BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #875270 przez dziulka
missy ja też mam dylemat między tymi dwoma szpitalami Polną już znam bo się tam wcześniej leczyłam i słyszałam,że jeżeli chodzi o poród to różne opinie. Raczej masówka.
Zobaczymy może się spotkamy przy porodzie bo nie wiadomo jjak to z tymi terminami porodów będzie.

Ja właśnie wróciłam od mojej Pani dr. I tak jak myślałam ... zmartwiła się tą różnicą i dostałam skierowanie do szpitala na badanie przepływów dopplera. Powiedziała że woli dmuchać na zimne i wszystko sprawdzić. Także pakuje się zaraz i jak mój T z pracy wróci jadę do szpitala :( :( Ale staram się być dobrej myśli. Zrobiła mi też dziś usg i mała ma już 623 gr także przez tydzień prawie 200 gr przybrała i pociesza mnie to że rośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #875272 przez midnight
Wróciłam :D przeszczęśliwa i uspokojona :)
Dzisiaj na USG był ze mną M. (pierwszy raz był i strasznie przeżywał - to jego pierwsze dziecko), więc miałam chociaż wsparcie psychiczne. Dodatkowo czekając przed gabinetem spotkałam moją kierowniczkę (która też jest w ciąży):D
Ale do rzeczy... :silly: Bobas rośnie jak na drożdżach, ma już około 560 gram, wymiary ma o ok. tydzień większe, niż wskazuje wiek ciąży, ale wszystko rośnie symetrycznie i prawidłowo :)
Żołądek, pęcherz, brzuszek kręgosłup i kości prawidłowe, z profilu przystojniak :) Lekarka najdłużej zatrzymała się przy siusiaku, bo dokładnie pokazywała M. co gdzie jest - więc zostaje Kacperek :woohoo:

Dodatkowo okazało się, że szyjka już mi się wydłużyła i ma 44 mm, więc tu też się uspokoiłam - przy okazji pytałam tą lekarkę i powiedziała, że jak jest powyżej 30 mm to jest długa :ohmy: , do tej pory wszyscy mówili, że 35mm to malutko... :/ Ale ta lekarka jest jedną z lepszych specjalistek w Warszawie, więc jej wierzę.

znowu nie mam niestety ładnych zdjęć, ale zdążę się napatrzeć jak się urodzi - zdecydowaliśmy, że jednak nie będziemy robić 3d ze względu na kasę B)

No i w końcu mogę zacząć buszować po sklepach :D chociaż dalej nie wiem co kupić, bo większość rzeczy dostanę po majówce. Ale jak chodzę po sklepach to czuję się jak narkoman na głodzie - te wszystkie śliczne ciuszki się do mnie uśmiechają. :silly:

W ramach uczczenia pozytywnych wyników poszliśmy na lody :cheer: i zjadłam sama wielki pyszny deser lodowy u Grycana <mlask> cudowny dzień :D !!!

Katsi przeczytałam i znowu się, cholera wzruszyłam :) strasznie trzymam za was kciuki :) i nie martw się, świetnie sobie poradzisz, w razie czego pisz, coś się zawsze wymyśli:)

dziulka Nie ma co denerwować się na zapas - lepiej, że trafisz pod opiekę specjalistów - wszystko porządnie sprawdzą - trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875280 przez aggi
dziulka jak mała rośnie to MUSI być wszystko dobrze, nic się nie martw :kiss: :kiss: :kiss: zaciskamy kciuki!

midnight no pięknie że malutki Kacperek zdrowy :) Twój M strasznie musiał przeżyć tę wizytę, wiem jak mój mąż przeżył jak był ze mną w 16tc :) hahahaa mam to samo w sklepach dziecięcych choć czasem jak zobaczę cenę to się uspokajam - dlaczego te śliczności czasem są AŻ TAK drogie? :ohmy: :blush:

missyy no popatrz mówisz masz - ale cudnie :D cudowne letnie ciuszki :D SUPER napatrzać się nie mogę :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875288 przez Gosia 2712
Witam sie i ja z Wami :)

Nie pisze za czesto zeby wam nie zawracac glowy moja osoba :P
Pisalam ostatnio ale forum zaczelo szwankowac i pousuwalo posty :S U nas wszystko oki, bylam na polowkowych w Katowicach i moje malenstwo jest calkowicie zdrowe co mnie ogromnie cieszy :) Ku naszemu zaskoczeniu okazalo sie ze bedziemy miec dziewczynke (wszystcy do okola mowili ze bedzie chlopczyk) najprawdopodobniej damy na imie Amelka :) Mala wczoraj wazyla 523gram :D hehe a mama ma na plusie juz 5kg :P hehe ale to przez te swieta :P

Missy ubranka przesliczne :) ta sukienusia i spiochy sa ekstra :) :D
Sama tez juz zaczynam kupowac dla malej rzeczy :D Wczoraj oczywiscie przed wizyta z siostra troche poszalalam i dla malej troche pokupowalam :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875294 przez aggi
Gosia nie zawracasz nam głowy, jak tak w ogóle możesz myśleć :) Super że malutka zdrowa, nie mogło być inaczej! Pochwal się co kupiłas :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #875305 przez Gosia 2712
aggi oczywiscie ze sie pochwale :D

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875308 przez kakadu
Fajnie ze wszystko u Was w porządku :) :dobrze jest czytac dobre informacje u nas też wszystko ok, tylko brzuch nam bardzo urósł :) )Widac ze idzie do przodu :)))

nasza koncepcja sie zmieniła będzie Filipek
gosia cieszę się ze wszystko ok,
aggi bardzo ladne ciuszki
katsi cieszę się ze do nas zagladasz, bo nie ukrywam, ze myslalam ze w natloku obowiazków nie bedziesz miala kiedy i to prawda ciaza Ci sluzy wygladasz slicznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #875309 przez aggi
Gosia zawsze i wszędzie stwierdzam że dla dziewczynek jest o wiele wiele więcej ciuszków i wyboru niż dla chłopców :blush: bluzeczki z pieskiem i czapeczka najlepsze :lol:

kakadu pochwal się brzusiem :cheer: :cheer: ile masz cm w brzuszku? :) napewno aż tak bardzo nie uuurósł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875318 przez Gosia 2712
Kakadu no wlasnie pochwal sie brzucholkiem :)
Aggi ty tez pokaz swojego :D

Ja Wam wstawie swoj :P
20t5d

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875319 przez aggi
Gosia ja wstawię foto po weekendzie bo będę robiła do porównania znów :) A Twój maleńki zgrabniutki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875321 przez Gosia 2712
aggi ok ;) bede tu zagladac a jak zapomnisz wstawic to sie opomne hehe :D :P
Moj to jest dziwny bo czasami jak jest troche bardziej przejedzony to jest duzo wiekszy hehe :P np tu jest 20t2d i zdjecie robione po poludniu i zobacz jaka roznica :P :D

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #875322 przez dziulka
missy ubranka są ekstra :)
Gosia super że z dzidzią wszystko dobrze no i fajne ubranka.

Też się pochwale :P co kupiłam :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #875323 przez dziulka
i jeszcze to :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875324 przez dziulka
Nie umiem dodać wszystkiego w jednym poście więc ostanie foto :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl