BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 10 miesiąc temu #986715 przez aggi
Przywołuje Was mamusie do porządku! Helooooł :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986833 przez asienka87
Witam mamusie :)

dawno mnie nie było... no ale w sobote byłam na wieczorze panieńskim szwagierki.. styl pin up :) malowałam i czesałam kilka osób więc musiałam być wcześniej u szwagierki ;) najpierw siedziałysmy w spokojnym klubie, gdzie mogłysmy porozmawiać, zjadłysmy tort i Pani Młoda miała do zrobienia rózne zadania ;) a potem pojechałsmy do Pomarańczy w Katowicach..wytrzymałam tam od 22 do 23 :P meeega głośno, siedziałysmy kolo głosnika... całą loża "skakała" , zaczął boleć mnie brzuch, głowa, na parkiet nie było szans wejść (tyle ludzi, ze bałam sie) do tego palili normalnie na sali ;/ doszłam do wniosku, ze to nie dla mnie, przeprosiłam dziewczyny i wróciłam .. :)
Kacperek teraz ma meeega apetyt... je srednio co 3 godziny, a na kolacje oprócz kaszki dziś np zjadł jeszcze parówkę i pół kromki z masłęm... no ale wczoraj równiez zjadł oprócz kaszki kanapke i troche jabłka i nie obudził się w ogóle w nocy, dopiero przed 6 na poranne mleko :) wiec dochodze do wniosku, że on potrzebuje teraz większych posików..w koncu jest w ciagłym ruchu :) bo on nie usiedzi ani chwili...chhba, ze je i to nie zawsze, bo czasem je na stojąco :P

Ja czuje sie ok, tylko brzuch mnie poblewa.. w srode do lekarza :)

no Kacper to już nie usiedzi na tyłu :P ciągle raczkuje, wstaje przy wszystkim, chodzi przy różnych rzeczach, sam wychdzi na pufe, no i chba spala duzo energii, bo i je wiecej :)

Aggi ma rację, przywołujemy Was ;)
Aggi oj, tak , wynagrodziłąm :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986875 przez aggi
dzień dobry :silly:
Pogoda super, marzyłam o tych 15 stopniach topiąc się w 32 :P Także mi odpowiada ;)
Choć w domu mam nadal około 25 stopni... więc ciepło bardzo.
Maks ma 6 zębów już ! cztery na górze i dwa na dole :blush: w ciągu 1,5msca :)
Teraz jadł chlebek z dżemem (polecam łowicz dla dzieci który reklamują ;) nie ma cukru ani żadnych dziwnych rzeczy w składzie)
patrzy na piosenki. ja wypiłam kawkę ;) Pewnie za chwilę się znudzi i będzie marudził :evil:

asienka Ty jedna jedyna czasem tu spojrzysz :side: rzeczywiście panieński na pełnych obrotach ! i jak wiedzą o fasolce??? dokładnie nasze maluchy zaczynają 'biegać' więc szybciej głodnieją :) Maks póki co jeszcze zjada tyle co zwykle ale podjada jak ktoś coś je to zawsze daje mu spróbować, no choć ja daję mu owoców więcej żeby nie wciągał cały czas ziemniaków czy chleba bo zaraz będzie jak pączuś wyglądał :P daj znać jak na wizycie, ale Ci kibicuję ! :)

no nic muszę iść go poubierać bo jeszcze w bodach siedzi w których spał ;) Nie wiem czy pójdę na spacer, ostatnio przez te upały się rozleniwiłam i nie chce mi się wychodzić ! w piątek w nocy wyjeżdżamy, ja sobie tego nie wyobrażam chyba pół domu zapakuję :blink: :blink:

udanego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987137 przez asienka87
Witam :)
o dziwo czuję sie wyśmienicie:) gdyby nie test i beta, to bym w ogóle nie przypuszczała ze jestem w ciąży :P z Kacprem było troche inaczej, bo piersi od razu mi urosły i byłam strasznie spiaca, a teraz nic :P beta z wczoraj- 476 wiec chyba ok :)


Aggi dam znac :) choc wydaje mi sie, ze lekarz jeszcze nic nie zobaczy..
u nas tez sie ochłodziło... Wy juz w piątek wyjezdzacie ? my dopiero za 2,5 tygodnia i tez przeraza mnie perspektywa pakowania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987204 przez aggi
Dzień dobry :-) nocka u nas dzisiaj 21-2-8 :-) ogólnie wszystko po staremu ;) nowości brak :-)

asienka ale ci zazdroszczę:-) i życzę takiego samopoczucia przez całą ciążę :-) który to tydzień?? No my w piątek w nocy jedziemy... dygam że czegoś zapomnę ;) a mam talent do zapominania hehe :-) w ogóle czuję lekki stres czy damy radę. Ciuchôw tyle maksowi zapakowalam że miesiąc by mógł gdzieś wytrwać hehe.. no ale S mi ciągle powtarza że lepiej więcej niż potem szukać i kupować coś.. ;) czekają nas jutro jeszcze sloikowe zakupy dla Maksa na wyjazd.. niewiem jak ogarne :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987221 przez asienka87
Aggi zobaczysz, że zaraz Ty nas zaskoczysz taką wspaniałą nowiną ;) na kiedy teoretycznie termin @ ?
no, ja najbardziej tego pakowania sie boję :P ale ja żadnych słoiczków nie będę kupować, bo Kacper zwyczajnie ich nie lubi... jedynie owoce z słoiczka zje.. no ale , jak my pojedziemy to Kacper będzie miał prawie rok (tygodnia zabraknie) wiec będzie sie z nami stołował :) tyle tylko, ze będzie jadł pewnie ze mną, wiec musimy wybierać potrawy lekkostrawne, ale i dobrze, bo w moim stanie lepiej i dla mnie :) poza tym Kacper nie chce mi jeść za bardzo mleka.. dzis rano odmówił np mleko, a zjadł ze mną kanapki ... coraz wiecej je to co my :) teraz na drugie śniadanie zje ryż na mleku z startym jabłkiem i dżemem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987283 przez aggi
asienka ja czekam do 25.06 :-) jeśli się nie uda to odpuszczamy na 2msce :-) maks nadal co drugi dzień je obiadek ze sloiczka. Deserki też jeszcze sloikowe.. po skończeniu roku mam zamiar zrezygnować znów z części sloikowych dań :-) tak sobie wymyśliłam, jest mi trochę łatwiej bo nie muszę codziennie gotować ;) u nas po przebudzeniu już dawno mleka nie ma. Odpychal butle więc zastapilam chlebem. Z masłem, dzemem, chuda wedlina. Codziennie 7-8 ma takie sniadanko i chętnie zjada :-) potem kaszka ok 10-11. Potem obiadek i deserek. No i mleko na noc. W sumie je 2-3x mleko. Ale lekarka kazała mi pilnować porcji mlecznych że względu na te plecy jakie miał. Więc ma kaszke i butle na noc, a jeśli w nocy się nie budzi to na następny dzień dostaje np jogurt na deser

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987326 przez Inna607
Asiu najszczersze gratulacje ;) i czekamy na wieści co u lekarza ;)

Aggi pakowanie nie takie straszne dasz rade

Zaraz mnie czeka tez pakowanie :/
26 czerwca wyjazd

Nadia dzis caly dzień mama, mama :)
a ja jakas zmęczona dzieńs zupełnie nie do życia :d dwa spacery zaliczylam i tylko czekam az kolacja i spanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987404 przez asienka87
Aggi to trzymam kciuki do 25-ego:) no , ja jak zaczelam gotowac kolo 6 miesiaca tak calkiem zrezygnowalam z sloiczkow, a czasem by sie przydalo zeby zjadl to nie chce:P u nas jest mleko w nocy, rano i kaszka wieczorem, czasem mleka w nocy nie je, ale rzadko mu sie to zdarza:)


Inna pisalam na fb ze niestety za wczesnie na usg.. a lekarz zasugerowal wizyte prywatna..mam mieszane uczucia.. a gdzie sie wybieracie 26-ego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987555 przez Inna607
Asiu szkoda że jeszcze nie wiadomdac na usg nic chodz jak zaszlam w ciążę w UK to pierwsze usg mialam dopiero w 11 tyg także sie na czekałam :p
Asiu 26 czerwca wracamy do Częstochowy zabierając mame i siostre ze sobą :/

Matko co to dzis byla za noc a dzien to już w ogóle koszmar Nadia w nocy spadła w naszego łóżka nie wiem kiedy jak gdzie spalam obok ;( yhh
a rano spadla po raz drugi :( masakra ona plakala a ja razem z nią mam dosyć jestem przemeczona zero pomocy od rodziny ale opierdol każdy mi dal :/ no masakra
Nadia dzis marudna pogoda do niczego

Mama mnie dzis dobila powiedziala ze nie da rady zajac sie Nadia bo nie ma sił :( załamka i jak ja mam isc do pracy ??? losie cios za ciosem życie jest do dupy.
Przepraszam słaby dzien dzis mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987923 przez aggi
Ja z nad morza klikam wifi tu szwankuje.. mąż wziął Maksa na spacer a ja zdycham w pokoju takie wczasy... Maksa złapał mega katar nie spalam już dwie noce a tej nocy wrzeszczal jak niewiem.. do 3 na rękach go usypialam bo co chwila płakał..potem z nim lezalam ale też nerwowy echhh a apteki nigdzie tu niema :/ a mnie gardło,ucho boli i w ogóle słaba jestem niewiem czy nie będziemy dziś w nocy wracać... masakra

Pozdrowienia kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988158 przez Inna607
Asiu jak samopoczucie ?

Aggi to chyba słabo się wyjazd udał :/ Dużo zdrowia dla Was :*

U mnie dziś pakowanie na całego zalatwienie spraw i jakos poleci :)
Pogoda paskudna :(
Nadia dziś mnie obudziła wolajac Mama, mama :)
Najpiękniejszy poranek :)
Buziaki dla Was :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988978 przez aggi
Dzień dobry :-)

asienka jak się czujesz?? Rodzina już wie? :-)

inna ty na stale już wracasz? Do męża? :-)

U nas w miarę ok, nocka przespana!:-) maks?rozrabiaka że szok :-) a u mnie 32dc i czekam na @, dzisiaj ma być :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989427 przez aggi
i znów tu taaaaaaaaaaaaaaaka cisza :evil: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989459 przez nataliaa87
AGGI wpadam po paru latach żeby ja zburzyć :p Ale dziwnie mi pisać jeszcze raz, to co już napisane gdzie indziej :)
W każdym razie chorujemy niestety od trzech dni i jakoś końca nie widać. Jutro kolejna wizyta u lekarza

A tak poza tym, to nic nowego. Maly rośnie, zaczyna chodzić sobie przy meblach, ja się starzeję, mąż wciąż ten sam, dzieci w drodze nie ma, więc jak sama widzisz, nie ma o czym pisać :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl