BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994778 przez paulainka
Nie moge dodac zdjecia;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994779 przez paulainka
Hej Dziewczyny ;) moze jeszcze mnie pmietacie hehe

Ja juz jestem po wszystkim. 7 lipca mialam cesarskie ciecie, bo trzy dni wczesniej odeszly mi wody. Nie udalo wywolac sie naturalnego porodu. Zero rozwarcia.
Urodzilam dwoch chlopcow, i tak jak przewidywali lekarze jeden z nich Adas byl chory i spedzil z nami tylko 2 godziny..., smutno, przykro, ale od poczatku wiedzielismy ze tak to sie skonczy.
Drugi Synek Wiktor zdrowy ( waga urodzeniowa 2334g i 47cm), urodzilam w 35 tyg i 1 dzien. ;) po 4 dniach moglismy juz wyjsc do domu. Bo wszystko z Wiktorkiem bylo super, no i jest alej dobrze. Przybiera na wadze tak jak trzeba, tylko musze go budzic na jedzenie, i pilnowac zeby min co 3 godz jadl. Sciagam swoje meko do butelki, bo przy cycku zasypial, malo jadl. Teraz mam przynajmniej kontrole nad tym wszystkim ;)
Starszy Brat naszczescie nie jest zazdrosny. Probuje pomagac, tylko nie ma jeszcze wyczucia sily i musimy uwazac zeby krzywdy nie zrobil mu przypadkiem.

Trzymam kciuki za Was !0!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994802 przez Inna607
Hej
Padam dzis na pyszczek :p
Aggi @ zrobila mi psikusa i przyszla dziś ale tak wczoraj przeczuwalam wiec specjalnie mnie nie zaskoczyla:p

Asienka pracuje w sklepie ogolno spozywczym 8 godzin dziennie niestety jak to w spozywce bywa praca bez weekendow wolnych 6-7dni tygodniu wiec raczej to tylko na czas zanim pojde do szkoly bo później to nie wiem czy dam rade w takim systemie pracować bo mala Nadie bede widzieć:/
Ale to czas pokaze co i jak
Lece do domu i spac bo jutro o4 trzeba wstac a po pracy mam przeprowadzke mamy :p dobra noc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994815 przez asienka87
Witam :) u nas dziś nocka lepsza, Kacper obudził się o 2.30 na mleko i dospał do 6, potem wzięłam go do siebie i jeszcze do 7 spalismy :)
Mój syn od 2 dni sam schodzi tyłem z łóżka, a dziś sam na niego wyszedł :D
u nas znów upały... oby jutro było troszke lepiej, bo mamy imprezke roczkową :)




Paulainka przypuszczam, że miałaś napisać na sierpniówkach 2015, a napisałaś u nas- sierpniówkach 2014 :) ale my również gratulujemy :* przykro mi , ze Adaś nie mógł z Wami zostać na tym świecie :( ale ważne, ze drugi synek z Wami jest i wypełni pustke po stracie :*
widzę, ze masz drugiego synka, któy ma 1 rok i 7 miesięcy :) tyle dokładnie będzie miał mój synek , jak urodzi sie w lutym nasza druga dzidzia :) czyli , jak na razie, starszak się spisuje ? bo ja włąśnie sie boje, jak to będzie i czy dam rade ogarnąć dwójce :)
życze dużo wytrwalosci, radości i miłości :)


Inna właśnie moja siostra pracuje w ogólnospożywczym na dziale miesnym i też własnie pracuje 6-7 dni w tygodniu ... tak wiec z opowieści wiem, jak to mniej więcej wygląda... ważne, ze dajesz rade jakoś to pogodzić... a to tez pracujesz na zmiany, ?
a to masz zamiar iść do szkoły ? od września ?
no widzisz, to Ci ładnego psikusa @ zrobiła :) ale chociaż dolegliwosci przedmiesiaczkowe minęły :D


Jak fajnie, ze forum odżyło :) wchodze i nie pisze sama z sobą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994857 przez Inna607
Asienka odzylo glownie dzieki Tobie i temu czlowieczkowi co nosisz pod sercem:)
Tak ide do liceum dla doroslych od wrzesnia.
Asia no coz muszę dawac rade czy mi sie to podoba czy nie, robic w pracy mam co ale daje rade.
Dzis dostalam pierwsza przepracowana tygodniowke:D
Teraz przeprowadzka mamy wiec uciekam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995048 przez asienka87
Witam poweekendowo :) wczoraj mieliśmy imprezkę - roczek Kacperka :) w kościele na mszy był w marę, musieliśmy go cały czas czymś zajmować czyt. klucze od mieszkania, kluczyki, szczotka do włosów, lusterko, torebka, zabawka, bucik itp :P natomiast na samym błogosłąwieństwie on oczywiscie sobie wymyślił raczkowanie po kościele i jak go wzielismy na ręce to był wrzask :P oprócz tego w restauracji zobaczył mojego tatę, do którego gdzieś od 4 miesiecy ma awersję i jak go tylko widzi, to aż sie zanosi i nie mogłam go uspokoić.... ale jak poszedł na 2 godzinną drzemke, to juz było ok :) dziś jedziemy opłacić imprezkę :P

Inna no to trzymam kciuki, aby udało sie wszystko poukłądać :) noooo, praca cieżka, ale jak cieszy wypłąta :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995115 przez nataliaa87
Dzień dobry ;)

AGGI my tu czekamy na wieści :D Czyżby @ nie wpadła na umówione spotkanie i z tej radości zapomniałaś o całym świecie i swoich kibickach?

ASIA u Ciebie zaraz koniec I trymestru :woohoo: jak ten czas leci :) Fajnie, że roczek się udał. My robimy 15go :) Kiedy jakaś wizyta?

A ja się wakacjuję u mamy ;) Nie ukrywam, że mi dobrze.Praktycznie do domu nie wchodzę.Ciągle siedzę na dworze.Maly tez ma gdzie szaleć i widać, że podoba mu się u babci :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995182 przez kakadu
czas urodzin nastał mile uczucie no i może kolejna będzie czekać na drugiego maluszka Asia faktycznie zaraz drugi trymestr gratulacje :) pogoda lepsza juz nie tak gorąca w zeszłym roku to wszystkie chodziliśmy się przy wiatrakach u nas zdrowo ale remont góry mnie wykańcza pozdrawiam serdecznie wszystkie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995311 przez Inna607
Czesc kochane.
Wiadomość na gorąco Nadia postawila dzis swoje pierwsze kroczki bez trzymanki :)
Pierwsze 4 później 5:) akurat zdazylam wrocic z pracy i widziałam. Mega dumna jestem.

W pracy super klienci chwala, mama z siostra na swoim, z opieka dajemy rade wszyscy także bardzo pozytywnie.
Przygotowujemy sie juz do roczku:) jeszcze 1,5 tyg i będziemy świętować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995495 przez asienka87
Natalia ale Ci dobrze :) nie ma to , jak wakacje w domku, tyle możliwości... posiedzieć przed domkiem, jakaś huśtawka, basenik :)
a wizytę mam za 2 tygodnie - 13 sieprnia, badania prenatalne, wiec moze już na 70% poznamy płeć dzidziusia :woohoo: no racja, niedługo II trymestr :)

Aggi heloooołłł :P czekamy na wieści :)

Kakadu dokładnie , niedługo II trymestr, ależ ten czas leci :)

Inna brawa dla Nadusi ;) Kacprowi pare razy udało sie kilka kroczkow zrobić, ale ogólnie leniwy jest :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995514 przez Inna607
A coz sie dzieje z Aggi ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995553 przez Inna607
Ehh przegladajac pewne strony dowiedzialam sie ze najmlodsza siostra mojej kolezanki po dlugiej walce z rakiem odeszła :( miała zaledwie 18 lat masakra te zycie jest takie nie sprawiedliwe.
Weszlam na moment na konto na fb te które z dezaktywowalam bo niestety usunąć sie nie da.
Gosiu u mnie zadnej sielanki nie ma i Wy w niczym mi nie przeszkadzaliscie! Poprostu mama w koncu poszla na swoje pozatym tu moze mnie czytac kazdy nie bede pisac kazdego problemu to nie to co na pogaduchach pisze ogolnikowo.
Marsi bardzo mi milo ze pytasz o mnie :)
Ciesze sie ze ktoś o mnie pamięta.
Ja na grupie nic nie mieszam nie mam takiej mozliwosci, nawet nie widzę grupy, Choc sama ja stworzylam.
Aggi odezwij sie wszystkie sie martwimy:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995625 przez aggi
Dzień dobry ! Ale u nas przygód co nie miara.. Nie fajnie jednym słowem :( Otóż w piątek 24.07 piorun wycelował w nasz dom
:( nas nie było, ale byli moi rodzice - podobno huk przeogromny, mama była głucha 15 min... Ale do czego zmierzam.. zniknęłam, bo wypaliło nam całą instalację... Prąd udało się odzyskać po dwóch dniach, ale cała linia telefoniczna padła = internet też... dekodery z telewizorów spalone, telewizory dwa do wyrzucenia, telefon stacjonarny też spalony... wczoraj przyjechał fachowiec iiiiii jeeeeest naprawił... ceny kosmiczne za wszystko ale powoli wracamy do normalności. Wybaczcie za brak odzewu...... U nas skok hula, Maks jest terrorystą ! Poza tym idą czwórki dolne bo widać, ale jeszcze długa droga przed nimi. Na rocznicę dostałam @ ;) To było do przewidzenia. Ale w niedzielę byliśmy w górach na wycieczce :)

asienka ładne imiona :) No to życzę wymarzonej córeczki :) Kiedy masz jakieś badania ? :) Maks też wspina się na fotele, na łóżko aaaa masakra :) A schodzi przodem, głową w dół... muszę strasznie uważać na niego... my roczek 8.08 robimy :)

paula witaj ja średnio pamiętam ;) Ale ja to sklerozę mam ;) podejrzewam tak jak Asia że pomyliłaś wątki :) Ale mimo wszystko gratulacje i zdrowia dla synka :*

inna nieźle żyjesz na pełnych obrotach ;) :) gratulacje dla Nadii ! Dzielna dziewczynka :)

natalia niestety @ to mój jedyny pewny prezent na rocznicę haha :) także jak już pisałam przyszła idealnie w terminie ;)

kakadu życzę szybkiego zakończenia remontu ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995731 przez asienka87
Aggi no w koncu bo juz sie martwilysmy:* przykro mi, ze tak Was ta burza urzadzila:( dobrze ze Was nie bylo bo pewnie Maksiu by sie przerazil:( ale ladnie Wam szkod piorun wyrzadzil, masakra.. wspolczuje:*
Kacper znow juz sie nauczyl schodzic z lozka tylem na nozki ale z tydz mu pokazywalam jak to ma robic.. teraz tez nauczyl sie wychodzic na lozko:)
A badania mam 13 sierpnia- prenatalne :)

Inna takie to zycie jest kruche :( my mamy znajomego, ktoremu zona zmarla rok po slubie a o raku dowiedzieli sie 2 tyg po slubie... byla nawet poprawa... 2 tyg przed jej smiercia odwiedzilismy ich... a potem taka wiadomosc:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995772 przez Inna607
Hej dziewczynki :)
Aggi no nareszcie matko nawet nie wiesz jak sie martwilam:/ Bogu dzieki ze z Toba wszystko ok :) Coz wiem co pioruny sa w stanie wyrządzić wiec bardzo przykro bo bedzie trzeba pieniadze wyrzucic ale dobrze ze nikomu nic sie nie stalo i dobrze ze Maksia w tym czasie nie było w domu:)

Asienka czekamy na wiadomości o plci dzidzi:)
Troszeczkę Ci zazdroszcze tego stanu :)
Ja raczej nie mam juz na to szans :/
Ale kto wie jak bedzie mi dane :)
Ogolnie czuje sie zmeczona zaczynam dzien o 4 rano koncze 22 przy pierwszych zmianach przy drugich od 7 do 23:30 ale zaciskam zeby i tak mija dzien za dniem.
Z mężem widuje sie teraz 10 min dziennie :) i to zamienimy dwa zdania na temat Nadii reszta to kilka esemesow lub zostawiam liste poleceń na kartce i tyle.
Nadia probuje juz chodzic na całego coraz wiecej jak to fajnie wygląda najlepiej jej wychodzi gdy nikt nie patrzy a jak zauwazy to zaraz siada :p
Jeden pozytyw ze nie ma klotni w domu bo zwyczajnie nas nie ma ale i tak posprzeczac sie potrafimy :/
Milego popołudnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl