BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #928805 przez Cania
Dzien dobry! :)

Nasza mala dziś przeszla sama siebie. Wczoraj wieczorem z fochem ale zjadla o 19, poszla spac o 21, już nie dala sobie jedzenia wcisnąć. I obudzila się dopiero o 5:45! Ciesze się ze przespala pięknie noc, ale trochę mnie martwi to jej jedzenie. Co prawda jak się obudzila rano to myslalam ze mnie zje w calosci (i dobrze, bo po nocy to myslalam ze mi biust eksploduje), ale i tak mnie to trochę niepokoi. Zasnela spowrotem o 7:30 i spala do 10. No zobaczymy, obserwuje ja czy to nie jakies przeieienie ale nie psika jakos szczególnie.

A wczoraj zaczeli grzać! :D co prawda tak delikatnie, ale zawsze! :) Wiec już się mniej martwię o to, żeby Julka w domu nie zmarzla :) bo już było 19* w mieszkaniu.

staslubania
Julka powoli tez cos probuje, raz na przewijaku mi podniosla nozki do góry i przekrecila się na boczek :) Ale poki co tylko jeden raz, choć pewnie niedługo zacznie probowac częściej :)

meniado haha nie ja jestem hardcorem tylko Julka :D bo już tak marudzila ze nie mogłam sobie dac z nia rady :D heh. Na szczęście sposób podzialal :P Przykro mi slyszec o Twojej siostrze. Nawet jeśli byla to wpadka to za 14 tygodni już na pewno zdazyla to maleństwo pokochać i zaczela się na nie cieszyc. U mnie tez w 14 tygodniu już wszyscy wiedzieli. Tez już snułam plany i nadzieje, i naprawdę nie wiem jakbym przezyla, gdyby cos się stało. Także bardzo Twojej siostrze wspolczuje. A Helenka cudna! i jak glowke trzyma! :) tak pewnie :)

gabi28 wow, piękny ten tort! :) opracowalas się! :)

Marzena sliczny slodziak :) i tort wygląda apetycznie :) a pomysl z wodeczka tez niczego sobie :) a ten film o pajaku tez widziałam, swietny! :)

Ali mam nadzieje ze szybko Ci ta reka przejdzie, bo kto będzie nosil Andreasa? Oby obylo się jednak bez tego gipsu!

Agni to mialas wrazen :) już się balysmy ze zamordowalas nietopere i schowalas do zamrażarki, albo ona Ciebie heh... :)

magduska ale slodziak maly :) przystojniak! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #928807 przez Cania
popycham :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #928808 przez Cania
i jeszcze jeden i jeszcze raz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #928810 przez Agnilla
Ulala Cania jak na weselu ;)
Gorzko gorzko :lol: tylko kto z kim? ;)
Ej kuwa jestem ciekawa jak mąż to rozegra bo generalnie nie wiem czy da się piekarnik naprawić... Chyba by wypadalo się umyć, dziecko zaraz jeść przyjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #928811 przez Cania
Agni w końcu na weselu bylas wiec mi się udzielily weselne klimaty :D a co do piekarnika to trosze lipa... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #928813 przez Agnilla
Postraszylam skarpetkami starego i proszę ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sposób na TV działa ;)
A teraz może mi się uda Was doczytac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #928837 przez MarzenaBZ
Malgorzatawalak wybierz się do lekarza. Lepiej chuchać na zimne! Czy porody naprawdę muszą być tak bolesne i wyniszczające???

Magduśka mam dokładnie tak samo jak Ty.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agni...ah teściowie... Mi zepsuli jak na razie tylko pojemnik na żywność. Dałam im w nim sałatkę a dostałam popękany bo za mocno zamknęli. Super nie??? ale piekarnik to już przesada!
A skoro sposób na skarpetki zadziałał to i ja muszę moje dziecko postraszyć, bo póki co jej podnoszenie główki wygląda tak:

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #928845 przez magduska
marzenka moj maly na poczatku robil tak samo,zaczelam go klasc czesciej i poskutkowalo ;) nie wiadomo kiedy zaczal podnosic glowke, a tv tez lubi lub duzo zabawek przed nim :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #928846 przez misiana
hej dziewczyny :*
oj kilka dni mnie tu nie bylo i ciezko bylo mi nadrobic zaleglosci hehe

pisze z telefonu z auta, jestesmy w drodze powrotnej do domku z Zar a dokladnie wracamy z odwiedzin u Cioci Magdalen :)
te dwa dni minely tak szybko, ale naprawde milo je wspominam :)
Ciocia Mazia okazala sie przemila osoba, jakbysmy sie znaly od lat :) Ninka sliczna dziewczynka o wielkich oczkach okazala sie wieksza od mojego synusia hehe ale biedulke katarek meczyl :* i Amela zawsze usmiechnieta lobuziara mala :)
maly podroz zniosl dobrze, mimo ze trwala prawie 6 godzin, bylo to 300km, mielismy jedna przerwe na jedzenie i mega kupe, caly czas prawie spal :) teraz tez spi, pewnie niedlugo bedzie chcial cos przekasic :)
podzieleni sie potem zdjeciami z wami hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #928884 przez Cania
uff, polozylam moja mala paskudę :) Do południa była przekochana i słodko spala, potem się rozmarudzila niesamowicie. Jeśli to nie skok rozwojowy to jestem gotowa pomyslec ze charakterek ma po mojej siostrze :D :) albo moim tacie co gorsza :P

Agni pięknie Pola glowke podniosla! :D co jej puscilas, pingwiny z Madagaskaru? :) :) nie ważne co, ważne ze działa :)

Marzena widze ze kazda proba podnoszenia glowki konczy się krzykiem :P heh, skarpetki musza pojsc w ruch!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Misiana dobrze wiedzieć ze choć zniknelas to bawilas się dobrze :) to najważniejsze! :)

cholera jasna, jestem u siostry na mieszkanku w krk a maz remontuje nasze, natomiast za sciana sąsiad zaczal wiercic. Pora odpowiednia... a dopiero co Julka poszla spac. F*ck!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #928907 przez ggabii
Hej dziewuszeczki lipcóweczki :silly:
Trochę mnie nie było a tu tyle napisałyście :woohoo: nie ma szans żebym wszystko przeczytała bo maluch mi na to z pewnością nie pozwoli. Przejrzałam tylko zdjęcia jakie powstawiałyście i powiem Wam jedno - oj chrupałaby ciocia, chrupałaby te małe rozkoszne maleństwa !!!!!!!!!!!! :side: :P
W ogóle mam teraz pierwszy okres po porodzie. Ale najlepsze jest to, że w ogóle mnie to nie boli. Przed ciążą to zwijałam się z bólu, bez tabletek się nie obyło.... Zawsze promieniowało aż prawie do kolan. A tu co? Cud! Ani pół tabletki przeciwbólowej nie musiałam brać. Oj oby to już tak pozostało, a nie że jednorazowo wyjątkowo....
A jak mi włosy wypadają..... :( Jak tak dalej pójdzie to wyłysieję. Biorę witaminy ale widocznie to nie pomaga. Już mi kiedyś tak wypadały, a z resztą byłam na to przygotowana w sumie, jednak to taki cios dla kobiety bo wiadomo, włosy dla kobiety są bardzo ważne ;)
A jeszcze mam pytanie do dziewczyn co już miały chrzest. Zamawiałyście może ubranka dla pociech przez internet? Jakiś sprawdzony sprzedawca? Wiem, że któraś z Was wpisywała tu kiedyś link do jakiegoś sklepu ale nie umiem go odnaleźć.
Nie pamiętam co Wam chciałam jeszcze napisać. Myślałam o tym całą drogę jak wracałam do domu a teraz pustka... No nic zadzwonię jeszcze do męża przed snem i idę się kłaść bo niedługo znów pobudka na papu :D
Dobrej nocki!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #928913 przez meniado
marzenaBZ największy ruch w sprzedaży jest zawsze listopad - grudzień bo zaczyna się od Mikołaja a potem święta i ludzie już kupują w listopadzie na Mikołaja. A co do niskiego ZUS to jeżeli Ty jeszcze nie miałaś działalności to będziesz miała niski ZUS przez pierwsze 2 lata - wiem bo sama korzystałam. Z dofinansowaniami z urzedu pracy to jest ten problem że jak dostaniesz to zwykle przez rok albo 2 lata musisz utrzymać ta firmę. Filmik jest niezły :) oglądaliśmy z mężem i się pośmialiśmy :cheer: - a co do tematów na naszym forum to nie tylko o dzieciach musimy gadać :), a Emilkę kładź najczęściej jak możesz na brzuszku a poza tym nie wymagaj od niej tego samego co od naszych maluszków bo to sierpniówka :p a u nas forum część to nawet czerwcówki

martyska wszystkiego najlepszego!!!!!

malgorzatawalak ja tez mam ogólnie totalnego lenia - aż wstyd się przyznać - przed porodem byłam bardzo zorganizowana i uporządkowana, uwielbiałam gotować itp. a teraz nic mi się nie chce - zwyczajnie nie mam siły ani ochoty sprzątać czy gotować. Robię to jak już bardzo się nabrudzi. Ja też krwawiłam ponad tydzien ale to nie było jak okres tylko tyle krwi co praktycznie po porodzie - masakra po prostu lało się ze mnie i momentami to już mi się tak kręciło w głowie. Poszłam do gin i dała mi hormony i przestałam krwawić ale wydaje mi się ze chyba przez poród, ręcznie usuwane łożysko i to krwawienie nabawiłam się anemii i dlatego jestem taka "leniwa"
magduska super Fabianek i jakiego ma irokeza na głowie :)
Cania u mnie Helenka też dziś do południa ładnie spała a popołudniu to tak marudziła i ogólnie teraz mało je i nie wiem czy to przez te kupy czy może właśnie ten skok rozwojowy jak normalnie nawet z tymi kupami zjadała ok. 700 ml dziennie to od wczoraj i dziś zjadła tylko po ok. 530ml. Mam nadzieję że to właśnie ten skok rozwojowy i niedługo wróci znowu do normalnego jedzenia bo zaczynam się martwić. Julcia też ślicznie podnosi główkę i to z jakim zacięciem :) A co do sąsiada to zacznij stukać młotkiem po ścianach jak będziesz karmić małą w nocy :laugh: ciekawe co powie :p

Ja dziś miałam bardzo intesywny dzień - generalnie rano zakupy itp. a popołudniu oprawialiśmy po raz pierwszy z moim M pół świniaka bo dostaliśmy od teściów - taki wyhodowany przez nich a teraz jeszcze smalec tez po raz pierwszy robiłam a jutro boczki. Generalnie ja takich tłustych rzeczy nie jadam ale taki smalczyk z mięskiem oczywiście to czasami lubię do ogórka małosolnego i wódeczki :laugh: nic zmykam skończyć z tym smalecem i do spania
Podziękowania: malgorzatawalak, martyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #928918 przez MarzenaBZ
Hej kobitki,czyzby Lipcowki smacznie spaly? Moja mala zrobila mamie prezent i obudzila sie az o 3.20. :) zawsze to troche snu wiecej.

MENIADO to jessli zaloze firme bez dofinansowania to tez bede miec niski zus?
Bo ja to zrozumialam tak,ze niski zus ma osoba ktora jest zatrudnikna lub zarwjestrowana bezrobotna ktora dostannie dofinansowanie. W innym wypadku placi sie jeszcze to zdrowotne. Razem cos 500zl.
Dlatego myslelismy o zalozeniu tego na meza,bo ma stala prace a ja znajac zycie troche bym czekala na dofinansowanie w moim miescie.

Kyrcze rano napisze wiecej chociaz nie wiem czy zdarze bo idziemy na 3 urodziny mojej siostrzenicy,a jeszcze jestem w trakcie robienia fotoksiazki.
Buziaki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #928923 przez martyska
Hej:-)

Dziękuje kochane moje za życzonka :kiss: ech już 23 latka stuknęło :-)

Śliczne dzieciaczki a jak główki podnoszą :-) MARZENA hehe mój Igor w wieku Emilii też tak leżał :-)

Och Meniado nie doczytałam o twojej siostrze bardzo jej współczuje bo doskonale wiem jak to boli :( dlatego my o ciąży powiedzieliśmy późno...

Ubranko kupiłam normalnie w sklepie bo nie byłam pewna rozmiaru a nosi już 74 :ohmy:

Kurcze wszystko przeczytałam a nie wiem co komu napisać ...

Miłego dzionka buźka :kiss:
Podziękowania: meniado

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #928930 przez misiana
Hej ;*

Pokaże Wam kilka zdjęć ;)
1) Ciocia Madzia z Igorkiem ;)

Załącznik nie został znaleziony



2) Amelcią w moich butach ;D

Załącznik nie został znaleziony



3) mamusia z córunią :*

Załącznik nie został znaleziony



4) Amelcia z Igorkiem

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl