BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 9 miesiąc temu #900222 przez yoozia
czesc dziewczyny. pamieta mnie tu ktos? :P troche mnie nie bylo, ale mialam takie problemy z tym forum, ze dalam sobie na jakis czas spokoj... ale widze, ze sa zmiany! mam nadzieje, ze teraz forum smiga bez zarzutu. oby :) co u was? nie nadrobie pewnie stu stron, ale poczytam co nieco, co sie dzialo przez 2 miesiace. u mnie 25 tydzien, dzidzia zdrowa, bryka, kopie, w 23 tc dowiedzielismy sie, ze bedzie corcia wiec damy jej na imie Emilia. widzialam w tabeli, ze ktoras tez spodziewa sie Emilki :) a wy jak sie czujecie? chyba troche nowych tu przybylo :) pozdrawiam i postaram sie teraz czesciej odzywac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900236 przez pauletta
A ja sie pochwale co poniektorymi rzeczami ktore dostalismy od mojej psiapsioly.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900243 przez Ania86
Aneczka, Pauletta, śliczne ubranka :)
Marza i Anetka, dobrze że znowu jesteście :)
Też zbieram się do kupienia kosmetyków i nie wiem na jaką markę się zdecydować ale chyba albo Nivea albo Hipp, z tym że wydaje mi się że Nivea jest bardziej dostępna przynajmniej w sklepach koło mnie.
Yoozia, witaj znowu ;) Forum szalało ale póki co chodzi dobrze, mamy nadzieję że już tak zostanie. I widzę że kolejna dziewczynka nam przybyła, jejku na początku były same chłopaki a teraz się nam wyrównało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900245 przez nelka
hihi a u nas akurat od Ziajki wyszło uczulenie a podobno najlepsze dla maluchów i nie uczulają, za to krytykowany jonhson się sprawdził. Moja lista kosmetyków:
- do kąpania: mydło bamibino (do mycia głowy na początek też wystarczy samo mydło), warto zaopatrzyć się też w kalie (te fioletow tabletki) w razie rumieniu noworodkowego itp.
- do smarowania ciałka po kąpieli: emolium
- do buzi: Nive na każdą pogodę (choć muszę sprawdzić czy jest od 1dnia życia), buzie smarowałam tylko przed wyjściem na dwór
- do pupy: sudocrem a do mycia w ciągu dnia: przegotowana woda
- do przemywania oczu i nosa: sól fizjologiczna
- do pępka: octonispet
Do tego waciki, patyczki i gaziki.No i nożyczki do paznokci, szczotka do włosó, fride do nosa. W razie ciemieniuchy oliwka i to chyba cały salon kosmetyczny.

Malvi gratulacje pani magister :kiss:

Aneta nareszczcie!

Kurde a ja przegapiłam moją studniówke :laugh: no nic zrobię sobie 50dniówke :woohoo: melduje że poprałam i poprasowałam ciuszki dla Marysi, zostały mi już chyba tylko pościele i kocyki. Choć mam je wyprane i poprasowane w szafie ale przez dwa lata mogły się zakurzyć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900251 przez nelka
A to ja, fotka jeszcze ciepła w dzisiaj!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Idę robić gołąbki bo mąż zaraz z pracy wróci i powie że się obijam całe dnie;-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #900254 przez Aneta_78
S

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900265 przez pauletta
Dziekuje dziewczynki. No fajnie miec taka kolezanke :-). Nawet proszek dala i wanienke. Ta z ikei super antyposlizgowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900273 przez Kinga2424
aneczka25 Co do kosmetyków. To ja mam wszystko z Hipp-a. Przez pierwsze miesiące używałam też od nich kremu na odparzenia, ale potem z czasem przeszłam na Sudokrem. I ja mam tak: krem na odparzenia (sudocrem), płyn do kąpieli, mleczko do ciała i oliwkę (Hipp).

Aneta_78 Och niestety mężuś jeszcze w szpitalu. Byłam po południu u niego. Na obchodzie powiedzieli, że wypiszą go dopiero w piątek rano, bo za bardzo mu jeszcze leci z noska. Także tak:)

Marza Ja osobiście wolałabym zaopatrzyć pierwsze siebie w rzeczy potrzebne do szpitala, bo niestety nigdy nie wiesz kiedy nadejdzie godzina ZERO.

jagodzianka44 Widzę, że spodobał Ci się rożek, który pokazywałam. Ja już czekam na dostawę. Zamówiłam 2 różowe soft:)

yoozia Pamiętamy, pamiętamy! I witamy ponownie:)

pauletta Śliczne ubranka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900286 przez nelka
Też nie widzę fotki więc edytowałam posta.

Aneta jak tylko mam przypływ energi to działam a tak to leżę i pachnę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900296 przez yoozia
Kinga! widze, ze jednak dwie corcie beda u ciebie :D a obstawialam dwoch chlopaczkow :) no to maz bedzie mial w domu istny babiniec :D
ja mialam ciagle przeczucia na syna. maz tak samo. a wyszla pipka :D ale nie robi nam to roznicy. wazne zeby byla zdrowa, o!
dzis mam dokladnie 25t5d. probuje wstawic suwaczek, ale nie udaje mi sie wcale :/ jutro pokombinuje. dobranoc wszystkim ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900302 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

U nas dzień rozpoczął się o 5:00. Paulinka wstała głodna i wyspana. Po blisko godzinie udało mi się ja jeszcze na chwilkę uśpić. Zobaczymy na jak długo. By tylko wstała w dobrym humorze...

yoozia Jednak będziemy mieć dwie Dziewczynki. W sumie to już trzy:)

Miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900336 przez Caroina
Witajcie :)

Jejku nie mogłam dobić do końca z czytaniem postów, a tylko kilka dni mnie nie było. Kilka pierwszych stron i zmartwiłam się Anetko, że Cie nie ma, na szczęście wróciłaś. Owszem mąż wrócił więc i zajęć więcej, tak więc nie ma czasu laptop włączyć. Po weekendzie nadrobie :)

Malvi Gratuluje tych piątek. Super!!! :)

Jagodzianka Super filmik. My mamy tego psa co lizał malucha po główce

Aneczka i Pauletta Świetne ubranka

Też (jak Gosia) używaliśmy do kapieli Nivea 2w1 oraz balsam i krem na odparzenia tej samej firmy. Właśnie wygodne było to, że płyn do kąpieli i balsam są z pompką. Warto też mieć sudocrem – używaliśmy na odparzenia. Teraz kupie to samo bo kosmetyki się sprawdziły

Yoozia Witaj ponownie :) Przewaga dziewczynek rośnie. Jak Ci mija ciąża, jakieś dolegliwości? Ile już przybrałaś?

Nelka Gdzie ten brzuszek??? :ohmy:

Dotkawy Pochwal się ubrankami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900344 przez gosia2324
Witam, cięzaróweczki :)

u nas wreszcie sie schłodziło i pada :)

mały wojuje od rana :)))) wczoraj na allegro znalazłam fajnego sprzedawce u którego muszę zrobić zakupy dla siebie do szpitala:) hmmm przydadzą sie podkłady poporodowe i te na łózko, gacie jednorazowe :whistle: ,jakies 2-3 pizamy do karmienia no i reczniki papierowe, a i lewatywa obowiązkowo :P
ile kupujecie paczek pieluszek tych jedynek?
u tego sprzedawcy sa pampersy za 19.99 43 szt to wychodzi mega tanio. mysle kupic z 3 paczki????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900346 przez jagodzianka44
Kinga noo spodobał :) Ale ja nie chciałam różowego, w sumie to go nawet tam nie widziałam :) Moja mama postawiła mi ultimatum albo niebieski albo wgl hahaha :D

Nelka rośnie Ci ten brzusio czy w uja lecisz?:D hahah

Pauletta Piękne rzeczy!:)

Gosia] Pampersy jaka firma?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #900354 przez Aneta_78
:woohoo:

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl