BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 9 miesiąc temu #989493 przez aggi
jest komu odpisać :silly: :silly: :silly: :silly: falaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil: :evil: :woohoo:

natalia
nosz kope lat ! :P no widzisz a ja nawet nie wiedziałam że Szymko chory .. bo ja nie nadążam za Wami na fb :pinch: a nie wracam się raczej do 'starych' wiadomości bo ich ogrom mnie przeraża :ohmy: a co dokładnie jest małemu? zdrówka życzę :kiss: :kiss: :kiss: Maks od tygodnia ponad katar ma, ale już mu chyba przechodzi :) pffff zawsze jest o czym pisać :D :D :D

Czekam na kolejne posty haha :D

udanego wieczoru !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989528 przez nataliaa87
Droga Aggi,
na wstępie mojego listu, pragnę Cię serdecznie pozdrowić i podziękować za Twoja ostatnia wypowiedź :p ( to tak żeby dłużej było :p)
A tak serio, to mały ma ostre zapalenie gardła i nosa. Z uszkami tez cos zaczęło się dziać i cos bylo słychać przy oskrzelach. A wygląda to tak, że nie rozstajemy się na dłużej niż 5 minut z odkurzaczem, bo katar ma straszny i bardzo mocno kaszle. Jutro idę drugi raz do lekarza, to go osłucha i zobaczymy. Mam nadzieje, ze będzie juz lepiej.
A Maks tylko katar ma czy cos się jeszcze dzieje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989540 przez aggi
natalia kurcze to nieciekawie :dry: biedny Szymuś... Maks tylko katar, nad morzem złapał gila.. ale już jest o niebo lepiej bo mu nie leci non stop ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #989696 przez Inna607
Droga Aggi
na wstępie mojego listu pragne Cie uscisksc i przesyłam buziaki (to tak ściągając za Natalia :p)

Kurczaki no nie wyrabiam się z robotą normalnie :p
Aggi tak tak ja na stale wróciłam/przyjechałam do męża do Częstochowy a jak będzie z mężem ? O matulko któż to wie to niech mi powie :p:p
mąż od wróżki usłyszał ze długo że bedziemy sie
kłócić ale żyć damy rade :p i ze syna mu urodze o matulko wróć że on będzie miał syna ale czy to będzie także mój syn to któż to wie :p:p
Tak tak mój mąż pod moją nie obecność poszedł do wróżki :laugh: :blink: :woohoo:

A ja tak czasu w zasadzie na nic mam wstaje 6 klade sie 23 i ogarniam to mieszkanie to sprawy to sklepy to cos i tak konca nie widać zmęczenie daje znać ale cóż trzeba :) Nadia 2 dni spokoju miała i znowu zęby NOSZ KUR... CZAK ZAPIAL ile jeszcze ??
Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989775 przez kakadu
Witajcie dziewczyny :) fakt faktem nie piszę za dużo, ale zawsze podglądam zdjęcia i zerkam co tu na forum :):) Szkraby super rosną :) Patrzcie a niedawno się dopiero urodziły. Z tego co wyczyłąm to Asia w ciąży :) GRATULACJE!! trzymam kciuku za dzisiejszą ( wpadło mi w oko ze środa) wizytę, no i ciekawe na kiedy termin :):) Któraś z Was też już zaczęła starania o kolejnego bobaska ?

U mnie powiem Wam ostatni tydzień chorowity, dzieciaki z anginą ja też - wybroażcie sobie ile kaszlących osób ;/ ale już lepiej chłopaki jak w zeszłym roku jak byłam w ciązy zaraz jadą na 2 tygodnie :) zostaje tylko z Filipkiem, ale Filipek też jedzie w tym roku nad morze, bo 4 razy brał antybiotyk, nie wiem jak tam u WAs ale jak na moje pozostałe myszki to sporo jak na pierwszy rok życia...

Powiem Wam, ze ostatnio tak nawet rozmawialam ze swoim i wyszło na to, że za dwa lata, chyba jeszcze spróbujemy raz, może się dziewuszka trafi.
ps. oczywiscie zakłądając, ze za te dwa lata nie zmieni się nasza sytuacja finansowa, bo wiadomo w zyciu róznie bywa :)
Całuje i piszcie tu wiecej :) Czekam na wieści od Asi !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989823 przez asienka87
Witam :)
mnie też tu dawno nie było...ale , wybaczcie, 3- dniowe weslee siostry Ł mieliśmy :)
pierwszy dzień do 3.00, drugi do 1.00, ale byłam tak padnieta, ze podobno za kierownicą zasnęłam ;/ Ł złapał za kierownice :( a trzeci dzień sprzątanie i do 20.00.... dopiero dzis doszłam do siebie :)
ale było bardzo fajnie, Kacperek w pierwszy dzien był bardzo grzeczny, spał w wózku i nawet orkiestra mu nie przeszkadzałą :) w drugi dzien był niewyspany wiec wrócił koło 19.00, a w trzeci dzien znów sie rozbrykał :)
mam namiar na swietnych kamerzystę i fotografkę (małżeństwo ) z Żywca, jak by ktoś potrzebował :)
na prawdę swietni, pomysłowi i kreatywni ludzie :)

ja czuję sie w miare ok, tylko męcze sie szybciej i mam lekkie mdłosci , a tak poza tym to ok :)
z piatku na sobote, koło 2.00 wyjezdzamy nad morze, w koncu :)

Inna właśnie dlatego zaczełam chodzić prywatnie do lekarza, który ma gabinet po drugiej stronie ulicy, i na usg widziałam już pęcherzyk, a dzidzia miała całe 2 mm :)
zycze szczescia z mężęm :* a to niezłe zaskoczenie z tą wrózka :P

Aggi współczuje .. czyli wypad nad morze sie nie udał ?
jak zdrówko ?
ja czuje sie w miare ok :) tak, rodzina wie :) jak juz bete zrobiłam, to powiedziałam, a po wiozycie u lekarza potwierdziłam :)
w pracy też juz szef wie... tragiczne podejscie ;/ ale w koncu sie dogadalismy :) teraz tylko L4 bede pocztą wysyłac :P

Natalia jak zdrówko ? lepiej juz? współzuje :( pamietam, jak Kacper był na oskrzela chory i jak wisielismy na odkurzaczu cały czas :(

ja znów tutaj częściej chyba jestem niż na fb :) tam jakos nadrobić nie potrafie :P

Kakadu dziekuje Kochana :) w koncu odwołałąm dzisiejszą wizyte, bo to u innego lekarza miało byc :) zostałąm przy owym lekarzu, do którego mam blizej i tam wizyta 13-ego :)
oj, to chorowito u Was ;/ mam nadzieje, ze teraz juz lepiej :)
czyli w dziewczynkę planujecie trafiac za 2 lata? zycze, aby Wam sie udało :) :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989836 przez aggi
dzień dobry :) Maks ma drzemkę na ogrodzie, mogę popisać :D

Inna zgapiaczu :D

byście laski wpadły czasem tu tak od siebie, a nie że trzeba prosić i błagać :evil: :evil: :evil: :evil: :blush:

Inna u wróżki był powiadasz :D Aż taki desperat hehe :silly: widzisz może ta baba mu przegadała że mimo kłótni macie się wspierać :P ale on twardy element jest widać z tego co piszesz.. ciekawe czy się zmieni wkońcu..

kakadu kopę lat ! ;) my się 'staramy' od stycznia, raczej jest to na zasadzie jak się uda to będzie :) Maks antybiotyków nie miał ani razu, jedynie 'leki' typu psikacz do gardła czy witaminy.. na szczęście. Aaaa no nie licząc tych kropli dziwnych co w zimie do inhalatora miał. Zdrówka dla chłopaków :kiss: :kiss: hoho czwórka dzieci? Odważni jesteście :D Ale masz rację takie decyzje są najczęściej podejmowane tylko ze względu na sytuację finansową.. a szkoda, że czasem trzeba się 'ograniczać' z powodu mniejszej ilości pieniędzy

asienka jak trzy dni to się wybawiłaś :silly: :silly: my wyjeżdżaliśmy po 23 nad morze :) o 6 byliśmy na miejscu :) ooo widzisz 2mm :D taka duża fasolka :woohoo: super :) wypad nad morze.. no powiem tak że jazda masakra, pierwszy dzień S spartolił, noc o matulu ten wrzask do 3, gile do pasa.. ale suma sumarum faaajnie było oderwać się od domu ;) to po ciąży nie masz gdzie wracać już? przykre jest podejście do kobiet chcących rodziny założyć :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989965 przez nataliaa87
Wchodzę, patrzę -4 nowe posty.Normalnie jak za starych czasów. Wierzyć się nie chce, że zaraz roczki się zaczną ( w sumie to już się zaczęły :)).
U nas mały bez dużych zmian jeszcze. Ciągle straszny katar i kaszel. Do tego w międzyczasie górne dwójki zaczęły mu wychodzic, wiec wszystko na raz.

KAKADU fajnie, że wpadłas :) pisz częściej,co u Was. Zdrówka dla wszystkich :)

Uciekam, bo padam ze zmęczenia, a do 6 niedaleko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990478 przez asienka87
Witam wieczorna pora :)
maz spi bo o 2 wyjezdzamy nad morze a ja siedze z siostrzenica bo nam sie spac nie chce na razie:)
Kacper tez spi i mam nadzieje ze jak zje mleko kolo 1-2 to potem bedzie ladnie spal w aucie:)

Aggi wspolczuje ciezkiej jazdy i niemilych sytuacji..ale mam nadzieje ze mimo wszystko bylo fajnie i odpoczeliscie:)
Co do mojej pracy, to masz racje, podejscie tragiczne...ja i tak nie wracalabym do pracybo dziecmi bede musiala sie zajac..a jak juz faktycznie sytuacja zmusilaby mnie do pracy to szukalabym tu na miejscu..:)

Natalia oj, wspolczuje tego chorobska :/ zdrowka zycze:*
Tak tak, roczki pelna para :)
Z nowosci- Kacper coraz chetniej chce chodzic trzymany za jedna roczke i sam korzysta z kubka niekapka kiedy chce:) jak ma ochote sie napic to go po prostu bierze i pije:) i jak cos chce to mowi da :)

Nic, klade sie na moment bo niedlugo wyruszamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990725 przez aggi
Dzień dobry a raczej dobry wieczór :-) czekam na chwilę ochlody przy otwartym oknie ughhh :-) upał jak nie wiem, pewnie nie tylko mnie daje się mocno we znaki. Już wiem dlaczego wolę wiosnę ;) od innych por roku. Oby się ciut ochlodzilo.
Weekend minął miło, sobota w domu + spontan w góry do brata S, a dziś w domku i gości mieliśmy. Jutro kolejny tydzień czas rozpocząć. ;)

natalia oj masz rację wierzyć się nie chce że ten czas tak szybko leci.. dopiero przy własnych dzieciach się to spostrzega :ohmy: jak zdrowie Szymka?

asienka a to daleko od domu masz pracę?? Szczęśliwej podróży i wypocznij tam nad morzem lepiej niż ja hehe :-) :silly:

U nas Maks od trzech dni pije z bidonu, jestem dumna bo przynajmniej nie muszę go ganiać z butelką :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990974 przez asienka87
Witam:)
Wlasnie mija nam 3 dzien nad morzem:) niestety jechalismy az 13 godzin przez meeega korki :/ ale Kacper spisal sie na medal :) albo spal albo sie smial :) tylko raz plakal jak mial mokrego pampka.. w ogole jest mega grzeczny , tylko zabki mu ida ale masc na dziasla daje rade:)
Z gorszych wiadomosci... caly dzien dzis wymiotuje :( co zjem to zwracam :( caly czas siedze w domku i juz jestem wykonczona i glodna :( boje sie ze do konca urlopu tak bedzie:(
Caluski znad goracego Baltyku :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990994 przez Inna607
dzień dobry :)
jakaś polamana sie co noc budze masakra jeszcze wczoraj mi jęczmień na oku zaczął się robić :/ a obrączkę gdzieś położyłam i nie pamiętam :p
bo ostatnio takie kłótnie ze przestalismy nosic i ja i A. też.
Zrozumieć go nie mogę najpierw do 10 rano kłótnia później poszedl z córką na spacer i po 2 godz pisze ze jedziemy ma wycieczce i mamy sie szykowac :p
Pojechalismy do miejscowości obok Częstochowy na zamek było Cudownie a jakie widoki no super super :) a później po powrocie do domu znowu ani me ani be do mnie nosz o co tu Kaman ? masakra jak dziecko ...

No tak ogólnie to wszystko gra i trabi tylko upal strasznyy Nadia juz sie ładnie opalila ale jak spi rozebrana to i cala nocke potrafi zaliczyc :D
bardzo mi to odpowiada :)
miłego dnia :**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991002 przez aggi
Cześć ;) jest dopiero 9 a ja jestem wykończona przez tego lobuza.. jak przed 6 wstał tak broil do teraz mimo że oczy mu się zamykały.. co go polozylam to zaraz wstawał. Ughh. Jeszcze dziś ma być znów taki upał.. nie lubię :(

asienka a to w nocy jechaliscie? Wioskami jakimiś czy autostradą? My jechaliśmy 6h, a powrotem koło 7-8 . Ważne że Kacper Ci się na medal spisał:-) współczuję wymiotow.. ciaza + nowy klimat pewnie się do tego przyczyniły.. mimo wszystko udanego urlopu! Jaką pogodę macie???

inna no obraczka na jęczmień najlepsza. Od A weź obrączkę :-) ja nigdy nie zdejmuje tylko do kąpieli bo się boję że mi spadnie i popłynie ;) gdzie to byliście? :-) tyyy a może dom tak na niego działa? Skoro w domu taki do ciebie dziwny jest a wszędzie indziej jest super...maks też opalony a żal mi go w takie upały bo biedny cały mokry spocony :(

Udanego dnia! Ja dopijam kawę póki jeszcze mogę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991134 przez kakadu
No cześć, coś chorowite to lato naprawdę, po koleżankach z dzieciakami widzę, po sobie, dzisiaj moja mama dzwoniła ze mój średni tak nad morzem kaszlał w nocy, ze poszła z nim do lekarza z rana i co się okazało, że w oskrzelach lekko furczy, ale na szczescie antybiotyku nie dała, tylko jakies wykrztuśne.
tutaj widze to samo, my jedziemy z M i filisiem 17, już się nie mogę doczekać w końcu, po tym cieżkim roku Polskie morze i to w komplecie
!!

buziaki zdrowia zycze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991640 przez aggi
Cześć:-)

kakadu masz rację lato tegoroczne to plaga bakterii i wirusów.. masakra.. zdrowka dla średniaka!!:-)

asienka jak się czujesz?? Lepiej już??? :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl