BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

9 lata 5 miesiąc temu #945490 przez aggi
Wiki być może marchewka bo ona zatwardza i go może brzuszek denerwował w nocy? a robił kupkę Bartek? :) właśnie wyglądają jak brązowe dlatego spytałam :) ! Maks miał niebieskie a robią się mu szare takie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945495 przez ann-sunshine
Gąska opcja na spacer bez kasy nie ma szans bo ja zakupy spożywcze robię.

Asieńka dobrze że dobrze po szczepieniu. Też wiem że do -5 stopni te spacery

Wiki wyjazd na narty? he he szybko Bartuś zaczyna

Inna bardzo bardzo ci współczuję.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Po szczepieniu, całe 5720 gram w 13 tygodniu. Mamy morfologię zrobić bo mała ma blade spojówki ale mam się nie martwić bo w 3 miesiącu jest największy spadek żelaza u dzieci i to tylko profilaktycznie. Popłakała, potem zasnęła ale wybudzała się na spacerze więc teraz śpi przy cycu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945545 przez Wiki
Aggi- zrobił rano przy mojej pomocy I najpierw była taka mała gęsta jak marchewka papka a potem to już trysnął że i ja w niej byłam :)

Ann- dobrze że już macie za sobą szczepienie Bardzo Natala płakała? Taka kruszynka z niej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945578 przez nataliaa87
Witam:)

Obiecałam sobie, że dzisiaj będę spać za każdym razem jak mały pójdzie na drzemkę i co? I nic z tego nie wyszło.. Na dwóch drzemkach musiałam ściągac mleko, na jednej stwierdziłam, że musze skończyć sprzątać, a teraz usiadłam z herbatą..Ehh..
Noc miałam naprawdę kiepską. Tak jak już pisałam mam wrażenie, że w ogóle nie spałam tylko ciągle wstawałam wkładać smoczek. Oprócz tego przed 1 i 4 karmienie. Na dodatek kładłam sie spać z ogromnym bólem głowy, a o 4 nad ranem bolała mnie już głowa, uszy i gardło. Rozkłada mnie niestety. Musiałam zmarznąć ostatnio na spacerze.
Za to synek dzisiaj bardzo grzeczny. Czytałam, że co niektóre maluchy dzisiaj bardzo marudzą. Dobrze, że mój mnie oszczędził, bo po takiej nocy pewnie nie dawałabym już rady.

Wiki Bartuś jest przesłodki ;) Stanowczo za rzadko nam o pokazujesz :) Noc miałyśmy podobną.. Dobrze, że masz już męża przy sobie, to trochę odpoczniesz.. Mój nie wiem kiedy wróci. PEwnie późno jak zwykle.

Inna mnie aż trzęsie jak czytam, co piszesz.. Ciągle utwierdzam się w przekonaniu, że nie chcę żyć w tym kraju. Moja mama przez wiele lat co rok. dwa stawiałam sie na komisjach, bo też jest chora. Często też musiałam się odwoływać, bo zabierali jej rentę.Teraz ma już rodzinną po tacie, więc przynajmniej z zusem ma spokój. Ja nie wiem jak Ci pomóc i co napisać. Może posłuchaj Asi i sprawdź tę opcję..Współczuję problemów z całego serca.

Ann Natalka to rzeczywiście kruszynka. Przynajmniej masz mniej dźwigania :)

Idę się położyć chociaż na 5 min, bo coraz gorzej się czuję..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945626 przez Ummi
Witam :)
Kilka razy probowalam cos napisac i cos lub ktos mi zawsze przeszkodzi :S
Inna nie dostalam zaproszenia :( a problemow wspolczuje :*
Gaska – ja tak jak Ann nauczylam sie karmic jedzac rownoczesnie (lub w tym samym czasie bawie sie ze Starsza Gadula itp.)
Ann waga Natalki mi sie wydaje ok – moj Zuczek tez mazyl jedynie 6040g jak mial 15 tygodni i 3dni :) wazne, ze zdrowe sa :) Zuczek to taki aktywny, ze chyba nie bede go juz mogla dawac do fotelika samochodowego bez zapinania (uzywalam go w domu, bo nie mamy lezaczka-bujaczka) – dzis taka ta dupke dzwigal i nozkami kopal, ze by sie z niego prawie wyslizgnal ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945632 przez ann-sunshine
Natalia nie daj sie chorobsku. Maliny miod czosnek prenalen (w rossmanie u nas nawet go sprzedaja) tantum verde i jak nahwiecej snu.

Ummi wiem ze waga ok bo ciut pobizej 50 centyla czyli 50% dzieci wazy tyle co moja. Tez uzywam fotelika w domu ;-)

Po szczepieniu ok. Przy zastrzykach eiadomo ze sie darla a potem tez bo to juz byla krytyczna godzina na spanie ale nie jest zle. Bez przeciwbolowych, j ak sie wybudza to jest zadowolona, tylko duzo dzis spi i ootrzebuje cycania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945709 przez aggi
dzień dobry mamusie B)

Uwaga ukryte dla Natalii :P
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
hehe :)

Dzisiaj do teścia na urodziny jedziemy. Chwała Bogu że w tygodniu a nie w weekend...
bo może bez % się obejdzie. No i zanim tam zajedziemy to przed 18 i godzinka i do domu :evil: :evil: :evil:

Mówicie że do -5 spacery? A co później? Jak jest zimniej? nie znam się :blush:

Wiki to może go w nocy brzuszek męczył :)

natalia ja też wiele razy mówiłam sobie że pójdę spać wtedy kiedy mały śpi i szczerze to chyba ani razu tak nie zrobiłam :pinch: zdrówka :*

Ummi
Maksiu też strasznie dupkę dźwiga, przekomicznie to wygląda :woohoo:

Ann ważne że gorączki nie ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945744 przez Inna607
dobry dzień :)

Nie miałam wczoraj coś siły pisać, wiec nadrobie dzisiaj ...
Ja w ogóle przepraszam ale ponieważ pisze zawsze z telefonu to nigdy nie używam polskich znaków wiec jak komuś przeszkadza to bardzo przepraszam ale szybciej, łatwiej i wygodniej mi pisze sie jak leci ;) także proszę brać poprawkę na mnie i moje wpisy ;p

Więc tak ... z mamą szczerze sobie porozmawiałam i powiedziałam że nie wyobrażam sobie by jej nie pomóc ale ona nie może się zachowywać jak obrażona księżniczka bo wcale mi tym nie pomaga więc zastrzegłam że jeżeli będzie tak robić to ja się odcinam i przestaje pomagać bo szkoda moich nerwów ja chce spokoju w końcu w życiu i chyba podziałało bo wczoraj był bardzo wesoły dzień ;)
Wiecie moje relacje z mama nigdy nie należały do łatwych, dzieciństwa łatwego też nie miałam dopiero gdy byłam w ciąży coś zmieniło się na lepsze więc jak by ktoś z boku posłuchał naszych rozmów to by powiedział że gadaja dwie koleżanki :)
Wracając do wątku dzieci to Nadia strasznie chce się podnosić, siadać itd jak ja moment posadze to cieszy się że caly blok chyba ja słyszy :) ale wiem że to za wcześnie na ten drobniutki kręgosłupek i zupełnie nie wiem co jej jest czy to skok rozwojowy czy ząbki na pewno się zmieniła od 17:30 to ja dziecka nie poznaje w ciagu dnia ma dwie drzemki takie po pół godziny okolo i jedna dluzsza na spacerku i zaczęła zasypiać okolo 21:45 w nocy bez zmian jedna pobudka no nie wiem zobaczymy co będzie dalej na razie obserwuje :)
Miłego dnia dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945804 przez MAniula
Ale gapa ze mnie tu tyle się dzieje a ja w nieświadomości na fb przesiaduje..., eh no nic buziaki sle i bede was czytac tu tez! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945830 przez kakadu
witam Was wszystkie u nas na ten moment poprawa - kupy mamy zołte przebadalam malucha okazało sie ze bakterii zadnej nie ma wiec moze to bylo od infekcji. Jutro czeka nas duzo w pracy bo zamykamy miesiac
przez te kupy i porzeziebienie go nie zaszepilam w tym tygodniu idziemy w srode. Malutki mega kochany i kontaktowy.

Powiem Wam, ze brakuje mi czasami bycia w ciąży:P miły okres i czas, przynajmniej dla mnie :) Jak bedzie z małym ok to w przyszłym tygodniu zaczynamy rozszerzanie diety.

Pozdrawiam mamusie.
Moj mały 10 grudnia skonczy 4 miesiace waży 7 300

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945902 przez asienka87
Witam :)
mój nieznośnik coś marudny dzisiaj ;/ tylko na ręlach by chciał :P

Inna z tego co sie orientuje, to składa się wniosek w zus-ie wraz z dokumentacją medyczną, a potem jest komisja lekarska, ale szczegółów musiałaby sie mama dowiedzieć w swoim zusie...

Aggi tk, enfamil :) to znów Kacper był nanem dokarmiany i po nim strasznie ulewał ;/ jeszcze nie podaje mm, wiec nie wiem, jak zareaguje na to bebiko... zobaczymy :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ale Maksiu słodko spi :)

kurcze musze pomyśleć o ajkis rękawiczkach dla małego na chłodniejsze dni :whistle:

Wiki to my znów planujemy jechać w marcu, po feriach, jak sie przeludni już, do Zakopca na pare dni :) już nie mogę sie doczekać :D

Ann czyli Natalka też dobrze zniosła szczepienie :)

Wiki Kacper też robi te kupli takie "marchewkowe" .. ale raczej nie ma problemów z jej zrobieniem... ogólnie pediatra mi mówił, ze takie kupki są normalne :)

Natalia też zawsze sobie obiecuje, ze bede spać, jak mały spi i nigdy mi to nie wychodzi :P a jak juz sie położe to on akurat postanawia za 15 min sie obudzic :P
ja teraz sciągam mleko 4 razy na dobe, mam sowje godziny juz :) 3.00, 9.00, 15.00, 21.00 .. oczywiscie czasem zdarza sie odstępstwo od reguły, bo to zależy jak mały mi daje :) ale ogólnie raz wnocy, rano, popołudniu i wieczorem i mleczka nam wystarcza :)
życze powrotu do zdrowia :* mnie też ostatnio rozkłądało.. najgorszy był kaszel, tak mną szarpało aż.. najgorzej było w nocy;/ całe szczęście herbata z cytryną i sokiem malinowym , rutinoscorbin oraz syrop prawoślazowy pomogły...

Ummi Kacperek też taki aktywny, ze szok... dzis położyliśmy go na łózku i obserwowalismy ... tak wierzgał nóżkami i sie przesuwał, ze i oczywiscie Ł musiał go łapać, bo by sie z łóżka zsunął :P i robi takie mostki :P

Inna Kacper też sie non stop dźwiga do siadu , a jak go siadam to wytrzeszcza te swoje dząsełka :P no ale myśle ze pare tygodni jeszcze i będzei już sztywniejszy :)

Kakadu to piękna waga :) Kacperek na 4 miesiace miał 8 kg :) ale później w 3 tyg prybrał juz tylko 300 g i wazy 8300 g :) a my 14 grudnia kończymy juz 5 miesiecy... jeju ale ten czas leci :)

Mój Bąbel śpi juz 1,5 godziny... zaraz będzie kąpiel...zeby mi tylko w nocy chciał spać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945912 przez ann-sunshine
Inna dobrze ze oczyściłyście atmosferę. Ja też z tel nie lubię z pl znakami pisać

Maniula a co cię tknelo żeby tu zajrzeć? ;-p

Kakadu rosną nam brzdace :-) jak kontaktowy to będzie świetnie jak już się rozgada, wesoło będzie u was z taką gromadka

Aggi ja też nie będę czytać tego co ukryte dla Natalii ;-p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945967 przez Inna607
Ooo pozytywny szok !!! Dziewczyny wracają na forum HURRA !!! ;D
Wracajcie, wracajcie :) jak za starych ciążowych czasów żeby było tu gwarno i wesoło :)

Ja coraz częściej łapie się na tym że brakuje mi tego magicznego czasu i tego brzuszka :)
Tych kopniaczkow itd oj jeszcze 12 dni i spadam do mężula, czas coś tam zmajstrowac :) Nadia 8 grudnia kończy 4 miesiące :) jej jak to zleciało :)
Może jeszcze przywołamy tu Katsi i Dziulke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945976 przez MAniula
Ann bo, ktoras dziewczyna wspomniala na fb, ze juz cos pisala na forum.

Ale szczerze mi jakos tam wygodniej i tematy sa podzielone na kategorie, wiec jak czegos szukam to latwiej ;)

Z drugiej strony tu tak swojsko! :P

Milego dnia dziewczynki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946022 przez aggi
dzień dobry :D
w końcu się tu trochę rozchulało :woohoo:
dzisiaj noc taka jak wczoraj. Nie będę pisać jaka no same rozumiecie B)

u mnie -1 brrrrrrrr

wczoraj byliśmy na urodzinach
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



MAniula no gapa z Ciebie gapa a my tyle razy tu wszystkie przywoływałyśmy :evil: :evil: :evil: :kiss: święte słowa TAK TU SWOJSKO :D

kakadu no pięknie rośnie :) Fajnie że u Ciebie wszystko OK. Mi też brakuje brzuszka czasem :)

asienka
hehehe my cały karton kupiliśmy hahaha :) ale już się powoli kończą :evil: Maks też mi coś ulewa ostatnio... echh potrafi ulać 2h po jedzeniu :blink: muszę zapytać o to zagęszczanie mleka koniecznie. Bo szkoda bym musiała mu zmieniać skoro dobrze je toleruje. My kupiliśmy rękawiczki w pepco za 4zł :D Takie milutkie ciepłe :) też bym chciała w lutym/marcu jechać w góry gdzieś chociaż na 3dni.........mój mąż ma zawsze problemy z wolnym bo budowlaniec to w lato i wiosnę robota wre...

Ann nie zmuszam :D heheheh

Inna no no fajnie że tak bardzo chcesz drugą dzidzię :) Nie boisz się że nie poradzisz sobie? Ja ciągle mam takie myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl