BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #809989 przez aggi
missyy napewno wszystko będzie dobrze u Twojej fasolki :kiss: ja na całe szczęście serduszko wczoraj zobaczyłam, jeszcze w poniedziałek idę do gina na spokojnie tak jak byliśmy umówieni. Mam lek więc jestem spokojniejsza. :side: Najprawdopodobniej będzie kartę zakładał już

Ann no wahałam się 10 minut czy do niego dzwonić, a że akurat z mężem przejeżdżaliśmy niedaleko niego to zadecydowaliśmy że dzwonię i już. I powiedział że dobrze że przyjechałam

Ja miałam dziś sprzątać wszystko dokładnie, bo L4 mam a jutro już chciałam iść do pracy ale takie kichanie i kaszlenie mnie znów wzięło że chyba zakończę dzisiejszy dzień w łóżku a jutro nigdzie nie pójdę - no jedynie po wyniki mojej krwi i moczu :dry: czuję się fatalnie, do tego kropek musi być bezpieczny a trochę się o niego boję..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #810017 przez missyy
aggi napisał:

missyy napewno wszystko będzie dobrze u Twojej fasolki :kiss: ja na całe szczęście serduszko wczoraj zobaczyłam, jeszcze w poniedziałek idę do gina na spokojnie tak jak byliśmy umówieni. Mam lek więc jestem spokojniejsza. :side: Najprawdopodobniej będzie kartę zakładał już

Ann no wahałam się 10 minut czy do niego dzwonić, a że akurat z mężem przejeżdżaliśmy niedaleko niego to zadecydowaliśmy że dzwonię i już. I powiedział że dobrze że przyjechałam

Ja miałam dziś sprzątać wszystko dokładnie, bo L4 mam a jutro już chciałam iść do pracy ale takie kichanie i kaszlenie mnie znów wzięło że chyba zakończę dzisiejszy dzień w łóżku a jutro nigdzie nie pójdę - no jedynie po wyniki mojej krwi i moczu :dry: czuję się fatalnie, do tego kropek musi być bezpieczny a trochę się o niego boję..


Aggi ja też się martwię, bo chcę żeby to przeziębienie w końcu przeszło, a z nosa mi leci jak z kranu. Straasznie się boje, że to zaszkodzi maleństwu. :dry: W pierwszej ciąży tak samo miałam, też na samym początku ciąży mnie złamało. :S Teraz to samo...Głupia, naczytałam się o jakiś wadach rozwojowych płodu i po co mi to było....wrrrr
W ogóle mam ochotę przespać cały dzień.... :S Senna jestem i otępiała.
Jedynie wczoraj cos z siebie wykrzesiłam i zaczęlam ubierać choinkę, ale nie skończyłam, bo sie zmeczyłam ;P heh



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #810023 przez aggi
missyy to mnie też coś połamało, kaszel i kichanie mnie wykończą :( Mam nadzieję że to kropkowi nie zaszkodzi... Kurde a okna muszę pomyć.. posprzątać wszystko.. ogarnąć.. a mi się łóżko marzy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #810026 przez missyy
aggi napisał:

missyy to mnie też coś połamało, kaszel i kichanie mnie wykończą :( Mam nadzieję że to kropkowi nie zaszkodzi... Kurde a okna muszę pomyć.. posprzątać wszystko.. ogarnąć.. a mi się łóżko marzy :(


sciereczką sobie możesz pomachać i kurz pozbierać, ale za okna to się nawet nie bierz ! Nie przesilaj się, bo i tak jesteś osłabiona. Zawieje Ci i co potem. Moje okna też wyglądają jak hymhyym... :P lepiej nie porównywac. Emciu po pracy niezdarnie, ale przemył. Może być, jeszcze parę mu zostało :woohoo:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #810086 przez aggi
missyy to ja nawet mojego wolę nie prosić :D póki co pakuję świąteczne prezenty - tyle mi się chce jak narazie.. potem zobaczymy może choć jedno okno wymyję... :S
edit: jedno okno wymyte, firanka świeżutka i aż lepiej się człowiek czuje :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #810349 przez ann-sunshine
Wiecie co co do sennosci to mam mega duza. Dwa dni temu usiadlam z dzieckiem na fotelu i puszczalam jej bajeczki na lapku i az wstyd sie przyznac ale kimalam sobie dobre 15 minut z przerwami co kilka na odpalenie kolejnej bajki. W pierwszej ciazy tak nie mialam. Wtedy raczej mialam problemy ze snem i budzilam sie o 5 rano. A teraz spalabym caly czas.

Missyy biedulinko rozumiem jak bardzo sie boisz ze sytuacja sie powtorzy. Spij ile wlezie i staraj sie nie myslec. Musisz byc silna.

Wylezcie i wygrzejcie te przeziebienia jezeli tylko macie taka mozliwosc Missy i Aggi.

Aggi postanowilas juz kiedy powiesz w pracy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #810357 przez missyy
ann-sunshine staram się nie denerwować, ale wiadomo, raz lepsze chwilę, raz gorsze. Powoli wychodze z kataru, trochę mowie przez nos i czasami pokaszle. Ulga :blush: :blush:
mówie Ci, mam takiego mega lenia, że aż wstyd. Choinkę na raty ubieram, haha. A jak mi w kuchni pójdzie to nie wiem.
Prześpie całe święta, i byle do wizyty.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #810457 przez Asia750
Ja mam wizyte 3,01,2014 a wcześniej mam zrobić badania. Troche sie boje bo to bedzie dla mnie sądny 10 tydzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #810533 przez aggi
Ann ale ja też strasznie senna jestem, normalnie zapadam w zimowy sen :blush: dzisiaj do 11 przespałam... a co do pracy nie wiem, chyba po nowym roku jakoś pogadam z dyrektorką..

missyy my to obydwie takie choraczki :S ja też katar, kicham, trochę pokaszlę.. boję się żeby kropkowi nie zaszkodziło :dry: ja też prześpię całe święta :D A w czwartek mam urodziny i goście chyba się sami będą gościć haha :P

Asia750 to już ładnie będzie jak 10 tydzień :) Napewno wszystko będzie wporządku i pokażesz nam tu cudownego silnego groszka :kiss: :kiss:

A ja chodzę jak zombieeee. Mam ochotę coś posprzątać, ale jak już się mam za to zabierać.. to mi się spać chce :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #810550 przez missyy
aggi napisał:

Ann ale ja też strasznie senna jestem, normalnie zapadam w zimowy sen :blush: dzisiaj do 11 przespałam... a co do pracy nie wiem, chyba po nowym roku jakoś pogadam z dyrektorką..

missyy my to obydwie takie choraczki :S ja też katar, kicham, trochę pokaszlę.. boję się żeby kropkowi nie zaszkodziło :dry: ja też prześpię całe święta :D A w czwartek mam urodziny i goście chyba się sami będą gościć haha :P

Asia750 to już ładnie będzie jak 10 tydzień :) Napewno wszystko będzie wporządku i pokażesz nam tu cudownego silnego groszka :kiss: :kiss:

A ja chodzę jak zombieeee. Mam ochotę coś posprzątać, ale jak już się mam za to zabierać.. to mi się spać chce :D


hehe, aggi, na tym samym wózku jedziemy. Ja mam urodziny teraz w weekend. Nic nie robie, bo marze o świętym spokoju. Co do zombie to idealne określenie. Ja mam światlowstręt pół dnia, ciesze się jak jest ciemno. haha. A oczy na zapałki. Ja nawet nie wiem kiedy przysnęłam na kanapie. :lol:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #810559 przez aggi
No ja mam to samo missyy - normalnie światłowstręt to idealne określenie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #810592 przez missyy
aggi napisał:

No ja mam to samo missyy - normalnie światłowstręt to idealne określenie :blush:


hihihi. Myślałam, że mam jakieś odchyły od normy. :P Dobrane z nas cieżarówki :lol: co będzie następne?, heh :blush:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #810620 przez aggi
missyy najważniejsze że nie jestem sama z tymi odchyłami :D To znaczy że to normalne objawy ciążowe :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #810629 przez natB
Witam kochane :)

Czytam Was na bieżąco i strasznie Wam wszystkim kibicuję :*...ciążę wspominam, jako piękny okres, chociaż już na początku były obawy, że malucha stracimy, ale udało się i Władek ma dzisiaj już 6 tygodni i 3 dni :)... jest CUDOWNY :)

Życzę Wam spokojnych 9 miesięcy i pięknych porodów :)... pamiętajcie, że wszystko, co piękne jeszcze przed Wami :)...a złe myśli odgońcie, jak najdalej :)

Mam nadzieję, że wrócę jeszcze na wątek Mamusiek 2014, albo 2015 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #810923 przez ann-sunshine
Znow mnie gardlo boli :-( cos czuje ze w kkoncu sie na antybiotyku skonczy.

Asia tylko wizyty juz nie przekladaj bo zeby dostac becikowe musisz wykazac ze od 10tc bylas pod opieka lekarza. Ja tez ide 2 lub 3 styczen i to bedzie jakos 8,5 tc.

To mnie pocieszylyscie z ta sennoscia

Nat gratulacje i zycze szybkiego powrotu na staraczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl