BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #875595 przez ann-sunshine
Dzień dobry

Aggi no jasne że możesz iść gdzie indziej na samo usg i w kartę tego nie powinni wpisywać, przynajmniej u mnie tak było i za pierwszym razem i teraz. Mam tylko wydruk zdjęcia z wszystkimi pomiarami :-)

Na lato mam aż jedną tunikę na grubych ramiączkach, spodni zero, sukienek w takim rozmiarze zero. Nie ma bata, muszę sobie coś kupić. Poszperałam wczoraj na tablicy i kupuję używane, a potem sprzedam. Też mówiłam do męża, że muszę wydać kasę i kupić bo inaczej jak przyjdzie gorąc to będę uziemiona w domu w gaciach i staniku!

Dziulka zrobisz badania i będziesz spokojniejsza. Jestem pewna, że wszystko z dzidzią jest ok.

Midnight innych wieści od ciebie się nie spodziewałyśmy. Mężu będzie pamiętał długo tę wizytę. Kolejny taki szok będzie przy porodzie.

Hmm a jak szyjka może się wydłużyć? Leżałaś plackiem? I pocieszyłaś mnie że jak ma więcej niż 30 to jest git, bo tyle to ja mam.

Missy ale świetne ubranka, prześliczna seria.

Gosia pisz jak najwięcej. Bardzo się cieszę że wasze maleństwo jest zdrowe :-) Amelka ładnie. Zakupy też pierwsza klasa :-) Na goło to już ładny ciążowy brzuszek

Dziulka mój ulubiony rodzaj bodziaka - rozpinany wszędzie gdzie się da :-) choć może przy drugim zmienią mi się poglądy i stwierdzę, że im mniej napków tym lepiej? EEeee pewnie nie. Śliczna gwiazdeczka.

Maniula potwierdzam, są dni, kiedy Natala kopie zdecydowanie mniej, ostatnie dwa dni dokładnie tak było, wczoraj wieczorem znów się rozbrykała, tylko przeniosła się gdzie indziej, bo czuję ją zupełnie w innym miejscu teraz, wyżej koło pępka lub nad, a nie na samym dole.

Kakadu ty jeszcze nie odliczaj kiedy nasza kolej, bo ja muszę jeszcze remont zrobić i Martuchę przenieść i łóżeczko kupić i w ogóle.

Katsi, a tak szacunkowo to ile będą ważyły twoje dzieciaczki przy porodzie? Lekarz mówił już co o tym myśli?

Te markowe ciuszki są strasznie drogie. I niestety potem nie jest lepiej. Kurtka 80 zł, bluzki z lidla lub tesko trochę lepiej, a o butach to może w ogóle mówić nie będę, a dobrze jak starczają na jeden sezon.

Dziulka trzymamy kciuki za dobre wyniki w szpitalu.

Gosia na glukozę idziesz z samego rana i na czczo. Pobierają krew na czczo, potem pijesz miksturę i po godzinie pobierają i po dwóch znów.

Namęczyła się wczoraj i zrobiłam sobie pedicure z malowaniem. Sapałam przy tym jak lokomotywa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875597 przez kakadu
agggi masz racje rozpakowywanie zacznie sie w lipcu, szczegolnie duze szanse maja dziewczynki z terminem na 1 2 sierpnia, w sumie to juz od 15 lipca moga urodzic - mowi sie ze od 38 tygodnia trzeba byc czujnym :)
ja nie nastawiam sie na rodzenie w lipcu, patrzac na chlopcow to kazdy w terminie jeden dzien po a drugi dokladnie sie wstrzelil wiec jak termin 19 to mysle ze miedzy 17 a 21 sie cos pojawi ;)

gosia 2712 ja mysle ze TY juz powinnas zostac na naszym forum :) z tego co pamietam u Ciebie prawdopodobny jest porod w sierpni bo chyba masz termin na pocczatek wrzesnia ? mam racje?

pozdrawiam przy piatku jeszcze troche i weekend hura

dziula trzymamy kcuki,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875602 przez Wiki
Dziulka trzymam kciuki za Ciebie i Dzidzię Wszystko będzie dobrze i czekamy na wiadomości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875610 przez Wiki
Ann podziwiam CIę z tym pedicure ja ledwo paznokcie obcięłam u nóg Skórek nie ruszyłam o malowaniu nie było mowy Jak trzeba będzie przeskoczyć w sandałki czy klapki to muszę iść do kosmetyczki bo nie dam rady :( a już pociągne dalej ten temat dolnych partii ciała
A jak Wam idzie Kochane depilacja bikini bo u mnie to tylko przed wizytą u lekarza siadam z lusterkiem na bidecie i kombinuję :laugh: męża nie chcę prosić jakoś tak wolę sama :) ale gimnastyka przy tym brzuszku zawodowa :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875613 przez midnight
Hej dziewczynki :)

dziulka nie martw się na zapas - nawet jeśli jest hypotrofia, a przecież wcale nie musi być - to jeszcze nie znaczy, że będą z tego wynikały inne problemy - moja Oliwka jest takim hypotrofikiem - urodzona w 35 tygodniu miała tylko 1540 gram, a rośnie zdrowo :D Tylko pierwsze lata była mniejsza niż inne dzieci, ale nadrobiła i teraz np. buty muszę już jej kupować w dziale damskim a nie dziecięcym :silly:
więc głowa do góry, a my z Kacprem trzymamy kciuki :)

tak przy okazji to przypomniałam sobie, jak śmiesznie było, kiedy skończyła rok i szła ze mną na piechotę na spacer - ja zgięta w pół, bo to takie małe było (6 kg) i jakaś starsza kobieta zaczęła się na mnie drzeć, że krzywdę niemowlakowi robię bo zmuszam do chodzenia :D(a ona w wózku się darła strasznie, więc wszędzie zasuwałam na piechotę).

U mnie też jeszcze część do remontowania została - kuchnię odnowiliśmy, jeszcze trzeba pomalować nasz pokój i przedpokój i kupić łóżeczko dla smyka i komodę na jego graty - nie mam pojęcia gdzie ja to wszystko pomieszczę :/
Mamy dwa pokoje w mieszkaniu, więc po urodzeniu Kacper będzie z nami w pokoju, a potem trzeba będzie pomyśleć o powiększeniu metrażu... :/ Między Kacprem a Oliwką będzie prawi 10 lat różnicy, więc nie ma opcji, żeby dzielili pokój... jeszcze jakby były dwie dziewczyny to może by to jakoś przeszło, ale przy takiej różnicy wieku i płci nie ma szans na powodzenie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875616 przez ann-sunshine
Wiki mój mężu takich zabiegów odmawia więc też radzę sobie sama z lusterkiem ;)

Midnight no kocham te wszystkie panie które wtrącają się w wychowanie, grrrr....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875621 przez asienka87
Aggi też nie lubie sukienek :S ale pewnie w lecie przydadzą sie bardzo, jak juz upał nas bedzie męczyl ;)

Dziulka trzymam kciuki i wierzę , że bedzie wszystko dobrze :kiss:

Ann tez kupowałam rzeczy używane na tablicy albo allegro.. mysle o jeszcze jednym dziecku w przyszłości, wiec po prostu sobie zostawie na następną ciążę :)

Kakadu ja mam własnie termin na 2 sierpnia i juz w lipcu musze być przygotowana ;) tak jakoś czuje, ze w lipcu urodze :)

Wiki hih, ja tez przed wizytą obowiazkowo , a oprócz tego, jak sie uda :) póki co jeszcze jakos daje rade, ale coraz gorzej :S pytałam o to ostatnio znajomej , to mówiła , ze własnie z lusterkiem kombinowała :laugh:
co do stópek do sandałków, to też własnie mysle udac sie do kosmetyczki jakoś początkiem maja, bo sobie nie wyobrażam malowac paznokci u stóp ;/ ale myslisz o malowaniu, czy żelach na paznokciach ? bo mi kosmetyczka oferuje żele bezkwasowe (chyba alessandro) albo hybrydy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875622 przez midnight
Wiki a już myślałam, że tylko ja mam z tym problemy :D dobrze, że nie jestem sama :)
Chyba nigdy w życiu nie robiłam sobie takich przestojów w depilacji ;) teraz to koszmar jakiś - ogarnięcie się przed wizytą u lekarza wymaga na prawdę umiejętności cyrkowca - już wspomniałam mojemu M., że jeszcze trochę i będzie mnie musiał w tych czynnościach wspierać ;) ale po minie widziałam, że raczej się do tego nie pali :P

Ann też nie wiedziałam, ze może się wydłużyć, ale jak widać wszystko jest możliwe :D Plackiem nie leżałam, ale rzeczywiście moja aktywność ostatnio była bardzo ograniczona - działam w zasadzie na linii łóżko - czasem kuchnia - łazienka i zastanawiam się, jakim cudem zmobilizuję się do roboty po porodzie (ale dziecko mnie pewnie zmusi :) - dlatego też mam nadzieję, że uda mi się cesarki uniknąć :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #875627 przez katsi87
Hej dziewczynki:D
ale ubranka piękne dla dzidziusiów mmm śliczności:D
Ja dołącze moje co od koleżanki z UK dostaną bobasie:) hihi
czekam na obchod i lekarzy bo nie ukrywam ze jestem już spakowana i gotowa do domu
Jestem wyczerpana tym szpitalem, dobrze ze miałam stopery do uszu bo inaczej bym oka nie zmrużyła.


Już po obchodzie:)
idę do domu:D:D:D:D teraz do 16 muszę czekać aż mój B mnie zabierze stąd:)
cudownie:)
mam tą anemię ale mam mieć jakieś tabl i dietę przyswajającą żelazo. Ciekawa jestem jak to wpłynie na moje biedne jelitka,

moja dzidzia któraś ma w mojej wątrobie nóżkę, rączkę czy główkę, od wczoraj: co za ból, a ona za nic się nie chce przekręcić:)

dziewczynki a pozatym to w LBN Lato:)))
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875628 przez Wiki
asienka87 hmm nie myślałam ale chyba normalnie lakier bo bez pomalowanch paznokci w lecie to ani rusz Chociaż tyle nam się należy przy naszych pięknych figurach :)

A jak myślicie można mieć pomalowane paznokcie przy porodzie bo jak miałam 1,5 roku temu zabieg na ginekologii w narkozie w szpitalu to kazali wszystkim dziewczynom zmywać lakier z paznokci bo jakby coś się działo to niby po paznokciach widać że sinieją czy coś takiego a że będę rodzić w tym samym szpitalu to czuję że może być tak samo i weź człowieku bądź mądry i zmyj na czas przed akcją porodową :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875632 przez katsi87
haha Wiki wyobraziłam sobie jak Ty między skurczami zmywasz pazurki:D szaleństwo:D

Ja też tak mam że tylko i wyłącznie pomalowane;) na rękach mam shellac a co do stóp to narazie siostra się tym zajęła:) ale zastanawiam się nad kosmetyczką. Co do porodu to słyszałam że u rąk mają nie być umalowane?

Właśnie wypiłam małą kawę i leżę, czas leci jak przysłowiowa krew z nosa;/

Dzidziusie powinny ważyć minimum po kilogramie, czyli każde musi dwa razy przybrać: oczywiście najlepiej żeby ważyły jak najwięcej, ale lekarz nie jest optymistą bo mówi że się we mnie nie pomieszczą.
No ale bądźmy dobrej myśli:)

Wiem że zabieg planowany jest na 9 rano a już o 10 powinno być po wszystkim.

Hehe a co do depilacji to też mam problem bo nie widzę kompletnie nic: więc jak Wy: akcja lusterko:D
a nogi: ostatnio zaatakowałam łydki depilatorem i mąż mi pomagał bo też jak Ann się zasapałam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875638 przez midnight
Katsi piękne truskawy :DDD

Tak przy okazji - można w 6 miesiącu łyknąć jakiegoś procha na ból głowy? ostatnio 3 dni miałam koszmarny ból czaszki - przemęczyłam się i przeszło, ale wolałabym wiedzieć na wszelki niewielki :)

A co do pazurków to ja też słyszałam, że muszą być całkiem bez lakieru - na pewno przy operacjach to jest istotne.. nie znoszę mieć niepomalowanych paznokci - od razu mam wrażenie, że są brudne (ot, taka mała obsesja :p )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875662 przez ann-sunshine
Z tymi paznokciami to jest prawda. Po nich najwczesniej widac ze jest cis nie tak bo sinieja.

Katsi cudo truskawy

Midnight jak mnie boli glowa to lykam apap, przynajmniej sie nie mecze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875666 przez Wiki
Katsi truskawy są boskie Koniecznie musisz nam przesłać zdjęcie maluszków w tych strojach jak już sie urodzą :)

Midnight mnie głowa tak pobolewała i tliła przez dwa dni ale myślę że to przez to przesilenie wiosenne ja tak zawsze mam na wiosnę Nic nie brałam bo aż tak bardzo nie dokuczało Szczerze mówiąc to jeszcze nic przeciwbólowego nie brałąm w ciąży jakoś się boję :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875680 przez aggi
Hej, witam się ponownie. Jednak po śniadanku padłam do łóżka :P
No nie ma lekko no. :P Ósemka zaczyna mi się dalej wyżynać i kurcze znów
dziąsło spuchło i co jem to się w policzek ugryzę :angry: już posmarowałam
sacholem, mam nadzieję że pomoże jak zwykle pomagało bo ta ósemka ostatnia wredna
tak wychodzi i wychodzi już chyba 3 rok i wyjść do końca nie umie :dry:


dziulka bądź dzielna, trzymamy kciuki za Ciebie i maluszka!!!

Ann to fajowo bo chciałabym tę wizytę zaliczyć poza wiedzą mojego gina - jeśli on tak to ja tak :S No ja takie ciuchy 'na chwilę' to też wolę używane - spodnie na gumkę właśnie z drugiej ręki kupowałam bo mi szkoda kasy gdy na dziecia tyyyle wydać trzeba. Haha ja też ostatnio nogi pod lupę wzięłam i 2h ślęczałam na płytkach w łazience bo tam najwygodniej :S

kakadu fajnie jak masz porównanie z terminami, a my pierworódki będziemy gaciami od 38tyg trzepać :woohoo:

Wiki co do depilacji to masakra, czasem mam wrażenie że o połowie zapomniałam i mężu przegląd najpierw robi bo mi wstyd tak gdzieś iść :silly: Choć jeszcze AŻ tak brzuszek nie przeszkadza to jednak już sporo zasłania widoku na świat :P do szpitala nie można mieć paznokci pomalowanych

midnight ja z bratem pokój dzieliłam 15 lat! a on 8 lat starszy :S trzaskaliśmy się równo, ale dawało radę :S mi mama ostatnio mówiła że mam sobie łyknąć jedną przeciwbólową, ale ja zaparta nie chciałam i... poszłam leżeć i cierpiałam w samotności 3h ale przeszło :P jakoś wolę unikać proszków, przed ciążą przy każdym okresie musiałam jeść po dwie, trzy a teraz przynajmniej zaoszczędziłam :P haha

asienka no pewnie będę się musiała przekonać do sukienek :S mi termin się wahał między 4 a 7 sierpień więc mam cichą nadzieję że się na koniec lipca wstrzelę :woohoo:

katsi stopery do uszu to świetna rzecz :blush: no żelazo a jelita to dwie sprzeczności wiem po sobie :( Nie chcę Cię straszyć ale okropnie się czuję z takimi zastojami w wc :dry: śliczne truskaweczki będziesz miała :lol: głowa do góry jak każdy będzie miał ponad kilogram to razem będą ważyły tyle co jedno donoszone dziecko więc powinny się zmieścić hmmm? trzymamy kciuki nie ma innej opcji!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl