BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #958240 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958275 przez kacha
aneta - Nie wyprowadzimy się. wiosną planujemy zamianę - nasze jedno piętro za rodziców dwa.

Znów Dusia ma z brzuszkiem problemy, cały wieczór ją masuję.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #958277 przez Ania86
Oj Anetka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kacha to co Dusi? Ma problemy z gazami, kupką??
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #958282 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958287 przez pauletta
Anetka kciuki za jutro. My idziemy za ok tydz, dwa . chyba sie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #958290 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958297 przez Ania86
Anetka moja drugie szczepienie zniosla dobrze plakala tylko w przychodni w domu zapomniala my za 2 tyg juz trzecia dawka a jutro pneumokoki ale sie boje :-\ spokojnej nocki Mamusie :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #958308 przez Aneta_78
Ania..to w takim razie i za Was jutro trzymam kciuki!!
Ja spać nie mogę tak się denerwuję tym jutrzejszym szczepieniem..

P.S. Rok temu o tej porze nie wiedziałam jeszcze nic a nic o Jaśku :laugh:

Edit.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958317 przez malvi
Munkki masowałam, polewałam ale... nic tak nie pomaga jak przystawienie mojego małego Żuczka do cyca :P Na początku tak boli, że łzy mi lecą z bólu i muszę zacisnąć zęby, ale później jest o niebo lepiej jak mi opróżni pierś ;)
Twój Staś jest nieziemski z tym sraniem :woohoo: :evil:

Anetka co do firanki (to miał być w sumie lambrekin) to jeszcze w ciąży zostało ustalone, że jednak nie powstanie :D mamy za to zasłony w sówki, z takim samym wzorem jak rożek i poduszka - uszyte przez moją mamę. Tak swoją drogą to mój Krzyś w rożku się mieścił jakieś 2 tygodnie, a później poszedł w odstawkę :)
My słoiczków też mamy sporo, Krzyś został bogato obdarowany przez dziadka ;) Ja pewnie jak pojawię się w Rossmannie to też pewnie poszaleję. Ale muszę przyznać, że brokuł nie pachnie zbyt ładnie, Krzyś dziś zjadł połowę saszetki, także bez szału, no ale to był pierwszy raz ;) Przynajmniej nie marudził jakoś mocno przy jedzeniu...

Ja rok temu też jeszcze nic nie wiedziałam, a mało tego Krzyś został jakoś poczęty rok temu (miałam owulację 15-19.01. z tego co pamiętam). Zanim się dowiedziałam (5 lutego) to zaliczyłam
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958320 przez pauletta
My mamy 28 rocznice.7 lat. A w tamta rocznice poczelismy Majuchne :-) :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958326 przez yoozia
Anetka, trzymam kciuki za szczepienie :kiss:

wlasnie co sie dzieje z Caroina? na fb tez jej nie ma od hmm... tygodnia? :blink:

tak se wpadlam nadrobic i ide spac :)
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #958340 przez Aneta_78
Yoozia :-)
Wczoraj właśnie o Was myślałam dziewczynki...że na fb pewnie gwarno jak na jarmarku :-)
U nas,jak widzisz....taka..praca w podgrupce :-)

Pauletta ooo to niezapomniana rocznica widzę była :-)

Malvi ja też
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Co do rożka,to u mnie też przeinwestowałam ;-) bardzo szybko wyrósł...
Kiedy kupujesz tą spacerówkę? Już teraz czy na wiosnę?

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: yoozia, malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958385 przez munkki
dzien dobry dziewczyny!
u nas ciezka noc (juz druga)... od 4 Stasiu przechodzi na tryb nagminnego jeczenia i niewiadomo o co mu chodzi:/ przenioslam go do nas do lozka i dalej to samo... efekt taki ze cala rodzina jedynie "drzemala" i raz na czas obrywala smiglem (czyt reka Stasia) po nosie ;) musialam sie podniesc o 8, szybko nakarmic i poleciec na paznokcie (moja mala obsesja jak juz pewnie zauwazylyscie;P), zrobilam fioletowe i spowrotem staram sie byc optymista (po wypisciu kawy troche latwiej..).
Zabawy z tata dobrze zrobily synkowi i teraz slodko spi.... a ja mam czas na forum ;)

Pauletta super taka rocznica :D
Malvi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aneta
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #958406 przez minnie90
Anetka - my też mieliśmy 5w1 i drugą dawkę przeszła ok, troszkę marudna była, ale to tylko tyle. Co do wiary w przeznaczenie, to może i ktoś tam czuwa nad nami, ale wydaje mi się, że każdy ma wpływ na swoje życie... i np. bardzo denerwują mnie ludzie, którzy wiecznie narzekają jak to źle mają itp... ale żeby coś z tym zrobić to już nie bardzo....

A co do ręcznych robótek (ochraniacz itp.) to nie pamiętam czy się chwaliłam :) zrobiłam jeszcze jak w ciązy byłam :) Taka mała wyprawka dla Wiki :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958415 przez malvi
Minnie no nie gadaj, że to sama wszystko zrobiłaś????? Zawstydziłaś mnie... :blush: Przepięknie!

Munkki też kiedyś musiałam mieć zawsze zrobione paznokcie, a teraz zazwyczaj czasu brak :( jeszcze pomalować to bym pomalowała, ale muszę mieć dłuższą chwilę, żeby wyschły :P Także zazwyczaj teraz są pomalowane odżywką 8w1 z Eveline ;)
Pytałaś kiedyś o zabawy z tatą - u nas wczoraj Krzyś był latającym asteroidem :woohoo: :woohoo:

Anetka no właśnie nie wiem kiedy kupić tą spacerówkę, póki co Krzyś się jeszcze (choć ledwo) mieści w gondolkę, a w takiej "parasolce" i tak będzie dopiero jeździł po 6 m-cu ;) Jak coś to na razie uruchomię budkę od spacerówki do tego 2w1 "na leżąco" :)

A w ogóle to nie wiem czy wam mówiłam, że dostaliśmy ostatnio łóżeczko turystyczne, jest świetne :woohoo:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl