BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #955609 przez Marz-ka
Witam w sobotę ;)

U nas po szczepieniu było do wieczora marudzenie, biedna nie mogła zasnąć, co straciła mnie z oczu to płacz. Zasnęła o 20.30 i ładne spała do 5.30, chociaż w nocy się wysypia.

Marza - w obu przypadkach miałam cc z powodu ułożenia miednicowego. Wybacz nie miałam zamiaru Cię zrazić do takiego porodu, wręcz przeciwnie, chciałam Ci opisać, że nie zawsze musi być tak samo. Ja bardzo chciałam , żeby mój syn miał rodzeństwo. Długo zwlekaliśmy, ale najpierw chorował, potem trzeba było podejmować inne życiowe decyzje, aż w końcu przyszła i pora na drugiego bobasa. Może kiedyś przyjdzie pora na trzeciego :woohoo: , ale to już chyba na emeryturze :blink:

Kacha ludzie lubią doradzać, często to przeradza się w odruch bezwarunkowy. Ty jako matka wiesz najlepiej co lubi Twoje dziecko. Co do poduszki to powiem Ci, że teraz budzi to wielkie emocje, ale za jakiś czas kiedy lekarz powie Ci, że już wszystko ok ( na pewno tak będzie), będziesz z siebie dumna, że dałaś radę.

Sandra ja już widziałam się dziś z Mel B, a TY :evil: ?

Dziewczyny w jakich warunkach zasypiają Wasze maluchy w ciągu dnia? Chodzi mi, czy w ciemności i ciszy?
Moja w nocy śpi ładnie, ale w dzień to jak zając za miedzą. Zasypia np. w wózku, ale śpi 20-60 min najdłużej , Chciałabym , żeby w ciągu dnia miała dłuższą drzemkę. Jak kładę ją do łóżeczka się to się wierci i nie zaśnie.

Anetka mogłabyś zrobić kawę w ekspresie? Niby spałam całą noc, ale już mam dość, poszłabym spać. Ja tylko zbożową, ale opary mogę wciągać :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #955630 przez pauletta
Moja usypia gdzie badz. Raczki jej blokuje zby pospala dlyzej, albo werandowanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 3 dni temu #955638 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #955640 przez Marz-ka
Aneta Jaki sprzęt :blink: , od samego patrzenia sen odchodzi. Ja to kiedyś w 99% po turecku :unsure: . Co zrobisz będzie git :woohoo:

Pauletta moja do niedawna też tak miała, na macie, w wózku, w leżaku, łóżeczku, na rękach. Teraz dalej zasypia, ale na b.krótko :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #955644 przez kacha
Sandra - moja teściowa miała dwie opłacone cesarki. Przed porodem, gdy powiedziałam, że w pracy mam na terapii co drugie dziecko po niedotlenieniu okołoporodowym usłyszałam, że "to wszystko przez to, że kobiety krzyczą podczas porodu, nie mają potem siły przeć i dziecko niedotlenione... Ona sobie nie wyobraża, że poród tak boli, żeby aż trzeba było krzyczeć" Teraz mnie to śmieszy ale wtedy się popłakałam...
Aneta - podwójne espresso proszę. Nie spałam do 4.00.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 3 dni temu #955645 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #955647 przez Marz-ka
Aneta daj spokój, ja tego tak nie odebrałam. (jak chwalenie się). Jednak uważam, że teraz od zamówień się nie opędzisz :whistle:

Na mnie brak słońca wpływa dołująco, robię się nerwowa, warczę na wszystkich :blush: . Wtedy lubię pograć w gry planszowe :unsure: , wiem dziecinada.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #955648 przez Marz-ka
Zasnęła, ale tak doi smoka, że pewnie długo to nie potrwa :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 3 dni temu #955651 przez Aneta_78
?

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #955655 przez Marz-ka
Właśnie przeglądam przeceny w smyku, 5-10-15, bo choć szafy pełne, nie ma co dzieciakom założyć.

Aneta a może te ciuchy takie małe robią :blink:
Dla mnie to już jakaś przesada, żeby 8 latek miał ubrania na 152, a 3mc dziecko na 80. Ale cóż, bluzeczka 86 też jej pasuje, jak schowałabym bez przymierzenia to nieźle bym się zdziwiła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #955656 przez pauletta
Anetka poprosze kawe :-) :-)

MajA usnela przy cycusiu i spi zobaczymy jak dlugo :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #955658 przez wiolaa
Poza tym każdy sklep ma inną rozmiarówkę chyba. Dawida ubieram jeszcze w 68 a np ubranka ze smyka 68 sa za małe a 74 sa w sam raz. W 5-10-15 też zresztą są zaniżone rozmiary. Także uważajcie jak.zamawiacie przez internet bo ja już sie na tym prejechałam, zamówiłam ubranka których Dawid nigdy nie założy :angry: no ale nic to, będzie dla drugiej dzidzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #955659 przez wiolaa
Dziewczyny aby do wiosny B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #955661 przez wiolaa
Nie wierzę. Moje dziecko śpi już 3 godziny :woohoo: ale to pewnie dlatego że nie śpimy od 6 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #955662 przez Marz-ka
taaa to już tylko 3 mce :whistle: , mi by tylko trochę światła wystarczyło. Ja to jak kura, nie ma światła nie ma jajak tzn. nie ma mocy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl