BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 10 miesiąc temu #899923 przez malvi
hahaha Jagodzianka rozbawiłaś mnie tymi obwisłymi warami :silly: :woohoo: :woohoo:

Fajnie wyszło z tą szkołą rodzenia, już się nie mogę doczekać, ciekawa jestem jak będzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899931 przez jagodzianka44
Malvi hahaha ogólnie to to prawda jest, ale o to też chodziło bo Dziewczyny nam tu schizują :P. Noo udało Ci się udało! fajnie! dowiesz się co i jak,a nam przekażesz B) . Mierzyłam mój szłodki czukier i wyszedł 90- godzinę po 2śniadaniu uhuhu! :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899933 przez munkki
Malvi super ze szkola;) ja zaczynam w sobote, juz dzwonili z planem, ciekawe jak bedzie... na pewno duzo ciezarnych heh
Jagodzianka - staram sie nie schizowac, i wychodze zaraz z domu zeby nie myslec;) poczekam na wyniki z opisem i zrobie co lekarz kaze. tyle... nic nie zdzialam teraz przejmowaniem sie, a tylko Stasia stresuje;)
Kinga - tez slyszalam ze to nacinanie nie takie zle, gorzej jak sie peknie. dlatego takie wazne zeby cwiczyc miesnie kegla:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899936 przez gosia2324
Witam :)

JAgodzianka, karmienie piersią = idealne odchudzanie :) ja w ciążach tylam po 17 a po 4 mies juz mialam -21;)
Sliczny brzus :)


A brzuch wczoraj malowal mąż:)

Jagodzianka ja mialam cukier na czczo w 6 tyg ciazy 83, a po slodkim sniadaniu po 2h 53 ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899937 przez jagodzianka44
Munki Dokładnie! masz zakaz przejmowania się do czasu,aż lekarz Ci nie powie nic szczególnego.:) To co napisałam to tylko po to żeby Cię uświadomić, co Cię może czekać. Także nie miej mi tego za złe:).Dokładnie! ważne zeby cwiczyć mięśnie te bo później będzie płacz z wypadającym sromem czy coś w tym stylu. Haha :)

Gosia Ja zamierzam jak najdłużej karmić z cyca bo mnie plecy już od tych jak to Moj Marcin mówi "dojków" boli! jakby mi tak do 75B spadły to bym była w niebie haha:) Dziekuje:) Niski miałaś ten cukier, ale podobno lepiej niski niż wysoki ;). także jedz za mnie coś słodkiego bo ja poki co nie moge, od czasu do czasu mogę zaszaleć i kupić se cole light ! HAhah :d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899943 przez jagodzianka44
www.facebook.com/photo.php?v=10201809933...65584&type=2&theater - zapraszam do oglądnięcia, na rozluźnienie hahahha :) Jebłam jak to oglądałam xd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899962 przez malvi
Jagodzianka fajnie, że już mniejszy cukier :)

Gosia ja też chcę tak schudnąć karmiąc piersią :woohoo: :woohoo:

Jak wrócę to zdam relację co tam mówili ciekawego w szkole rodzenia, a teraz lecę się ogarniać :kiss:
Munkki nie da się ukryć, że pewnie będą tam jeszcze jakieś ciężarne oprócz mnie :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899982 przez aneczka25
aika to jest szkoła bezpłatna przy szpitalu i chodzę sama bo osoby towarzyszące przychodzą tylko na 2 spotkania-na poród i później pomoc przy maluchu a teraz to ćwiczymy więc nie ma sensu żeby facet przeszkadzał :laugh:
Jagodzianka współczuję tej diety mimo wszystko.... ale brzuszek masz śliczny i bez rozstępów nie to co ja....a smaruję się tym badziewnym BioOilem i nic :( :( :(
Malvi ale super ci się udało! Ubierz się wygodnie i weź gumkę do włosów :lol: Bo u mnie niektóre panny to jak na pokaz mody przyszły :lol: nas było tylko 6

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899994 przez jagodzianka44
Aneczka ja nie smaruję brzucha bo mam zakaz głaskania :). Ale i na początku to może ze 3razy se przypomniałam,że trzeba smarować. Rozstępy mam wszędzie ale nie na brzuchu, ale mam pewnie tendencje do nich więc mogą się pojawić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #900030 przez Ania86
Jagodzianka, ślicznie wyglądasz i brzuszek piękny, widać że ciąża Ci służy. Dobrze że cukier mniejszy, ale współczuję Ci z tą dietą. Ja na glukozę idę w przyszłym tyg. dopiero i tak wyniki zobaczę dopiero 30- stego bo wtedy mam wizytę.
Malvi, ale Ci się udało z tą szkołą rodzenia, na pewno dowiesz się przydatnych rzeczy.
Zamówiłam dziś to łóżeczko, już nie mogę się doczekać aż przyjdzie ;) Miałam w sierpniu ale nie mogłam się powstrzymać, jeszcze zostało sporo rzeczy do dokupienia ale powolutku idziemy do przodu.
Anetka? Marza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #900041 przez Kinga2424
Aneta TY ODEZWIJ SIĘ< BO MNIE STRESUJESZ!!!

SPECJALNIE WESZŁAM BY ZOBACZYĆ, ŻE COŚ MI TU NASKROBAŁAŚ i NIC...


:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #900042 przez Kinga2424
Ania86 SUPER, że łóżeczko już zamówione. Ważne by małymi kroczkami iść do przodu. Ja przy Paulince wszystko zamówiłam tydzień przed porodem (co w moim przypadku oznaczała prawie tydzień po terminie). U mnie jest taki przesąd, żeby za bardzo nie przygotowywać rzeczy dla dziecka przed porodem, by nie zapeszyć. Ale napatoczyły się święta Wielkanocne i musieliśmy wszystko kupić. teraz wszystko raczej mam już gotowe. Zostało łóżeczko wnieść. Ale tylko dlatego, że nie wiem jak długo będę chodzić w ciąży. Każdy dzień jest dla mnie na plus:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #900111 przez jagodzianka44
ANETA! MARZA! helloł?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #900117 przez niagara
Zapraszamy do odwiedzenia sklepu dziecięcego, prowadzimy sprzedaż internetową :)
www.facebook.com/pages/Maminnie/626172084131670

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #900120 przez Aneta_78
P

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl