BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #833129 przez asienka87
Aggi na pewno będzięwszystko dobrze :) też się bałam, to zrozumiałe... ale zobaczysz, jaka wrócisz od lekarza uskrzydlona :)

piekne zdjecia :) ja mam jedno sprzed tygodnia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833130 przez asienka87
Aggi jak mam dodawać zdjecia, aby były widoczne tylko dla zarejestrowanych?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833135 przez aggi
asienka dokładnie ja póki co o nowym nie myślę, czekam aż z tego zacznie mi się wylewać - póki co mam dobry :D dam znać po wizycie ale chyba dopiero jutro :) Ale dam znać co i jak :) Napewno kamień z serca spadnie zaraz po wizycie, choć ja zawsze spokojna tam idę to dopiero w poczekalni mam stresa :D cudne zdjęcie :) na górze w paseczku gdzie pogrubiasz czcionkę itd masz takie dwa chłopki namalowane :S zaznaczasz zdjęcie i tekst który chcesz ukryć i klikasz właśnie na te ludziki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833142 przez maganna
Cześć dziewczyny :)

Ja już dziś po wizycie jestem. Nowa ginka w miarę spoko, ale dla mnie ci wszyscy lekarze są małomówni strasznie.
Wcześniej moja stara ginka (ta którą zostawiłam w rodzinnym mieście) wszystko mi dokładnie tłumaczyła, bo przez tyle lat już zdążyła mnie poznać i wiedziała, że ja muszę wiedzieć o wszystkim w najmniejszym szczególe. Taka osobowość :)
Dostałam skierowanie na mnóstwo badań, przejrzała stare badania, zważyła mnie, ciśnienie też miałam mierzone, ogólnie nie ma co narzekać. Dowiedziałam się, że ciąża to dziwny stan i niektóre rzeczy dotychczas niespotykane mogą się przydarzyć i mamy się nie dziwić :)
Miałam dziś robione USG, które jest zalecane w 11-14tygodniu. Kość nosowa jest, a NT nie uwidoczniono (to dobrze czy źle? nie mogę nigdzie w necie znaleźć i nie wiem czy udało mu się zmierzyć czy nie. Wiem tylko, że dobrze że nie jest większe od 2,5), niestety Pan od USG też nie był zbyt rozmowny, powinno mi chyba tylko wystarczyć, że jest wszystko ok :) Sprzęt mieli troszkę gorszy dlatego z moim M uzgodniliśmy, że pójdziemy jednak prywatnie na USG genetyczne. Jak dostanę jutro ładne zdjęcia to wrzucę.

Ogólnie wstąpiły we mnie nowe siły i jak w najbliższym czasie będę się czuła tak samo dobrze jak przez ostatnie dni to będę szczęśliwa :)

asienka i aggi ładne brzuszki :) Wy takie szczuplutkie jesteście i ślicznie już się zarysowują.

Trzymajcie się ciepło w ten słoneczny dzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833150 przez aggi
maganna dobrze że wszystko jest OK :) masz rację jeśli się nadal trochę martwisz to prywatna wizyta powinna załatwić sprawę - nie od dziś wiadomo że lekarz któremu się płaci ma więcej czasu i ochoty rozmawiać z pacjentem ;) Taka rzeczywistość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833156 przez ann-sunshine
Doczytam i odpiszę później, teraz wrzucę wam tylko dzisiejszą fotę, tylko please nie przestraszcie się, bo mnie w drugiej ciąży szybko wybrzuszyło i wyglądam już jak na finiszu :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833189 przez nata
Hej! Sliczne focie dziewczyny:-) tez mialam zrobic,ale jakos nie wychodzi :/ mnie tez powoli zaczyna wybrzuszacz :-). Widac to zwlaszcza w obcislych ciuchach.:-)
Dzwonilam do mojej ginekolog i powiedziala,ze to normalne,ze mnie boli ten brzuch, bo wszystko sie rociaga i do tego te moje zaparcia :/ wrrrr.....

Ja pije Muszynianke :-) dobra w smaku i ma mineraly :-).

Juz sie lepiej czuje, mdlosci praktycznie brak chyba,ze slodkie wcinam :P hihi choc od kilku dni popoludniu glowa mnie pobolewa :/ eh....

Caly czas jestem rozdrazniona i z byle powodu mi smutno, normalnie chwilami sobie mysle czy deprechy jakies nie mam :/

Ja mam wizyte dopiero 12.02. Juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze malenstwo :-). Jedno zdj. Stoi juz w ramce :-).

Tez nie wiem kiedy sie zabiore za wyprawke dla dziecka. Musze kiedys usiasc i spisac co jest potrzebne dla Malenstwa i dla mnie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833190 przez nata

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833195 przez serduszko20
witajcie:)
ale macie śliczne brzuszki a u Ciebie ann-sunshine rzeczywiście już bardzo widać a jeszcze Twoja córcia podtrzymuje ten brzuszek genialne:) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833274 przez MAniula
Eh , kiepsko się czuje. Odwolalam klientow jutro i w czwartek. Nie wiem czy to zmeczenue, ciąża czy coś mnie bierze. Więc leże i mam nadzieję, że będzie dobrze...
Papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833408 przez asienka87
Aggi dzięki za podpowiedź :) już pewnie po lekarzu, na pewno wszystko dobrze :laugh:


Maganna dobrze, że po wizycie wszystko dobrze :) może małomówna, bo jeszcze Was nie zna :laugh: ważne, ze z dzidzią wszystko ok, a jeżeli chcesz sie upewnić, to warto iść prywatnie :)

Ann piękne zdjęcie :blush: świetny pomysł z córeczka :)

Nata też miałam mały, a teraz 2 rozmiary dalej :P


Maniula dużo zdrówka :kiss:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833415 przez nata

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


maniula wez odpocznij troszke :-). Za szybkie tempo :-) wiem cos o tym, ja po masazu czy spacerku jestem tak zmeczona,ze musze sie polozyc i czesto zdarza mi sie zasnac :p

Eh... widze,ze tylko ja Wam tak narzekam :unsure: dzis jeszcze przeczyt.jakis artykul,ze kobiete bolal brzuch i okazalo sie,ze serduszko przestalo bic :( i schiza :angry:

Wszystko jest dobrze tak sobie powtarzam B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833437 przez MAniula
Dziewuszki o biustonoszach będę z wami pisać jutro, a dziś za mną moja pierwsze :X , Boże 4 godz męczenia się i teraz chwila luzu. Oby to był jednorazowy incydent. Ufff. Nie wiem czy się czymś nie strułam czy to ciążowe wymioty, ale na pewno nie poranne. Ble

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833443 przez asienka87
Nata zrobiam sobie prezent na urodziny :)
najgorsze jest czytanie artykulów i dołowanie sie ;/ wiem coś o tym...nie ma sensu :)



Maniula ojojoj... może pierwsze i ostatnie :) oby ostatnie :)

Dziewczyny a Wy kupowałyście coś na rozstępy ? albo coś stosowałyście?
dziś w aptece Pani polecała mi krem o podwójnym działaniu firmy Mustela.. ale strasznie drogi... ogolnie opinei w miare przychylne.. no ale, podobno jak rozstępy maja sie pojawić, to i tak sie pojawia... sama nie wiem...
czytałam tez, że warto stosować oliwke dla dzieci np Bambino.. nie wiem sama jak sie ustosunkowac do tego.. bo przydałoby sie coś stosować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833447 przez beaciaa
Asienka87- wtrącę się, ale polecę krem do biustu i antycellulitowy Perfecta Mama i krem na rozstępy Ziaja Mamma Mia :) Jak na razie 7 miesiąc bez rozstępów
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ale prawda jak mają wyjść i tak wyjdą, ale lepiej zapobiegać żeby nie były, aż takie złe ;)!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl