BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #958425 przez Aneta_78
!:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958450 przez Ania86
Minnie, wow ale śliczne masz talent!!!
Malvi, łóżeczko super też chyba muszę kupić jakieś ale proste (tanie) bo mój M będzie chodził na noce do pracy też (niestety) i przydało by się żeby wziąć jak idę do mamy bo nie mam jej na czym położyć a boje się na kanapie żeby kot nie skoczył.
Anetka jak po szczepieniu? U nas ok Mała nawet nie płakała tylko przy wkłuciu potem ją zagadałam ;) dziś pierwszy raz podałam marchewkę, mina Julii bezcenna :) Doktorka powiedziała żeby zagęścić jeden posiłek kleikiem/ kaszką, jak to zrobić? jaką kaszką?
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958454 przez malvi
Ania kochanie to łóżeczko nie jest drogie, trochę ponad 200zł ;) caretero to polska firma, mają tanie i solidne produkty :)
Ile marchewki dałaś za pierwszym razem? :>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958460 przez Ania86
Malvi, to faktycznie nie drogie a wyglada super. A w lecie nawet na działkę mogła bym wziąć czy do teściów (hehe u których Julia była dwa razy:) ale na pewno się przyda.
A z tą marchewką to nie wiem dokładnie pewnie z 2 łyżeczki może 3 bo część wypluła ale zawsze coś wciągła :cheer:
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958482 przez minnie90
Dziękuję dziewczynki:) no już tak mam, że lubię sama coś porobić:) Kiedyś robiłam biżuterię, no ale rynek znajomych, znajomych znajomych się nasycił więc zaprzestałam działań:) Teraz czekam, aż Wiki trochę podrośnie i już myślę co jej uszyję :p śmieję się że na bal przebierańców to będę jej stroje szyła:)

malvi - super to łóżeczko, a powiedz mi ono się składa?? bo właśnie myślę nad takim, żeby na wakacje wziąść ze sobą. Jest ciężkie po złożeniu?? (ahhh te kg w samolocie)
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958501 przez malvi
Minnie tak składa się i wychodzi z tego nieduża torba :) Waży chyba około 11kg. Ja będę je brała jak będziemy się przeprowadzać do UK ;) Z tego co czytałam to jak podróżujesz z dzieckiem to możesz bezpłatnie mieć dodatkowo łóżeczko turystyczne i wózek, przynajmniej w Ryanair :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #958507 przez Aneta_78
:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958519 przez malvi
Anetka oczywiście, że myślę.. Codziennie... I jednocześnie boję się i jestem podekscytowana :P Dziwne uczucie :blink:
Przykro mi z powodu szczepienia, ja też tego nienawidzę jak Krzyś tak przeraźliwie płacze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958529 przez munkki
Oj te pierunskie szczepienia...mój też raz aż bezdech miał:/ najgorsze ze oni się bawią nic nie są świadomi a tu bach strzykawka...
Malvi na pewno podekscytowani jesteście...to jednak przeprowadzka na całego. Ale fajnie, na pewno wszystko sobie tam ulozycie :) no i łóżeczko wypas. Ja jak jadę do rodziców to Mały śpi z nami...

Anetka do nas dziś tesco pierwszy raz przywiozło zakupy, zamówiłam właśnie lovelle i mi większą przywieźli, mleczko do koloru 3 l 42zł.
W ogóle super opcja z zakupami na dowóz, polecam...będę to na pewno częściej stosować ;)
Stas cieszy się z karuzeli a ja miałam chwile żeby zjeść zupę( od tescią;)). Wasze dzieci lubią nadal karuzele te łóżkowe?
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #958532 przez Aneta_78
:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958540 przez munkki
Anetka my dajemy zdjęcie w ramce Stasia;) a dla prababci takie na którym jesteśmy w trójkę. Niestety darować będziemy w sobotę bo dopiero w środę idę odebrać fotki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #958541 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958542 przez munkki
W empiku, bo można wysłać przez internet i odebrać w galerii. Wygodne to plus będę miała wychodne do galerii;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958550 przez kacha
Hej...

My po zakupach, maszyny nie kupiłam, nie było takiej jak chcę, będzie pewnie w lutym. Chyba że na allegro znajdę.

Ania- Dusia ma kolki, tylko masaż pomaga. A miały się skończyć w 4 miesiącu, ekh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958570 przez aneczka25
Nadrobiłam!Ależ skrobiecie! ;)
U nas ok. Malutka od 3 dni sypia zawinięta w kocyk bo budziła się co godzinę i śliniła sobie rączki. Zawinięta śpi od 21 do 6-7 :woohoo:
Co do suchych plam to my mieliśmy ogromny problem bo małej skóra zaczęła aż pękać i byliśmy u alergologa, który dał nam próbki mleczka dla niemowląt i gdyby po nich nie przeszło to zmiana mleka na BEBILON PEPTI ale przeszło! Po jednym smarowaniu!
podaję wam więc nazwę
LIPIKAR BAUME B5 Z FIRMY LA ROCHE POSAY-cenowo nie najtańszy ale smaruję tylko raz dziennie a jak przeszło to tylko wtedy kiedy czuję że skóra robi się sucha, bo właśnie stosuje się go jak skóra jest już sucha-nie na co dzień. Moja dzidzia ostatnio marudna.
Tak jak panna J kiedyś tam wrzuciła tabelkę "złych humorów bobasów" tak u nas się to sprawdza-od 14,5 tygodnia maruda jak nigdy! A mamy obecnie 16.5 tyg. Czyli liczę , że jeszcze tylko 2,5 tygodnia- O MATKO DOBRODZIEJKO DOPOMÓŻ!
Co do prezentów dla babeczek to u nas też zdjęcia! :P i też w EMPIKU
Kacha co do kolek-nam pomógł ESPUTICON po 2 dniach było już lepiej. A Espumisan nic.
Mam też SAB SIMPLEX i raz użyty-gdyby któraś chciała-oddam.
Co do pracy- ja też nie mam gdzie wracać- nie wiem co dalej :dry:
A dajcie znać co z tymi kaszkami jeśli chodzi o MM???
Bo nie wiem jak to robić :(
Mała już dostaje pierwsze słoiczki.
Marchewkę, jabłuszko i dziś brzoskwinia-jabłko. Jak na razie to po 3 łyżeczki bo trochę jej schodzi na tym, na razie średnio chce je jeść :blink: Ale próbuję
Podziękowania: nataliaa87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl