BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 8 miesiąc temu #994270 przez Inna607
Aaa aha no wystarczylo napisac tak odrazu.jakbym chciala zniszczyć wszystko usunęłabym cala grupe a zostawilam ja wam ale ok nie wspomne juz ze jak aggi zmieniala konta 2 razy w ciagu2 dni to było ok. Ale ok nie bede sie napraszac juz dawno czulam sie nie chciana:( zegnam
P.S moje zycie rodzinne nie ma z tym nic wspólnego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994296 przez dziulka
inna To nie tak do końca jak piszesz.... Ada nie usunęła konta tylko jej zablokowali... Nikt wcześniej nie wiedział o tym że wszystko zniknie co napisała Ada, a TY wiedziałaś że się usunie i zniknęłaś w ciągu kilku min bez tak naprawde słowa......Piszesz że nie usunęłaś nam wszystkiego.... Gdybyś to zrobiła to byłoby mega złośliwe..... Wspierałyśmy Cie zawsze jak tylko mogłyśmy, mimo że i tak w większośći nie brałaś sobie naszych rad do serca, więc to co piszesz że czułaś się niechciana to takie trochę wyimaginowane przez Ciebie.....
Pisałaś że rodzina ma do Ciebie pretensje że zbyt dużo czasu spędzasz na fb .....ok..... podjęłaś decyzję że usuwasz fb bo chcesz poprawić relacje z rodziną.... ale po 2 dniach zakładasz nowe konto....totalny bezsens.... wystarczyło ograniczyć na jakiś czas fb a nie pod wpływem chwili usuwać i za chwilę zakładać nowe konto....Myślę że wszystkie życzymy Ci wszystkiego najlepszego żebyś poczuła się szczęśliwa ze swoją rodziną i żeby wszystko się ułożyło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994305 przez aggi
inna to nie do końca tak, bo mi konto zablokowali i już w ogóle na nie nie mogłam wejść... nie zmieniałam w ciągu dwóch dni, zapisałam się swoim realnym ale ilość wiadomości i wszystkiego tak mi namotała, że zrobiłam znów fikcyjne konto - dla swojej wygody, ale tym to raczej nikomu krzywdy nie narobiłam, bo konsultowałam z całą grupą jak to rozwiązać... I nie że się napraszasz czy coś, ale dokładnie jak dziulka napisała. Patrz, pisałaś nam ciągle że nie dogadujesz się z A, z mamą itd. Jak mogłyśmy tak Ci doradzałyśmy. Wysłuchałyśmy ZAWSZE.... No nie powiesz że tak nie było... i uważasz nadal że byłaś nie chciana??? Kurde bez przesady.... jakbyś była nie chciana to by Ci nikt nie odpisywał .... Pisałaś że za dużo siedzisz na fb, że tylko wisisz na telefonie i wszyscy pretensje mają... i popatrz usunęłaś konto - pewnie ze złości że się wpieprzają, a mogłaś zwyczajnie ograniczyć wchodzenie... więcej czasu spędzać z rodziną, na realnych rozmowach... a jak zakładasz fikcyjne konto to udowadniasz że masz męża w dupie bo kryjesz się z fb.... no wybacz ale chyba będzie najlepiej jeśli faktycznie zaczniesz żyć realnym życiem i rozwiązywać problemy w realu ... bo widać potrafisz wszystko wygadać :( mimo że chciałyśmy zawsze dobrze. A usuwając konto usunęłaś nam pamiątkę, sobie też. Mimo wszystko naprawdę trzymamy kciuki za Ciebie i niejednokrotnie o tym się przekonałaś że Wam kibicujemy,żeby w końcu było u Was spokojnie i fajnie jak w rodzinie. Żeby wszystko się ułożyło tak jak ma być

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994347 przez Inna607
No przeprosilam fakt zrobiłam to trochę dla rodziny ale to mąż ma mnie w dupie bo teraz pracujemy na zmiany i mimo ze wlasciwie sie mijamy nawet normalnego zdania nie umie ze mna zamienic jezeli myslalam ze usune fb i bedzie super to sie przeliczylam. Wasze rady zawsze bralam do serca. Przepraszam za te kilka zdjec które i tak macie kazde jak nie na swoim profilu to w komputerze czy telefonie. Jedynie szkoda postępów dzieci wiem moglam to zrobić to inaczej ale jestem porywcza zamiast ludzi wole usunąć całość. A zresztą no nie chcecie to nie zrozumiecie zalozylam teraz profil tylko zeby do was wrócić ale mnie nie chcecie wiec go też nie bedzie bo go nie potrzebuje. Przepraszam szczerze ale coz to tylko Internet dla mnie zdjecia pamiątki sa w osobnym dysku przechowywane. Poprostu mialam dosyc ze wszystko bylo widać tak wiem to moja wina ale czasu nie cofnę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994532 przez aggi
Heloł sierpniówki jak tam i co tam? :) u nas upał nudno oddychać nie ma czym. No w sumie wiatr taki mocny jest ale ciepły ;) maksiu śpi w wózku na ogródku bo w domu nie da się wytrzymać..ja się coś paskudnie czuje taka jakaś ' nie dorobiona '. Pranie wstawilam do pralki i kawę wypiłam i czekam aż książę się obudzi. Podobno dziś nawałnice mają być i deszcz i w ogóle. W sumie mogłoby się ochlodzic o parę stopni ;) no nic nie zanudzam juz ;)

asienka jak się czujesz??

Gosia a ty jak tam? Kiedy masz jakąś wizytę?? Mam nadzieje ze przyjdziesz się nam tu pochwalić co i jak? :)

inna możesz tu przecież pisać z nami, jak dawniej ;) jak Nadia? Masz opiekunkę czy żłobek? W czasie twojej pracy??

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994538 przez nataliaa87
Hej,
Jak za starych czasów usiadłam do komputera z kawą, więc nie wypada nic nie napisać :)

Mały zalicza pierwszą drzemkę, a ja się relaksuję.

Wczoraj dzięki dużej pomocy teściowej, naprawdę trochę odpoczęłam i od razu dzisiaj więcej sił i nastrój lepszy. No i drugą randkę od urodzenia małego zaliczyliśmy z mężem. Wróciliśmy przed 1 :)

U nas dzisiaj chłodniej niż wczoraj. Mogę powiedzieć nawet, że jest wręcz idealnie. 25 stopni, słońce za chmurami.. Aż dziwne Aggi, że u Ciebie jest cieplej.

Mój mały coś nie chce wyzdrowieć. Niby lekarka mówiła, że to zwykły wirus i przejdzie po trzech dniach, ale kaszle dzisiaj już 9ty. Na 17 mam umówioną wizytę do lekarza. Niestety do tego samego co ostatnio i średnio mnie to cieszy..

Uciekam, bo juz po drzemce

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994542 przez aggi
Natalia biedny Szymon.. Trzymam kciuki by wyzdrowial porządnie. U mnie 30 w cieniu no masakra jakaś... Maksiu spał 2h na ogródku no jakiś szał :) ale może wiatr tak na niego zadziałal. Fajnie ze tu wpadłas forum ładnie nam odzylo :) aha no i zazdroszczę randki my to jedynie kilka razy do sklepu jechaliśmy jak maksiu juz spał. Ale dziwnie tak bez niego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994545 przez kakadu
pogoda fantastyczna :) jeżeli chodzi o Wrocław , Aggi do Was też wiatr "dowieje " Natalia a moze to jakieś alergiczne, bo długo ten kaszel, u nas jak igor kaszlał jakiś czas to lekarka kazała dawać xyzal i przeszło mu.

buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994556 przez Inna607
Aggi u Nadusi wszystko gra ;)
Gdy ja jestem w pracy zajmuje sie nia tatus gdy tatus idzie do pracy w miedzy czasie zanim ja wrócę z pracy Nadia zostaje z babcią.
Mam taka szefowa ze moge sie dogadać wiec dostosowuje swoje zmiany pod A bym mogli na zmiane byc z Nadia a babcia czy ciocia tylko w miedzy czasie gdy jedno wychodzi do pracy a drugie wraca.
U nas tez gorąco, duszno ponad 30 st w cieniu :/ koszmar

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994557 przez asienka87
Ojojoj, u nas dziś w słońcu termometr wskazywał 44 stopnie ;/ dobrze, że wiatr jest... ale i tak wyszłam z Kacprem tylko do sklepu na małe zakupy spożywcze.... teraz biedaczek śpi w samym pampku, bo upał straszny... dobrze, ze mężu wczoraj wiatrak z piwnicy przyniósł, bo tak to ciężko było :P tylko muszę uważać, aby ten mały łobuz mi sie do niego nie dobierał :)

Aggi ja już czuje sie lepiej :) mdłosci bardzo delikatne, tylko ciągle głodna jestem :P mam już na plusie jakiej 1,5 kg, no ale to już w końcu pełnych 10 tygodni :D brzuszek już troche widoczny :)

Natalia nonono, super :) też mi sie marzy taka randka tylko we dwoje :D ale nie wiem, kiedy :P Kacper ma teraz raczej tylko jedną drzemke w ciagu dnia koło południa i właśnie teraz mi śpi już ponad godzine, bo zasnął o 12 :) jak mu sie zdarzy drzemka wieczorna koło 18, to potem spac nie chce isć, ostatnio jeszcze o 23 chciał sie bawić na całego :P dlatego staram mu tej wieczornej drzemki nie robić, chyba ze sam zaśnie :P
Przepraszam, ale jestem troszke nie w temacie ... to Szymuś chory? kurka, Kacper od wczoraj ma katar i troche kaszle...ale nie wiem, czy ten kaszel nie jest od spływajacego kataru, bo nie słysze, aby był to brzydki kaszel... no i nie wiem, czy sie zaraził od przeziębionej kuzynki, która miała katar, czy to od zębów ;/ w każdym razie na szczeienie i tak idziemy za tydzien, bo pierwotnie mielismy wyznaczony termin na jutro..

Kakadu Kacper też pił xyzal aż do zakonczenia opakowania i zarówno kaszel, jak i wysypka alergiczna minęły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #994561 przez aggi
inna fajnie ze macie rozwiązanie co do opieki ja to bym chyba musiała na nocki pracować żeby S mógł się zająć popołudniu małym a to nierealne w moim wykonaniu nie wyobrażam sobie cały dzień z dzieckiem siedzieć i jeszcze biec do pracy

asienka no to nie przytyłas przecież wcale tak dużo :) jak myślisz będzie dziewczynka?? Masz jakieś przeczucia?? Imiona macie wybrane? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994583 przez nataliaa87
O tak! Imiona..jak ja lubię o to pytać :D Tez jestem ciekawa ASIA ;) Będzie dziewczynka na pewno ;)

Z racji spokojnej, drugiej kawy (normalnie Święto jakieś) zajrzałam tu dziś drugi raz :D

AGGI widzę, że Wam niedługo się ładna rocznica szykuje :D Może ładny prezencik tez na nią dostaniecie ;D

INNA fajnie, że tak sobie dobrze radzicie. W pracy wszystko dobrze? Dajesz radę jakoś wszystko pogodzić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994647 przez Inna607
Dobrze ze dzisiejszy dzien dobiega końca bo mialam go serdecznie dość:p

Aggi mówisz ze masz randke z @ 27.07 ?
Moja też tak sie zapowiedziala :p

A dzis mam SPM :) Stan Przed Miesiaczkowy czyli ogorki kiszone maczane w jogurcie truskawkowym popite literem coli :D dobrze ze A. Nie kupil bo bylabym gotowa to zjesc:p

Natalia87 daje rade to godzic ale A.tak dowala do ognia ze mam wszystkiego dość
Codziennie jest cos ostatnio nawet nagral na spacerze moja mama dyktafonem:( no tragedia
Dzien zaczynam teraz 6:30 koncze 23:30
No i plus nocna pobudka :p
Jedynie dobrze ze trafilam na naprawde wporzadku szefostwo :)
Milej nocy sierpnioweczki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994663 przez aggi
dzień dobry :)

natalia wiesz że na śmierć zapomniałam??????? Na rocznicę to ja co najwyżej @ dostanę :evil: odkąd jesteśmy po ślubie to mąż raczej te ślubne pamięta haha ;)

Inna no to jedziemy na jednym wózku ;) o matko myślałam że tak jadłaś :D :D :D A to ja spokojniej to przechodzę haha :) Tylko brzuch mnie boli od kilku dni :pinch: fajnie że na dobrych ludzi trafiłaś którzy nie rzucają kłód pod nogi bo tak to teraz najczęściej bywa.....

U nas ochłodziło się ale ma być znów gorąco... jeju pamiętam że rok temu też takie upały były ! a 27.07 rok temu to w górach śmigałam :evil: musimy Maksa wziąć jakoś teraz, może w weekend któryś.... zrobię sobie zdjęcie z nim haha :D Z serii 'w brzuchu i poza brzuchem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #994748 przez asienka87
Aggi o imiona pytasz :)? Maz juz w pierwszej ciazy wybral dla dziewczynki Nikola ale po glowie nam jeszcze Julia chodzi :P choc do nazwiska mi chyba bardziej Nikola pasuje : P?
Dla chlopca jeszcze nie mamy :) pewnie bedziemy wybierac jak sie okaze ze to chlopiec:) czuje ze bedzie chlopiec choc chcialabym zeby byla dziewczynka :P choc w pierwszej ciazy czulam ze dziewczynka a jest chlopiec wiec zobaczymy :)
my tez tylko obchodzimy rocznice slubu a nie znajomosci :) ale brak @ bylby swietnym prezentem : D


Natalia wlasnie pisalam Aggi o imionach ;) licze ze Twoja przepowiednia sie spelni :)

Inna super ze daliscie rade to pogodzic:) a to gdzie pracujesz?
Weekendy wolne?
Piekne polaczenie kulinarne:) nawet ja nie mam takich smakow : D hihi
zycze aby wszystko Wam sie ulozylo :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl