BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu #955461 przez munkki
Kacha jak Ty chcesz wiecej dzieci i uczyc w domu to raczej powrot do pracy ci nie grozi ;) doby braknie! podziwiam za decyzje edukacji dzieci w domu. Co do thermomixa to mam ta ksiazke dla najmlodszych, a raczej ksiazeczke - strasznie to male, malo przepisow no ale fakt ze produktowo ograniczona dieta dla dzieci;) my dostalismy ja przy kupnie bo ja juz w ciazy bylam.
Pauletta to mezulek poszalal!
nelka u nasz tez czeste krecenie w lozku... i tez nie zawsze wstaje...chyyba ze slysze ze jest na prawde zlosc a nie tylko stekanie ;) pogoda podla - humor ma prawo byc niemrawy... :/
Marzka widze pelna organizacja (jak nasza nelka!;)) - przedszkole, cwiczenia, obad i takie tam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955463 przez Ania86
Witam nowe mamusie :)
My wczoraj po kontroli bioderek, cały dzień stresu ale poduszka do odstawienia :) wreszcie trochę swobody dla mojej kruszynki ... kontrola w kwietniu.
Ale dziś ponury dzień :/ mam całą stertę prasowania ale robię wszystko żeby się za nią nie zabrać mimo że Julia śpi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955476 przez Marz-ka
Witam wszystkie mamusie z którymi się nie witałam :)

Ania super, że możecie odetchnąć. Ja samego szerokiego pieluchowania przez miesiąc miałam dość, w tym czasie z ubranek mi powyrastała. W poniedziałek mamy kontrolę u ortopedy, mam nadzieję, że nadal ok.

Pauletta super tatuaż.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955478 przez Marza
Siemka na dziś.
Gadałam z lekarzem i zieloną kupą dopóki nie jest luźna mam się nie przejmować. Kupiłam też inhalator i już dwie serie mamy dzisiaj za sobą. Mały przy tym jest spokojny, jak zahipnotyzowany. Może to pomoże na katarek i kaszelek. Bioderka mamy 16.01.

Spadam poromansować z Mel B póki maluszek śpi :)

Marz-ka jak przeżyłaś cc? Delikatnie się to wszystko z Tobą obeszło? Bo ja mam traumę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955482 przez Marz-ka
Marza opiszę Ci to w dwóch przypadkach, bo z synem też miałam.
1 - nie wiedziałam co mnie czeka, więc założyłam, że będzie ok.
2 – wiedziałam co mnie czeka, więc się bałam. Chciałam rodzić w innym szpitalu, bo miałam straszną traumę. Stwierdziliśmy jednak z M, że jeżeli, będę musiała leżeć tam dłużej to bliższa lokalizacja będzie lepsza i, że dwa razy nie można przechodzić tego samego.
1 –ogólnie ciężko, a w trzeciej dobie, wymioty, zawroty głowy. Zabrali mi dziecko, a mnie podłączyli do kroplówki. Dosyć, że słabo się czułam jako człowiek to jeszcze jako matka.
2-urodziłam w piątek o 21.19, o 22.50 karmiłam małą, w sobotę po 16tej przynieśli mi ją na stałe, już jej nie oddałam. Z cewnikiem, kroplówką i maluszkiem na Sali dałam sobie radę, na tyle dobrze się czułam. Rano w niedzielę to nawet sobie oczy pomalowałam, uczesałam się, aż mi lepiej było.

Wydaje mi się, że ogromne znaczenie ma podanie znieczulenia oraz sposób zrobienia cc. Ja miałam za każdym razem robione inną metodą.
Jak bym rodziła dzień później to robiłby cc skład podobny do poprzedniego mojego porodu. Mója kruszynka urodziła się 3tc przed terminem (3800g, 59cm)
Podziękowania: Marza, munkki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #955495 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955500 przez Ania86
Anetka, u nas kupa zazwyczaj zielona, taka zgniła zieleń. A co do konsystencji to nie umie określić ani na zatwardzenie to nie wygląda ani na biegunkę. Od jakiegoś czasu takie mi robi, i to raz na 2-3 dni :/

Poza tym ostatnio Kulka lubi sobie pogugać, jak się tak "ogaworzy" to zaraz ma czkawkę :/ czy to normalne? wszystko ok jak napije się herbatki i przejdzie ale bywa że nie chce pić i męczy ją wtedy długo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955502 przez pauletta
Anetka on przyzwyczajony. To jego 3 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955506 przez munkki
Ania u nas czesto czkawka jest. to normalne;) przechodzi samoistnie....

tak piszecie o tych kupkach luzna/nieluzna.... to moze byc u niemowlaka nieluzna? u nas zawsze jest luzna.... chyba ze przy kp tak to wyglada. dajcie znac bo wlasnie do mnie doszlo ze widzialam w zyciu tylko staszkowe kupy zadnych innych dzieci nie mam do porownania....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955511 przez Ania86
Munkki, no właśnie ja też nie mam porównania i Julia zawsze robi taką papkowatą ;)

Ale u nas sypie i wieje, masakra....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955512 przez pauletta
U nas zielonkawa qpa dzis... Ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955514 przez gwiazdka2014
Hej

Czy może ktoś mi na priv jeszcze raz wysłać forum z fb.

Ania 86 a zmieniasz małej od razu pampersy po kupie? Wiem że jak kupka dłużej polezy to robi się zielona.
Antoniusz tez czka i to właśnie od "gadania" tak mi się wydaje :-)
Co do kup to u maluchów będą takie miękkie kupki do czasu kiedy nie będą spożywaly stałych pokarmów. Tak czytałam ale czy to prawda...

Pauletta a może coś zjadłas?? I taka kupa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955515 przez Marza
Aneta to nie wiem co wtedy, bo już się nie wgłębiałam...

A luźna kupa to taka, że nie ma w ogóle w pieluszczce prawie nic tylko pampers taki abarwiony na zielono... No wiecie o co mi chodzi... tak jakby posikany tylko kupą :O


Ania to czemu się na FB nie przyznałaś jak pytałam :P By mi raźniej było, a tak spanikowałam oczywiście...


MArz-ka a można wiedzieć z jakich powodów miałaś cc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955517 przez Ania86
Marza, nie doczytałam :blush: przepraszam :/

Gwiazdka, zmieniam od razu bo jak ją robi to zawsze się mocno skupia i wydaje głos w stylu "ooohhhhh" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955534 przez pauletta
Gwiazdko nie wiem wlasnie. Dzis na/sniad kanapki. Obiad jarzynowka i nozka gotowana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl