BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

9 lata 1 miesiąc temu #972528 przez aggi
dzień dobry:)
nocka 20-6 i teraz dopiero padł na drzemkę :)
Ja piję kawkę i śmigam pieczarki obierać bo dzisiaj pyzy z mięsem i sosem pieczarkowym mmm :whistle:
na zewnątrz piękne słońce ale -1 :unsure: oby się rozpogodziło :)


Inna
spacerówka super dla prawdziwej księżniczki :) widziałam że ta firma ma całą serię z mickey i minnie :) ile płaciłaś na zł? Możesz Nadii urywać kawałeczki środka z chleba, napewno sobie poradzi :) też się bałam a Maks bezzębny a rusza buzią jakby gryzł :D

kakadu dawno nigdzie Cię nie było, ale przy trójce to ja się nie dziwię :) fajnie że znalazłaś chwilę by się zameldować :) co do drugiego bobaska to ja obstawiam asienkę lub inną :P tak po cichutku ewentualnie siebie :D

asienka no to Maksiu ma taki sam rozkład dnia póki co :) 6 mleko, 9/10 kaszka, 13 obiad, 16 deserek, 19/20 mleko :) No i poza tym chrupki kukurydziane jeden lub dwa dostaje :) czasem okazjonalnie biszkopta jak u kogoś jesteśmy i ktoś sam piekł. Chlebka też czasem dostaje :) no to nam też wszyscy mówią że aniołek z Maksia :D hehe. Lepiej tak niż jakby miały cyrki być. Kuzynka od Maksa ma 9msc i normalnie płacze o wszystko.. o to że ludzi dużo, o to że ktoś ją weźmie, zabawkę jej weźmie, zaśmieje się głośniej.. ogólnie masakra.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
No my jak z S gdzieś jedziemy to bierzemy stelaż i spacerówkę bez problemu do naszego auta, ale czasem jedziemy kawałeczek do sklepu tylko i musimy wszystko wyciągać a to męczące na 5 min .... no i mojej mamie nie wchodzi nasz wózek do auta a ja często z nią jeżdżę na zakupy to taka mała spacerówka się przyda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972587 przez asienka87
Hejo:)
nocki coraz lepsze ;) Kacper zasnął koło 20.30 i pobudka była o 4.30, ale to dlatego , że sie rozkopał i był przesikany... przebrałąm go, uspałam i spał do 6.45, a przynajmniej o tej mnie obudził :)
z nowości- dziś zaczął mlaskać językiem i bardzo się przy tym cieszy :) i dziś po raz pierwszy podjął próby podniesienia brzuszka i stania na kolankach i rączkach - przygotowuje sie do raczkowania, bo póki co tylko pełza :) na razie to tylko na pare sekund, ale jednak jest :)


Inna u nas też nie ma znaczenia, czy mleko czy kaszka na noc... ale ja mu w nocy daje tylko wode, a mleko dostaje koło 6 rano jak wstaje...i co,d zwonili z pracy? przykro mi , ze z mieszkaniem nie wyszło..
ja właśnie Kacprowi już blenduje i zostawiam grudki, a miesko kroje nozem... kanapeczki na małe kawalki kroje i daje do buzi, bo ugryźć z kanapki jeszcze nie umie... ale ładnie mieli buzią i gryzie :) pare razy sie zakrztusi, ale juz coraz lepiej. :) ale wiem, ze dziecko musi gryźć, wiec cały czas sie uczy :)
no właśnie czasem są tacy ludzie... co zrobić..

Aggi no widzisz, faktycznie rozkład dnia mamy podobny ;) Kacper jak np sie uderzy głową o sciane lub panele, bo sie zapomni :P i zaczyna płakać, to my zaczynamy sie śmiać :) on wtedy przez łzy też zaczyna się śmiac i zapomina o tym, ze sie uderzył i bawi sie dalej :)
mówisz, że obstawiasz też siebie :D? super :) zobaczymy, komu tak na prawdę się uda najpierw :)

miłego popołudnia :* u nas pięknie, słonecznie, tylko wietrznie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972599 przez aggi
my już po spacerze, godzinkę pochodziliśmy, okna umyłam dwa które sobie zaplanowałam, firanki wyprałam i aż lepiej, serio :-)

asienka może znów się na jednym wątku na forum gdzieś spotkamy haha :silly: chociaż ja bym tak na 2016 bardziej, w tym roku nie chcę jeszcze ;)

miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972601 przez asienka87
Aggi my też chcemy, tak aby w 2016 się urodziło ;) a jak to dokładnie wyjdzie, to kto wie ;)
mówisz, ze okna umyte i firanki poprane? hmmm. .... dobry pomysł ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972690 przez Inna607
hejo
miałam dokończyć w dzień ale nie było kiedy, pogoda tak cudowna że grzechem jest siedzieć w domu wiec fruuu na dwor, a to jeszcze jest tak że jak sie nic nie dzieje to sie nie dzieje a jak już ktoś/ coś to zaraz cała zgraja :( i później odmawiać musze etc

Aggi miło że obstawiasz mnie ja tam chętnie w każdej ilości :p ale wydaje mi się że teraz już nie tak szybko zajdę w ciążę ( taki mam organizm) no i poza tym za bardzo chce (a jak się o tym myśli to podobno coś się blokuje i zajście w ciążę jest praktycznie niemożliwe) miałam tak z pierwszą ciążą a za miesiąc już mąż wraca :woohoo:
więc poczynania w kierunku "zrobić synka" na pewno będą :laugh: :silly:

Asienka Nadia tez mlaszcze języczkiem i robi tak jak to sie mówi "konik jedzie" nie wiem czy bedziesz wiedziała o co chodzi :p
Z pracy nie dzwonili :( Mi trochę przykro ale mężowi na rękę nie chce bym pracowała "przynajmniej na razie"

Aggi ta spacerówka na złotówki wyjdzie jakoś 250-300 zł, A. kupuje tam w funtach i mi prześle :)

Uczyłam Nadie mówić "baba" i "mama" a ta wczoraj mówi "dziadzia" i " tata".
a rano wita mnie "tata" :whistle: haha kochana :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jak daje coś nowego to później jestem w strachu i stresie że zrobiłam cos źle :(
Dałam Nadii piętkę od chleba jej jak wsuwala i gryźć i przezuwac potrafi :D ale zjadła na raz tyle że nie wiem czy jej brzuszek nie zabolał :( rozplakala się podczas kąpieli :S biedna a ja nie wiem co dziecku dolega :(
no nic teraz też się kreci wiec uciekam spać :)
dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972756 przez aggi
dzień dobry :) Mam marudną marudęęęę. Nie chcę wiedzieć jak będzie wyglądał skok który jest przed nami :evil: :evil: :evil: pogoda ładna ale mocno wieje, nie wiem czy dzisiaj gdzieś pójdziemy hmm. Na obiad Maksiu ma buraczka znowu, fajna alternatywa, długo się go gotuje ale jaka frajda :) i pyszności !
Teraz czekam aż na drzemkę się uda, a jeśli tego nie zrobi to idziemy jeść obiadek. Dzisiaj trochę później bo długo spaliśmy. Tzn pobudka była przed 6.. i zabawa nie było mowy o spaniu :P przecież jasno jest! pobawił się w naszym łóżku, a potem ze mną zasnął i przed 10 wstaliśmy :D Więc dzisiaj wszystko z opóźnieniem trochę ;)

asienka
no ja bym chciała 2016 :) może coś koło marca, albo lipiec, albo październik by mi się marzyło haha :) Ale pomarzyć można ;) Chociaż ostatnio się mnie S pytał czy w ciąży nie jestem hehe. Zapytałam czy by chciał to się uśmiechnął :) Ale nie wiem jak ogarnęłabym z dwójką maluchów :silly: okna umyłam tylko dwa główne u nas w sypialni i u Maksa w pokoju :) Aż lepiej się spało, zapach świeżych firanek mmm :)

Inna hehe no jak mąż wraca to po rozłące bęędzie się działo :evil: aha, bardzo fajna, porządna firma to cena nie za wysoka :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972797 przez asienka87
Witam :)
u nas 20.30- 4.30 (musiał napić sie wody :)) - 6.30, tak więc nie narzekam ;)
z nowosci- kupiliśmy dziś fotelik i od razu zamntowaliśmy :) Kacper już w nim jechał :) jest fajny, bo ma 5 stopni nachylenia i może też w nim w miare wygodnie spać :) jest od 9 kg, a Kacper ma już ponad 10 kg, skończone 8 miesięcy i ładnie siedzi więc doszliśmy do wnisoku ze najwyższa pora zrezygnować z nosidełka :)
w ogóle mój syn z dnia na dzień jest coraz fajniejszy :D ciągle sie śmieje, bawi, tuli, pięknie siedzi , chce już raczkować tylko mu ejszcze nie wychodzi :P a dziś nawet umyłam wszystkie okna, wyprałam firanki, wyprasowałam, powiesiła, zrobiłam pranie, odkurzyłam i ugotowałam obiad :D


Innawiem, wiem, o co chodzi :D Kacper robi tak samo ;) i jest taki dumny z tego :D
o no to widzę za miesiac działania u Ciebie :)? u mnie też :P ciesze sie ze rozmowa z mężem była i wszystko zmierza w dobrym kierunku :)
ja akurat piętki nie dawałam Kacprowi... daje mu po prostu środek z kromki, skórke odkrawam, i rwe na kawałki, czasem daje aby ugryzł, ale na razie słabo mu to idzie :)


Aggi kurcze, musze te buraczki w końcu zrobić :) u nas dziś pomidorowa z ryzem- zajadał się jak nie wiem :)
ja właśnie dzis umyłam okna i wyprałam firanki i faktycznie ... aż jaśniej się zrobiło i pięknie pachnie :D
co do dziecka, to ja też tak sobie gadam , a kto wie jak to będzie :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972887 przez aggi
dzień dobry :)
noc 19-1-6:30 :) ta pobudka o 1 wybiła mnie z rytmu, kompletnie się nie wyspałam, a S zaspał do pracy :S
na dworze mróz ale zapowiadają 12/13 stopni łał :) A miał być deszcz.. czyli dzisiaj spacer zaliczę z Maksem po obiedzie :)


asienka jaki kupiliście fotelik? Maks jeździ w tym recaro, w nosidełku tylko jak z mamą gdzieś jadę :) zazdroszczę że wszystko ogarniasz w domu.. Maks nie chce mi w leżaczku usiedzieć jak muszę coś zrobić :dry:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973056 przez asienka87
Witam :)
dzisiejsza noc była kiepska... Kacper coś ciągle budził sie w nocy... ale w dzień był radosny i uśmiechniety :) zauważyłam, ze idzie kolejny ząbek, to moze przez to...

Aggi fotelik mamy caretero sport turbo..
w miarę udaje mi sie ogarnąć , ale Kacper w lezaczku też nie siedzi :) tylko w nim zasypia i czaem go w nim karmie, bo z naszego bujaczka można zrobić krzesełko :) on zazwyczaj bawi się na podłodze, a z racji że pełza, potrafi dopełzać do interesujących go rzeczy :) dlatego musze go też ciągle mieć na oku :) oprócz tego już ładnie siedzi, wiec i potrafi sie zabawić , a jak np robie coś w kuchni, to tam mam krzesełko do karmienia, zabieram go z zabawkami i tak sobie razem jesteśmy w kuchni :) czasem też sam sie pobawi w łózeczku :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jutro rano chcemy jechać na basen, potem szybki obiad i jedziemy do mojego dziadka na imieniny... więc pewnie mnie tu nie będzie... tak więc miłego weekendu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973294 przez asienka87
Widzę, ze przez weekend nic się nie działo :P
zakończyłam poprzedni tydzień i zaczynam obecny ;)
byliśmy wczoraj pierwszy raz na basenie :) niestety popełniliśmy błąd, bo weszliśmy z Kacprem od razu do wody i się popłakał ;/ oprócz tego nie spał w aucie i usypiał mi na rękach na basenie, tak, ze musiałam iść z nim na 15 min do szatni na drzemkę...
ale później powolutku , kroczek po kroczku schodkami weszliśmy do wody :) myślę, że drugim razem będzie lepiej ;)
z nowości... mamy 5-ego ząbka ;) czekaliśmyz Ł na dwójkę górną lewą a wyszła dwójka dolna prawa :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


pozdrawiam i przywołuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973344 przez aggi
dzień dobry popołudniowo:)
weekend u nas w trójkę miło spędzony
dzisiaj też bo mąż na 17 do pracy dopiero
szkoda że do nocy, ale trudno..
Maksiu drzemie ;)


asienka


Maksiu przestał drzemać :dry: :dry: :dry:
dobra piszę dalej, trudno.


asienka Maksiu niestety ani nie chce się w łóżeczku bawić, na podłodze go samego jeszcze nie zostawiam bo też nie chce... leżaczek zawsze był strzałem w dziesiątkę ale teraz ledwo go wsadzę to buczy i jęczy, pręży się w nim echh..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Kacper się z zębami rozpędził że hoho :)

udanego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973414 przez asienka87
Witam z rana ;)
u nas tradycyjnie pobudka o 6 ;) kolejna noc z tych kiepskich... non stop wstawalam bo Kacper jęczał, pewnie przez te zęby... dwójka górna na przebiciu bo już ją widać... oby w końcu było po wszystkim :)
wczoraj mój syn, podtrzymywany pod paszki, zrobił sam pierwsze kroczki :D już nie miał sztywnych nóg, a uginał je w kolanach i szedł tam, gdzie sam chciał :D szkoda, ze nie miał mnie kto nagrać, bo bym Wam pokazała ;)


Aggi u nas znów podłoga to strzał w 10 ;) Kacper może odkrywać nowe tereny :) a w kuchni, póki co, wystarcza mu krzesełko do karmienia, z którego ciagle zrzuca jakąś zabawkę, a mama podnosi ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

noo, rozkręciło mi się chłopisko :) ale na basenie był 9-miesieczny szkrab i miał pelną buzie zębów.. niormalnie w szoku byłam :P na dole miał z 6 a u góry nawet nie wiem :)

ide pobawić się z synkiem :) miłęgo dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973490 przez aggi
dzień dobry :)
Maksio patrzy na piosenki, S w pracy a ja mam chwilę by poczytać :)
Cudowna pogoda dzisiaj, byliśmy na spacerze mimo tego że S wrócił o 2 w nocy z pracy to poszedł z nami na godzinkę pochodzić
a potem spał z Maksem 2h :) hehe. Przyszła nam spacerówka, jestem meeega zadowolona :) Podrzucę foto jak mi wyschnie bo przeprałam
wszystkie części by odświeżyć :)
nocka u nas OK , mały wstał o 1:30 tzn jęczał ale znów znalazłam go powyginanego jak paragraf w tym łóżeczku więc go odwróciłam i dałam smoka i spał do 6 :)

asienka widzę że sobie do siebie piszemy ahhaha :D hoho gratki dla Kacperka ! Maks za to trzymany za rączki wstaje z siedzenia :) Niepewnie ale sam ciągnie rączkami żeby mu pomóc :) A potem się cieszy hehe :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
kuzynka od Maksa ma 10msc i 6 zębów - 4 na dole i dwa u góry :) A Maks to nadal glonojadek hehe

udanego popołudnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973562 przez Inna607
Hejo
Mi ciężko ostatnio tu sie dostać, mam problemy z telefonem i ładowarką także słabo :p
no j jeszcze pogoda ... zrobiła sie cudowna pogoda bez tego zimnego wiatru
Wczoraj bylismy łącznie 6 godzin na dworzu.
poszłam z Nadia pierwszy raz na huśtawke taka fajna specjalna dla tych najmłodszych ale byla radość i smiech :D cudowne dziecko mam pod tym względem, niczego i nikogo sie nie boi zawsze uśmiechnięta :D
Aggi my na nasz wózek czekamy powinien dojsc za tydzień/półtora tygodnia :)
z przyjemnością zamienie ten ciężki wózek drażni mnie strasznie :p
U Nadii najprawdopodobniej wychodzi kolejny ząb,
dała ostatnio popalić i zasnela u babci :p ona uwielbia tam spac a u nas w pokoju cos od początku jej nie przypasowalo chyba nie lubi małych pomieszczeń :p
Wiec Nadia juz druga noc spi tam, tylko jedna pobudka na ktora wstaje i robie mleczko ;)
No i moge powiedzieć że wieszcie sie wyspałam :)

Asienka gratuluję pierwszego kroczku Kacperka :)
i kolejnego ząbka :D

Mój Emek za 3 tyg zjeżdża w końcu :)
Złożył rezygnację w pracy, a w Polsce czeka na niego druga :D
Szukanie mieszkania trwa nadal :)
No to tyle :p trzeba wstawać i powitać dzień kolejny z resztą :p Dzień dobry ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973565 przez asienka87
Witam :)
ja nie wiem, ile na raz idzie Kacprowi tych zębów, ale ma meeeega katar- non stop, kaszel, a ślinotok taki że hoho... do tego wszystko i wszędzie wkłada do buzi i płacze przy tym... ale nocka była w porządku... pobudka dopiero przed 5...


Aggi no ja też myślalam, ze będziemy tak sobie pisać same :P całe szczęście Inna zawitała :)
no Kacper też ciagle wstaje, jak by mógł to zamist siedzieć, ciągle by stał, a teraz chodził podtrzymywany :P
pokaz koniecznie tą spacerówkę ;)
co do ząbków, to każde dziecko inaczej... ostatnio mi aptekarka mówiła, że dziecko od jej siostry miało rok i jeszcze żadnego zęba.. zaraz po roku zaczęły się pojawiać :)

Inna witaj :) fajnie, ze wszystko powoli Wam się układa :) teraz jeszcze zycze szybkiego znalezienia mieszkania ;)
u nas też zabki idą pełną parą...

miłego dzionka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl