BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

9 lata 3 dni temu #976173 przez marsi
Jednak czopek poszedl w ruch, temp. 38,8 :( biedaczek zostal wybudzony, napił sie i zasnął. To teraz pora na mój sen, oby mu sie udało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #976365 przez ann-sunshine
Aggi i jak tam? Byliscie u lekarki?

Marsi twoj Antosiek tez biedaczek.

Natalka chrypi od świąt ale poza tym tylko troche kataru, nie moge sie zdecydowac czy chora jest czy nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 14 godzin temu #976880 przez aggi
dzień dobry B)
u nas nocka taka sobie, nawet OK ;) dobrze że mąż usypiał małego, jakoś ja ostatnio nie mam cierpliwości jak on tak ciągle krzyczy i kopie :evil:
oby mu to minęło bo zwariuję z takim czortem :ohmy: już sobie dzisiaj meliskę wypiłam aby spokojnie zacząć dzień :evil:
u nas od 7 zabawa, teraz mały padł po krzykach i protestach na drzemkę, więc ja lecę jakieś śniadanie wciągnąć ;)
wysypka małemu zniknęła, jedzenie też ciut lepiej wchodzi ale nadal to nie tak jak było... czekam na lepsze dni ;)
miłego !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 godzin temu #976989 przez asienka87
Witam :)
dawno mnie tu nie było, ale w końcu i ja zawitałam :)
Kacperek już całkiem dobrze, katar minimalny, odciagamy 1 raz dziennie, kaszel rzadko, ale jeszcze sie zdarza.. ogólnie synek uśmiechnięty, zadowolony, je chętnie, ładnie spi..aaaa i od wczoraj mamy huśtawkę w futrynie drzwi :) ale radocha :D

Aggi jak tam Maksiu?
aaa, widze ze srednio.. oby w koncu mineło.. u nas tez przez ostatnie 3 tyg była masakra.. w koncu sie wszystko unormowało :) tego samego zycze Wam :*

Marsi jak tam u Was, mineło?

Ann Kacper tez dalej chrypi... nie wiem czy to pozostałosc po chorobue czy tak juz ma...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977184 przez aggi
dzień dobry
dzisiaj noc porażka nawet nie wiem ile razy wstawałam :blink: ughh...
pogoda paskudna więc spacer dziś odpada, aaaaa zwariuję z nim w domu :silly:


asienka no Maks nadal nie chce chodzić spać, nie chce pić mleka na rękach jak zawsze, bije, odpycha, krzyczy :sick: śmieje się a za chwilę płacze... oby to był ten skok 35tyg i minął bo zwariuję.. miał Kacper ten skok? jak go zniósł?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977212 przez asienka87
Witam,
dziś Kacperro miał pobudkę jedną w nocy, ale dopiero po 4, tak wiec nie było źle :) ostatecznie wstaliśmy przed 6 :) a teraz ma drzemkę:)

Aggi hmmm... Kacper chyba ten skok miał razem z chorobą i wychodzącymi ząbkami... bo to był bardzo cieżki dla nas czas... a nie kojarze, aby wcześniej było coś nie tak... w każdym razie bardzo Wam współczuje i mam nadzieje, że szybko minie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977375 przez aggi
dzień dobry ;) znów noc kiepska, rano już klnęłam pod nosem przy kolejnym wstawaniu :blink:

asienka ojjj tak oby to szybko się skończyło,bo wymiękam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #977537 przez nataliaa87
JESTEM!
Po latach :D

Chłopcy mnie opuścili.. Siedzę w towarzystwie tv, koca i kompa, więc grzech by było nie napisać :)
Mieliśmy jechać wszyscy do brata Ł., ale coś mnie rozkłada i bałam się, że zarażę zafasolkowaną bratową.

Niby mam czas żeby odpocząć, ale tęsknię normalnie. Łzy mi poleciały jak wychodzili. Chyba za bardzo kocham tego mojego smyka :)

U nas wszystko ok. Chociaż skok i zęby dają nam się ostatnio we znaki. Noce niespokojne, dni trudne.. ale trzymamy się dzielnie. Dobrze, że zima poszła sobie w cholerę, to chociaż słońce baterie ładuje :D

No i nie wiem co tam jeszcze miałam pisać.

Przepraszam za zaniedbanie forum.

Przesyłam niedzielne buziaki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977546 przez aggi
Dzień dobry ;)
Ja się coś pochorowalam wczoraj ale dziś już na szczęście gorączki nie mam. Ale wszystko mnie boli :S
Maksiu spał nawet ładnie 19-1-5-8

Asienka nie doczytalam na fb jak tam wasze starania? Zaczeliscie je na dobre?? Ja czekam na @ powinna być 23.04 ;)

natalia no rzeczywiście kope lat! ;) mnie też coś rozlozylo :/ Maksiu niedługo skończy skok chyba.. oby bo zwariuje ;) u nas paskudna pogoda a jutro znów ma padać.. :pinch:

Miłego popołudnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977547 przez nataliaa87
Aggi u nas skok planowo powinien skończyć się około wtorku także już go hucznie żegnam. Na szczęście nie było tragedii przez całe 4 tygodnie :)
A ja odpowiem za Asię, że już działa. Wczoraj o tym pisałysmy. Jesteście już 3 na placu boju, wiec czekamy na testy :D i FASOLKI oczywiscie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977588 przez aggi
dzień dobry !
Pogoda chyba ciutkę spokojniejsza niż ostatnio bywało, ale ma padać dziś :(
Ze mną też ciut lepiej. Uffff. Tylko brzuch mnie boli, pewnie na @..
A Maksior dzisiaj znów dawał popisy w nocy :S

Natalia kurcze Szymuś młodszy od Maksa i już koniec skoku?? Ja czytałam z tabelki że do 37,5tyg trwa :evil: u nas więc jeszcze tydzień prawie :blink: 3 na placu boju???? :D Która jeszcze ? :D właśnie widziałam że o tym pisałyście, ale kurcze jakoś nie umiało mi się wrócić do poprzednich wiadomości ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977607 przez Inna607
Witam się z Częstochowy ;)
Matko jak tu wszędzie daleko :p do teściowej od siebie mam dobre 2 kilometry haha :)

można powiedzieć że córcia dala dziś pospać :) tylko skromne 4 pobudki w ciagu nocy raz jedzenie i cala noc spala w łóżeczku :) miło było miec łóżko zresztą i tak skromne tylko dla mnie i męża :)
spala 21-7:40(?) :woohoo: chyba jakos tak :)
jak na ostatnie dni to szał normalnie :)
dziś mam nadzieje że już na dobre odgruzuje mieszkanie z kartonów uuuhh
chyba jeszcze nigdy nie rozpakowywalam kartonów tak długo ale niestety bycie matką z przeprowadzka to naprawdę niezły wyczyn o braku snu przed 2 doby nie wspomnę :)
ale mam że będzie tylko lepiej :)

Przyznaje oficjalnie staranie o potomka i u nas uważam za otwarte lecz szału sie nie spodziewam.
Tak tak Natalia ma racje oficjalnie jeszcze nie powinnam ( po cc powinnam odczekać rok) ale u mnie nie spodziewam sie ze w pierwszym miesiącu zajde w ciążę ( to musiałby być jakis cud) dlatego zanim zajde to i rok minie więc nie widzę przeszkód.
Myślę że to każdy musi sam podjąć decyzję kiedy jest gotowy itd ja decyduje się teraz, ryzyka sie nie boje.
Z nowości Nadia zaczęła mówić "baba". także mamy juz słowa : tata, dziadzia, nie, daj i baba :)
Zaczęła sie czołac do tylu i ustawia się do czworakowania ale jeszcze spada na brzuch hehe
ale z przemieszkaniem sie nie ma problemu , otwiera szafki i jak chce dostac sie po cos co ja interesuje robi to bez żadnych przeszkód i gleb :) jak sie przewroci to tez sobie radzi juz bez płaczu :)
wiec mam bardzo samodzielne dziecko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977632 przez aggi
Dziewczyny mam pytanie ;) Tak się zastanawiam jeśli gin oblicza termin porodu dodając 40tyg do daty pierwszego dnia ostatniej miesiączki. i niby jest +/- 2tyg... to jak jest jeśli ktoś wie kiedy miał owu i kiedy doszło do zapłodnienia ;) jak wtedy oblicza się termin? :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977636 przez aggi
dobra znalazłam na necie że od OM 40tyg a od owu/zapłodnienia 38tyg :) :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977647 przez nataliaa87
Dzień dobry i tu :) ja na szybko, bo z tel.:)

AGGI przy skokach patrzymy na termin porodu, a Szymus miał się urodzić 1.08 :)
Normalnie szał, że już TP obliczasz :D Normalnie Twoje emocje mi się udzielają :D

Inna To Nadia mnóstwo postępów robi :) Super :)
No g obys w tej Częstochowie była tak naprawdę szczęśliwa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl