BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #1031051 przez Inna607
Czolem :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #1031072 przez aggi
Dzień dobry :-) Maksiu śpi więc mam chwilę.

serduszko ale ten czas leci! Niedługo jak Asia będziesz tulila już dwójkę maluszkow :-)

Maksiu dzisiaj na nakladce znow i cooooo i nic ;) potem bez pampersa pobiegł do naszego łóżka i nam je zalał i patrzył zdziwiony.No ewidentnie nie wie o co chodzi...

inna w końcu jakieś decyzje widzę. ;) najważniejsza w tym wszystkim jest Nadia żeby miała spokojne życie a nie pełne obaw i smutkow. To tylko dziecko i ona cierpi na tym co wyprawiacie. No tak ale pretensje do A o jakąś babke chyba nie na miejscu w Twojej sytuacji wiedząc że sama z kimś innym spedzilas czas.mimo ze to cholernie nie fair z jego strony . Nie ważne ;) a jak w tym domu musisz coś opłacać? Nie chcesz do Elbląga wracać? Kiedyś coś pisalas o powrocie. No i jak z tym D utrzymujesz kontakt?? Oby wkońcu Ci się poukladalo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #1031093 przez Inna607
Aggi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1031207 przez aggi
inna rozumiem ;) ważne żeby ci się poukładało wszystko w końcu i by Nadia miała spokojne życie.

Ale pogoda dzisiaj nooooooooooo porażka. Ponuro szaro buro ;) Nie wystawiam nosa za drzwi :D :P

miłego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1031647 przez aggi
Ale tu pustki ?! Meldowac się! :whistle: myślałam że będę miała tyyyyle nadrabiania i coo i psikus. My od środy walczymy z biegunka u Maksa, masakra choćbym noworodka w domu miała, pieluchy zmieniane po 8-11x.. leków nie chciał jeść no mówię wam cyrki niesamowite. Ale dziś 5ty dzień i już powoli chyba mu mija, kupa ok 4x jest, nadal nie za 'ładna' no ale... także tego.. pozdrawiam ! I czekam na jakieś nowe wpisy :-) sama ze sobą pisać nie będę :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 dni temu - 8 lata 6 dni temu #1031725 przez Ummi
Aggi nieciekawie, ale dobrze, ze przechodzi juz ! duzo sily i ciepliwosci ;) u nas 3-4 na dzien to normalka jest... bo on ciagle am wola... nie zdaze pozmywac po obiedzie a juz przybiega (bo on nie chodzi nigdy) i otwiera lodowke czy tez zamrazalke wolajac am... ;)
Jaka pogoda u Was ? w koncu to juz wiosna :silly: u nas zimnoooooo i deszczowo :huh: jeden dzien byl cieply, na placu zabaw dzieci jak ryby w wodzie,Y po powrocie do domu juz sobie swoje akcesoria piaskowe przygotowal a tu zonk...

Czym sie najchetniej bawia Wasze szkraby ? u nas odkrecanie butelek i kremow na topie, przesypywanie tez zaczyna byc ciekawe, ale to wszystko na chwilke, zabawki nie sa dla Zuzinka interesujace, i ciagle cos wymysla - najchetniej to by gotowal i mieszal ale KONIECZNIE na piecu i to wlaczonym, biegal po kanapie i lozku, i inne tego typu pomysly ma... aha i zafascynowany obserwacja ptakow przez okna czy tez na spacerach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 dni temu #1031752 przez aggi
Dzień dobry! Wpadłam wczoraj na genialny sposób jak podać sprytnie te smecte niedobra. Kaszka czekoladowa bobovity była strzałem w 10! Jest mega słodka i aż mdlaca :p smecty nie było w niej czuć :-) jedynie pod zębami trochę tak jakby krede się jadło :p ale wciągnął cała miskę :-):-):-) także już mam w końcu sposób :-):-) poza tym dziś 3-5 wyjęte z życia.. :S wszystkie opcje sprawdzilam łącznie z podaniem leku przeciwbólowego.. i nic. Płakał i nie chciał spać. Po 5tej S go położył i usnal w końcu. Myślałam że wyjde siebie serio :(

ummi fajnie że wpadlas :-) Maksiu normalnie 1-2 robi.. a teraz 6-8.. nawet 11 na początku tej biegunki.. no ale leków nie chciał.teraz mam sposób już. U mnie 6st i chodzę w jesienno-zimowym płaszczu nadal bo zmarzluch jestem ;) jak dla mnie to zimno :p z zabaw u nas klocki są super, rysowanie, gonitwy po domu ;) i złości :p dokazywanie poziom hard!! A tak to całkiem spokojne dziecko mam które się boi nowości :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 dni temu #1031765 przez maybeline
Hej,
U nas też dziś noc nie zaciekawa;/co zasneła to budziła się z płaczem,widać było że coś ją bolało,temperatury podwyzszonej nie miała,obstawiam zęby??może już piątki po mału wychodzą?ma któreś może z waszych dzieci już piatki??

Aggi a z czego ta kupa taka brzydka??podejrzewasz coś??u nas w dalszym ciągu pojawiała się rzadsza i kwaśna,potem słabszy apetyt miała tak jakby ją brzuszek bolał.Podejrzewam albo mleko,albo kasze manną albo płatki owsiane.Bo gdy na śniadanie nie je tych rzeczy to nie ma problemu z kupą.W normalnym trybie u nas jest raz dziennie a czasem nawet raz na dwa dni.

Ummi Co do zabawek to u nas też musiałam już większość pochować bo nie chce się nimi bawić.Najbardziej interesuje się piłką,teraz napompowałam jej taką dużą do wody,jest radość,tylko nasz pies nie zadowolony,bo ona lubi mu ją rzucać a ta piłka większa od niego.A no i najlepsza zabawa to dokarmianie psa...
Z takich jeszcze zabawek to teraz hitem są te układanki drewniane co trzeba dopasować kszałtem w otwór,nieraz siedzi godzinie i układa.Jakieś lalki,wózki,klocki,książki ją nie interesują narazie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 dni temu #1031768 przez aggi
maybeline o ile się orientuje to u sierpniówkowych maluchów nie ma 5tek jeszcze. Przynajmniej żadna z dziewczyn nie wspominała. Maksowi dopiero ostatnia czwórka idzie. Jeszcze przed nami trójki ughhh. U nas w środę popoludniu nagle pojawiła się gorączka i od tamtej pory ma biegunkę. Tzn teraz już aktualnie chyba ku lepszemu w końcu idzie,ale zdarzają się śluzowe kupy. Lekarz stwierdzil wirusówke. Czekam aż minie, gorączka tylko 2 dni się utrzymywała w sumie. Może Marysia nie toleruje laktozy?? Bo wiem że objawia się to biegunka właśnie. Ooo Maks też lubi drewniane puzzle :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1031855 przez Inna607
O prosze cos sie w kncu dzieje na sierpniowkach :D
Co do ząbkow to brakuje nam górnych trojek ktore od jakis dwoch tyg zaczynaja wylazic co slychac i widac :blink: i piatki sa brakujace...
Takich cyrkow co mamy z wychodzacymi trojkami gornymi to jeszcze nie widzialam :ohmy:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A teraz jest noc a wlasciwie 4. Nad ranem i Naduska od godziny robi masakre placz nie wiadomo z jakich przyczyn no i gil po pas ale odciagnac nie da wysmarkac nie umie ehh w tamtym tyg dostala mi goraczki samej goraczki ktora najwyzsza stopien to byl 39,2 trwala dwa i pol dnia i trzy noce temperatura wysoka i spadajaca jakas masakra poszlam do lekarza to uslyszalam tylko ze ma czerwone gardlo osluchowo czysta i tyle. Goraczka po tym pojawila sie raz zbilam i od tamtej pory cisza ale teraz z kolei pokaslywanie i katar po pas ehhh nie wiem znowu do lekarza? Nie cierpie tam lazic tym bardziej ze i mnie zlapalo chorobsko:(
Tu to cale pietro chore :(

Aggi przytulam i ucaluj Maksia:)
A Ty to zdolna bestia wiesz jak przycic lek
Nadia tez nie chce brac ani syropow. Ani nix innego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1031870 przez aggi
Dzień dobry! U nas dziś dużo roboty. Pranie sprzątanie, okna, firanki. Staram się we wszystko angażować Maksiora.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

niejest łatwo bo to mały zlosnik noale co zzrobić. Poza tym obserwuje dziś jeszcze kupy i jeśli będzie podejrzanie to jutro kontrolnie do lekarza go wezmę.. generalnie straszny wydziwiacz się z niego zrobił. Chleb z czymś nieee. Kaszka nieee. Obiad też nie... jest na etapie suchego chleba... także nie mam łatwo teraz bo nigdy nie miał problemów z jedzeniem. Pije dużo tym się akurat nie martwię. No nic nie zawracam już wam głowy.

inna ja się nie dziwię se chore jesteście, tyle osób i dzieci a każde jakieś tam zarazki czy przeziębienia łapie jednak. Zdrówka dla was! Maksior syropy uwielbia ale tych innych dziwnych leków nie chce, wczoraj już mi nie tknal kaszki...

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 dni temu #1031906 przez Ummi
Aggi pocieszam - z synkiem drugorodnym (:P) mialam taka sytuacje raz, z tym, ze nie zwymiotowal, ale nie dalo sie go uspokoic, na rece nie chcial, w ogole nie chcial w tym wszytskim zadnego dotyku... - nie wiem jak dlugo to trwalo - jak dla mnie to wiecznosc :P a o co poszlo to pewna nie jestem, wiem ze to w kuchni bylo i zdaje sie, ze chcial pic sam z mojego kubka pelnego goracej herbaty... :blink: Najwazniejsze to zachowac spokoj, gdy dziecko jest w takim stanie...
Pomysl z ograniczeniem tv pochwalam, z tym, ze.... ja to w ogole nie wiem czy moge sie wypowiadac bo nie posiadam tv :P a Yasinek zobaczyl swoja pierwsza bajke ( na lapku) jak dwa latka skonczone mial i na poczatku ogladal bardzo krotko, takie powolne bajki (TuTiTu) i ja lub maz bylismy przy nim i opowiadalismy mu co widzi itp. Obecnie oglada bajki jak ma ochote i ciesze sie, bo nie jest to codziennie a do tego czesto jest tak, ze popatrzy 10-20 minut i sam wylacza lapka bo juz nie chce :) Hamza jak widzi brata ogladajacego bajki to siada uradowany obok niego i wola "bajka,bajka", po dwoch minutach juz leci cos majstrowac przy lapku albo sie znudzi i na tym sie jego ogladanie konczy, bo on nie usiedzi :) jak dla mnie to takie maluszki jeszcze nie sa na tyle dojrzale, zeby ogladac tv, dla nich poznanie wiaze sie z obserwacja, dotykiem, doswiadczaniem a nie biernym ogladaniem :) ale wiadomo, ze kazdy robi jak chce :)

A jedzeniem bym sie nie przejmowala - moze organizm musi odpoczac po tej biegunce :) nadrobi pozniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 dni temu #1031963 przez maybeline
Wesołych Świąt mamusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 godzinę temu #1032006 przez Inna607
Hej
Swieta swieta i po swietach :)
I. Bardzo dobrze :)
Walczymy z katarem :p ehh

Swieta spedzilismy z Nadia u mojej mamy Nadia rozrabiara roznosila cale mieszkanie hehe niedobrota mala :)




Ja tez walcze z katatem i kaszlem u siebie porazka nie pamietam kiedy bylam tak chora :(

I mamy wiosne :D jak ja sie ciesze ::D cieplo slonce nareszcie :)
Buziaki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1032010 przez maybeline
Dokladnie-Swieta swieta i po swietach...

A nas nie swiatecznie sie odbylo,bo w piatek Marysia zaczela goraczkowac,niby nie duzo bo 37,5 miala.ale nie ciagnelismy jej nigdzie a wiec nasze zaplanowane swieta legly w gruzach.

dzis Marysia caly dzien juz sie lepiej czula,biegala,nawet jadla.myslalam ze powoli mija.ale cos sie za czesto teraz budzila,zmierzylam temp a tu 39:(:(z rana biegniemy do lekarza...az nie moge zasnac.dalam Marysi syrop i cos chyba zadzialal bo zasnela.Pierwsza nasza tak powazna choroba:(oby nic powaznego i oby szybko wyzdrowiala...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl