BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #928931 przez misiana
Czytałam Was ale powiem szczezre nie wiem juz co chaial mnapisać :D hehe

Cania Maeniado wasze dziewczynki są naprawde śliczne ! małe księzniczki ;*

No nic spróbuję wypchnać swoje posty kilkoma fotkami ;D

Tak niuniek spał sobie podczas podrózy ;)

Załącznik nie został znaleziony



Pogaduchy ze swoim nowym przyjaceielem ;)

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Z dziewczynami ;*

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #928932 przez misiana

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #928933 przez misiana
I ostatnim zdjęciem wypchnę swój post ;D
Zdjęcie jest zapowiedzią sesji zdjęciowej ślubnej na której efekty czekamy i doczekac sie nie mozemy ;D

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #928934 przez ggabii
Martyska spoznione ale szczere zyczonka urodzinowe
Podziękowania: martyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #928944 przez meniado
MarzenaBZ niestety nie wiedziałam że z urzedu pracy masz ZUS bez składek zdrowotnych - pisałam o niższym ale w sensie od tego standardowego czyli faktycznie to jest. ok 500zł
martyska młodziutka jesteś :) - a Igorek to już dorosły facet taki rozmiar :) - Helenka dopiero zaczyna nosić 62 - a 74 to pewnie najwcześniej na wiosnę ubierze :laugh:
misiana widać że wycieczka się udała :) a sesja ślubna zapowiada się ciekawie - czekamy na resztę zdjęć!
Dziś to raczej nie poodpoczywam bo muszę nadrobić to co wczoraj miałam zrobić i nie zdążyłam :angry: a pogoda taka ładna - tylko spacer iść - ale i tak się na pewno wybierzemy. A na śniadanko zjedliśmy wczoraj robiony smalczyk i był pyszny!
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929011 przez Magdalen
HEEEEYA!
Martyśka 100 lat!!! , spoznione :*

U nas chorobska sie rozwija, jakas jelitowka,, Amela po 40 stopni goraczki miala maasaakra jaakas , goraczki przeszly ale rozwolnienie zostalo...;/ Ninka z katarem sie meczy i chyba ja cos wiecej juz bierze...;/
A tak po za tym to mielismy udany piatek i sobote , prawda Misiana ?;)
Ciocia ze swoja rodzinka przyjechala nas poznać ;D
Świetna babka i super rodzinka z nicyh ;D ;D czekamy na kolejne odwiedzinki ;)
I moge Wam zdradzić , ze mój Igorek jest booski normalnie bym go wszamała , przystojniacha nasz;);* cuudny i taki kochaniiutki , moja Amela go wycałowała z kazdej strony ;)
a tu takie małe pamiatki z wizytacji kochanej Misiany ;*

Melucha z ciocia i Iguchem ;*


i na spacerku ;)





buuuuuuuuuuuziaki kochaNE ;*
Podziękowania: martyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #929012 przez Cania
Hej Laski :)

Dzis bylysmy z Julka skontrolowac naszych panow przy remoncie :) wszystkie podlogi juz sa :D teraz ukladaja plytki w lazience :) juz zaczyna to wszystko ladnie wygladac! A kolory w salonie... Chyba jednak poki co zostana. Jak mnie zaczna draznic to przemaluje :) teraz wracamy do tarnowa a Julka grzecznie spi w nosidelku :)

Meniado looo swiniaka?! Podziwiam :) bo ja bym nie umiala dzielic ani obrabiac takiego miesa :) najwiekszy hardcore jakiego sie dopuscilam to patroszenie ryby :p i z tym wiem jak sie obchodzic :p

Martyska spoznione sto lat! rany, 23 to ja bym bardzo chciala miec :D :p ale grunt ze wciaz przed 30 :p

Misiana zapowiedz sesji piekna! Czekamy na wiecej! :)
Podziękowania: Lyanka, martyska, misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #929056 przez ggabii
Ehhj dziewczyny wiecie co właśnie dopiero teraz jak weszłam to się zorientowałam że w moim ostatnim poście pojawiło się tylko pierwsze zdanie. Nie pamiętam co tam dokładnie wypisywalam ale trochę tego było...
Pisałam chyba że okres mam pierwszy po porodzie i odnośnie firmy Marzeny. Też kiedyś zakładałam firmę z PUP.
Dziś byliśmy na meeeeeega dlugim spacerze. Mam takie odciski na stopach że hej. Ale przynajmniej pogoda wykorzystana.
Misiana śliczne to zdjecie zapowiadajace sesje. Czekamy na dalszy ciąg :-)
Buziaczki
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #929058 przez meniado
Widać na forum że dziś niedziela i to z ładna pogodą :). Z Helenka byłyśmy dzisiaj u mojej przyjaciółki i na dluuugim spacerze - także pogodę wykorzystalysmy bo moj M pojechał na przejażdżkę motocyklowa. Niestety do tej pory nie udało nam sie zorganizować zebym ja też pojechała na swoim motorze.

Cania facetów trzeba " pilnować" :p i dobrze że już Julke przyuczasz:) ja sie śmiejedo męża że jak we dwie siadziemy mu na głowie to na pewno nie da nam rady :)
Magdalen mam nadzieję że Wam już jelitowka przeszła bo przy dwójce szkrabow to pewnie bardzo cirzko. A na fotkach wszyscy prezentujecie sie super :)


o nie da nam rady :) w
Podziękowania: Magdalen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #929073 przez MarzenaBZ
Dzień dobry Mamuśki,
Nawet nie wiecie jak się cieszę ,że za oknem słonko. Mimo że jest zimno, to przynajmniej nie pada. Opatulę Emilkę i wyjdę na długi spacer;)

Misiana już mi się podoba Wasza sesja:) czekam na więcej zdjęć:)

Magdalen życzę zdrówka!!!!!!!!!

A wszystkim życzę miłego dnia:)
Podziękowania: Magdalen, misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #929075 przez martyska
Dzień dobry :-)

No to jeszcze raz dziękuje za życzenia :kiss:

Któraś pytała jak jest u nas ze wspóżyciem chyba MAGDUŚKA . u mnie jest bardzo dobrze a nawet lepiej ale ja nie byłam w ogóle szyta miałam tylko delikatne otarcia których nie czułam i w niczym mi nie przeszkadzały .

U nas weekend fajniutki w sobote byliśmy u teściów a wieczorem jak Igor zasną to mąż zrobił mi urodzinową kolacja a do tego Martini bianko bo uwielbiam....miły wieczór był ... :silly: :blush:

A mam pytanie wy też idziecie z maluchami do okulisty ? Bo my mamy wizyte w czwartek położna na pierwszej wizycie kazała zarejestrować do ortopedy oczywiście i do okulisty w 2 miesiącu życia :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #929084 przez malgorzatawalak
Hej mamuski :)
Jak wam minął weekend? Ja miałam niedziele z dala od moich chłopaków :( jak już mówiłam i maz i synek chorzy a moja mama kończyła w ten weekend 60 lat i była impreza wiec musiałam isc sama :( i mimo tego ze było mi strasznie przykro bo zostawialam moich mężczyzn samych w domu to powiem wam ze takie wyjście mi pomogło...przez cały tydzień siedziałam w domu bo Tymek chory wiec nawet na spacer nie wyszłam i już zaczęłam wariować w domu...zaczynała mnie odrywać depresja... :angry: naprawdę już bym chciała zeby wszystko było dobrze i żebym mogła wreszcie wyjść z synkiem na spacer i pooddychac świeżym powietrzem...

Martyska mnie nic nie wiadomo odnośnie okulisty...choć musze przyznać ze moja pani doktor i położna są z lekka nieudolne...pediatra przez prawie miesiąc mi wciskała kit ze chrapanie mojego dziecka to wiotka krtań a nie katar...a jak przyszedł inny lekarz to od razu mówi ze dziecko ma katar...ehhh Wogole to nie zadowolona jestem z przychodni do której chodzę...wspominałam już jak mi odwlekali szczepienie dziecka bo nie było szczepionki zakupionej... :S czasem człowiek już nie wie co ma myślec...

Miłego dnia dziewczyny :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #929123 przez Lyanka
Cześć dziewczyny :)

U mnie weekend całkiem sympatycznie minął :) W sobotę pół dnia spędziliśmy z mężem i synem na poszukiwaniach odpowiedniej sukienki dla mnie na chrzest....i niestety bez rezultatów, a wczoraj byliśmy na chrzcinach u córeczki kuzyna mego męża.
Pogoda byla cudna, synuś nasz bardzo grzecznie się zachowywał :) tylko pod koniec strzelił nam mega kupsko, ale mąż stanął na wysokości zadania ;) i tak weekend zleciał.
Teraz synek ciągnie cyca i jak skończy idziemy na spacer. Trzeba korzystać póki jeszcze jest słoneczko :)
Co do okulisty, to nam też nikt nic nie mówił, że trzeba iść. Więc sama nie wiem...
Dziewczyny, może któraś już rozmawiała z lekarzem, czy odciągać napletek u chlopczykow? Bo czytam różne opinie, ale nawet u mnie w rodzinie byla sytuacja, że dziecko miało zabieg, bo mama nic z siusiakiem nie robiła i jakiś stan zapalny się zrobił :/ i bądź tu człowieku mądry....

Misiana, Magdalen widzę, że fajnie spędziłyście wspólnie czas....i dzieciaczki jakie słodziutkie ;)
Podziękowania: Magdalen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #929145 przez rewelka1312
ja tylko na chwile bo mala spi a przyjedzie ciocia i chwile popilnuje bo musze podskoczyc do sklepu bo nie mam juz malej body;/ no jak czasmai 3 razy musze ja przebierac to potem do spania nic juz nie mam;/ a zeby podjechac do miasta na wieksze zakupy gdzie moge kupic za grosze to nawet nie mamy kiedy bo tylko w niedziele moj ma wolne i musze kupic drozej:/
Co do weekendu to u nas jakas maskara, z soboty na niedziele spalam 2 godziny bo ja nie wiem co malej bylo wogole nie chciala spac a dzisiaj odwrotnie jak polozylam do lozeczka dalam smoczka to 5 minut i zasnela, ja czasami nie rozumiem mojego dziecka oby wiecej takich nmocek!! tylko jak zjadla o 5tej i usnela to juz po 7mej wstala;/ ale lepsze to niz placz pol nocy
Juz nawet nie wiem co pisalyscie bo tak sie rozpisalyscie w ten weekend :)
Misiana fajne zdjecia z Magdalen, dalko macie od siebie?

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #929154 przez Magdalen
Rewelka Misiana jechała do nas ponad 5 godzin z dwoma przystankami:) blisko nie jest :) ponad 300 km :D Tak Lyanka było baardzo faaajnie :)
Jelitowka przeszła Nince został tylko katarek , wiec jest doobrze :)

I sie mecze z remontem nadal.. eh taki bajzel jest wszedzie ze hoohooo.. ;/ dzis moze kuchnie bd miala juz ogarnieta.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl