BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 8 miesiąc temu #917823 przez Kropka123
LO matko napisałam całe wypracowanie i wyskoczył jakiś błąd i dupa!!! Później spróbuję jeszcze raz bo syneczka usypiam :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917829 przez Kropka123
A to Adaś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917830 przez Magdalen
Kropka cos nie widac Adaśka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917832 przez Kropka123
A to Adaś
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917839 przez Kropka123
Coś na tel słabo dziala mi to forum , Ehhh a na kompa ciężko mi wejść bo czasu brak
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917843 przez MarzenaBZ
Kurcze.tez sie spisalam jak durna i mi wykasowalo wszystko. Wkurzylam sie i nawet nie wiem co pisalam.
Na pewno witalam Kropke! Czesc,witaj na forum. Tu niejedna z nas jest czerwcowka lub sierpniowka,ale Lipcowkami sie czujemy bo tak mialo byc;)

Cania ja tez ostatnio sobie uswiadomilam ze strasznie malo pije wiec nie powinnam sie dziwic ze mala na cycu chce caly czas wisiec i sie wkurza. Malo tego,czasem karmie ja,a ona puszcza nagle piers i sie drze,wywijajac nozkami i raczkami. Denerwujesie wtedy bo nie wiem co jej jest i o co jej chodzi.

Maz uwaza ze ona jest zlosnica bo charakter po mnie odziedziczyla,co mnie wcale nie cieszy-podobnie jak w przypadku Asiczki:)

A w ogole mam pytanie. Czy Wasze maluchy tez przez sen placza? Tzn.czasemmala kwęka sobie,ja przychodze do lozeczka,bo mysle ze sie budzi a ona spi dalej. Robi tak czesto i nie wiem czy to normalne czy moze ja cos boli?

A propo czestych kupek. Moje dziecko zawsze robi jak ja tyle co przebiore. Albo jak sciagne jej pampersa. Juz mialam kupke na rece,kupke na przewijaku itd. Sikac tez lubi podczas przewijania;)
Przynajmniej jest wesolo;)

Nic,ide chyba spac,mimo ze chcialam film z mezem obejzec. Ale czuje sie fatalnie,gardlo mnie boli i glowa. Chyba mnie chorobsko jakies rozbiera...

A wlasnie- Agnilla,zdrowiej tam-ja wczoraj przezywalam rozstroj zoladka;)

Buziaki i slodkich snow!
Moze dzis sie wyspimy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917846 przez rewelka1312
Kropka jaki adas ladny chlopczyk:) magdalen Twoje dziewczyny super, starsza widac opiekuje sie mlodsza:) oby pozniej sie nie gryzly hihi:) moja lenka cidziennie o tej samej porze okolo 20-21 chyba ma kolki, no taki placz niesamowity... Ale trwa to do godziny i usypia na mnie lub na tatusiu zmeczona biedna. Probuje jej nosek czyscic bo widze ze ma pelny ale ciezko to nam wychodzi, na dodatek cala bzie ma w krostkach mowia ze to od mleka i ma potowki na karku:( chyba ja za cieplo ubieram, ale tesciowa prawie codziennie jest i ja nakrywa kocykiem to mi sie wydaje ze ja za lekko ubieram i ta pogoda deszcz wichura to ja mala w bluze do auta a za pol godziny slonce i 20 stopni .... I wez tu badz madry, dzis az sama bylam mokra bo golf zalzylam avw aucie klimatyzaji przy malej nie wlaczymy..ehhh ja czasami naprawde jestem glupia jak tu malutkiej nie zaszkodzic, wiekszosc rzeczy do tej pory sie ucze albo d kogos podslucham podczytam bo nie mialam zielonego pojecia... To mzna swira dostac bo zanim cos zrobie jedzenie zwiekszamy czy ubieranie malej to 50 razy sie zastanawiam czy tak, czy ak dobrze a moze i nie..ehhh
A tu moje 2 skarby:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:
Podziękowania: Magdalen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917847 przez misiana
kropka ja też również witam ;* czuj sie u nas jak u siebie hehe ;) A Adaś taki fajny, słodki ;)

Magdalen ty brzydlu cholerny jestes sliczna i dziewczynki za Tobą również !! :*

MarzenaBZ moj mały ma czesto takjak piszessz, placze a jak ide do lozeczka to spi. Nasluchuje ilosć mruczen w nocy jakjest dluzsze to znaczy ze chce jesc a jak dwa trzy tzn ze to tylko mruczenie.

My dzisiaj pojechalismy zmalym do znajomych na kawe i pogaduchy i wiecie co .. musialam wracac z malym do domu ;( posiedzielismy chwile i maly marudzil, spac nie chaial, wiec dalam mu cyca.. chwila ciszy, poszlismy na spacer spal a jak wrocilysmy do domu znowplacz :( dalam mu jesc i znow placz :( wrócilam z nim do domu sama, bo M grzebal cos przysamochodzie i pil piwo ze znajomym a maly w domu taki spokojny .. eh chyba miejsce mu nie sluzylo ..

Rewrlka małajaka do tatusia podobna ! Śliczna dziewczynka :*

To mój śpioch jak pierwszy raz spi na brzuszku ;)

Załącznik nie został znaleziony



z mama brzydalem ;p

Załącznik nie został znaleziony



i z tatusiem ;)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917862 przez Magdalen
Kropka Adaś świetny chlopaczek ;D
Rewelka malutka Twoja jest slodka taka kruszynka no i masz Pudziana w domu nikt Was nie ruszy hehe ;)
Misiana Ty ten teges wiesz o co chodzi !! ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917864 przez rewelka1312
Madzia kolejny pudzian rosnie bo mala juz 150 ml je i dalej jej malo haha a juz pomalu reka mnie boli przy jarmieniu:) hihi

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917869 przez Kropka123
Mam nadzieje, ze tym razem sie nie wykasuje. Otóż Adaś jest naszym pierwszym dzieckiem , bardzo wyczekanym bo staraliśmy się 3 lata. Urodzilam SN 6 dni po terminie ,mały był typowym sredniaczkiem (3400 g 53 cm). Ogólnie jest bardzo spokojnym dzieckiem , No chyba ze jest glodny, to krzyk jest ,ze masakra. Po długich walkach karmie piersią, chociaż ciężko bylo, na początku wydawało mi się ze nie dojada i na noc dostawal butle.
Kolki na szczęście nas ominęły ,chociaż czasem i tak ma problemy brzuszkowe , płacze jakby bolalo go puszczanie bakow. Dajemy mu espumisan , robimy masaże i odpowietrzamy rurka ,a jak już jest bardzo źle to wtedy virbucol. Polecam.
W nocy zazwyczaj budzi się tylko raz ok 2-3 no i teraz ok 5. Rano biorę go już do lozka bo mąż do pracy.
Tak , wiec dzień dobry, miłego dnia wam życzymy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917871 przez Kropka123
Odnośnie tego postękiwania przez sen, u nas jest to samo , tak że to chyba normalne :-) Na początku też się nabieralam i się do niego zrywalam, ale z czasem da się rozróżnić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917878 przez misiana
Dzien dobry ;*

kropka masz racje ze da sie juz stekanie czy placz malego odroznic od tego przez sen hehe

U nas dzisiejsza nocka byla piekna :) maly tak jak ostatnio zasnal okolo 21 obudzil sie do jedzenia o 2:30, zjadl i dalej poszedl spac ;) potem z placzem obudzil sie o 4:30 wzielam go na rece, chcialam dac cyca ale zasnal dalej ispal do 6:20 ;)
Cos pieknego, może tak czesciej robic ;) teraz spi dalej ;)
Elmirka twój tez tak spał ? hehe :D

Martyska ładnie wygladacie :)

Cania tez mialam taki epizod z malym jakis czas temu .. jadl jadl i nadal szukal i byl glodny, wtedy dostal mm i uspokojony odrazu zasnal. Dobrze ze tak jak ty mialam wtedy paczke mleka mm w szafie na czarna godzine stojaca lD

Wiecie co mi sie ostatnio przypomnialo, ze wychodzac ze szpitala pani od noworodkow powiedziala ze gdyby alemu gdzies jakies male miejscowe uczulenia wychodzily (u noworodkow to norma, wychodza tu,schodza,wychodza tam) mam stosowacmaść CUTIBAZA. Mały ma kilka kropeczek na prawym policzku i kilka na brodce i czole i sie smieje ze dojrzewa :D chyba dzis pojde po ta mascbo juz mu kilka dni nie schodzi.

Załącznik nie został znaleziony



Milego dnia :*
Podziękowania: martyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917880 przez Cania
Dobry :)

A Jula tez sobie tak marudzi przez sen :) i czasami lekko pokrzykuje :) jesli robi to co jakis czas to nie reagujemy. Jesli marudzi caly czas mimo snu to sprawdzam pieluszke, zazwyczaj mokra i wtedy staram sie ja zmienic na spiocha ;) w 90% przypadkach udaje mi sie zmienic pampersa nie budzac jej :p i wtedy spi dalej marudzac i pojekujac znow tylko co jakis czas :) dzieci tez musza sobie pogadac! :)
Tez na poczatku sie nabieralismy i stalismy na bacznosc z kazdym dzwiekiem :D

Kropka to Adas spi tak jak nasza Jula :) budzi sie miedzy 1 a 3 a pozniej miedzy 5 a 6. A czasami tylko raz :) btw jakbysmy mieli chlopca to tez bylby Adas :)

Misiana, rewelka, Magda, Kropka sliczne zdjecia Waszych szkrabow! :)

Martyska no no, ladnie wygladacie! :) i kreacja! Ale bhm poszla na jakies wesele :)

Misiana pierwsze slysze o tej masci. Ciekawe czy skuteczna, bo moja mala jest cala na buzi zesypana... A mleko na czarna godzine zawsze lepiej miec :D
Podziękowania: martyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917888 przez Magdalen
Dobry ;D
Kropka no to gratulujemy wyczekanego Adasia ;D
Gdybym miala miec chlopca to napewno Adaś by dostał na imie ale nie wiem na ktore bo byla jeszcza opcja Igor ;D
Ewelina mowisz drugi pudzian Ci rosnie..;D oo kuuurcze :P niech je kruszynka musi staremu troche dorownac ;)
Oooo i mój Iguś jak slooodko śpi ;D
Ja juz druga noc z rzedu cala przesypiam az zaczyna mi sie to podobac ;D Nina poszla spac po 22 i wstala na cyca dopiero o 5,20 i zaraz zasnela i spi dalej ;D a co najlepsze papmers prawie suchy a sie martwilam ze sobie moze odparzy bo tak dlugo ma go ale ja nawet sie nie przebudzilam w nocy zeby zmienic jej ;(
A wspominałam ze Nina ma tradzik ??;/ grrr taka buzie ma paskudna calutka wysypana szorstka eh... ja kurcze nie mialam tradziku ale tatus owszem wiec to chyba po nim..;/ z reszta ona wszystko po nim odziedziczyla o charakterku nie wspomne ona chce i koniec zero kompromisu ;) hehhe
Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl