BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 11 miesiąc temu #887374 przez Gochens
hej dziewczeta :)

Pamiętacie mnie jeszcze :lol: tyle mnie nie było że pewnie już nie :)

Niestety nie jestem w stanie nadrobić wszystkich postów bo jest tego od groma :)

Mam nadzieje że u wszystkich Was i Waszych maluszków w porządeczku :)
Ja rosnę jak na drożdżach, czuje ruchy bobaska a usg niestety dopiero za dwa tygodnie. Jutro idę do lekarza zobaczyć co w trawie piszczy :)

Jeśli zostanie chłopak to chyba będzie Oliwierek a jesli okaże sie że to piczka to nie wiem, miała być Nadia, bo tak mi się marzyło ale nie wiem w końcu :)

Miłego dnia brzuchatki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887380 przez malvi
Jagodzianka dziękuję :* :* też się cieszę, że wreszcie się udało ;)

Anetka no już raczej nie będę się wybierać do tego Wola Parku, ale dziękuję za info :) Bardziej mnie interesują te targi w następny weekend na wyścigach ;) A co do studiów to ja wcale ich nie wspominam jakoś beztrosko, bo ja cały czas też pracowałam ;) :P No chyba, że licencjat, bo wtedy byłam na dziennych...

A teraz ja mam pytanie... Bo właśnie odczytałam wyniki badań krwi i moczu. Co prawda nie ma tam nie wiadomo jakich cudów, ale nie wyszły najlepiej :( z racji tego, że nie chcę się denerwować czytaniem o tym w necie przed wizytą u GIN, chciałabym zapytać czy któraś z Was miała podobne wyniki:

Mocz:
Śladowe ilości leukocytów, dość liczne nabłonki płaskie, liczne pasma śluzu, nieliczne bakterie.

Krew:
podwyższona ilość: leukocytów, neutrofilów
zbyt mało: MCH, limfocytów

Tak jak mówiłam - nie chcę panikować na zapas (tym bardziej, że TSH i Cytomegalia wyszły mi ok), ale może któraś z Was coś wie na ten temat lub miała podobne wyniki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887412 przez marzenap
witam się i ja dzisiaj słoneczko świeci i ptaszki spiewają lubie jak ranek sie tak zaczyna
dzisiaj ma przyjśc komoda ktora zamawialismy oraz łózeczko materacyk przewijak i trochę ciuszków jak wszystko bede miała wrzucę fotki
ja też ostrzegłam wszystkich ze zadnej rodziny w szpitalu tylko mój M. i ewentualnie moja mama która mieszka obok szpitala dopiero parę dni po tym jak wyjdziemy ze szpitala mogą przyjść i już ...
hehehhe wczoraj jadłam pizze wieczorem więc dzisiaj patrzeć nie mogę a zostało trochę :/
moj młody dzisiaj pojechał na wycieczkę trzydniową w Karkonosze mam nadzieję ze pogoda im dopisze
www.bebiklub.pl/konkurs/moj-pierwszy-kubeczek/galeria/6775
prosimy o głosiki dziękuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887441 przez jagodzianka44
Malvii mój mocz wychodził podobnie, lekarz mówił że wszystko okej, leukocyty masz delikatnie podwyższone w polu widzenia powinno ich być od 1 do 3 bodajże czy tam do 5, u Ciebie pisze,że masz śladowe ilości. Jeśli ilość leukocytów przekracza 10 może to świadczyć o zapaleniu dróg moczowych, czy chorobach nerek. *krew- przeważnie w ciąży są lekko podwyższone leukocyty i neutrofile, MCH hmm może masz za mało żelaza, lekarz zobaczy wyniki to bardziej Ci wyjaśni:).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887453 przez Marza
Cześć dziewczyny.
Pogoda znośna, bo nie pada. Szału jednak nie ma. Wybieram się dzisiaj z M pozbierać truskawki na działkę mojej baBci, bo obsadziła jedno pole truskawkami. Mniam, mniam. Taka zdrowa przekąska musi się u mnie znaleźć ;-)

Mój mały strasznie leniwy dzisiaj... Jeszcze nie czułam kopniaka, a.zwykle już daje o sobie znać o tej porze. Martwię się... Trochę z M pobaraszkowaliśmy wczoraj i się boję, że mu to zaszkodziło :-(

Gochens oczywiście, że Cię pamiętamy i prosimy o częstrze udzielanie się :-P

Marzenap ja też w szpitalu tylko męża chcę. Będą mieli sporo czasu, żeby zobaczyć dzidzię. W końcu należy się nam odpoczynek.

Malvi gratulacje :-* teraz już z górki. Możesz poświęcić sobie więcej uwagi i maluszkowi. Co do moczu to ja mam zawsze liczne bakterie, śluz tak samo. Na bakterie pewnie dostaniesz jakies tabletki np żuravit.Reszty chyba nie mam. A o krwi się nie wypowiem, bo do tej pory miałam w normie.

Caroina Milena śliczne imię! I dość rzadkie co wg mnie jest zaletą. Mam nadzieję, że Twoj M się na nie zgodzi :-)

Dziś na obiad ulubione danie mężusia- fasolka bo bretońsku :-D a wczoraj miałam leczo. Pychotka ;-) czasami brakuje mi pomysłów, żeby nie robić cały czas tego samego.. A jak zapytam M co by zjadł na obiad, to odpowiada "nie wiem, co zrobisz to zjem. Mi smakuje wszystko co robisz":| niby miło, ale jakiś pomysł mógł by rzucić ;-)
Podziękowania: Gochens

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887460 przez jagodzianka44
Marza ja też jeszcze dzis nie poczułam kopniaka od Majki. ;) Napewno nie zaszkodziłaś maleństwu.:) Fasolkę po bretońsku bym zjadła! mm<3. Ja jak pytam Marcina co chce jeść to on " a obojętnie" także rozumiem Cie haha;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887463 przez Marza
Jagodzianka44 Marciny chyba tak już mają ;-) bo mój też Marcin :-) może taki leniwy dzień naszych maluszków trafił. Od razu jestem spokojniejsza :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887464 przez aneczka25
Kobiety.... Ja po wizycie u lekarza, wszystko ok.
Malvi ja miałam sporo bakterii w moczu i bralam globulki dopochwowe natamecyna przez miesiąc i wczoraj miałam badania i już mocz super. Najważniejsze żeby nie było bialka i cukru w moczu. Leukocyty zawsze są troche podwyższone. Normy dla kobiet w ciąży są inne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887470 przez Marza
Aneczka25 super, że na wizycie wszystko w porządku :-) tylko się cieszyć :-* kiedy następna wizyta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887474 przez jagodzianka44
ja tez od razu sie uspokoiłam jak Ty napisałaś że Twoje malenstwo tez dzis leniwe jest:).

Aneczka Bardzo sie ciesze!

wybiera sie któraś na wizyte 9 czerwca?:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #887494 przez Aneta_78
.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887497 przez aneczka25
MARZA następna wizyta 07.07 trochę czekania będzie :(
JAGODZIANKA wy się nie stresujcie! Ja czasem prawie wcale nie czuję:(
Ale było badane tętno płodu dziś i było 140 uderzeń:)
Podziękowania: agniesia1604

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887508 przez Marza
Aneta_78 zrób koniecznie! Szczególnie, że masz smaka ;-)

Aneczka25 co tak późno? :-o jestem w szoku...

Dziewczyny ja już tak przywykłam do tej myśli, że będzie chłopczyk, że nawet sobie nie umiem wyobrazić w jakim będę szoku jakby się okazało, że to jednak dziewczynka. M pewnie tak samo, bo się mega ucieszył, że będzie synuś. Oboje o nim marzyliśmy. Dziewczynkę chcemy jako drugie dziecko :-) Do brzusia też mówimy Miłoszek. Uwierzycie, że nikt poza nami, Wami i moją siostrą nie wie, że to chłopiec? Haha ale po połówkowym chyba już tego nie będziemy trzymać w tajemnicy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887509 przez nelka
Malvi wyniki w ciąży mogą być troszkę słabsze więc jak tylko troszkę odbiegają od normy to się nie stresuj. Pokaż lekarzowi i zobaczymy co on powie.

Ja to już wije gniazdo na całego;) ciągle bym coś sprzątała, przestawiała itp. aż wychodzi mi to potem bokiem bo siły nie te i zaraz wykorzystam to że Zosia ma drzemke i też się położe.
Szafa przywieziona, musimy teraz pomalować ściane i można skręcać:) U mnie łóżeczko stoi bo Zosia jeszcze w nim śpi więc jeszcze chwilka i pokoik gotowy!

Gochens a jak u ciebie z przygotowaniami?zaglądaj do nas częściej.

Marysia szleje w brzuchu, szczególnie wieczorami i jak tata jest w pobliżu.Chyba rośnie druga córeczka tatusia bo Zosia też tak miała że jak tata był blisko to kręciła się i kręciła. Jestem zdziwiona albo już nie pamiętam jak takie maleństwo się wierci!

Ja mam wizyte 18.06 a potem jedziemy na wakacje:) już się nie mogę doczekać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887510 przez malvi
Dziękuję dziewczynki za info odnośnie moich wyników badań, troszkę mnie uspokoiłyście ;)

Jakąś godzinę temu kurier przyniósł mi moje zakupy z Allegro: rożek, ręczniczek, myjkę frotte, pieluszki tetrowe, rękawiczki niedrapki 2 szt., gruszkę do noska i grzechotkę edukacyjną :D

Marza narobiłaś mi chęci na truskawki :P ja dziś zrobię lody bananowe z okazji urodzin mojego M :)

Caroina mi też się podoba imię Milena :)

aneczka dobrze, że wszystko w porządku po wizycie :)

Jagodzianka ja mam wizytę 8go i od razu USG połówkowe :)

Aneta u mnie też pogoda się popsuła :/ To będziesz miała teraz zakupy od nowa, chyba że masz też jakieś unisexy ;) hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl