BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

9 lata 7 miesiąc temu #928844 przez aggi
natalia mm dałam teraz dwa dni pod rząd raz tylko w nocy bo znów pokarmu jakby mniej i nie starczało mi żeby mieć choć mały zapas. Ale dzisiaj już mm nie dostanie chyba bo nadrobiłam znów cycami. To ulewanie mnie martwi echh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929228 przez serduszko20
witam w ten słoneczny jesienny dzień:)

jeszcze tu nikogo dziś nie było aż dziwne w takim razie jestem pierwsza:)

Filipek śpi na dworze, babcia z nim była na spacerze a ja obrałam ziemniaczki i mam teraz chwilę dla siebie:) od czwartku dawałam małemu syropek na wypróżnienie polecony przez Panią w aptece i wczoraj dopiero zrobił kupkę z początku normalna a później dosłownie siknął i chyba jednak nie bd dawać mu tego syropku na następnej wizycie szczepiennej zapytam się pediatry:) Mój synek też ulewa raz więcej raz mniej a innym razem wcale i nie wiem od czego to zależy

I tak jak pisałyście też czekam na weekend aż mąż bd się zajmował synkiem a ja odpoczywać:)
mały się obudził lecę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929239 przez nataliaa87
To i ja wpadnę na chwilę :)

Normalnie wątek nam obumiera! Widocznie lipcowo-sierpniowe dzieci są bardzo absorbujące :)
Piękna pogoda, a mnie trafia, że nie mogę na spacer wyjść przez te durne schody.. Raz sobie zniosłam młodego w gondoli i brzuch się odezwał :/
Pozostało mi okna otworzyć i czekać na Ł. Mój słodziak śpi jak suseł w bujaczku, a ja muszę iść się ogarniać, bo na 18.45 idę do ginki.. Ale mi się nie chce :/

Co tam u Was??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929244 przez Wiki
Dzień dobry :)

Bartuś dziś spał w wózku w ogródku ze 2 godz więc trochę ogarnęłam w domku :) potem wstał zjadł poleżał z gołą pupa na łóżku i zasnął w huśtawce Powiem Wam ze jestem mega zadowolona z tej huśtawki bo jak tylko włączam na bujanie to prawie zaraz zasypia :) :)

Natalia- to faktycznie jeszcze nie do końca musiało Ci się tam zagoić skoro boli :( ja w zasadzie już nic nie czuje i robię sporo brzuszków i jest spoko

Aggi- z tym ulewaniem to i u mnie ciężka sprawa bo czasami nie ulewa a czasami jak zacznie to końca nie ma i wydaje mi się ze co zje to zwróci Pewnie się to skończy jak już będą siedzieć

Serduszko- to faktycznie długo czekałaś na reakcje po syropku Aż tyle dni Ja mojemu nic nie daje ale w zasadzie od urodzenia robi rzadka kupę i myślałam ze to normalne hmm..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929385 przez aggi
dobry wieczór
w sumie już noc ;)

czekam aż mój mały się obudzi żeby dać mu mleczko i iść spać ;)

ja znów na antybiotyku - piąte zapalenie. Mam dość
zaczynam od dziś wprowadzać mm już całkowicie ale póki co tylko jeden posiłek w nocy
i potem wprowadzę też w dzień... a później całkiem mm
byłam u lekarki i mówiła bym się nie poddawała ale ja już nie mam siły psychicznie ani fizycznie
bo na 8tyg życia dziecka 5tyg jadłam antybiotyk... masakra :sick:
i ta gorączka 39 stopni... nie chcę tego już przeżywać (taak wiem że mówię to 'kolejny raz')
jutro wybieram się do gina

rzeczywiście pustki tutaj a szkoda .........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929399 przez ann-sunshine
Witajcie

Zaniedbuje forum ;-( nie mam czasu, za dlugie posty piszecir i jak widze takich kilka to stwierdzam ze teraz nie zdążę.

U nas dobrze. Coraz lepiej sie dogadujemy. Raz dziennie daje 60 ml mm a tak na cycusiu. Ulewa troche jak sie nafutruje. Do tego lyka powietrze bo mleko z duzym cisnieniem plynie i albo sie zachlystuje albo glosno beka. A poza tym patrzy juz slucha i wodzi oczami i zaczyna pierwsze aaa mowic.

Aggi nie mecz sie idz na mm

Inna dzis pewnie xe szpitala wyjdziecie

Natalia przykro mi ze jeszcze nie do konca macica sie obkurczyla. Daj znac co na to lekarz

Lampke na noc gasze i nie zaslaniam zaslonek wiec jak nie czuje kupy nosem to na pierwsze karmienie nie zapalam swiatla, zapalam dopiero na drugie i wtedy mam pobudke na dwie godziny.

My tez juz po bioderkach, kontrola za miesiac.

Na zime mam kombinezon ale maly wiec jak wyrosnie to potem polarowy kombinezon plus taki od spacerowki. Moze to wystarczy. Kombinezon odpina sie po obu bokach na calej dlugosci wiec w sklepie nie bedzie problemu.

To ze mleko sie rozwarstwia to normalne. Tak samo jak mleko prosto od krowy w lodowce zbiera sie smietana u goey

Natalia ja nie mam takich problemow z kolejkami do specjalistow. Bioderka no problemo.

I tyle, udalo mi sie raptem 2-3 strony nsdrobic

Jeszcze tylko co do antykoncepcji. Inna jezeli nadal dajesz Nadii swoje mleko i szybko chcecie drugie to duzego wyboru nie masz bo tabletki jednoskladnikowe lub prezerwatywy. Wkladka domaciczna opyla sie jezeli nie chcecie dzieci przez kolejne 3-5 lat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929405 przez Wiki
Ann to o której masz tą pobudkę na dwie godz jak zapalisz światło do karmienia?

Aggi- chyba na Twoim miejscu też bym skapitulowała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929478 przez aggi
wyślijcie mi linka do tego facebooka bo chyba rzeczywiście sama tu zostanę niedługo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929493 przez Wiki
www.facebook.com/groups/923413254351334/

Aggi ja się tam w sobotę przeniosłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929496 przez nataliaa87
Aggi sama nie zostaniesz na pewno :) Już pisałam, że ja mam sentyment do tego miejsca. Kilka razy dziennie zaglądam z tel., ale niestety nie zawsze jest jak odpisać. Teraz też zostawiłam małego na 3 minuty, bo niby zasnął w łóżeczku, a jak wróciłam, to namiętnie lizał misia! :D W ogóle on ostatnio namiętnie cmoka i liże wszystko, a zwłaszcza mamę :D
Podaję Ci link do Sierpniówek na fb, tylko będziesz musiała poczekać aż Cię Inna przyjmie.
www.facebook.com/groups/923413254351334/

A u mnie po wizycie u lekarza wszystko niby dobrze. MAcica pięknie obkurczona, rana ładnie zagojona. Podobno już wszystko mogę :P Tylko dziwne, bo brzuch mnie ostatnio ciągle boli..

Wczoraj kupiliśmy małemu karuzelę i jestem pod wrażeniem, że jest nią tak zafascynowany :P Jakos do innych zabawek się nie kwapi :P


Lecę ściągnąć mleczko póki młody udaje, że śpi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929526 przez aggi
dobra zrobilam konto ;)
ale takie typowo anonimowe żeby z Wami się porozumiewać.
Jakoś 'fejsbuki' mnie nie przekonują :)
Poznacie mnie... po avatarze haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929534 przez ann-sunshine
Wiki godziny niespania mamy między 3 i 5 a o 6 wstajemy ze starszą córką więc bajka

Aggi witaj na naszej grupie na fb

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929684 przez Inna607
Hej dziewczyny :)
Może w końcu po krotce opisze co się u nas wydarzyło od piątku ;) ale najpierw za pamięci Aggi na pewno nie zostaniesz tu sama ja jak tylko mam czas to patrzę czy jest cos nowego i też mam sentyment do tego miejsca :)
Ale miło że jednak zalozylas profil na fb tam jest poprostu szybsza forma przekazu :)

Tak wiec w piątek już nie wytrzymałam i poszłam ponownie do naszej pani dr opowiedziałam że mimo używania tego mleczka co mi dala jest dalej to samo kupli jak nie było tak nie ma i ulewanie wrecz wymioty sie pojawiły co mnie bardzo nie pokoilo ... pani doktor stwierdziła ze dobrze byłoby by jednak nam sprawdzili jelita czy aby na pewno wszystko funkcjonuje prawidłowo i wpisała nam skierowanie do szpitala :woohoo: mówiła by od razu jechać ... w szpitalu przyjął nas doktor który bardzo niechętnie nas przyjął ale skoro było skierowanie to musiał wszystko "sprawdzić" i zlecić badania i uświadomil mi że dziecko nie musi bez przerwy robić kupy wiec nie ma sensu pomagac nawet jak by parę dni nie zrobilo to jest normalne ... ( no chyba dla niego)! Położyli nas do izolatki by Nadia niczym się nie zaraziła od innych chorych dzieci bo przecież jej w sumie nic nie było ;)
Zlecono badania ... na poniedziałek :blink: !!! Więc weekend przelezany gratis zanim cokolwiek zaczęło się dziać ... a zaczęło się dziać juz po trzech godzinach nie uwierzycie, nie wiem jak, nie wiem co bo mała nie dostala żadnych leków ale Nadia na dzień dobry w szpitalu zrobila po trzech godz samodzielnie pierwsza kupkę :D jaka radość :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929685 przez Inna607
Pisze na raty zeby mi nie zniklo ..

W sobotę tych kupek bylo juz dwie a w niedziele pojawiły się cztery zupełnie samodzielne uwierzyć nie mogłam i nic ale to nic jej nie podawali... i wiecie co ulewanie tez przestało się pojawiać :) bo Nadia była kladzona na poduszcze takiej sredniej miekkiej poduszcze by byla pod skosem a nie na prosto i lekarz doradził by pod nóżki od łóżeczka od strony głowy podłożyć po trzy książki by łóżeczko mialo spad wtedy dzieci nie beda ulewac no u nas rzeczywiscie to sie sprawdziło ;)
No przyszedł poniedziałek poszliśmy na badania Usg jamy brzucha i przez ciemiaczkowe wszystko wyszło prawidłowo lecz musieliśmy jeszcze zostac bo w piątek na dzień dobry brali nam mocz krew itp i nie było wyników posiewu moczu no i ostatniej nocy (bo w szpitalu niestety nie grzali) wiec zimno jak diabli malutka zaczęła mi kaszlec a katarek taki że szok ... yyhh więc we wtorek zrobili nam jeszcze CRP które wyszło rewelacyjnie i jak zresztą reszta wyników i mogliśmy wrócić do domku nareszcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929686 przez Inna607
Jutro bede szła do naszej pani doktor "zdać relacje" i poproszę o jakis syropek na ten drobny kaszelek, nosek staram sie czyscic jak najczęściej ale mała tak kręci główka i nie daje heh
Kupka dalej robi się sama bez zadnej pomocy zadnych syropkow, mleko używamy te same w szpitalu powiedzieli ze to najlepsze mleko jakie mała może dostawać ... no i zaczęłam w szpitalu dawać małej więcej mleczka 120 ml i pięknie zjada juz nie wyje ze jest głodna po dwóch godzinach i pięknie przybiera na wadze od piatku przybrała 225 g :D wazy 4555 g :)
Ogólnie przy przyjeciu na oddział do szpitala pobieraja niezbedne rzeczy typu krew, mocz itp i zakladaja dzieciom weflony .... jejku jak Nadia plakala koszmar ... ja plakalam razem z nią :(
A wczoraj jak te malpy musiały pobrac krew to stwierdzily ze i tak musza kuc w reke bo z weflonu sie nie da ... ręce mi opadły to na jaką cholerę tak męczą dzieci a potem i tak kuja grrr !
Omijam szpitale szerokim lukiem ... a i jeszcze opłata za łóżko rodzica 10 zl za dobę :)

No to chyba tak wam wszystko opisałam
Najważniejsze że mała wszystko w porządku wyniki sa super a ja o wiele spokojniejsza no i mala też bo sama sie zalatwia :) dobranoc :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl