BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

9 lata 7 miesiąc temu #926180 przez Inna607
asienkadawaj nazwe tego syropu na kupke bo mi juz rece opadają, Nadia nie moze sama zrobić kupki w pampersa :( zawsze robi tylko z moja pomoca brak sił ...

serduszko ja teraz kupiłam NAN pro 1 i jak dla Nadii najgorsze z możliwych nie dość że mamy problem z kupka to przy tym mleku to tragedia uzylam pare razy i odstawilam je natychmiast. Wiec szukam dalej mam nadzieje że w końcu trafie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926239 przez asienka87
Witam nocną porą :) moje dziecie znów obudziło sie po 6 godzinach :silly: zjadło, włozyłam do łózeczka, pomarudziło i zasnęło a ja właśnie odciagnęłam mleczko :)

Aggi tak, raz w nocy musiałam dokarmić... czasem zdarzało sie 2 razy na dobe, ale po paru dniach wszystko wróciło do normy :)

Inna ten syrop to Lactulosum, to jest na zaparcia.. Kacperek wczoraj znów sam zrobił kupkę po samą szyje :P nam pomaga :) w końcu :)

a powiedzcie mi dziewczyny, jak to jest z tymi czapeczkami w lecie? ja zawsze zakładam taka cienką dziurkowana z daszkiem i przedłuzeniem na uszka, ale teraz tak zastanawiam sie czy w upały ok. 20 stopni tez trzeba zakładac? wyczytałam, ze niby do skonczonego 3 miesiaca trzeba zakładać, ale gdzie indziej znów, ze nie bo dziecko sie przegrzewa i ja juz głupia jestem... szczególnie ze moja maruda nie lubi czapki i zawsze jest wrzask przy zakładaniu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926356 przez Inna607
Hej
Wezcie ceglowke i trzasnijcie mnie w łeb ...
Normalnie wyrodna staroswiecka matka jest i juz !
Ale od początku ...

Zmieniłam córce przychodnie i lekarza :) to z tego akurat jestem bardzo bardzo zadowolona lekarka z powołania a nie z obowiązku przemiła kobieta w trzy minuty podbiła moje serce :)
Dowiedzialam sie wszystkiego co bylo mi potrzebne do szczęścia. Wszelkie informacje który mnie meczyly juz wiem to na powiekach co pisalam na fb to nic poważnego samo przyszło samo pójdzie w sumie już schodzi :)
Pani doktor zapisała nam mleczko na te nieszczesne kupki no i niunia może miec alergie na mleko krowie wysypalo ja dzis strasznie ale to tez zobaczymy jak to po tym mleczku na receptę ;)
Pies jest pogrzebany teraz bo dziś od razu mieliśmy szczepienie i no mowie trzasnijcie mnie wzięłam zwykle szczepienia nie płatne TRZY UKUCIA Aaaaaaa!!!!! Trzeba było widziec moje zanoszace sie dziecko ... dramat chyba przez csle swoje malenkie życie nie plakala tyle co przez te szczepienie. Ale matka potwor czyli ja stwierdziłam że skoro kiedyś tak robili i zyjemy to bede tak też szczepić moje dziecko jejku litości gdzie ja mialam glowe ale tyle sie naczytalam o tych skojarzonych i jedni pisza ze moze ich zabraknąć itd no wiec zdecydowałam sie na zwykle i niestety zmienic nie można :(
Mamusie czy mieliście jakieś skutki uboczne szczepień typu gorączka czy cos takiego ??

asienka jak mleczko nic nie da i dalej bede walczyc z kupka to skorzystam z tego syropku :) dzieki

No moja córcia dziś kończy 6 tyg życia :)
Waga 4185 i ma 57 cm :)
Za 6 tyg następne szczepienie az sie boje :(
A i jeszcze niunia ma skierowanie do fizjoterapeuty i na rehabilitacje bo główkę uklada na prawą stronę i to jest złe teraz musze ja kłaść więcej na druga stronę

A i jeszcze jedno pytanko czy po szczepieniu wychodziliscie na spacer ?
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #926357 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

Boska pogoda i my już po spacerze.

Asieńka ja też głupia jestem z tymi czapeczkami. W sumie w gondoli w południe to gorąco jest więc jak nie wieje to chyba będę ściągać już tą czapeczkę, przynajmniej dziś tak zrobiłam. W ogóle nie wiem jak ubierać, bo niby gorąco i słońce daje, ale w cieniu powietrze już takie ostre jest, więc nie wiem czy na lato, czy już na jesień. Zdecydowanie wolałam rodzić zimą, wiedziałam że muszę ubrać i opatulić i nie musiałam się zastanawiać.

Inna a jakie już mleka próbowałaś?

Serduszko oby to nic groźnego było

Asieńka tak u nas i położne i szpital mówi to samo, że mamy suche powietrze dlatego wkraplam co dzień po kropelce soli i tak zostawiam, aby właśnie nawilżyć w środku nosek i by nie było sapki. Aspirator tylko przy katarze używam.

Kufa a ja kompletnie nie wiem gdzie wsadziłam swoją karuzelę, już mieszkanie przeszukałam i chyba jeszcze do piwnicy muszę iść.

Aggi i jak ciągle kryzys laktacyjny czy już coś ruszyłaś z produkcją większą?

Wiki zdrówka dla Was, u nas niestety wszyscy w domu chorzy, przez to nocki mam ciekawe bo na zmianę odciągam gile i karmię i przebieram kupy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926363 przez dziulka
cześć dziewczyny :)
mój aniołek smacznie śpi więc mam czas żeby coś naskrobać:)

W środę byłam z małą na szczepieniu na pneumokoki i jak ja zażyli miała 2870,wczoraj przy kąpieli mała nas zaskoczyła bo waga pokazywała 2960 czyli wychodzi na to że 90g w ciagu jednego dnia :) Dziś rano po karmieniu mała mi tak ulała że musiałam ją całą przebrać i jak już ją rozebrałam to sobie pomyślałam że skoro jest już golaskiem to ją zważę.. i co się okazało? Waga pokazała 3 kg:) Chyba Zuzia w końcu zaczęła więcej przybierać.

Jeżeli chodzi o nocki to nasze dziecko jest aniołem. Wczoraj nakarmiłam ją o 23 a obudziła się dopiero o 3:30. a następnie o 8 . Także mam tylko jedną pobudkę w nocy.

My chrzciny planujemy na 26.10. bo wtedy będzie w Polsce mój brat który będzie ojcem chrzestnym. Musimy jeszcze tylko iść do księdza na rozmowę bo my nie mamy ślubu ...:) i ciekawa jestem czy będzie marudził :)

Dla dziewczyn które nie wchodzą na FB wrzucam foteczki mojej małej myszeczki












Wasze dzieciaczki są już takie duże i fajniutkie. Nasza chyba już zawsze będzie taka do tyłu z wagą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926364 przez ann-sunshine
Dziulka małe jest piękne :-) a powiedz jak z oczkami?

a tu macie moją miesięczną córę
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926388 przez Inna607
ann najpierw mialam bebilon na kolki, hipp i nan pro i jeszcze takie zwykle z rosmana ale po nich niunie wysypalo a teraz pani dr przepisala nam Bebilon pepti DHA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926391 przez aggi
dobry dzień :kiss:

no i w nocy poszła w ruch butla z mm
mam nan pro 1 od bratowej męża w spadku mi dała
ale dobrze zrobiłam, bo przynajmniej potem naciągłam ponad 200 mleka
tylko kto mówi że po mm dziecko dłużej śpi? :P
po moim mleku spał 4h20min a po mm 2h :P pffffffff
mojego zjada ok 130 juz a mm wchłonął 110ml - to duzo?

inna ja dałam ten nan i kupke ładnie rano po nim zrobił, choć niewiem co by było gdyby tylko mm dostawał i tego sie boje w całkowitym przejściu na mm. ale nie obwiniaj sie nasze matki nie miały 'skrupułów i tez nas tak szczepili i żyjemy :P ja tez bede niepłatnymi szczepić

asienka ja mojemu na wyjscia zawsze cienką zakładam bo boje sie ze mu uszy przewieje. potem też bede zakładać bo jesień to choć ciepło to wiatr już niefajny będzie. ale jakby np w lato mial 3msc to bym nie zakładała jakby wiatru nie było

Ann gdybym nie podała w nocy mm to bym nie umiała mleka znów wystarczająco naprodukować. Natala cudna :)

dziulka :) pięknie przybiera :) nie marudź Zuza jest cudna i jeszcze pewnie przegoni niejednego 'terminowego' bobasa :) ale z niej modnisia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926416 przez kakadu
w przypadku problemów z kupką polecam mleko HIPP Comfort Combiotic, własnie dla dzieci z problemami z załatwianiem się, problemy mijają po 2 dniach,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #926417 przez kakadu
u nas mały 5 kg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926422 przez aggi
kakadu no to urósł Ci już bąbelek :) co tam u Was???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926431 przez kakadu
aggi u nas pozytywnie przede wszystkim wesoło, malutki jest uroczy, ale daje do vivatu bo taki mały płaczek i tylko na raczki chce, problemy z brzuszkiem mieliśmy, najpierw było rozwolnienie ciągłę, potem zaparcia, podejrzenie alergii, ale na razie stosujemy COmbiotic mleczko jest lepiej, kupek więcej ok 4-5 dziennie ale zaparć nie ma, przybiera ładnie wiec jest ok.

zmeczona troche, trójka dzieci w nocy wstaje, a rano o 6 pobudka bo musze zawieźć do szkoły starszego na 8, do przedszkola mlodszego, ok 12 maluch do mamy pójść do pracy, potem wszystko to pozbierać i do domu. 3 razy w tygodniu jeszcze na siłownie ( tego nie odpuszcze rzeźba musi być :):) i tak w kółko, odpoczywam w weekendy o dziwo siedząc ze swoimi maluchami w domu, przynajmniej nigdzie wtedy nie pędzę.

co do szczepien miałam sprawdzić ceny, ale okazało się ze mam wszystkie dodatkowe szczepienia za darmo ponieważ mam status rodziny 3 +
pozdrawiam Was bardzo, bardzo serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926522 przez aggi
kakadu masz dużą rodzinkę to i wesoło u Ciebie musi być :D kurcze podziwiam Cię prawdziwa matka Polka i do tego jaka organizacja szał :D Ja nadal nie umiem się zorganizować w domu........ pozdrowienia :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926547 przez Inna607
kakadu używałam tego mleczka Hipp i rzeczywiście kupki byly lepsze ale za to znowu bardzo ni ulewala wiec tragedia jak nie jedno to drugie i tak w kółko :)
No organizacji i jeszcze tej siłowni to gratuluję ja mam z tym ogromny problem zeby sie Zorganizować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926561 przez asienka87
Witam nocna pora:)
mój synek dzis przespał 7 godzin :silly: zasnał o 20.30 a na jedzonko obudził sie o 3.30 :silly: dziecię zjadło i poszło spac a mamusia odciaga mleczko ;) uff, 6 godzinna przerwa w odciaganiu to masakra ;/

Inna nie zadreczaj sie tak ;) jak to moja połozna powiedziała, dzieci szybko zapominaja ten ból ;) my akurat wzielismy te 5w1, ale kazde ukłucie to koszmar dla dziecka.. czy 1 czy 3.. jakos musimy to przebolec :) choc nie ukrywam, ze jest ciezko ..
zycze, aby mleczko pomogło ;) mnie wlasnie lekarz pytał, czy karmie naturalnie... bo jak bym karmiła mm, to by mi przepisał jakies specjalne.. ale nie mówil jakie... ale z racji, ze podaje swoje mleczko, to kazał kupic syropek :)
ja w dniu szczepienia nie wychodziłam na spacer... na następny dzień juz tak..

Ann no własnie ja mam codziennie dylemat, jak ubrac;/ teraz już staram sie ubierać, jak siebie, tylko kocyk biorę ze sobą zawsze, bo ostatnio u nas wietrznie.. no i z powodu tego wiatru zawsze zakładam czapeczke, choć wiem, ze w gondoli nie wieje.. ehh.. gdzieś wyczytałam, ze niemowlakowi zawsze powinno sie czapeczke ubierac do 3 miesiaca życia, czyli wychodzi na to, ze zanim nasze dzieci skncza 3 miesiac, to prawie przyjda chłody i tak czy siak trzeba bedzie czapeczke ubierac :)
Aspirator przy katarze.. a jak poznac , ze dziecko ma katar? takie glutki w nosku, to juz katarek, czy musi cos wyciekać z noska ?
śliczna Natalka :)

Dziulka wielkie wielkie gratulacje :) pięknie rosnie Wam ta córa :) i sliczna jest :)

Aggi u mnie na mm wcalej dłużej nie spał, a nawet śmiem twierdzić , ze krocej :P dziś np na moim spał 7 godzin :woohoo:
no własnie, czytałam gdzieś, ze do 3 miesiaca powinno sie zakładać, wiec prawie jesień nadejdzie :) ja własnie też taka cieniutką nakładam..

Kakadu pełen podziw :) trojka dzieci :) i pełna organizacja :)
choc ja tez powoli dochodze do wprawy :) mały ma jedną dłużą drzemke w południe około 3 godzinną, wiec jestem w stanie zrobic obiad, ogarnąć siebie i mieszkanie i jeszcze poćwiczyć :) w nocy mały lepiej spi, wiec i ja też, wiec automatycznie lepiej sie czuje w dzien i mam wiecej energii :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl