BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900356 przez gosia2324
Jagodzianka allegro.pl/pieluchy-pampers-newborn-2-5k...szt-i4387959297.html zobacz tego sprzedawce, wychodzi ok 0,45 gr za sztuke MEGA malo

Aneta kurcze :( kiedy masz wizyte? tez bym sie zmartwila.
Lewatywe poleca :) przynajmniej nie bedzie wstydu :whistle: i glupiej niespodzianki
Znow zamierzam rodzic z mężem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900358 przez jagodzianka44
Anetka a pijesz duzo w nocy?:P bo ja w nocy to pije ile wlezie a potem do toalety latam jak na przysłowiową Sraczkę haha :). Lewatywę podobno przed porodem robia ;ccc

Gosia Fakt, oplaca się;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900360 przez Ania86
Cześć Kochane :)
Gosia, u nas też chłodniej lepiej się aż oddycha. Co do pieluszek jedynek to ja mam jedną paczuszkę Pampersa 43 sztuki i kupię Dadę tylko też nie wiem ile czy 2 opakowania jedynek wystarczą?
Jagodzianka i Kinga, chyba zamówię też ten rożek co Wy, myślę o nim od wczoraj :) Jest prześliczny.
Oj Anetka, mnie budzi pęcherz a jak chcę przetrzymać to boli mnie brzuch i tak średnio z 2 razy wstaję w nocy. A o apetycie nawet nie mów, ja jem i to chyba nawet nie za dwoje. Wczoraj zjadłam większe pół czekolady Milka Oreo, mniam jeszcze kokoski (ostatnio mam na nie mega smaka) nie licząc obiadu i normalnych posiłków :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900364 przez gosia2324

jagodzianka44 napisał: Anetka a pijesz duzo w nocy?:P bo ja w nocy to pije ile wlezie a potem do toalety latam jak na przysłowiową Sraczkę haha :). Lewatywę podobno przed porodem robia ;ccc

Gosia Fakt, oplaca się;)


trzeba zapytac w szpitalu u nas trzeba sobie przynieść samem i robia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900365 przez jagodzianka44
Gosia ja Marcina też zabieram na porodówkę, gorzej jak Majka się nie przeekręci i będą mnie ciąć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #900367 przez Aneta_78
.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900372 przez gosia2324

jagodzianka44 napisał: Gosia ja Marcina też zabieram na porodówkę, gorzej jak Majka się nie przeekręci i będą mnie ciąć:)


oby sie przekrecila :)
Ja jak rodziłam Jagodke to nastraszyli mnie ze bedzie cc bo mala miala raczke na glowie, ale w oststniej chwili ja zdjela:)
weszlam na porodowke ok 24.20 a o 3.05 sie urodzila:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900377 przez munkki
czesc dziewczyny,

te rozki kusza - moze tez zamowie :) wszystkie dzieci pazdziernikowe beda mialy podobne heh:)

jagodzianka - cukier mierzysz godzine po jedzeniu czy dwie? bo w necie opisuja rozne opcje. dostalam maila z labo, ze wyniki zle, polozna poradzila zeby zaczac diete i mierzyc cukier, wizyta w poniedzialek wiec wiecej sie dowiem. dzis rano maz pobiegl po ten glukometr. na czczo mialam 75.

yoozia - oczywiscie ze pamietamy :) dobrze ze wrocilas i gratuluje dziewczynki :) napisz jak tam twoj brzuszek i jak znosisz ten piekny stan;)

Aneta - ja standardowo wstaje raz w nocy i nad ranem budzi mnie parcie na pecherz.

Gosia - te papmersy na prawde w dobrej cenie... ja jeszcze z takimi zakupami grzecznie czekam az ten pokoik (a raczej kacik w sypialni) bedzie gotowy bo nawet nie mam jeszcze szafki zadnej zeby to chowac i magazynowac;)

humor mam dzis lepszy, wczoraj kupilam sobie dwie pary luznych spodni i 3 koszulki wiec szaleje :P pogoda tez odpuscila, jest chlodno i az pojde chyba do rossmana popatrzec to tam nowego....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900381 przez aika
witajcie

Powiem Wam ze z tym siusianiem w nocy u mnie to koszmar. Zasypiam zeby za 2 godz się znów obudzić na siku z tym że piję wodę także 5 x to standard. Chociaż dziś byłam tylko raz mega zaskoczenie ale za to wyspana. :woohoo: :woohoo:
Ja mojego M również zabieram na porodówkę.
Wczoraj przyszła mi paczuszka z allegro zamówiłam kilka rzeczy dla siebie koszule nocną do karmienia, majtki poporodowe, te osłonki na sedes, stanik do karmienia itp. I wyszło ze dla siebie już wszystko mam.co prawda jeszcze się nie szykuje na poród ale jak Kinga pisze nie wiadomo kiedy wybije godzina zero ;) ;)
co do kosmetyków dla Kuby myślę ze zaopatrzę się w ziajkę lub hippa.
Nelka mały Twój brzusio :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900397 przez jagodzianka44
Munki ja mam mierzyć na czczo, godzinę po I śniadaniu, godzinę przed obiadem, godzinę po obiedzie, godzinę przed kolacją i godzinę po kolacji. A jaki masz glukomter? dali Ci receptę na paski wgl?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900401 przez munkki
jagodzianka no nie dali bo sie z nimi nie widzialam:/ w poniedzialek dadza. ale pani w aptece byla mila, powiedziala ze potem najwyzej mi kaske zwroci. poki co musialam zaplacic 50zl za wszystko. paskow mam 50 i glukometr bayer (maz byl w aptece i z z nimi gadal;)).
zmierzylam teraz po godzinie i mam 135 (norma wyczytalam ze jest ponizej 140 wiec chyba nie ma dramatu). Sprawdze po dwoch godzinach jeszcze a potem biore sie za drugie sniadanie, bo nie powiem zebym byla jakos mega najedzona;P

Gosia obczailam tego sprzedawce na allegro - fajnie bo z Krakowa, wiec bede mogla jakby co odebrac osobiscie. wlasnie robie liste co od niego moge zamowic:D dzieki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900405 przez malvi
Anetka wróciła i do razu 21 postów do nadrobienia rano hehe :woohoo: ;)

Ja spałam dziś prawie 12h i wreszcie się wyspałam :P Zaplanowałam sobie na dziś prasowanko kolejnej partii ciuszków Krzysia i trochę sprzątania :) A w weekend pewnie pojedziemy do koleżanki i kuzynki po kolejne ciuszki i inne rzeczy :)

yoozia to dopiszę Cię do naszej tabelki, ale musisz obiecać, że teraz będziesz się więcej u nas odzywać :D tylko napisz mi jeszcze na kiedy masz ustalony termin :)

Pauletta jakie śliczne rzeczy :) Szczególnie lubię te kombinezony i kaftaniki z uszkami misia :)

nelka Ty prawie w ogóle nie masz brzuszka ;) chudzinko :kiss:

Aneczka jak zwykle "upolowałaś" świetne łupy :evil:

Marza kochana mi się też wydaje, że dla siebie powinnaś już niedługo się zaopatrzyć (ja zresztą również :D ). Ja jakiś czas temu pytałam dziewczyn co najlepiej kupić dla siebie, więc jakbyś chciała to mam zapisaną listę na komputerze :)

Caroina no wreszcie jesteś B)

Anetka nie wiem czy czytałaś, ale ja też ostatnio miałam zabarwione, następnego dnia przeszło, okazało się, że to po badaniu no i oczywiście
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ale jeśli się martwisz to wybierz się na Izbę Przyjęć, będziesz spokojniejsza :kiss:
Też mam kolejną wizytę we wtorek :)

Jagodzianka w moim szpitalu nie robią lewatywy ;) ewentualnie na życzenie podają jakiś środek, który Cię przeczyszcza przed porodem :P
Ja też piję na potęgę - i w dzień i w nocy :evil:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900407 przez jagodzianka44
munki mi diabetolog dala contour plus, wiem ze moj jest miarodajny bo z kazdego palca mam ten sam wynik ;). spr sobie to ;p bo paski Ci sie pozniej nie przydadza, do kazdego sa inne :) co do pomiaru, to w ksiazeczce samokontroli powinnas miec napisane jaki cukieer ma byc na czczo a jaki po godz od jedzenia :) u mnie po godz nie powinien przekraczc 120 ;p i zmierz sb poziom cukru o 3 w nocy :) www.znaczkijakrobaczki.pl/2014/02/dieta-...krzycy-ciazowej.html
ale masz racje, najeść to sie nie da ;p u mnie na czczo 93, godz po I śniadaniu 114 ;)

Malvi uuu to dupa! ale powiem Ci ze ja tabsy na sranie wole i posiedzieć sama w spokoju zrobić to co mam zrobić niż żeby mi rurkę w dupę ładowali ;p
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900422 przez malvi
Jagodzianka może i racja :D Poza tym ta położna, która prowadzi moją szkołę rodzenia wychodzi z założenia, że
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: jagodzianka44

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #900430 przez Aneta_78
..hi hi..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: jagodzianka44

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl