BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #875329 przez MAniula
Heh szalone jesteście ja nie mam ani pół ciuszka ani ćwiartki ;) ale za to zapełniam sobie kopertę złotówkami i jak już pójdę to zaszaleję na całego ;)

Dziulka ja dostałam na starcie euthyrox 88, więc moja endo nie podnosiła, a od razu walnęła dawkę. Jednak podobno on jest bezpieczny, i przechodzi tyle środka ile dziecko potrzebuje.

Katsi świetny artykuł ;)

Gosia zaglądaj jak najczęściej ;)

No i mam pytanie:
Codziennie macie tyle samo kopniaków czy jeden dzień jest mniej lub bardziej energiczny od strony maluszka? Moja malutka już drugi dzień wolniejsza i delikatniejsza jakaś, mam nadzieję że wszystko ok.

pappa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875336 przez dziulka
Maniula moja mała też ma czasem takie dni że mniej się rusza :) to chyba normalne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875343 przez kakadu
Maniula bardzo czesto tak sie zdarza, ja w poprzedniej ciazy bardzo stresowalam się Tym jak mój igorem był spokojniejszy, poźniej okazywało sie ze zupelnie bez powodow, Teraz mały tez na zmiane, raz wariuje a raz jest cichuto, liczenie ruchow, niby w ciagu godziny 5 to bzdura jakas, w ogóle w to nie wierz bo to buja, pamietaj ze nie wszystkie ruchy dziecka czujesz, tylko część

wiec jezeli nie towarzysza ci zadne inne objawy typu goraczka, plamienia, wysokie cisnienie to mozesz byc spokojna,

p o z d r a w i a m

ps. czytalam kwietniowe mamusie ktore sie juz rozpakowywuja ,,,:) zostaly jeszcze majowki, czerwcowki, lipcowki i bedzie nasza kolej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875348 przez katsi87
Kochane:) dzięki za komplementy hihi, każdy mowi to samo że gdzie te dzidziusie u mnie w tym brzuszku: a one ważą od 350, 330 i 290 g:) szaleństwo:) także takie o to olbrzymki mieszkają w moim brzuszku:)

W tym szpitalu mega syfiaste jedzenie: brrrrrrr nic nie tknęłam wiecie, ale mam swoje:) przecież walczę z tymi jelitowymi problemami więc już nie będę ryzykowała jakichkolwiek jedzeń szpitalnych. Jjem jogurty, jabłka, banany, sałatki i sałaty:)a mój mi nazwoził jedzenia i dziś znów zwiezie kolejne hihi, cyrk:)a Ja upycham po szafkach bo co z tym zrobię, jak apetytu brak:)

Ubranka i brzuszki eksponujecie piękne:) cieszę się że badania wam wychodzą wporządku:) Nasze fasolki będą cudowne:) już się nie mogę doczekać jak będziemy się chwalić naszymi brzdącami:)

miłegoooo:))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875349 przez missyy
aggi dzięki, sama się nad nimi rozczulam :P :P

Gosia wpadaj, wpadaj i opowiadaj :lol: Słodkie ciuszki.

To fakt, że niektóre są piekielnie drogie, a raz, dwa i wyrośnie i tyle się nacieszymy nimi :P Już nawet lookam i porównuje ceny gdzie mają taniej :P

Maniula ja właśnie mam dziś taki dzień, że nie mogę Młodej rozruszać. Aż mi dziwie, jak tak mnie nie szturcha :blush: Już nawet szukam sposobów, żeby ją pobudzić :woohoo:

dziulka mam takiego samego bodziaka z gwiazdką i tymi falbankami. Upolowane w Smyku co? :lol: :lol: :lol: hihi



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875355 przez MAniula
Dziękie dziewczyny za wasze doświadczenia. Teraz mi raźniej. :laugh:

A ja dziś znów szalałam na balkonie, uwielbiam sadzić, przesadzać a potem patrzeć jak kwitnie ;)

Wy już niektóre po remoncie a my ciągle przed, w czerwcu się zacznie...., nie wiem jak my to przeżyjemy, ale bardzo chcę tego remontu. Mieszkam w tym mieszkaniu już 31 lat i łazienka, przedpokój meble w dużym pokoju pamiętają lata 80-te, oj będzie się działo!!! B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875364 przez missyy
Maniula ja też jeszcze przed remontem, cięzko nam się do tego zabrać, bo poprzednio pokój służył za gościnny, więc sofa, meble idą out. Coś z nimi trzeba zrobić i tu problem. Jeszcze ja tam sobie szafę z ciuchami ulokowałam i teraz nie wiem, gdzie je upchnąć, bo szaf mi zabraknie :P

Czekam sobie na męża i potem pójdziemy sobie w ogród, ja na hustawkę, a on za koszenie niech się bierze :lol: hihi

W międzyczasie szukam sobie w necie miejsca gdzie by można było sobie na majówkę podjechać, tak pospacerować i odpocząć. byle blisko, bo jeździć mi się nie chce :P
Po grillowaniu lepiej ruszyc tyłeczek :P



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875408 przez dziulka
missy tak kupione w Smyku :) te falbanki mnie urzekły :)

Właśnie wróciłam ze szpitala bo w żadnym szpitalu nie mają miejsc ... jutro o 10 mam się zgłosić. Więc jeszcze dziś nocka w swoim łożku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875424 przez Gosia 2712
Dziulka ubranka sliczne :) trzymam za was kciuki zeby wszystko bylo ok :)

Missy jak narazie kupuje tam gdzie najtaniej np w pepco lub innych tanszych sklepach :) szczegolnie te male ubranka bo po co mam przeplacac skoro mala pochodzi w tym moze ze dwa tyg a w te 56 to moze w ogole nie wejdzie jak urodzi sie wieksza ;)

Dziewczyny wy juz robilyscie badanie na glukoze 75gr? na to badanie trzeba byc naczczo i iles godzin wczesniej nie wolno jesc?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875450 przez midnight
Zdecydowanie powinno się być na czczo - przynajmniej 8 godzin od ostatniego posiłku. W necie widziałam w paru miejscach informację, że nie trzeba być na czczo, ale to nie jest dobry pomysł, bo może mieć wpływ na zafałszowanie wyniku - potwierdzałam to z diabetologiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875480 przez asienka87
Dziulka no właśnie cieszę się, ze już po :) tylko jeden pokój- sypialnia, którą bedziemy dzielić z maluszkiem, ale bałagan w całym mieszkaniu. Jeszcze tylko sprzątańko i bedzie można odetchnąć :) no a potem kompletowanie wyprawki :)


Katsi czyli sa jeszcze dobrzy ludzie, to ważne :) a najważniejsze, aby bobaski były zdrowe, trzymaj sie tam cieplutko. Mam nadzieje, że szybko wyjdziesz ze szpitala :)Kto by pomyslał, że nasza chudzinka nosi aż 3 maluszki :laugh: ślicznie wygladacie :kiss:

Ann no własnie coraz gorzej.. szybko się mecze, kręgoslup coraz częściej boli.. i kondycja już nie ta.. no cóż trzeba sie przestawić na inny tryb życia :) a ja już za tydzień zaczynam 7 miesiąc, więc mały teraz bedzie rósł i tył ;)

Aggi no właśnie żadnych zdjeć ostatnio nie dostaje, więc moze te 3d/4d będą ładną rekompensatą :) no i , tak jak piszesz, kolejną wizyte mam po Tobie :laugh: teraz już taki mamy tryb, ze szybciej sie męczymy, trzeba się przestawić i wiecej odpoczywać :S
Co do ciuszków na lato, tez nic nie mam :P a raczej w nic sie nie wbiję :P trzeba będzie w jakieś 1 spodenki sie zaopatrzeć i 1 sukieneczkę chociaż :)


Dziulka najważniejsze, ze z dzidzią wszystko dobrze i rośnie :) współczuje pobytu w szpitalu, ale mam nadzieje, ze szybko sie wszystko unormuje i szybko wyjdziesz :kiss:

Midnight gratuluje potwierdzenia Kacperka :laugh: i ciesze sie, że wszystko dobrze, dzidziuś zdrowy, bo to najważniejsze :)


Missy ale słodziaki :blush:

Gosia ciesze sie, ze wszystko dobrze :) najważniejsze, że Amelka zdrowa :) no i jaka dama z niej będzie w tych slodkich ubrankach :laugh:

Kakadu nic sie nie przejmuj, mój brzuszek też teraz wystrzelił ;) i musze zrobić w najblizszym czasie zdjecie do porównania, bo mineły kolejne 4 tyg :)

Aggi moglabyś jeszcze raz napisać , jak nazywa sie ten program do zdjeć?

Dziulka ślicznosci :blush:

Maniula u mnie róznie, czasem mocniejsze i częśtsze kopniaki, czasem rzadsze i słabsze.. czasem w ciągu dnia spokój, a czasem daje o sobie znać :) ale zawsze wieczorem koło 22 sie odzywa :laugh: jak nie kopie, to zaczynam sie martwić.. ale to zazwyczaj do pół godz daje znać o sobie, całe szczęście :)

Gosia badanie jest na czczo, nie wiem ile godz nie nalezy jeść, ja po prostu zjadłam kolacje koło 21, a rano przed 8 bylam na badaniu.. weż sobie poł cytrynki i będzie calkiem niezłe do wypicia :) pamietaj, ze siedzisz tam 2 godz więc weź sobie coś do poczytania ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875557 przez Gosia 2712
Witam :)
Heh wstalam o 6 i jakos juz mi sie spac nie chce :S

Midnight i Asienka dziekuje za odp :) dobrze wiedziec ;) hehe to siedzenie tam te dwie godziny mnie przeraza :S Ale... dla malutkiej wszystko :D

Dziewczyny wspolczuje wam tych remontow :S ja cale szczescie mam juz to za soba w grudniu na swieta mialam skonczone wszystko :) teraz tylko zostalo nam do kupienia lozko do sypialni, szafki, nocne, komoda i szafa, a pozniej pokoik dla malej :)

Milego dnia :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875558 przez aggi
Dzień dobry :)
Spać dzisiaj nie mogłam pewnie wiecie czemu, co mi po głowie chodziło. Ale ciiii :S
Za to małż mój przespał 12h! Jak wczoraj przyszedł z pracy to padł i spał do dziś..
A ja do 00:30 na filma patrzyłam :blush: ale jestem wyspana, jakoś nie mam dziś ochoty na leżakowanie do południa :S


Gosia no w sumie trochę różnica jest, ale ja jak zjem dość sporo to też mi normalnie tak wypycha wszystko że szok :S ja skierowania na glukozę nie dostałam :S

dziulka myszka miki wygrywa :D :D kochane !

MAniula mój maluch raz ma ochotę i odstawia dzikie harce, a czasem jest tak spokojny jakby go nie było :) no to jak zaczniecie remont to pełną parą :D

kakadu no czas leci nieubłaganie, ciekawe ile z nas urodzi w lipcu :woohoo:

katsi maluszki maleńkie kruszynkowe :blush: :blush: :blush: :kiss: :kiss: my też się nie możemy doczekać aż nam je pokażesz, a będziesz pierwsza ! :D

missyy nie dziwię Ci się bo piękne są :) ja też patrzę gdzie najtaniej wychodzi, albo co w zamian mogę kupić :P czasem ceny przerażają :)

asienka ja w sumie mam dwie sukienki, ale ja jakoś w sukienkach chodzić nie lubię :S No ale pewnie jak będzie upał to będę usilnie szukała jakiegokolwiek przewiewu :P program to Photoscape :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875582 przez Wiki
Witam Was Moje Drogie :)

Ależ dziś miałam do nadrabiania Forum kwitnie :) i bardzo mnie to cieszy bo jest co poczytać i poogladać :)

Midnight Super, że z Kacperkiem wszystko w porządku i fajnie że mąż sie z Tobą wybrał Mój niestety co wizyta to w pracy

Katsi Bardzo wzruszający ten artykuł o Was. Kibicuję Wam z całych sił i trzymam kciuki by wszystko ułożyło się po Waszej myśli a Maluszki urodziły się zdrowe :)

missyy ciuszki fajowe, dla synka też patrzyłam sobie z ciekawości na tej stronie :)

Kakadu u nas też była zmiana w imieniu bo już miał być Patryk ale mężowi się zmieniło i jest Bartuś Zobaczymy czy jeszcze nam się nie zmieni :laugh:

MAniula z tymi kopniakami to jest różnie Wczoraj Bartuś szalał praktycznie cały dzień stukał to tu to tam :) a dziś chyba odpoczywa bo jest jakoś mało aktywny narazie :laugh: ale straj się się tak nie przemęczać bo nasze Maluszki faktycznie tego nie lubią ja jak sie zmęczę przy jakiejś pracy to kopanie się zaczyna

Dziulka ubranka bomba :) a ten komplet z myszką Miki powala - CUDNY ! :)

Gosia2712 głowy nie zawracasz nigdy Pisz jak najwięcej i jak najczęściej :) To faktycznie z córeczką macie niespodziankę. Najważniejsze że zdrowa. Twój brzuszek w porównaniu do mojego jest taki malutki i zgrabniusi :) Ciuszki słodziusie. A co do glukozy to różnie piszą przeważnie że od 8 do 12 h na czczo i żeby dzień wcześniej się słodyczami nie zajadać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875592 przez dziulka
Cześć dziewczyny.
Wpadłam tylko żeby się przywitać bo nie mam za wiele czasu. Zaraz przyjedzie po mnie Taxi i jadę do tego szpitala :( trzymajcie kciuki żeby z moim maleństwem było wszystko ok i żeby to nie była jednak ta hipotrofia :( Będę zaglądać na forum z telefonu. Jak będę coś wiedziała to dam znać :)

buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl