BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #874271 przez nataliaa87
kakadu do tej samej dr chodziłam cały czas przed ciążą :D Wystraszyłam się tylko, że tam trzeba było płacić osobno za wizytę i osobno za usg (2x po 80) i bałam się, że za dużo mnie to wyniesie. Co do tego 3d, to ja chyba będę miała przy badaniu takim dokładnym coś ok. 30 tyg. Jeszcze się zastanawiam czy iść, bo pozostałe "prenatalne" były w porządku, chociaż nie ukrywam, że mnie kusi, zwłaszcza, że mąż nie mógł być przy pozostałych, a teraz mu zapowiedziałam na 2 m-ce przed, że ma urlop wziąć :D

Aggi
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

A tak poza tym, to chudzinka do kwadratu jesteś! 83 cm?! :D heh..wolę się nie mierzyć :D

missyy dwie kawki?? Ja tu się nad jedną zastanawiam, bo często mam ochotę, a jakies wyrzuty mam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874300 przez missyy
aggi U mnie podobnie jak u Ciebie :S :S Chęci zeroo, gorzej być nie mogło :dry:
Zabawne, ale mi też czasami emka szkoda jak widzę jak się kręci i robi podchody, a ja taka totalna znieczulica. :blush: :blush:

nataliaa87 dwie kawki jak mam słabszy dzień, ale rozpuszczalna i z mleczkiem.
Sypanej albo innej cappucino słodkiej bym nie wypiła, bleehh :silly:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874307 przez aggi
kakadu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
na 3d chętnie bym poszła i rozmawialiśmy o tym ale koszt dość wysoki i jakoś póki co temat u nas wygasł. Jakby mnie mąż sam z siebie na takie usg wziął tak jak Twój chce iść to bym pojechała :P mój narazie jakoś bez emocji do mojej propozycji podszedł ale to kwestia finansów.

natalia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
no co ty jaka chudzinka przy moim niskim wzroście to taka okrągła się zaczynam robić :S

missyy no dokładnie o to mi chodzi! on się stara, a ja nic. I nie umiem tego zmienić :dry:

Co do kawki to ja od piątku sobie zaczęłam robić taką z jednej łyżeczki świeżo mieloną z dużą ilością mleka :blush: wcześniej odstawiłam,ale kurcze kawa jednak mi trochę poprawia pracę jelit jakkolwiek to zabrzmi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874315 przez nataliaa87
Aggi pomyśl sobie, że to ostatnie chwile naprawdę tylko we dwoje. Ostatnie chwile, kiedy możecie o każdej porze szaleć i w ogóle :) Może to Ci zwiększy libido :) Mi się jakoś dziwnie robi na samą myśl, że takie chwile tylko we dwoje wrócą dopiero jak się będzie miało 50 tkę :D (O ile dobrze pójdzie). Wtedy już nie będziemy takie piękne i młode, więc trzeba korzystać, bo za miesiąc lub dwa będziemy się toczyć i już nie będzie tak łatwo :D No! Mam nadzieję, że Cię zmotywowałam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874334 przez missyy
aggiTo jedziemy na jednym wózku :P :silly:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ta prawidłowa praca jelit to jeden z głównych powodów, dla których nie odłożyłam kawy :woohoo: Heheh, ważne, że pomaga :P

na 3D może pójdziemy za tydzień albo dwa, jeszcze nie wiemy, po za tym wiadomo, jak będzie kasa.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874377 przez MAniula

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do 3D bylam zawiedziona, że na połówce nam nie zrobił, powiedziałam o tym mojej lekarca a ona no to, że bardzo dobrze. Ona nie zachęca i nie poleca 3/4D bo to się wiąże z jakimś innym podgrzewaniem płodu przez usg a nie wiadomo jak to się za 20-30 lat odbije na człowieku. Wię to jej teoria, my chcieliśmy w 30 tyg sobie taki prezent zrobić ale chyba zrezygnujemy. Hmmm w sumie jak ona to ujeła to takie szoł dla rodziców. Zastanowie się jeszcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874558 przez asienka87
Witam sie :) u mnie też weekend jaoś tak szybko minął :) w sobote kupiliśmy eurobiznes i graliśmy z szwagierką i szwagrem kilka godz, chyba do północy :laugh: a w niedziele byliśmy na grillu u znajomych, chociaż tak naprawde meżdzyźni palili grilla, a my grzałyśmy sie w domku :) no i tak czas nam minął :)



Maniula
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ja mam remont, który nie wiem do kiedy będzie trwał, wiec do świat na pewno nic nie zrobie, nawet nie posprzątam , bo i sensu takiego nie widze.. ale i tak będziemy większosć czasu na rozjeździe :)
No , a Ty odpoczywaj jak najwięcej, tak jak lekarz każe :)

Midnight mam nadzieje, ze córa Ci szybko wyzdrowieje, a Ty będziesz mogła cieszyc sie przygotowaniami na przyjście Kacperka :) my też powoli syzkujemy kącik dla naszego Kacperka :laugh: remoncik sypialni, a potem będziemy myśleć o wyprawce :) no najważniejsze , ze z małym u Ciebie również wszystko dobrze :)



Marsi fajnie, że już wszystko macie zrobione :) przede mną jeszcze wszystko do kupienia :) no i wyniki masz wzorowe- tylko sie cieszyc :)

Wiki nic sie nie przejmuj, u mnie też 8 kg na +, dzidzia rośnie, to i my rośniemy :) mnie strasznie urósł brzuch przez ostatnie 2 tyg.. za tydzień robię kolejne zdjecie, to wrzuce :)

Missy Ann też lubie jedną kawkę sobie wypić :) ale wiecie , co ostatnio w jakimś programie słyszłam? że kawa, wbrew pozorom wcale nie pobudza, tylko jest moczopędna, a lepsza do pobudzenia jest zwykła woda, oraz zjedzenie czegoś slonego... szczerze, to zaskoczyla mnie bardzo ta teoria :)
Mnie lekarz powiedział, że 3d najlepiej robić koło 30 tyg.. bo wtedy ładnie już wszystko widać :)

Ann gratuluje rozpoczęcia 6 miesiaca :) czas pieknie nam ucieka :blush:


Natalia głowa do góry, brzuch do przodu, na pewno w końcu wszystko sie ułoży :kiss: a co do zębów, to znam ten ból, bo przez ostatni rok wydałam około 2.500 zł na zeby, a raczej ich naprawe po innych dentystach ;/ całe szczęscie płaciłam w ratach..



Aggi no własnie najgorsze sa takie niekomfortowe miejsca na wycięcia.. mój Ł rok temu wycinał na plecach, gdzie prawie spodnie sie kończą i pasek go ciagle obcierał..;/ a teraz na brzuchu, wiec lepiej.. dziś miał już wyciagniete szwy z jednej rany, a w piątek z drugiej .. i po wszystkim :) ale na poczatku go bolało i te szwy ciagnęły.. jak to faceci, wrażliwi na ból :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Co do kawy, to też czasem piję jedną dziennie, ale taka rozpuszczalną z dużą iloscią mleka i też działa kojąco na moje jelita :)

Kakadu ja sie wybieram na 3d/4d :) ale to pierwsza dzidzia i chcemy miec pamiatke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874656 przez midnight
i co? znowu nas ucięło? :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874664 przez Wiki
Witam Was Dziewczynki po świętach :)

My wróciliśmy wczoraj wieczorem. Korki okropne strasznie mi się dłużyło i już miałam serdecznie dość tej jazdy i świętowania głównie przy stole bo pogoda była słaba w Zamościu. Na wagę boję się normalnie wchodzić bo trochę sobie pojadłam dobrych rzeczy - głównie ciast :)
Wiecie co tak szybko mi lecą te tygodnie że aż się boję że poród już niedługo
Męża siostra dała mi całe pudło rzeczy na sam początek po swoim synku i mam takie zapasy, że nie wiem czy dam radę wszystko raz założyć dzidzi :)

Kakadu miałam raz taki atak kolki jelitowej Bolało jak diabli ale na szczęście tak z pół godzinki i wystraszyło mnie nieźle :( Na szczęście to nic groźnego i może też już Ci się nie przytrafi :)

A to forum faktycznie non stop szwankuje Wkurzające to jest bo jak tak dalej pójdzie to wszystko w końcu zje :angry:
Ann czy często się tak zdarzało?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874666 przez Ewcia87
Dzień dobry dziewczynki ;)

Widzę, że forum dalej ześwirowało :dry:
Ja ciągle jestem u rodziców w Zamościu. Pogoda piękna także odpoczywamy. Synek praktycznie cały czas na dworze do domu przychodzi tylko się najeść :)
Wracamy dopiero w niedzielę bo na krócej niż na 2 tygodnie nie opłaca nam się jechać tyle kilometrów. W poniedziałek lecę na badania morfologi i żelaza więc zobaczymy co z tą moja anemią, a we wtorek wizyta u ginekologa i już się nie mogę doczekać,żeby pooglądać moją dzidzię :)

Miłego dnia

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874735 przez ann-sunshine
Witam się i ja,

Raz na jakiś czas, ale nie często, zdarza się jakiś wirus na forum i trochę szwankuje, ale potem wszystko wracało do normy, oby tym razem było tak samo.

Ewcia my też teraz dużo czasu na dworze spędzamy :-) tylko wejdziemy do domu i już słyszę: chcę buju buju :lol:

Wiki fajnie tak dostać dużo po kimś, ja też mam to szczęście że rodzina i znajomi mają starsze dzieciaki i do tej pory mało co musiałam kupić z ciuszków :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874746 przez dziulka
Witam się i ja :)
Wczoraj chciałam Wam napisać jak tam u stomatologa ale nie mogłam się zalogować na forum, a teraz widzę że znowu kilka stron zniknęło :angry:
A więc tak nie mam żadnych dziur na razie , mam tylko nieszczelną 1 plombe ale pani dr powiedziala że mogę z tym zaczekać do porodu jak nie chce teraz wiercenia, a że boję się wiercenia bez znieczulenia to zdecydowałam poczekać jeszcze te 3 miesiące i trochę:)

Wróciłam teraz z badań krwi i glukozy i faktycznie nie jest tak źle :) z cytryną było to całkiem smaczne :) Po południu będę miała wyniki to napiszę :)

miłego dnia
U mnie dziś ciepło ale pada mały deszczyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #874786 przez MAniula
Hej, u mnie lepiej lezalam 3 dni, goraczki nie bylo ale slaba bylam i poty mnie jakies oblewaly. W sobote postanowalam sie pionizowac ;) w niedziele do tesciow, poniedzialek odpoczynek-slonce mi przygrzalo. Wczoraj mnie potuklo i na balkonie przesadzalam kwiatki i to slonko daje mi w kosc, do tego moj nos ciagle zatkany wiec dzis czuje sie niewyraznie ale nie jest zle.
Ja jutro tez do dentysty, zobaczymy za co sie wezmie bo jedna plomba sie ukruszyla i chyba w 8-ce mam jakis problem. Ale odpukac ja z dentysta jestem za pan brat, jak nie wierci "do mozgu" to wiele jestem wstanie zniesc.

W poniedzialej tez do ginki ale po zwolnienie, cz wy idac po przedluzenie zwolnienia placicicie jak za wizyte czy mniej? Bo nie wiem na co sie przygotowac.

Co do ciuszków nadal nic nie mam ;) za to kupilam sobie spodnie ciazowe plucienne takie na lato 7/8 biale w ciucholandzie. 18zl nie rzuca na kolana a bede miala bo cieplo sie robi ;) firma mothercare.


Buziaki i milego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874787 przez aggi
Dzień dobry.
I znów wszystko się tu pousuwało? :dry: :dry: :dry:
Czy jest sens w takim razie pisać długie posty? ehhhh

Byłam wczoraj na wizycie - ciśnienie w porządku, zbadał mnie na fotelu dość długo
i powiedział że rośnie wszystko jak należy i że jest zadowolony. Tyle się dowiedziałam..
Usg nie miałam robionego, na badania żadne nie dostałam - powiedział że mam świeże badania póki co. Na glukozę również nie dostałam skierowania. Aha i powiedział mi że moja granica przytycia to jakieś 10kg, ale jak będzie 8 to będzie idealnie i dla mnie i dla dziecka. Póki co 4,5-5kg na plusie u mnie od początku. Kolejna wizyta 13 maja. Jak nie zrobi mi wtedy usg ani nie dowiem się konkretów to pójdę gdzieś dodatkowo do kogo innego...

widzę że suwaczek który mi zniknął sam wrócił na swoje miejsce :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874851 przez marsi
hej, witam ze slonecznego pomorza, szkoda że takiej pogody nie było na świeta :( a forum znowu dało ciała, czy ktoś może coś z tym zrobić? Dzisiaj zabrałam się za pranie, na slonku szybciutko wyschło. Macie juz jakieś plany majówkowe? Mój mąż ma o dziwo 2 maja wolne , więc u nas zapowiada się długi weekend pod domkiem nad jeziorem. Oby pogoda była piękna.
Wiki masz rację, czas leci bardzo szybciutko juz za tydzień będe mogla mówić że do porodu pozostały mi równe 3 miesiące.
Kakadu powiem Ci na pocieszenie, że u mnie tak samo. Kolki zdarzają się :( najczęściej gdy się za bardzo najem, więc muszę się pilnować. Też dwa razy miałam problem z żołądkiem, zwijałam się z bólu, a nie wspomnę o strachu. Po 2 godzinkach leżenia i herbatce miętowej przeszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl