BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 9 miesiąc temu #993517 przez Wiki
Asienka super juz maluszka widać Aż miło popatrzeć :) To życzę tej córeczki

Gosia gratuluję i trzymam mocno kciuki A jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993531 przez midnight
Asieńka śliczności bobasek :) Aż się wzruszyłam :) znowu :woohoo:

Gosia mocno trzymam kciuki za Was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993542 przez asienka87
Gosia ooo z 6 marca jest moja siostra :) a moze urodzisz w lutym i bedziesz lutowka jak ja :D trzymam kciuki:* teraz juz na pewno bedzie wszystko dobrze:*

Aggi lekarz ma fajny sprzet i na tak wczesnym etapie juz bylo fajnie widac:)
No i zarowno zdjecia jak i cytologie mialam w cenie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993544 przez aggi
Gosia oo mój tata jest z 7.03 :) Będzie wszystko dobrze i może już w lutym pochwalisz nam się kruszynką :whistle: :whistle: :kiss: :kiss: :kiss:

asienka łał no to nieźle. Płacisz tyle co u tamtego drugiego? Chyba dobrze wybrałaś :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993656 przez asienka87
Aggi place 20 zl wiecej za wizyte, ale mam na miejscu wiec oszczedzam czas i pieniadze na paliwo wiec w kasie wychodzi na to samo, a nawet lepiej bo tam za cytologie placilam dodatkowo i zdjec 3D/ 4D na tak wczesnym etapie nie mialam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993682 przez Gosia 2712
Hejka :)

Dziekuje dziewczyny :)

Wiki a powiem Ci ze dobrze sie czuje :) jedyne co to mnie mecza straszne wzdecia :S nic poza tym :whistle: :whistle: nawet nie czuje sie ciazowo ... :whistle:

Asienko ze wzgledu na to ze mialam juz cc to calkiem mozliwe ze bede miec kolejna wiec pewnie pod koniec lutego :D

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993696 przez asienka87
Gosia to wskakuj do lutowek 2016 bo tam straszna cisza : P
ja mam z kolei straszne mdlosci, jeden dzien caly wymiotowalam, jestem senna i zmeczona, a wzdecia tez mam okropne: P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993719 przez Inna607
Ale tu gwarno i wesoło sie zrobiło :)

Asienka i Gosia GRATULACJE !!!!!!
Asienka przepiekny maluszek aahhhh zazdroszcze troszeczke

Tak jak pisałam ja zrezygnowałam z fb jedyny kontakt ze mna to forum lub telefon jak ktos chce to numer podam :)
Pozdrawiam
Podziękowania: Gosia 2712

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993724 przez Gąska
Gosiu gratuje :)

Beata co sie dzieje ??
Podziękowania: Gosia 2712

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993725 przez Inna607
Gąska usunełam fb mam dosyc niektórych osób i tego ze w domu mnie sie wiecznie czepiaja o to ze bez przerwy siedze na telefonie :/
Pozatym wpadam w jakiś dołek wszędzie zdjęcia ślubów, szczesliwych rodzin .... ehh a ja ciagle pod górkę :/ zresztą mam wrażenie że ostatnio pisalam same głupoty i zbędne rzeczy wiec po cóż zasmiecac moja osobą tam.
Oddalam administracje naszych sierpniowek dwum dziewczyna mam nadzieje że głowy mi nie urwa ale z moim odejsciem usunelo by sie to gdybym nie oddala tego komuś. Przepraszam dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993737 przez dziulka
Asienka jakie sliczne zdjęcia.... chyba też chciałabym spróbować miec drugiego bobaska:) zdrówka dla Fasolki :)

Gosia za Was też trzymam mocno kciuki :)
Podziękowania: Gosia 2712

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #993738 przez nataliaa87
ASIA śliczne maleństwo. Normalnie wspomnienia wracają :) Ja tam od początku stawiam u Ciebie na dziewczynkę :)I mimo że jak zobaczyłam zdjęcia, to też pomyslalam, że wyglądają na chłopca, to obstaję przy swoim pierwszym typie :D

GOSIA ogromne gratulacje! Ty nawet nie wiesz jak mocno sierpniowki trzymają za Was kciuki ;)
Podziękowania: Gosia 2712

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993783 przez Gosia 2712
Dziewczyny jeszcze raz dziekuje za gratulacje :)

Asienko udzielam sie juz na marcowkach ale do lutowych mamusiek tez pewnie zajrze :P

Dziulka no Zuzi by sie przydalo rodzenstwo :whistle: :P wiec do dziela :P ;)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993874 przez aggi
dzień dobry sierpniówki ależ tu fajnie jest co poczytać, znowu forum nad odżyło :) Dzięki ASI no i GOSI też bo Gosiu Ty to nasza jednak jesteś :evil: :evil: :woohoo:

asienka to super trafiłaś, jak szóstkę w totka :D Znaczy się że dobrze Ci doradziłam w wyborze lekarza? Hahaha skromna ja :P :D :evil:

Gosiu wpadaj do nas częściej chwalić się co u Was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Tak bardzo mocno Ci kibicuję z Maksem :)

Dziulka to dajesz czadu z T :D

U nas stabilnie, Maks czasem przesypia ładnie noc, a czasem masakra. Przedwczoraj od 1-3 w nocy nie spał tylko płakał. Wszyscy do niego chodzili na zmianę - ja, S, moja mama, nawet mój tata był :pinch: masakra. Deszcz popadał u nas więc mogę stwierdzić że pogoda lepsza, bardziej 'do przeżycia' :) jakoś nie umiem znieść upałów. Lubię ciepło ale bez przesady ;) No a tak poza tym to wszystko po staremu :)

Udanego dnia :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #993882 przez asienka87
Witam :) nocka względna... o 1.30 pobudka i woda, o 2.30 mleko i potem już pobudka na 2 mleko o 6, udało się go uspać o 7 i spał jeszcze do 8 :)
kurka, sąsiadka oddała mi kwiatki i zioła pod opieke na 1,5 tygodnia, bo wyjechała nad morze i jeden kwiatek mi uschnął :sick: najdziwniejsze jest to , ze dwa miała takie same i jeden trzyma sie super , a drugi uschnął :blink: stało sie to wczoraj, jak nad wode pojechalismy.. wracamy późnym popołudniem, patrze, a on padniety ;/ no i kapa, bo nawet jej nie odkupie, bo nie wiem jaki to... będę musiała ładnie przeprosić ...



Dziulka spróbować zawsze możecie :) a nuż się wyreguluje wszystko u Ciebie po pierwszej ciąży i będzie wszystko ok :) zresztą musi być wszystko ok :)

Natalia nie ukrywam, ze też liczę na dziewczynkę :woohoo: zresztą Ł też :whistle: no zobaczymy :)

Gosia ale tutaj też zaglądaj kiedy tylko masz na to ochotę :) miło nam będzie czytać Twoje relacje z wizyt i w ogóle :silly:

Aggi tak, tak, w dużej mierze to Twoja zasługa :woohoo: bo najbardziej obawiałam sie tego porodu w placówce, gdzie mój lekarz nie pracuje... ale nawet , jak mu powiedziałam, ze chce rodzić w
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
to powiedział, ze dobry wybór ;) dodał, ze jakbym miała nie zdążyć, to po drodze mam jeszcze
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
;)
Kacper też ma różne noce... ale to może przez te upąły i duchote? bo dziś w nocy u nas było wyjątkowo duszno ;/

u nas słoneczko wychodzi, pewnie zaraz na jakiś spacerek pójdziemy :)
miłego dzioneczka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl