BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955188 przez Marza
Marz-ka ja karmię MM Nan. I takie kupy się zaczęły odkąd przeszło mu zatwardzenie... Wypróżnia się raz na dwa dni i myślałam,że może to jest powód, ale do tego ten okropny zapach!

Aneta ja walczyłam z ciemieniuchą! Smarowałam oliwką i wyczesywałam przez dwa dni! NA razie nie pojawiła się po raz drugi. Ale jaka różnica... Główka taka delikatna. Teraz nie smaruję niczym ani nie myje główki żadnymi specyfikami, myślę, że to tylko niepotrzebnie wysuszało skórę.

Munkki co ćwiczysz? Ja od trzech dni Mel B i zakwasy jak cholera :D Chociaż po dzisiejszym treningu lepiej.

Marz_ka też tak mam, że potem tylko sie przed lustrem oglądam i wpadam w samozachwyt po czym jak to napisałaś odzyskuję ostrość :D Ale to wina tego, że po ćwiczeniach mamy napięte mieśnie bardziej i takie mamy spostrzeżenie, że jest lepiej, a potem gorzej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955189 przez munkki
Marza u mnie lekarka powedziala ze zielone raz na czas nie sa zle. chyba ze sa pieniste...
musze leciec bo Stach placze:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955190 przez Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955192 przez Marz-ka
Marza faktycznie zachowanie przy jedzeniu i zapach kupki niepokojące. Ja uważam, że lepiej 2xpójść i wyjść na przewrażliwioną niż 1xprzegapić właściwy moment. Ty z nim jesteś i tylko TY jesteś w stanie ocenić sytuacje. Jak czujesz, że to nie jest normą u Twojego synka to skonsultuj to.
Podziękowania: Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955196 przez Marz-ka
Co do ćwiczeń to za Waszym przykładem ćwiczę z Mel B od dwóch dni :whistle: .
Robię serię- brzuch, pośladki, nogi, ramiona, i dzisiaj dorzuciłam klatka p + plecy. Muszę przyznać, że nieźle daje czadu. U mnie najgorzej przy brzuchu, czasami wymiękam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955204 przez Marza
Ja robię 30 dniowe wyzwanie z nią
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955210 przez sandra87
podziwiam was za motywacje do cwiczen, ja sobie codziennie obiecuje ze sie wezme za siebie, ale jak narazie to tylko luzne bluzki kupuje :P od jutra zaczynam, chociaz brzuch :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955212 przez Marza
sandra ja w końcu chcę sobie kupić jakiś nowy, nie luźny ciuch! :D Na razie nic nie kupuję :D już nie pamietam kiedy sobie coś kupiłam z ubrań ;( haha zawsze mówię M, że jak będę miała fajną figurkę to całą szafę wymieniam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955215 przez toffik1984
kurcze cwiczenia ja mam kilka urzadzen, zanim w ciaze zaszlam schudlam kilka kg(23) wszystko w ciazy przybralam..... z nawiazka :( i teraz znowu zrzucac trzeba....
zaczelam diete dukana .... wiem ze nie ma o niej dobrych opini, ale mi pomogla, nie malam duzych problemow, w zasadzie to zadnych..... a stosowalam ja jakies 2.5msc....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955217 przez Marz-ka
Toffik - ja gdybym nie musiała to bym na diecie długo rady nie dała. Dobrze, że mięcho mogę. U mnie zero nabiału, zero jajek i dalej coś nie tak. Dlatego wzięłam się za te ćwiczenia, bo najlepiej jak idą w parze z dietą.

Moja już nakarmiona - na noc butla MM (180ml woda). Za jakąś 1h powinna zasnąć twardo, teraz syn jej czyta. Jak będzie trzymała się planu to pobudka 6-7 rano. Ale ma katar, więc dzisiaj może nie być tak pięknie :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955222 przez sandra87
ja na diete tez sie nie pisze, nie wytrzymalabym . staram sie jesc zdrowo, tylko te słodycze... :blush: i na dodatek franek dostal cała torbe słodyczy na swieta i mama mu podaje w przetworzonej postaci B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955225 przez toffik1984
o marz-ka a ile latek twoj syn ma :) wspierajace sie rodzenstwo to slodkie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955228 przez toffik1984
a co do diety to mam silna wole, jak juz sobie postanowie to nie ma bata..... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955229 przez sandra87
Marz-ka to juz przesypia cała noc ?? :woohoo: moj przesypial po 7-8 godzin a od paru dni budzi sie co 3-4 :huh: czy to ten skok rozwojoy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955230 przez Marz-ka
Toffik - 8 lat - jest bardzo pomocny, gdybym mu pozwoliła to by wszystko chciał przy niej robić, a jeszcze tak niedawno chciał brata :whistle:

Sandra - jak skończyła 2 m-ce to zaczęła. Zasypia 21-22 , budzi się 6-7. W nocy wstaję, żeby jej smoczek podać jak się długo wierci. Za to w dzień karmienie co 2,5-3 h , musi nadrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl