BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #874077 przez midnight
Dzięki, zaraz pogrzebie :D Oliwka ma 9, ale poszła wcześniej do szkoły i chodzi do 4 klasy teraz, więc i towarzystwo ma zazwyczaj starsze:) a Twój syn?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874097 przez MAniula

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego dnia, ja odpoczywam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874098 przez Wiki
Midnight Karol też do 4 klasy chodzi tylko w styczniu 11 lat skoczył :) dlatego wysyłamy go na te kolonie 9-12 lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874102 przez ann-sunshine
Maniula córeńka i ty teraz najważniejsze :-)

Która pije ze mną kawkę? Lecę wstawiać wodę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874123 przez midnight
Wiki - moja też bardziej do tej grupy wiekowej pasuje :) i w jej klasie też większość dzieciaków ma po 11 lat.. :/ no, ale o tej różnicy wieku nie pomyślałam jak ją do szkoły wysyłałam :/ ale sobie radzi, więc ok :D
Znalazłam na tej stronce, którą mi podesłałaś fajną propozycję, tylko cena mnie rozwala :) te obozy harcerskie to jednak 3 tygodnie, a cena niższa o połowę :D

MAniulato odpoczywaj kochana, bo nie ma co się narażać :) coraz nas więcej takich leżąco - odpoczywających... :/

ann-sunshine ja bym się napiła kawki z wielką górą bitej śmietany i lodami waniliowymi - mlask :silly: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874125 przez missyy
ann-sunshine napisał:

Maniula córeńka i ty teraz najważniejsze :-)

Która pije ze mną kawkę? Lecę wstawiać wodę


Ja chętna :P Już dawno jestem po jednej i mam nadal kiepskie samopoczucie. Pobudziła ale malucha w brzuchu a nie mnie :silly:
Pada cały czas to i w domu się zimniej zrobiło. Najchętniej przyssałabym się do kaloryfera :blush:
Gdzie to cieploooo :S



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874133 przez Wiki
Ann narobiłaś mi smaku tą kawką :) chętnie bym się napiła najlepiej takie cappucino bo tylko taką słabą piję a raczej piłam bo jak dowiedziałam się że jestem w ciąży to odstawiłam chociaż ta kawa co piłam to nie kawa :) i jak mój mąż pije to już mnie tak teraz nie ciagnie ale początki były ciężkie :)

MAniula odpoczywaj i nie przemęczaj się Ja jeszcze pracuję ale też już powoli myślę o L4 :) w końcu nasze dzidzie są najważniejsze i nie ma co przesadzać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874141 przez nataliaa87
Witam się i ja..

Chyba za dużo się nie rozpiszę, bo humor dzisiaj kiepski :/ Rano miałam kolejną wizytę u dentysty..Kolejne pieniądze poszły zamiast ma młodego, to na moje zęby.. A niestety musi mi poprawić jeszcze kilka :(
Rano dostałam tez wiadomość z mojej kliniki, że mam się zgłosić do lekarza, bo coś jest nie tak z wymazem bakteriolog. Ciągle coś..
Szukamy już też z miesiąc auta i ciągle coś z tymi samochodami nie tak. Trafia mnie. Tyle wydatków przed nami :/ Dołuje mnie to wszystko.

Nie piszę już nic, bo jeszcze którejś z Was się udzieli.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874165 przez kakadu
natalia 87 ja już wybieram się na posiew od tygodnia, ale tym razem obiecalam sobie, że się zmobilizuje i zrobie, generalnie mam takie podejście, bo w żadnej poprzediej ciązy tego wymazu nie robiła,m. a jeszcze dodatkowo nie robią tego w mojej przychodni w dolmedzie tylko trzeba jechać aż do rynku, więc troche mi się nie chce...
ale jak trza to trza ;)

ann sunshine ja bym się chętnie napiła, ale już dzisiaj też piłam :)
ciekawe co u megany bo znowu sie nie odzywa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874175 przez nataliaa87
Kakadu w dolmedzie prywatnie chodzisz czy jest tam jakiś ginekolog na nfz? Ja przed ciążą tez miałam tam swoją ginekolog, ale ciążę zaczęłam prowadzić w
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
. Ja w sumie pierwszy raz miałam wymaz robiony, bo coś się lekarce nie spodobało i chyba dobrze wyczuła. Jutro idę na konsultację, to się dowiem co jest nie tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874176 przez ann-sunshine
Missy rozszalała się ta twoja córcia co?

Natalia nie smutaj, zdążycie z samochodem na czas, w końcu coś się trafi. Teraz ludzie myślą o świętach i majówce, potem pojawią się nowe ogłoszenia. Dobrze że z przychodni dzwonią i nie czekają do kolejnej wizyty.

Właśnie patrzę, że zaczynam dziś 6 miesiąc :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #874184 przez nataliaa87
Ann a w 6 m-cu, to Ty nie jesteś czasem od tygodnia? Bo z tego, co widzę, to u Ciebie już jutro 24 tydzień się zaczyna, a nie 23.
Jakoś się trzymam, chociaż ostatnio cały czas się czymś martwię. Dobrze, że mam tak kochanego męża. Przy nim wiem, że jakoś sobie poradzimy z największymi problemami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874233 przez missyy
Ann-sunshine Tiaaaa.... szaleje jak się matka kawy napije :P :P Ale to tyle na dzień, czasami poczuje coś jak dłużej posiedzę i tyle. A potem dopiero przed spaniem albo po jedzonku czuć rewolucję po brzuchu :P
gadam córcia, a zaraz się synek z niej zrobi :P Ty by było dopiero. :blush: :blush:

A teraz właśnie czas na druga kawkę. Jeszcze kocyk i sobie powegetuje na kanapie :P



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #874246 przez aggi
Witam się :cheer:
Weekend minął szybciutko. Sobota i niedziela z gośmi u mamy na urodzinach,
tyyyyyle jedzenie i dobroci że szok :ohmy: aż się boję o wagę moją :S
ALe od dzisiaj już znów zdrowo i ładnie jem :blush:
Pogoda niestety nie napawa optymistycznie no ale co zrobić..
Oby w święta ładnie było :)

Mierzyłam dzisiaj brzucha z ciekawości i 83cm przez pępek :S i 4,5kg na plusie od początku !


asienka aaaah to mój brat miał pieprzyki teraz wycinane takie duże i też się nacierpiał bo jeden na głowie a drugi na nodze centralnie gdzie spodnie obcierają :dry:

MAniula mnie skleroza ciążowa dopada :D aaaha :) No widzisz to teraz wszystko już wiem :P a ja łożysko mam z przodu i jak mały kopie to czasem czuję jakby przez wodę/ścianę jakąś :) co do porządków to ja za okna nawet się nie zabieram bo raz umyłam i na drugi dzień lał deszcz tak perfidnie po czyściutkich oknach :dry: :dry: masz l4 więc odpoczywaj i korzystaj z tego czasu na leżakowanie :kiss: i pij dużo płynów to dużo sikać będziesz :)

Ewcia to szerokiej drogi :kiss:

midnight oo właśnie ja jeszcze przewijak kupić muszę :S jak lekarz kazał leżeć to leż leż i się nie przemęczaj :)

marsi jaki wózek macie? :D co do kosmetyków to mam fajną listę od dziewczyny która studiowała farmaceutykę i kosmetykę - i sprawdzała kosmetyki dla dzieci pod względem składu. może uda mi się plik załączyć. - nie udało mi załączyć pliku ale pokombinuję inaczej :S Są tam wypisane wszystkie te rzeczy które warto kupić, te których nie warto nie kopiowałam od niej bo stwierdziłam że po co :) tutaj jest ta rozpiska może Ci coś rozjaśni mi wiele pomogła :) images.tinypic.pl/i/00519/91gst8cqcr8e.jpg Wytrzyyymasz u dentysty ;)

Wiki
mi lekarz od razu dał żelazo, mimo dobrych wyników - tzn takich mieszczących się w normach. Powiedział że będę je jeść do końca ciąży. Jak robiłam drugi raz morfologię to rzeczywiście mimo brania żelaza trochę krew mi spadła w badaniach. No i nadal jem żelazo (Tardyferon Fol)

kakadu masz rację czas strasznie szybko ucieka nie wiadomo gdzie!

Ann zaciskam kciuki za wizytę :kiss: co Ci się z suwaczkami stało? Bo jakoś Ci te Natalkowe szaleją - dwa masz :)

missyy mam to samo uczucie - najchętniej wytuliłabym kaloryfer :D

natalia nos do góry będzie dobrze :kiss: rozumiem Cię bo my kupiliśmy w lutym auto 'igła' prosto z niemiec od pierwszego właściciela... ale on chyba kilku rzeczy od nowości nie zrobił i tak już do niego włożyliśmy 1300 i 1400 zł... no ale póki co hula. Mąż chciał już go sprzedać bo był zły, ale go sprowadziłam na ziemię że znów kupi jakieś badziewie gdzie to samo wymieniać będzie trzeba a czasu do narodzin malucha coraz mniej i duże auto jest potrzebne...



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874262 przez kakadu
hiiiiiii, hiiii

aggi :) a czemu ci szkoda meża przepraszam w tych sprawach:) :) :) takie fajne to bylo

natalia87 chodze do dolmedu do dr platek prowadzila wszystkie moje ciąże

ps. wybieracie sie na 3d ? bo mój strasznie cisnie a dla mnie przy trzecim to już chyba nie atrakcja ? co myslicie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl