BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

9 lata 8 miesiąc temu #919165 przez aggi
dobry wieczór :)
moja maruda dała mi dzisiaj popalić
tzn kochany jest nie mogę narzekać ale
wyjątkowo jakoś nie chce mi spać w dzień i wieczorem
nocki są OK tyle dobrze (tfu tfu) ;)

asienka no super że u Ciebie lepiej z piersiami :kiss: ja zakończyłam branie antybiotyku - ja miałam duomox. też minimalnie przenika ale podobno jest całkowicie bezpieczny. My świecę i szatkę zamówiliśmy na allegro - allegro.pl/szatka-szatki-swieca-chrzest-...pet-i4532975139.html a ubranko wylicytowałam za 54zł na rozmiar 62 mam nadzieję że mały się za dwa tygodnie w tym nie utopi tylko w miarę dobre będzie miał......bo kompletnie nie wiedziałam jaki rozmiar kupić ;) takie ubranko: allegro.pl/show_item.php?item=4509679608 Mnie sutki bardzo bolały z początku ale teraz z czasem przyzwyczaiłam się . Co do ubierania na noc to ja ubieram pajacyk + kaftanik czasem na górę. I nauczyłam Maksa że godzina 9 rano jak on się budzi to przebieramy w ciuszki 'domowe' no cokolwiek ale coś innego żeby wiedział że jest dzień :blush: co do ćwiczeń to napewno po połogu ale ja chyba skonsultowałabym z ginekologiem czy zgadza się. No Maks po 5h mi nie śpi......... zasnął dopiero w samochodzie w foteliku .

MAniula już niedługo i Ewka będzie z Wami :) ! może to czop odchodzi? a jak z kolorem??

missyy mój też wrócił szybko do pracy.. w sumie był z nami tydzień bo tyle dostał ze szpitala opieki na mnie... to nam kupa na szczęście zatrzymywała się na przewijaku ale za to siku to już na ścianie było nawet :D ja najpierw daję cyca, potem przewijanie, znów cyc na dobicie i uśpienie i do łóżeczka :P mam to samo brzuch flaczek + rozstępy :P do tego jeszcze mój zapał do słodyczy...... nie widzę tego :blink:

Inna po cesarce to ćwiczenia po 6 miesiącach z tego co wiem.

Ann to najpierw ją dostawiaj do tego cyca z którego mniej kapie hmm?? może bardziej go rozkręci ssaniem jak jest głodna :)

Gąska wiedziałyśmy :kiss: :kiss: :kiss: gratulacje :) buziaki czekamy na relację :D

Wiki wiesz co ja na allegro używany licytowałam bo nowe są strasznie drogie ! link wyżej podałam asience to sobie zobacz. Jak nie zamierzasz jeszcze chrzcić a ten Ci się spodoba to potem mogę odsprzedać o ile rozmiarek będzie pasował ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919185 przez ann-sunshine
Tak na dzień dobry


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919188 przez MAniula
Ooo Ann nam tu słodkości z rana podsyła :cheer:

A u mnie ta noc dziwna. Biegalam sikac, brzuch napiety, skurczy brak, ale boli mnie krocze w sciegnach/pachwinach jakby. Ten wczorajszy sluz jest nadal obfity. No i tez sie spocilam, obudzilam sie mokra normalnie..., cos sie dzieje ;)

Aggi ten śluz zółtawy, taki miałam ale duzo wiecej... bez krwistych nitek czy galaretek :blush: :blink:

Milego dnia dziewczyny, dzis chyba bedziecie spacerowac ze skarbami bo slonko wyszlo :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919207 przez Izi
Ann- śliczna fotka z rana, super Siostrzyczki:-)


Maniula- to pewnie czop, chociaz ja miałam bardziej zabarwiony na różowo, ale to roznie bywa. Zaczął mi odchodzić dzień przed porodem...Trzymam kciuki by sie rozkręciło:-)


Dziewczyny mam pytanie- czy Wasze Kruszynki też czasami tak charcza, chrzakaja w nocy? Olka wydaje różne dźwięki, a w dzień raczej nie...Dzisiaj piękna pogoda- udanych spacerkow! Tylko znowu dylemat jak ubrać Małą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919211 przez asienka87
Witam :)
normalnie synek nam dał wczoraj popalić :) nie chciał spać, marudził cały dzień, wrzeszczał przy jedzeniu... za to w nocy ładnie spał i to mnie podbudowało ;) zasnął o 23 (czyżby to była jego godzina zasypiania?) obudził sie o 3.00, jedzonko i spanko do 6.00 :) znów jedzonko i śpi nadal :) zobaczymy, jak bedzie dzisiaj ;)
w końcu za oknem słoneczko, może uda nam sie dziś wyjsć na spacerek :)

Gąska moje serdeczne gratulacje :kiss: czekamy na foto :silly:

Missy mnie zostało 4 kg.. ale widze je na brzuchu i biodrach ;/ a uda też jakieś zacellulitowane;/ ale narzekać nie mogę, bo szybko kg poleciały :) niestety myślałam, ze nie mam rozstępów, a tu jednak sie pojawiły na dole brzucha... walcze z nimi i smaruje kremem, ale nie wiem, czy to coś da...
no własnie u nas też o 18.00.. ale może jakoś przetrwamy :) w koncu, to dziecko,, więc będą wszyscy musieli być wyrozumiali łacznie z ksiedzem, jak bedzie marudził :) zresztą ksiadz nawet mówił, aby wziąć sobie wózek i w razie płaczu mozna z małym wyjsć i go uspokoić :)

Natalia ja niestety nie wiem, jak sie to załatwia, bo za mnie zrobił to zakład pracy.. i nawet pierwszy przelew już za mną :)

Inna niestety mój Kacperek też ma kolki :(

Maniula przesyłam wirtualne pozytywne wibracje do Ciebie, aby córa chciała w końcu pojawić sie na świecie ;)

Aggi dzięki za link do swiecy i szatki ;) skorzystam ;)
mój mały teraz nosi rozmiar 62 :) ja mam ubranko od cioci - specjalnie szyła dla swojego synka bo jest krawcową, więc muszę sprawdzić , czy moje dziecię wejdzie do niego ;)

Ann cudne zdjęcie ! przepiękne dzieciaczki ;)

izi mój mały to non stop wydaje jakies dzwieki, jak spi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919259 przez aggi
dzień dobry
gdzie się podziało moje grzeczne śpiące dzieciątko??
znów 2.30-5.30 walka ze snem.. kręcenie, wiercenie, smoczek wypadnie to płacz
pielucha czysta, brzuch pełny. ooooo co kaman :blink: :blink: :blink:


Ann no po focie widać że problemów z dziewczynkami nie masz :blush: cudne są :kiss:

MAniula no to po cichu trzymam kciuki by coś się rozkręcilo :)

Izi mój Maks raczej stęka przez sen

asienka ja czekam aż moje rozstępy zbledną, nic więcej w tej kwestii nie jestem w stanie zrobić bo kiedyś mi wyszły na udach to nic nie pomagało :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919270 przez paulainka
Czesc Dziewczyny:) Jestem Grudnioweczka 2013 :) na stale mieszkam w Norwegii, ale zawsze jak przyjezdzam do Polski przywoze troche pieluch na sprzedaz, moze was zainteresuje swoja oferta. Posiadam pieluchy firmy Pampers, rozmiary 1,2,3.
1- 23 sztuki/paczka 2-5kg 10 zl za paczkę
2- 32 sztuki/paczka 3-6kg 15 zl za paczkę
3- 29 sztuki/paczka 4-9kg 14 zl za paczkę
Mozliwosc wysylki do innego miasta, przy wiekszej ilosci mozemy ponegocjowac cene :) Pieluchy znajduja sie w Elblagu.
Pozdrawiam
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Podziękowania: nataliaa87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919322 przez MAniula
Eh te wasze bobaski nastroje mają zmienne ;) zycze wam coraz dluzszych przespanych godzin ;)

A ja latam, pranie robie, obskoczylismy targ z mezem (swoja droga kochany jest juz chcial glowe kapuchy kupowac i mrozic jakbym miala zastoje....:) obiad i co i nic. Puki co Ewa spokojnie w brzuchowym domku spi, bo dzis ją musze poruszac zeby sama sie powiercila. Eh zazdraszam wam juz tych maluszków na swiecie. :kiss:

Co do chrzcin to ja myslalam o grudniu w jej imieniny albo styczen, pozyjemy zobaczymy... jakos mysle ze jak bedzie miala te 4-5 m-cy to latwiej nad nia zapanujemy....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919355 przez Gąska
Zdam szybko relacje poki Oskarek spi ;)

W sobote przyjeli mnie na oddzial,zrobili usg ktg. Zero skurczow,w usg szacowana waga 3500-3900 ;)
Zrobili probe oksy,zero reakcji macicy,nawet mikro skurczu.
Niedziela cisza spokoj,brzuch sie napinal jak zwykle. O 17 bylam "badana" co spowodowalo odejscie czopu sluzowego. Kazali masowac brodawki,ze moze cos sie ruszy. Chodzilam,lezalam,M.masowal ;)
Tak kolo 19 pojawily sie lekkie skurcze,o 22 juz byly bolesne,o 23 juz nie chcialam rodzic tak mnie bolalo,skurcz co minute taki 10-15 sek. Wedlug poloznej bardzo silne skurcze,a zero postepu szyjki,caly czas 4 cm, pod prysznic,pozniej zastrzyk i czopki na szyjke,bo nie puszczala,znow pod prysznic. Tam chociaz nie bylo tak czuc skurczow. Staralam sie ladnie oddychac ;) Musialam juz byc zbadana,myslalam ze odjade z bolu. Przyszedl do mnie do pokoju lekarz z polozna. Zdarzyli wyjsc i odeszly mi wody lezac na lozku w pokoju ;) byla 1,zabrali mnie na porodowke.
Tam juz skurcz do 3 caly czas i z 20 min parcia i Osesek byl z nami. Mialam super lekarza i wykupiona polozna,wiec moj porod byl expres jak na pierwiastke. Mam nieduze naciecie skory ( oszczedzili miesnie)i zero boli jakichkolwiek.
Male sloneczko wynagrodzilo wszystko. O 4 byl juz M. i spedzilismy w 3 ke czas na porodowce sami. Do tej pory do mnie nie dociera co sie stalo ;)
Nie spie od soboty wiec powoli trace sily,ale musze wytrzymac.
Maly troche nie za bardzo chce spac,dzis w nocy w ogole prawie nie spal, drzemal 10 min i placz :( myslalam,ze jak go wykapiemy ukochamy nakarmimy bedzie spal a tu figa,cala noc na goraco. W koncu wyslalam M. zeby wyparzyl smoczek,ale tez nie zadzialal. Cyca ssie co godzine,robi kupke,poplacze i od nowa ;) teraz pobil rekord,spi juz ponad 2h.
Wydaje mi sie,ze za duzo emocji wczoraj,cala rodzina byla,kazdy musial zobaczyc dotknac i chyba maly dlatego tak sobie odbil w nocy.

Lece go budzic i nakarmic bo mi cycki pekna ;) wezme go na dwor z M. na 15 min chociaz na probe bo dr kazala od dzis juz wychodzic

Nasze male rozczochrane cudo

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919397 przez Wiki
Dzień dobry :)

My dziś po wizycie w instytucie z pępuszkiem Instytut koszmar w środku jakby się czas zatrzymał 30 lat temu Kupę ludzi i dzieci nawet nie było jak wózkiem przejechać i z nosidełkiem też ludzie mieli problem tak wąskie tam były korytarze Dobrze ze byłam z synem starszym i mama To ja siedziałem z małym z dala od gabinetu a mama czekała jak Bartusia wywołają z gabinetu a starszy syn łącznik między nami :) Dziś mały miał posmarowany pępek azotanem srebra a w pon kolejna wizyta i wtedy będzie lapisowanie w zależności jak to będzie wyglądało :( a tak poza tym To w nocy odpukać śpi i je ładnie W dzień dziś też mam luz aż się boję że w nocy sobie odbije :)

Aggi- My planujemy chrzest w październiku a Bartuś już ma rozmiar 62 więc nie wiem jak to będzie za dwa miesiące Ale komplecik bardzo fajny Koniecznie zrób zdjecia Maksia w nim i w tej czapeczce bo jest ciekawa :)

Gąska- Śliczny Oskarek i tak jak Bartuś ma dużo włosków Do tego jaki duży się urodził :) Nic tylko musisz się oswoić z nowa sytuacja :) A u mnie jak byli goście to było to samo Mały cały czas był niespokojny Więc chyba te ciągle odwiedziny im nie służą :)

Ann- piękne masz te księżniczki No i teraz dwa razy więcej roboty Ja już się boję jak szkoła się zacznie i lekcje Nudzić się przy dwójce to już napewno nie będziemy :)

Maniula- to już tylko na Ewcie czekamy ale to napewno lada dzień :) Odpoczywaj Kochana bo potem to tylko cyc, odbijanie, przewijanie, noszenie i tak w kółko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919432 przez MAniula
O ja cie, pierwszy raz widzę takiego rozczochranego blondyna :woohoo: , superowy chlopak...

Wiki eh usiedzieć nie mogę:) ale masz rację teraz jeszcze mój czas :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919446 przez ann-sunshine
Maniula to że usiedzieć nie możesz to też objaw zbliżającego się porodu, już niedługo, zobaczysz

Gąska ale świetnego rockman'a macie. Boski :-)

Wątpię w tę moją laktację, mam wrażenie, że dziecko mi się nie najada. Ale z drugiej strony boję się, że każda podana butla z mm skraca moją przygodę z naturalnym karmieniem. Uhhh. Ktoś na górze to źle wymyślił. Czemu to nie jest takie proste.

Więc Marta jest zazdrosna i robi wszystko aby ze żłobka do domu nie wracać, bo nie chce, bo tutaj jest Natalka. Mam nadzieję, że w miarę szybko się przystosuje.

Dobra moja głodomorra wstała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919526 przez nataliaa87
Ja tylko na moment, bo padam na twarz.. Co za dzień.. Mały kompletnie nie chciał dzisiaj spać, a wieczorem tak płakał jak jeszcze nigdy dotąd:/ mam tylko nadzieję, że to nie początek kolek:/

ANN a może spróbuj raz odciągnąć pokarm żebyś wiedziała ile go rzeczywiście masz i czy Natalka może się nie najadac. Mój nawet jak godzinę siedzi na piersi, to wiem że i tak mało co zje, bo po takiej godzinie spokojnie odciągam i tak sporo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919542 przez aggi
dzień dobry ;)
mój mąż ma zbawienny wpływ na dziecko :huh:
spałam od 20-4;00 nie słyszałam ani razu żeby dziecko zapłakało !
do tego jak wstałam już o tej 4 bo mały się obudził to zerknęłam w zeszyt
(zapisujemy godziny kiedy wstaje, kiedy idzie spać i ile zjada) i co? wstał o 23 na mleczko
zjadł i spał do 4 :blink: :blink: :blink: ja nie wiem czy mąż z nim flaszkę obrócił czy co :P hehe
ale poproszę więcej takich nocy !

już tak nawet myślałam czy to nie kwestia tego że mąż daje mleko z butli i może mały bardziej się najada?

Dziewczyny które karmią butelką ale swoim mlekiem asienka? ile ml Wam wypijają maluchy na raz i ile później śpią?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919548 przez aggi
MAniula kochana już niedługo i będziesz miała swoją księżniczkę przy sobie :blush: :kiss:

Gąska oj wiem co czułaś ja też sobie pod prysznicem ulgę dawałam a później się z dupą do wanny władowałam i w ciepłej wodzie siedziałam... a bóle coraz mocniejsze tego się nie da zapomnieć :P ja miałam 30min partych i też właśnie mówili że szybko jak na pierwszy poród :) ja od przyjazdu do szpitala tydzień bez snu wytrzymałam tylko takie drzemki krótkie ale tyle emocji i wszystkiego że nie dało się spać :blink: śliczny blondasek z niego ! :kiss: :kiss: :kiss: życzę jak najwięcej przespanych nocy kochana :) I męża pomocnego bo jednak gdyby nie mąż to.... ciężko by było :)

Wiki a co się małemu z pępkiem dzieje??????? tak tak zdjęcia z chrztu napewno będą :) To Maks ma niektóre 56 jeszcze za duże ubranka i właśnie nie wiem czy będzie miał to dobre ;) Ale oby tak

Ann odpalaj laktator i butlą dokarmiaj nie ma innej rady ! Ja dzisiaj byłam w szoku jak moje dziecię pięknie w nocy śpi jak go mąż karmił butlą z moim mlekiem i usypiał :blink: chyba z cyca się nie najada takie mam wrażenie.......... uhu Marta pokazuje różki Ale to dla niej nowa sytuacja to nie to samo co lale które można w kąt odłożyć do tego Natalka płacze i potrzebuje noszenia i w ogóle. Oby Marta szybko zrozumiała :kiss:

natalia mi pół dnia wczoraj Maks płakał i nie spał..... ale kupki były,nie prężył się więc brzuch chyba u nas odpada...

katsi nasza dała posta na blogu nie wiem czy widziałyście. :) cudne laleczki z dziewczynek :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl