BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 10 miesiąc temu #900129 przez aneczka25
ja się tak zastanawiam i zdurniałam :(
co wy kupujecie za kosmetyki dla maluchów?
Co jest naprawdę potrzebne a co nie?
Nie wiem co mam kupić :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #900133 przez Aneta_78
-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #900143 przez jagodzianka44
Anetka Johnson's podobno strasznie uczula, mi położne go stanowczo odradziły jak byłam w szpitalu. Ja sama stosowałam oliwkę z tej firmy na początku na brzuch i az mnie zemdliło! cały w drobnych krosteczkach ;x Hipp albo Nivea nad tymi się zastanawiam, wybiorę jedną i wszystko kupie z jednej. Podobno dobra jest Nivea dla takich dzieciaczków:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #900145 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #900146 przez jagodzianka44
Anetka gdzies ostatnio własnie był w promocji, mi znajome polecają Nivea bo stosowały i nie uczula, Hipp podobno tez dobry, a ta Mixa hmm no zawsze mozna kupić np. oliwke z tej firmy i np z Nivea i porównać lub poczytać opnie. Ziajkę też polecają ale ona chyba nie ma całej gamy produktów które można stosować po urodzeniu;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #900148 przez malvi
Wróciłam ze szkoły rodzenia :D Było nas tylko 4, ale było bardzo sympatycznie - położna ze szpitala, w którym będę rodzić opowiadała o wszystkich etapach porodu po kolei wraz z demonstracją niektórych rzeczy na lalce-noworodku :woohoo:

Aneta NO NARESZCIE!!!!! Kochana oczywiście, że tęskniłyśmy :silly:

Aneczka ja mam kupione wszystko z BabyDream, koleżanka sobie chwali i poleca :evil: Ja mam płyn do mycia ciała i włosków (2w1), oliwkę, balsam, balsam na odparzenia, zasypkę, mydełko w kostce.... I chyba tyle, a może o czymś zapomniałam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #900149 przez Aneta_78
hh

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #900150 przez Marza
Cześć Perełeczki :kiss:
U mnie nuda... dlatego też tylko Was czytam, a nic nie piszę :) nie mam o czym ! :P
Pogoda dzisiaj paskudna, ale chociaż jest czym oddychać, więc nie narzekam :silly:
Nie uwierzycie dalej nie mamy auta ! mechanik nam codziennie ściemnia, że jutro będzie gotowe... Już tydzień trwa takie ściemnianie, a ponad miesiąc bez auta musimy się męczyć... :angry:
A tak bym już pojechała na konkretne zakupy dla małego... grr ! jestem wściekła aczkolwiek staram się tego nie przenosić na swoje zachowanie i tylko mentalnie tę wściekłość odczuwam, żeby Miłosz przy okazji się nie denerwował razem z mamusią :lol:
W ogóle nie wiem jak u Was, ale mam taką ochotę na seks, że ciężko mi się pohamować ! haha
Co do kosmetyków dla mojego żuczka to też pójdę za radą doświadczonych mam i będę kupowała jednej firmy i tak samo jak Jagodzianka myślę o Nivea :) tylko trzeba będzie polować na jakieś okazje cenowe :)

JAgodzianka44 niesamowity masz brzuszek ! naprawdę śliczny :) Ktoś jeszcze pokazywał brzuszek... chyba Gosia taki pięknie wymalowany :D mąż ma talent ! cudeńko :cheer:
malvi gratuluję !!! a ta firma gdzie jest dostępna? w jakim sklepie?

Już nie pamiętam jakie wątki jeszcze poruszałyście haha
A ! glukoza... ja na razie zwlekam bo nie mam się jak tam dostać tak wcześnie... mam nadzieję zrobić te badania 21.07. To już dla mnie ostatni termin, więc muszę się zmobilizować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #900152 przez malvi
Anetka i Marza owszem BabyDream to Rossmann :) Cena fajna i kosmetyki podobno super dla Maluszków :silly: :silly:

A ja słuchajcie wczoraj byłam u babci i nie uwierzycie co mi wyciągnęła z szafy :D Taki ocieplacz z futerkiem do wózka liczący sobie 26 lat, w którym ja sama miałam przyjemność leżeć :D :D Jest prawie jak nowy, tylko trzeba go oczywiście wyprać :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #900155 przez Marza
No to będzie trzeba się tam wybrać i pooglądać te kosmetyki :) i może co nieco poczytam o nich na necie :P

Jaaak fajnie malvi ! też bym chciała, żeby mój żuczek miał coś co i ja miałam jak byłam malutka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #900156 przez Aneta_78
.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #900158 przez Marza
Aneta_78 mam zamiar kupić jakieś ubranka, kosmetyki, butelki, smoczki,kocyki, rożek, pampersy, pieluchy.. no w zasadzie wszystko z tych drobnych rzeczy :) oczywiście nie za jednym razem :D po troszce, ale żeby się już zbierało to w domku ;) wanienkę i łóżeczko plus rzeczy dla mnie do szpitala planuję zakupić dopiero we wrześniu :)

Nie wiem czy to dobry plan ? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #900159 przez jagodzianka44
Malvi Moja koleżanka z kolei pieluchy poleca te rosmanowe podobno tez dobre:) Marcinek wypłatę dostanie to pojedziemy Niuni coś kupić :P wgl hahahah Marcin na stronie Hipp wygrał jakieś bony zniżkowe z tej firmy :).

pijecie te Radlerki? bo ja się boję;(. Za to jem takie kwaśne wiśnie,że jak uwielbiam kwaśne to te są 1000000% bardziej!

Anetka i Marza wróciły nasze perełeczki <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #900160 przez aneczka25
kobitki-dzięki za info z tym że chodziło mi o konkretne rodzaje produktów
np wiem że potrzebuję maści na odparzenia i co dalej?
oliwka? czy lepiej te oillatum do kąpieli?
pffff

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #900162 przez jagodzianka44
Aneczka Oliwka albo Balsam;). Ten link może Ci się przydać przy zakupie :) parenting.pl/portal/kosmetyki-dla-niemowlat
Marza Ja wcześniej pisałam,że mi lekarz mówił zeby walizkę do szpitala spakować miedzy 7-8 miesiącem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl