada w chlodniejsze dni

Agnieszka89 moj maly tez ma tradzik niemowlecy- w sumie to juz koncowke,ale Ali poradzila mi kiedys przemywac woda przegotowna i rumiankiem i pomagalo ;) teraz smaruje kremem specjalnym Emolium i widze,ze juz zanika calkowicie,jeszcze pojedyncze kropeczki,ale te krem,to zze wzgledu na skaze,po niej nasililo sie i mi pomogl

Cania super,ze juz w domku jestescie i wszytsko ok


Moj synek wczoraj nie spal prawie caly dzien,nie liczac 3 lub 4 drzemek 15 minutowych w ciagu dnia, marudny byl caly czas i glodny,to cyc,to butla i tak caly dzien,zasnal wieczorem okolo 22, obudzil sie na karmienie o 2, potem po 5 i sapl mi do 10 :blink: bylam w szoku,ale smialam sie do meza,ze odsypia poprzedni dzien :P zadziwia mnie czasami moj syncio ;)

ciekawe jak tam Agni,czy przeszla jej ta jelitowka i jak Pola sie czuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918068 przez Magdalen
Rewelka a ta buzia je4j byla sucha? taka szorstka? eeeh. polozna nie kazala nic z tym robic ale moim zdaniem to trzeba nawilzac jakos tylko nie wiem czym eh.. mam wszystko z ziajki ale miala jakas wysypke i nie wiem teraz juz w smie czy to od proszku7 czy od plynu do kapieli ...wiec narazie przestalam uzywac.
Lyanka no fajniusi Puciuś ;)' ładnie wygladacie ;)
Gabi Szczescia na Nowej Drodze Życia:) Fajna z Was parka :D i zdjecia swietne;D
Ja na poczatku uzywalam bialych pampersów teraz Dady 2 alke juz male sa...;/ teraz wieksze pol paczki jeszcze mam ale juz jak sie skoncza 3 wezme. a nam idzie tez kolo 10 szt, napewno spooro.;/ dobrze ze te dady tanie sa i nienajgorsze jak dla Niny ;)
Ali to mały fajnie wazy i dobrze ze juz po chorobie :)
CaniA ja takie akcje to czesto mam i czesto jestem okupkiwana :P heeh ;) noorma :D
Ja mleKA NIe mam zadnego jeszcze ale juz sie chyba zabezpiecze bo cos mleka mam coraz mniej...;/ eh Amelka od 2 msc piła bebiko 1 i bylo doobrze ale nie wiem jak ta zareaguje na te ...;/
Oooo i moja Misiana :) z przystojniakiem . ślicznie kochaana !!!!! .:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918103 przez martyska
Magduśka Nic mu już nie podaje bo próbowałam wiele po prostu poje go herbatka humana słodkich snów i odkąd dużo pije to kupe ładną robi.
Mój też robi jedna dziennie ale położna powiedziała że to wystarcza bo jeśli dziecko jest spokojne to widocznie nie musi więcej i tylko ciągle mi powtarza ze przy sztucznym mleku poić poić i jeszcze raz poić żeby kupka dała rade wyjść a wtedy nie ma zaparć a co za tym idzie kolek a karmie Nan pro 1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918109 przez ggabii
Magduśka tu chodzi o drugą Gabi :) której oczywiście baaaaaaardzo gratuluję :D jesteście wspaniałą trójką!! mnóstwo zdrówka i miłości!

Położna już dzwoniła do mnie, że będzie w czwartek. Musimy omówić jeszcze szczepionki.
Jestem po kolejnej walce o sen. A oto efekt (oby dwa moje śpiochy :D )


Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918119 przez malgorzatawalak
Hej dziewczyny :)
U mnie noc minęła pod znakiem zabawy...mój synuś jak obudził sie o 2.30 na jedzenie tak zasnął około godziny 7 po kolejnym jedzeniu :( ja go lulam a on oczy jak 5 złoty i sobie posiedzieliśmy razem żeby maz spokojnie mógł pospać :) i rano pospać z godzinke i pózniej znowu to samo dobrze ze zdążyłam kawę sobie zrobić i śniadanie naszykowac to jedna ręka jadłam :( czasem mnie już to wykańcza. A pręży sie od dwóch dni przy jedzeniu i zjeść do końca nie może i tak w kółko :huh:
Dziewczyny jakie fajniusie te wasze pociechy :) mój tez jest kochany ale czasem doprowadza już matkę do łez... :dry: to wszystko dlatego ze czasem naprawdę nie wiem czemu marudzi albo płacze :(
My używamy pieluch dada nr 2 choć już zastanawiam sie czy nie używać 3 bo w nocy mały miał tak przesiusiana pieluszke ze wydawało mi sie ze piżamka tez była odrobine mokra...
Dziewczyny mówicie o pieniądzach ile wydajecie na pieluchy i mleko...ja zaczęłam sie już gubić z pieniędzmi i zaczęłam zbierać paragony bo coś zaczęło mi ubywac z portfela i naprawdę kupa kasy idzie. Mały je bebiko 1 takie w żółtym opakowaniu, w biedronce kupujemy i takie mleko 350 g paczka starcza na półtora dnia. Pieluch dziennie idzie 10-14 zależy jak małego przebieram i zależy od dnia.
Mój synuś tez ma pare krostek na buziuni. Ale tylko z jednej strony i z tego co piszecie to ze wasze dzieciaczki tez takie maja wnioskuje ze może to ten trądzik niemowlęcy. Mój syn zaczął dojrzewac ;)
No dobra dziewczyny spadam już bo mały właśnie zasnął. Opatulam go ciasno jak kiedyś mówilyscie i tak zasypia choć dzies coś marudzi przez sen... :(
Miłego dnia dziewczyny dla was i waszych slodziakow :)




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918122 przez Kropka123
Cudowne te wasze dzieciaczki :-D

Kurcze zaczynam się martwic bo co słyszę to wszystkie maluszki przedstawiły się na jedną dwie kupy dziennie , a mój tylko takie malutkie żółte wodniste , raczej to bardziej kleksy niż kupy i przy każdej zmianie pieluszki są.

No i mały uparciuch nie chce spać w dzień , uspi się przy cycu , odkładam do wózka . Pospi 5 minut i koniec ,nawet nie mam jak cokolwiek zrobić. Może macie jakiś patent ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918138 przez Ali
Jako, że mój mały zasypia na ręce, to mogę jeszcze napisać :)
Co do pampersów to małe sprostowanie, mojego Andreasika akurat oryginalne Pampersy odparzały podczas upałów. Na Dadę nie mogę na razie narzekać.
Kropka mój mały też robi wodniste kupki, już chyba 3 tydzień. Czasem, aż mu się wylewa. A przy każdej zmianie pampersa ma takie kleksy z gazów ;)
Misiana ale macie ładne zdjęcie z małym :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918243 przez staślubania
Witaj Kropka:)
Gabi28, gratuluję serdecznie:)
Jeśli chodzi o temat pieluch to też na przemian zakladam, pampersy dady i babydream z rossmanna. I szczerze zazdroszczę, ze Wasze dzieci często robią kupki, mój Staś raz na 5 dni, czasami 6. Lekarz nic na to nie zalecil. Połozne mówią, że do 5 dni to norma na cycu, ale ja sie martwię, bo widzę jak sie męczy. A tzyzmam dietę, dużo piję, więc nie wiem o co chodzi. Dziś podałam mu viburcol, może to coś pomoże.
Juz płacze, spokojnego wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918260 przez martyska
Aaaa ja nie przywitałam nowej mamusi :-) :-) witam witam :-) mój synek wykompany i śpi mamy wieczór dla siebie :P

A to mój robaczek kochany jak zwykle ciekawy wszystkiego z mamą kocmołuchem :-/ (słaba jakość bo z telefonu

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918261 przez martyska
Aaaa ja nie przywitałam nowej mamusi :-) :-) witam witam :-) mój synek wykompany i śpi mamy wieczór dla siebie :P

A to mój robaczek kochany jak zwykle ciekawy wszystkiego z mamą kocmołuchem :-/ (słaba jakość bo z telefonu

)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918341 przez elmirka_20
Cześć Kobietki! ;)

Witam Cię Kropka !!! :) Fajnie, że jest nas więcej szczególnie, że i u nas nieco ucichło forum - sama tez się do tego niestety przykładam :/ ...
Moje dziecko tez robi wodniste kupki - taką "musztardową" kupką raczy nas średnio raz na dzień, a cały dzień przy siusiu widac i wodę bardziej żółtą lecz jednak z pupki.... Mąż oczywiście panikuje że dzieciko chore a ja wiem, że to normalne - zresztą widział taką "kupkę-wodę" lekarz i nic nie powiedział, to dla mnie jasny komunikat, ze to nic niepokojącego.

Mamusie.... Ale macie ładne zdjęcia :) Ja musze robić zdjęcia sama - męża ciągle nie ma i nawet sobie i synkowi robię sama więc są na jedno kopyto - bardzo podobne do siebie bo na długość mojej ręki wszystkie.... :/ Ale cóż - lepsze takie niż zadne :)
A dzieci niesamowicie się zmieniają!!! :) Napatrzeć się nie mogłam :)

Gabi28 - serdeczne gratulacje !!! :) Wszystkiego NAJ Rodzinko! ;)

Synek dzisiaj mocno uderzył się główką w mojego zęba - tak mu tak główka poleciała niefortunnie :( Ja mam wyrzuty sumienia i serce mi sie krajało a teraz on śpi a ja mam doła :( Starsznie mi go żal, biedactwo moje :( ........ A tk ładnie mi dzisiaj zacieszał w leżaczku i gaworzył "Auu", "Uuu" i się śmiał a potem ten mój cholerny ząb ... I płacz Tomusia :( Biedny ..... :(

Lecę pod prysznic, chciałabym więcej napisać ale to jak starczy mi czasu zanim się synek obudzi.

P.S. Misiana, naprawdę synek mi spał w tych samych godzinach co Tobie :) A wczoraj miałam 5 godzin spokoju od 20.30 do 1.30 i wtedy juz zasnął dopiero o 4.00 bo był super-wyluzowany i się uśmiechał zamiast zasnąć po cycu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918360 przez agnieszka89
misiana gabiczytalam ze dajecie nan pro dziecia Ja mam zesszpitala jeszcze z 10 buteleczek tego mleka Fajne sa bo male poręczne i tylko podgrzac wystarczy Wiec jakby któraś z was chciała to chętnie jej wyślę W necie sa drogoe bo ok 2,5-3zl za butelkę Ja za nie nic nie chce oczywiscie bo po co maja sie marnować jak ja ich juz nie uzyje ;) tylko koszt przesyłki wyjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918376 przez meniado
Cześć dziewczyny,
ostatnio rzadko się pojawiam bo mała znowu dużo płacze a jak mam tylko chwilę spokoju to idę na spacer albo robię coś w domu albo szukam rzeczy do naszego remontu. Staram się Was czytać w miarę na bieżąco - ale z odpisaniem to ciężko. Od wczoraj zmieniliśmy mleko na nutramigen i zobaczymy jak Helenka będzie się zachowywać.

Dziewczyny jak któraś chce to ja też mam nan pro 1 - całą 400g paczkę nieotwartą i 5 buteleczek z gotowym pokarmem takie jak Agnieszka pisze - która pierwsza na priv napisze adres to wyślę bo mi to leży i denerwuje bo mała i tak jadła teraz bebilon pepti.
Miałacm coś jeszcze napisać ale mała już płacze -

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918380 przez Lyanka
Cześć dziewczyny :)

Mój synek śpi po drugim porannym karmieniu, a ja korzystając z okazji klikam do was :)
Ogólnie dzisiaj mieliśmy fajną nockę, bo tylko dwie pobudki....ale myślałam, że cyce mi eksplodują :pinch:

Dziewczyny nie wiem jak u was, ale u nas strasznie zimno się zrobiło dzisiaj :( Wczoraj na wieczór też już się ochłodziło i jak kąpałam Kubusia, to chyba mi zmarzł, bo zaczął płakać i aż bródka mu się trzęsła :( starałam się jak najszybciej go ubrać, ale to nie jest takie proste jak się dziecko wierci i kręci we wszystkie strony. Macie na to jakiś patent?? Bo ja już się zastanawiam, czy jakiś mały ogrzewacz nie kupić :dry:

Dzisiaj wreszcie odbieram PESEL synka :) ale chyba teściową ściągnę, żeby z nim posiedziała, bo nie mam serca wyciągać go na taki ziąb, bo u nas tylko 11 stopni jest. Może po południu się polepszy, to gdzieś wyjdziemy.

Kolejny problem mam z ręcznikami dla synka :) nie wiem jak u was, ale u nas jak nie kupa wyląduje po kąpieli na ręczniku to się zsika i można codziennie ręczniki do prania wrzucać. Już wczoraj nawet pieluchę tetrową do środka włożyłam, to przynajmniej przed kupą może by ochroniło, no to mi się zsikał....ech :)
Macie jakiś patent na takie sytuacje? Czy po prostu więcej ręczników używać? :)

Gabi28 wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!! ;) Dużo szczęścia dla waszej rodzinki i miłości!!! Ślicznie wyglądałaś ;)

Martyśka ale super fotka :) a synek jak ci się "wygiął"...ciekawski jaki hihih ;) A ty żaden kocmołuch tylko fajna mamuśka ;)

Dobra, uciekam kochane, bo już mój "szef" mnie wołą :laugh:
Buziaki na udany i spokojny dzionek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918388 przez MarzenaBZ
Czesc Dziewczyny

Widze ze wiekszosc z nas ma problem z tradzikiem. Kochane zastosujcie krochmal. Mojej Emilce pomoglo - krostki przygasly,nie sa czerwone i jest ich coraz mniej. A rozpuszczam lyzeczke skrobii ziemniaczanej w odrobinie wody i zalewam goraca woda. Tym przemywam rano i wieczorem. Mozna tez do kapieli dodac na potowki. Naprawde pomaga i nue zaszkodzi.
Musze tez zaopatrzyc sie w mleko na czarna godzine bo roznie moze byc. A mala strasznie placze od rana. Cyca wypuszcza. Ja juz czasem nie wiem co robic...

Wczoraj mielismy gosci. Kolezanki z liceum mojego meza.,z ktorymi do dzis sie przyjaznimy. Mala dostal pelno prezentow m.in. drrwniane krzeselko do karmienia 2w1 ktoro chcielismy kupic jej. Wiec super niespodzianka.

Jej koncze i ide lulac moje rozwrzeszczane malenstwo.
Milego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl