BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 8 miesiąc temu #993918 przez aggi
asienka o kurcze a sąsiadka starsza jakaś?? Może faktycznie odkup jej jakiś ładny w ramach przeprosin.. ja bym chyba tak zrobiła ;) a nie da się go ożywić?? Całkiem zdechł?? No widzisz jakam ja dobra jestem :silly: nie mam opinii o
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
tzn oprócz takiej że ja się tam urodziłam i w sumie żyję haha :p no duchota okropna Maks ma okno na osciez otwarte w takie ciepłe noce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993933 przez asienka87
Aggi nie, mloda, starsza ode mnie o 4 lata, wiec spoko, na pewno by sie nie pogniewala:) ale udalo mi sie odkupic takiego samego w castoramie za 3 zl wiec luuuz :silly:
Kacper tez wlasnie spi przy otwartym oknie, tylko tej nocy byla burza i tylko szpare zostawilam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993940 przez Inna607
Dziewczyny ja zaraz uciekam do pracy ale ciezko mi bez was żyć stworzylam konto na fb tylko na potrzebe pisania z Wami.
Aggi jak bedziesz miala chwile wysłałam Ci zaproszenie i wciągnij mnie do grupy i na pogaduchy proszę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993992 przez aggi
asienka u nas też błyskało się i grzmiało w nocy jakoś to S wygoniłam żeby małemu okno zamknął, bo ja zawsze w coś walnę jak chcę po cichu coś zrobić :P fajnie że udało się 'uratować' kwiatek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994047 przez dziulka
Gosia bardzo bym chciała żeby Zuzia miała rodzeństwo , ale strasznie się boję... myślę że kiedyś spróbuję... może w przyszłym roku :) za Was trzymam mocno kciuki :)

Asienka to w takim razie trzymamy kciuki żeby Kacperek miał siostrzyczkę :) tak na marginesie wydaje mi się że to jednak bedzie dziewczynka :)

Aggi chyba Cię posłucham i wezmę dziś T w obroty :D hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994062 przez aggi
dziulka podejrzewam że strach nigdy Cię nie opuści, ale zapomnisz o bólu jaki przeżyłaś. Tak sądzę i tego Ci życzę :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994152 przez Inna607
Czy Ty widzisz kochana moje wiadomości?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994153 przez kakadu
Dziewczyny gratulacje !!! Ale Wam zazdroszcze ciąża to piękny czas !!
To u nas aż 3 sierpniówki będą znowu mamami :):)ja myslalam ze jak bym chciala jeszcze rodzic to tez tak luty, marzec, zeby z duzym brzuchem latem nie chodzic. Spokojnych ciąż dziewczyny!!

Gosia 2712 - trzymam kciuki za Ciebie najbardziej, zeby tym razem wszystko było w porządku !! Wierze ze na pewno tak będzie. Ummi, skad ja znam to zabieranie zabawek :):

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #994159 przez aggi
inna kurcze wybacz ale nie mogę podważyć zdania większości osób z grupy. I uważam że dziewczyny mają rację. Myślę tak jak one. Odeszlas bez słowa, skasowaly się naprawdę dużo warte posty np o postępach maluchów, czy chociażby zdjęcia. I po dwóch dniach chcesz wrócić jak gdyby nigdy nic. Nie ładnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994160 przez midnight
Inna, oprócz tego, co napisała aggi myślę też, że zmiana jednego profilu na drugi nie rozwiąże Twoich problemów. I nie robi się tak, jak Ty zrobiłaś :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994162 przez Gąska
Beata wiele z nas stracilo cenne zapiski z rozwoju swojej pociechy,ktore sa nie do odtworzenia. To samo ze zdjeciami :( w porywie chwili usunłas nam całkiem fajna i wartosciowa pamiatkę. Po 2 dniach znow Ci sie odwidzialo i chcesz wrocić. Jestem zdania jak Kamila,ze zmienianie co chwila konta na fb nie rozwiaze Twoich problemów.
Nie uwazam sie za osobę odpowiednia do udzielania rad,jedynie co mogę powiedzieć,to poświeć ten czas,ktory bylas z nami na czas spedzony z rodziną. Może to pomoze Waszej relacji i rozwiaze czesc problemow? Moze ta sytuacja nauczy Cię,ze kazda rzecz,ktora w zyciu robimy niesie za sobą konsekwencje ?
Uważam,ze nasza wspolna decyzja była podjeta bez chwilowej emocji,tylko przemyślana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994168 przez asienka87
Beata, przykro mi, ale uważam, tak jak większość... w przypływie emocji, złości itp usunęłaś konto, zresztą już któreś z kolei, żeby znów tworzyć nowe... szkoda tylko, ze nie pomyślałaś wtedy o nas i naszych dzieciach, o tym, że wraz z usunięciem konta, tracimy coś dla nas cennego... może faktycznie warto więcej czasu poświecić rodzinie , która jest Twoim światem realnym, a nie zamykać się w świecie wirtualnym i nie szukać rozwiązania problemów w sieci ? życzę Ci uspokojenia emocji, oraz szczęścia rodzinnego !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994182 przez aggi
kakadu 3?????? 2 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994189 przez kakadu
aggi myslałam jakoś wyczytałam sobie ze ty tez:) sorry, ale to dobra wróżba może dla Ciebie kochana??

buziaki ale wam zazdroszczę tych brzuszków i dzidziusiów małych !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994194 przez aggi
kakadu nieee no chyba że wywrozylas mi nieprzyjscie @ już na za tydzień hehe :-) ale nic mi o tym nie wiadomo,niestety jestem z nią umowiona równo na 27.07 hehe :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl