BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 2 miesiąc temu #1029485 przez nataliaa87
Dzień dobry :D

Melduję się z totalnym leniem pod pachą :P
Maluszek śpi, a ja zbieram siły na dalszą część dnia.
Niby ciepło u nas dzisiaj, bo 14 stopni, ale jakoś tak pochmurno i nieprzyjemnie się wydaje..No, ale jak padac nie będzie, to wybierzemy się w końcu na dwór.

Inna jak reakcja A.?

Aggi były sanki?? Macie jeszcze ten śnieg??

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029489 przez Inna607
Natalia dobrze ja widze ? Spodziewasz sie malenstwa??? Alez super :woohoo: widze ze coraz wiecej Was brzuchatek:D Gratulacje kochana !!!!

Reakcja A. Oooo zrobilas wlosy tyle :angry:
A pozniej mnie tak wkurzyl ze ehh szkoda slow
Najchetniej wyslalabym go w kosmos :D
Na niego to dobry sposob jest na 102 :silly:
100 m od , 2 m pod :P
Dobra ja tego nie napisalam hahahha

Kuzwa musze do ginka wybrac jakiegos dziada tam sie dorobilam ehhh :(
A dzis bylam w nfz i nie widza mnie jeszcze w systemie bo mialam zmienianego ubezpieczyciela i jeszcze nie doszlo :angry:
Nic trzeba czekac :/

Bylam dzis w zlobku i jutro zanosze zgloszenie tylko pani dyrektor zaznaczyla ze do wrzesnia musze miec prace :( a jak Nadka zacznie chorowac to co L4 ? Kto takiego pracownika bedzie trzymal? Ehhh pogrzmocone te prawo :p
Dzis na obiad kasza jeczmienna, piers w kosteczke gotowana z sosikiem i ogorek kiszony :) mniam !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029505 przez aggi
Witajcie sierpniówki ! ;) melduje że żyje po weekendzie :-)

W sobotę było mnóstwo śniegu ale też temperatura na plusie. Mój tata ukulał wnukowi wielkiego balwana :-) Maksiu zachwycony hehe :-) w niedzielę balwan padł :p dziś zostało po nim tylko szalik, marchewka, zęby itd :p poza tym w sobotę byliśmy na spacerze, wczoraj u teściów na kawie. Noc super, cała przespana :-) z rana ciasto upieklam :-) babke migdalowa :-) Maksiu już po drzemce. Mam wrażenie że tesciowie na kawę dzisiaj przyjadą. Bo coś teściowa buczała że może się wybiorą. Tak widzę że wyczuwacie mój entuzjazm haha :p w końcu dziś pit rozliczylam ;) Maksiu nadal sie drapie ughhh. W tym tygodniu S bierze jeden dzień wolny więc pojedziemy do lekarki ale muszę najpierw zadzwonić kiedy alergolog przyjmuje.

inna to szybko A wrócił ;) ja z nocnikiem czekam do lata. Chyba że sam zacznie komunikować. Jak Cię A wkurza to go za granicę do roboty wyslij na stale haha a on niech tylko przelewy robi :p dlaczego musisz mieć pracę? Tak po prostu dziecka nie przyjmą? Chore... u nas dziś zupka z cukini Maks wciągnął całą miche :-)

natalia pogoda jak wyżej, śniegu już wczoraj nie było :-) nie byliśmy w końcu na sankach bo ten śnieg był strasznie mokry. Widzę nowy suwaczek :-) :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029595 przez Inna607


Milosci me :D Czesc Cioteczki :*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029606 przez aggi
dzień dobry w ten deszczowy dzień :)

Hej Nadusia :* Widzę że znów się nowym wóziem wozicie :D co to za model?? My już mało wózka używamy bo Maks nie chce siedzieć :)

U nas dzisiaj monotonnie jak zawsze wszystko to samo :) Na obiad zrobiłam dla familli placki ziemniaczane, a dla Maksiorka placuszki z cukinii :) zajadał się i tylko 'mniam mniam' :D Heheh takie coś to ja lubię :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego dniaaaa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029608 przez Inna607
Aggi ten wozek to juz "stary" jest jak na nas haha :silly: nie no z pol roku jakos bedzie jak nim zasuwamy moze z miesiac mniej no nie pamietam ale to na pewno nasz ostatni.
Nadka te nie chce siedziec ale wyjscia nie ma jak sie spiesze to wsadzam i jade i nie ma ze nie bo tu wszedzie daleko jak bedzie cieplo i bez kaluz to pewnie jebne wozek w kat ale teraz to moje wybawienie. Pozatym nie wyobrazam sobie taszczyc zakupy i jeszcze Nadki pilowac bo ten diabel ni hu hu sie nie sluza i ona "siama" lepiej wie.
Oj ta twoja ukochana tesciowa no jak tak moglas nooo :P. Hahha

Aggi zaluj ze jej wczoraj w akcji nie widzialas. Jestem sama z nia w domu i robie cos w kuchni a ta jak zwykle"gotuje" i przestawia mi wszystkie gary miski etc zaczela mi troche przeszkadzac wiec mowie idz baje ogladac do pokoju a ta nic wkoncu sie wkurzylam i wystawiam ja z kuchni a ta z taka obrazona mina wraca i mi pyskowac zaczyna gowniara jedna no ja jej jedno a ta po swojemu drugie myslalam ze sie zleje w gajty hahaha ;)

Natalka nie ladnie na pazdziernikowki wpis codziennie a tu nie zajrzy ooo :dry:

Zanioslam dzis ten kwestionariusz do zlobka modlcie sie aby Nadke przyjeli niech ona idzie do tych dzieci bo za chwile osiwieje haha :)
A jutro dentyska trzymac kciukasy bym wyszla i wygladala jak czlowiek :D

Alez A. Mnie denerwuje od dwoch dni zachowuje sie i odzywa jakby okres mial dostac :woohoo: nic mu nie pasuje a czepia sie o wszystko. :( grrrr!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029610 przez Inna607
A Aggi pytalas o model wozka to hmmm .... Nie wiem :P kupilam od babki uzywany i stary sie wiecznie czepia ze folii przeciwdeszczowej nie ma heh ale juz sobie od babki jednej zalatwilam i jutro juz bedzie mial folie :p
Ale powiem Ci ze wozeczek mnie baaardzo odpowiada co do tych wczesniejszych:D

Milego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029619 przez aggi
inna oj skąd ja to znam maks też ciężko z posluszenstwem ale z plusów to jak nie zna terenu to sam się boi iść :-) ja jak Maksia wystawie z kuchni to ryk jest :p trzymam kciuki za żłobek ;) ja mam 4baby shape spacerowke :-) i też sobie chwale i też używany kupiłam za stowke :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029790 przez aggi
Dzień dobryyyyyy :-) ale tu cichutko ;) meldowac się! :-)

U nas dzisiaj noc ok :-) Maksior od 6.30 na nogach, ja od 8 :p bawił się w lozeczku, jak zaczął jeczec to poszłam do niego ;) chyba mi się na letni czas przestawia. Nie ma spania do 9 czy 10 :p zimno u mnie dziś. U was też??? -1 mam brrrr. Na szczęście dziś nic nas z dom nie wygoni :-) jutro S ma wolne, pojedziemy do skarbówki pity zawieźć, z maksem do lekarza na kontrolę. Oznajmie mu jutro ze jak się znów pogorszy to w przyszły czwartek podjedziemy do alergologa. W sumie wczoraj miał śliczne czyste plecy i brzuch,a dziś znów podrapal się na karku. Poza tym jedziemy jutro dzidziusia od znajomych oglądać :-) także dziś spokój, a jutro cały dzień zawalony ;)

Muszę poszukać inspiracji na obiad dla Maksia na dziś ;)

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029837 przez Inna607
Melduje sie ...pisze od dwoch dni i nie moge napisac :p :D
JAk dojdzie wena to napisze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029939 przez aggi
Ja też się melduje hehe ;) byliśmy wczoraj w kilku miejscach, cały dzień praktycznie w biegu :-) popoludniu odwiedziliśmy znajomych aaaaa jaka ich córeczka malutka, mało się nie poplakalam że Maksior też taki był :-) nie wierzylam po prostu :-) aż się zachcialo :-) poza tym to weekend się zaczął i taka ładna pogoda dziś :-) zrobię maksowi na obiad grillowanego kurczaka :-) z frytkami :-) aaaaa niech ma raz na jakiś czas :-) no i pochwale się że wczoraj zarezerwowałam 4noce nad jeziorem na czerwiec :-) dlugo myśleliśmy czy gdzieś jechać w tym roku a jak tak to gdzie i kiedy :-) dobrze że zrobiliśmy rezerwację bo już niemal wszystko wyprzedane a jednak przed sezonem jest taniej :-) także póki co wszystko idzie u nas pięknie :-)

Meldujcie co u was :-) Buziaki! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029974 przez asienka87
Witam Kochane moje :*

wybaczcie , ze zanidbałam...ale jakoś czasu brak ostatnio... borykam sie od tygodnia z zapaleniem piersi, wiec non stop kapucha, do tego mega pogryzione sutki przez Kubusia i maść mi gin na to przepisał... mały wisiał non stop na cycu, z płaczem on , z płaczem ja... bo on nie mógł załapac, podobno krótkie wędzidełko ma... niby ładnie sie przysysa , ale płytko, przez co on sie denerwował, ciągle puszczał pierś i płakał, ja z łzami w oczach, bo tak mocno pogryziona i do tego to zapalenie..... no i brak czasu dla starszego, bo 40 min do godziny na cycu, a po 40 minutach- godzinie znów głodny :( w koncu przeszłam na laktator... mniej czasu poswiecam i mniej boli... mały z butelki pije i sie nie denerwuje... wiec chyba tak zostanie, ale ważne ze moje mleczko ma :) choć głodomor straszny i musze go dokarmiac mm, bo mojego nie wystarcza... w tydzień przytył poł kg :) w dniu wypisu 4130 g , a po tygodniu 4660 g :)
a tak poza tym, to Kacperek sie przyzwyczaja do nowej sytuacji :) choć znó zaczyna wymuszac wszystko i bić nas rękami, jak czegoś nie dostanie ;/ na początku był bardzo zazdrosny o Kubusia, teraz już lepiej... choć jak mam Kube na rękach to on mi sie pcha na kolana :)
mąż w poniedziałęk wraca do pracy... szkoda, bo dużo mi pomagał :) cały czas zajmował sie Kacperkiem... przebierał, ubierał, kąpał, bawił sie nim itp... też starałam sie poswiecac mu czas, ale jednak musiałam bardziej Kubusiem sie zajmować... ale dzis od godz 15 jestem sama z synkami i dałam rade :)
a tak poza tym, to mam 12 kg do zrzucenia, aby ważyć tyle co przed ciażą... mam nadzieje, ze szybko pójdzie :)

całuski dla wszyskich :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029975 przez aggi
asienka strasznie współczuję zapalenia i tych problemów. Wiem co czujesz, przechodzilam to samo.. na sama myśl o karmieniu mnie wzdryga. Ale walcz kochana tak długo jak to możliwe :kiss: pamiętaj żeby nie mieć wyrzutów cokolwiek postanowisz :-) niezła kluseczka z Kubusia :-) fajnie że dajesz radę jesteś baaaardzo dzielna mamusią :-) ile w sumie przytylas w tej ciąży? Szybko te 12kg napewno zrzucisz :-) Buziaki dla ciebie i chłopaków :*


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030059 przez nataliaa87
hej :)

Ja tak na szybko, bo mały się zaraz obudzi. Jakoś nie mam ostatnio czasu kompa odpalić..
Za mną ciężki weekend. Z resztą ostatnio w ogóle łatwo nie jest. Ciężko przechodzę ten pierwszy trymestr, ale jeszcze tylko trochę..
Teraz odliczam dni do wizyty. Już za tydzień dowiem się czy z fasolką wszystko w porządku.

Inna dzięki za gratulacje :) i nieprawdą jest, że na październikowkach piszę codziennie, a tu nie. Staram się pisać i tu i tu. Tylko ostatnio nie zdążyłam, bo synuś się obudził.

Asia nikt się tu nie dziwi, ze nie masz czasu na zaglądanie na forum także się nie przejmuj. Współczuję przejść z zapaleniami. Oby wszystko się jak najszybciej unormowało.

Aggi fajnie, że już macie zaplanowany jakiś wyjazd. Nad jakie jezioro jedziecie? U nas to zawsze spontan na ostatnią chwilę :P Odkąd pamiętam tak jest. Nawet do Chorwacji pojechaliśmy z dnia na dzień :blink:

Miłeo dnia!

P.S. Widziała któraś wiosnę?? Jeśli tak, to przygońcie ją do mnie! :woohoo:
P.S.2. Aggi jak samopoczucie i przeczucia? Wiesz, że teraz nie może być innego testu niż pozytywny??! Mam nadzieję, że wiesz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030074 przez asienka87
Witam :)
Chlopaki spia wiec tak na szybko bo muszeobiad i mieszkanie ogarnac :) maz w pracy, mam nadzieje ze bedzie dobrze ;) Kubus taki glodomorek ze rano zjadl 130 ml mojego mleczka... jak na 1,5 tyg noworodka to chyba duzo ;)

Aggi - w sumie przytylam 20 kg...choc brzuch mialam ogromnybi bardzo duzo wod..
z kapusty wczoraj zrezygnowalam bo ciagle zmrozona ladowala na moich piersiach i tak kaszlalam ze mowic nie moglam... od wczoraj lepiej.. teraz biore ibuprom pamietajac aby nie przekroczyc zalecanej dawki..
jak po nocce? Wyspana :)?
Ja chyba nie musze przypominac jak wygladaja nocki u mnie :P jak jeden sie nie obudzi na mleko to drugi, do tego laktator...ale daje rade :) meza dzis w nocy nie budzilam bo od dzis do pracy.. dalam rade :)

Natala- pierwszy trymestr najgorszy.. ale zobaczysz jak szybko przeleci :) ciekawa jestem czy bedzie cora czy synek :) ja na poczatku chcialam core a terax ciesze sie ze mamy dwoch chlopakow : D

Kubus pozdrawia ciocie :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


moje chlopaki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl