BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #832696 przez MAniula
Toć to właśnie mówię unikaj takich miejsc :)

No a te badania jakby się uprzeć nie free bo mężowi od wypłaty odbijają na abonament tej opieki medycznej, ale przynajmniej dodatkowo nie płace, a jeśli mogę to skorzystam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832704 przez aggi
MAniula to się tak mówi ale są pewne rzeczy które kupuję tylko w tesco czy tylko w biedronce :P I nie umiem się odzwyczaić :S i z przyzwyczajenia tam idę, ale drugi raz się 'zawiodłam' bo kurcze jakoś źle się poczułam w kolejce ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832747 przez asienka87
Witam po weekendowej nieobecności ;) jakoś tak te 3 dni przeleciały...nawet nie wiem kiedy i musze teraz trochę tutaj nadrobić :laugh:


Aggi może już jutro Wam coś wspomni ;) choć na pewno Wam powie, tak jak nam, aby sie tym jeszcze nie kierowac ;)

Nata ja też czasem czuje jakies ukłucia, lekki ból w dole brzucha.. ale skoro większość tak z nas ma , to przypuszczam, że to dlatego, że nam macica rośnie i sie rozciaga, więc nic sie nie martw :) no chyba, że ból czy kłucie byłyby bardzo uciążliwe, to lepiej nie bagatelizować...


Missy z tym remontem, to chyba u większosci :laugh: nas tez czeka remont sypialni :) no i najlepiej abyśmy to zrobili w II trymestrze, czyli mamy 3 miesiace jeszcze :) mam teraz dużo czasu, to muszę sie zastanowić nad aranżacją :lol:


Maniula nic sie nie przejmuj :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ja też wcześniej tak miałam, że ciągle marzłam.. jak już wskoczyłam pod kołderkę, to trzęsłam sie z zimna i nie mogłam sie zagrzać, a w meiszkaniu cieplutko... ale już mi przeszlo, wiec chyba coś w tym jest :)


Dunia mnie bardzo zapachy przerazaly... nagle zaczynało mi wszystko po prostu śmierdzieć :P mój mąż nie mógl sie nadziwić :)
i ja również miałam całodniowe mdłości, a nawet z nasileniem wieczorem :) rano praktycznie w ogóle :P ale czytałam gdzieś, że nazwa poranne wcale nie jest tego odzwierciedleniem :)
co do siusiu... to wiedziałam, że w I trymestrze też.. ale całe szczęście wraz z wkroczeniem w II trymestr, te dolegliwosci mineły... :) mam jeszcze problem z zaparciami.. ale jedna rozpuszczalna kawka z mlekiem rano załatwia sprawę ;)


Sierpniowydzidziuswitamy serdecznie :) tak,jak pisała Aggi, pisz nam tu o wszystkim, co Cię trapi, cieszy, smuci itp :)
co do wody... ja piję niegazowaną, ale lubię:) jeżeli chodzi o rodzaj.. szczerze mówiąc, to kupuję tą najtańszą "kauflandowską" :) nie sprawdzałam jakie ma minerały i ogólnie jaka to woda... doszłam do wniosku, że skoro mam nawadniać organizm i musze jej pić dużo, to po prostu będę ja pic :)


Ann w końcu odpoczniesz, należy Ci sie :)
fajnie, że już masz wyprawkę :) ja nie mam pojęcia w ogóle, co będzie mi potrzebne.. przeraza mnie myśl, że o czymś waznym zapomnę :(
a ja na pierwsze ruchy dziecka juz po prostu nie mogę sie doczekać :blush:

Maganna ja wkroczyłam w II trymestr i jak ręką odjął wszelkie dolegliwości :) teraz czuję sie wyśmienicie :)
Daj znać jutro, jak wrażenia przy nowym lekarzu :)

Serduszko ja juz na zwolnieniu 4 tyg jestem ;) a chciał mi dac jeszcze wczesniej.. ale jednak dał dopiero od 10 tc, no i całe szczęście, bo w koncu zaczęłam odpoczywac:)
Nio, najgorsze to zapraszanie :P ale przeleci :) a do kwietnia jak przeleci, nawet sie nie obrócisz, a już będziesz mężatką :laugh:

Aggi ja dziś w banku byłam i też tam tak ciepło było że w końcu musiałam usiaść... a kolejka taka, że szok... szkoda, ze jeszcze brzuszka nie widać... może wtedy by nas jakoś poza kolejką obsługiwali :blush:

Ufff, nadrobiłam ;) całuski dla przyszłych mam i kruszynek w brzuszkach :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832779 przez aggi
asienka ale nam poemat walnęłaś :D mi też weekend niesamowicie szybko minął łącznie z dniem dzisiejszym :ohmy: no wiadomo że teraz to i my możemy płeć obstawiać :D Ale może akurat coś.. :) No właśnie to samo sobie pomyślałam że szkoda że brzucha nie widać może by ktoś uprzejmy się znalazł, choć takich u nas to też ze świeczką trzeba szukać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832794 przez asienka87
Aggi dokładnie :) choc nie powiem, kilka razy, jak miałam do 3 rzeczy do kupienia, a ktos przede mna miał cały koszyk, pytalam, czy mnie przepuści, to nie było problemu... ale dlatego, że rach ciach, szybciutko płaciłam i uciekałam :) choć ja również jak widzę, że ktoś kto za mna stoi ma kilka rzeczy, a ja cały kszyk, to sama mówie, aby przede mna wskoczył :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #832842 przez asienka87
Dziewczyny mam pytanie...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #832914 przez MAniula
Asienka ja i tak zainwestuje w balsam od 4 miesiąca..., a co do biustonoszy to trudna decyzja, chińskie hmm, oni tam mają raczej takie z grubej gąbki ja ich nie lubie bo to takie sztuczne i źle się czuje, bardzo drogi też się nie kalkuluje bo jak będziesz zmieniać to będzie na chwile. Może poszukać jakiś w sieciówkach bieliźnianych, takiego elastyczngo lub dopasowango ale w średniej cenie. Kurcze wczoraj w dd tvn były porady o dopasowaniu biustonoszy w ciąży i podczas karmienia ale musiałam wyjść z domu do tego Kraka, może znajdziesz na internecie powtórkę. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832963 przez asienka87
Maniula oglądałam :) tam wlasnie mówili, że powinien byc dobrze wybrany i że lepiej zainwestować, bo źle dobrany może zniekształcic piersi, a nawet zatkać kanaliki mlekowe, co może np doprowadzić do zatrzymania produkcji mleka, bądź zapalenia sutków ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832968 przez MAniula
Asienka no widzisz:) dobrze wiedziec, jednak mysle ze mozna znaleźć w średniej cenie i dobrej jakości, tylko pytanie co to jest średnia cena a co znaczy drogi... heh punkt widzenia zależy jak zawsze od punktu siedzenia. Trzeba poszukać i dobrać do siebie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832990 przez missyy
asienka87 U mnie niestety to samo :P . :blush: Ze "starymi" stanikami już jakiś czas temu się pożegnałam, bo zaczęły mnie drażnić i w ogóle. Miałam jeden większy i już się z nim nie rozstaje ;P Muszę sobie kupić nowy, może w weekend wybiorę się na zakupy, albo w H&M albo w KappAhlu kupie. Myśle, że lepiej kupić troszkę droższy, z lepszego materiału, bo jest i wygodniejszy i trzyma się na biuście, niż te tańsze odpowiedniki. Kup w miarę wygodny, byle nie za ciasny, a tym bardziej lużny, powinien na jakiś czas starczyć ;) Pod koniec ciąży na pewno przyda się zainwestować w kolejne, przydatne już do karmienia.
co miesiąc jakby miał się na tyle zmieniać to byśmy doszły do miseczki G:P ihihi.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833077 przez aggi
witam kochane :) Jak u Was? U mnie cudowna pogoda znowu, jeju aż chce się żyć :) Dzisiaj wizyta, nie mogę doczekać się do wieczora :S

asienka no wiadomo że przepuści się kogoś kto ma kilka rzeczy, ale zazwyczaj trafiam na staruszki przed sobą i teraz wojna światów: ona lat 80, pełny koszyk zakupów, a ja co z tego że w ciąży jak nie widać, zdaniem babci 'postoję bo młoda jestem' mimo że mam tylko trzy rzeczy :S szkoda gadać :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833108 przez kakadu
Witam, miło czytać co u Was słychać
:) z tego co widzę wszystko ok, dzieciaczki rosną nawet zdjecia są i to jakie cudenko :)

ja z utęsknieniem czekam na na piątek i swoją wizytę trzymajacie kciuki


Popatrzylam na forum a tam juz nawet mamusie pazdziernikowe są :) czas leci!!!
milego południa kochane :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833110 przez aggi
kakadu jak dawno Cię nie było :) napisz nam tu na kiedy Ty masz termin żeby Cię Ann na pierwszej stronie dodała :) pewnie że czas leci, u nas już II trymestr niemal, a niektóre już przekroczyły tę granicę :D ! A Ty jak się czujesz?? Po wizycie się nam tu zamelduj :kiss: trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833114 przez aggi
a ja sobie dzisiaj zdjęcia trzy zrobiłam :) Tak pięknie słońce świeci u nas od rana normalnie drzwiami i oknami się wdziera :) a Wy macie jakieś brzuszkowe zdjęcia? Pochwalcie się brzuszkami :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ciągle myślę o tej wieczornej wizycie, czy wszystko jest OK :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833115 przez asienka87
Missy no mnie już o 2 rozmiary urósł, więc nie wiem, co będzie potem :P no ale może na początku urósł, a teraz już bedzie stał długo w miejscu :)
dziś wybieram sie do naszej galerii, jest tam H&M, reserved, i jakieś z bielizną też, więc moze coś znajde .. chcialabym jeden kupić, bo nie wiem, jak z tym wzrostem teraz będzie :)


Aggi dziękuje za linka, podpatrze :) dziś wybieram sie na jakieś zakupki, chciałabym jeden kupić i jak już będę dokładnie wiedzieć jaki rozmiar, to moze faktycznie spróbuje na necie żeby mieć na zmiane:)
co do sportowych... to mam jeden i powiem Wam szczerze, że jest idealny do spania :) zakadam go pod piżamke, nic nie ciąży, nic nie boli, wszystko siedzi na swoim miejscu, a z racji materiału wygodnego nie gniecie , nei wrzyna sie :) chociaż na codzień źle bym sie w takim czuła :)
daj znać, jak po dzisiejszej wizycie :kiss:



kakadu do piątku przeleci , nawet się nie obejrzysz :)
nio my juz zaczynamy 4 miesiac- tak ten czas leci :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl