BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 6 miesiąc temu #936429 przez pauletta
Nelka sliczna mała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936437 przez yoozia
Caroina, strasznie wspolczuje ci tych stresow. Trzymam mocno kciuki za twoja malutka, wyobrazam sobie co musisz przezywac :dry:

Nelka, slodka niunia :)

A u nas tez bez zmian. Pokarm poki co jest, mala ladnie pije i przybiera. Chcialabym to mm odstawic, ale nie wiem czy to w ogole mozliwe... Mala ostatnie dwie noce ladnie przespala, tez mamy dwie pobudki na papu, ale zaraz potem ladnie usypia.

Pauletta, twoja mala kaze na siebie czekac, ale wierz mi ze bedziesz tesknila za tymi kopniakami i spokojem ;) ja czasami lapie sie na tym, ze cos mi zadrzy w brzuchu i mysle, ze to mala, a za chwile pukam sie w czolo, ze przeciez ona juz jest na swiecie :D tez macie takie jazdy? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936453 przez malvi
Dziewczyny przyszedł mi laktator elektryczny i powiem Wam, że to jest wybawienie :woohoo: :woohoo: właśnie odciągnęłam 225ml :D :D

Caroina trzymaj się kochana, będzie dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936470 przez ete21
Nelka sliczna ta Twoja coreczka:) Niedokrwistosc to raczej spowodowana dużą utratą krwi podczas porodu ale to raczej u mamy niz u dziecka, a nie odwrotnie! a Niedokrwistosc u noworodka, to wynika raczej juz z samego przebiegu ciazy koncowki, gdzie dziecko wysysa z mamy wszystko co sie da a i tak czasem brakuje, czesto maluszki maja anemie, ale po lekach i aplikacji zelaza wszystko wraca do normy. i jeszcze jedno dziewczynki sa silniejsze I NA PEWNO SOBIE PORADZI!
Malvi siper ze przyszedl laktator! imponujaca iosc mleczka:)
Yoozia mozna odstawic mleczko z czasem mozna! Mi sie to udało w 4/5 miesiacu i juz bez dokarmiania. a jak dojda inne posilki to mleczka nie bedzie taka duza ilosc szła...:)
Carolina powodzenia trzymam kciuki za Was!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936481 przez inus23
Witam Kochane za nami koszmarna nocka Malutka chyba bolal brzuszek Bo bardzo sie spinała dlatego od 2 do 7 oczy w 5 zl I nie ma spania w dzień przysneła może na 2 h dopiero o 17 wzielo ja na sen.. Aż do kompieli nie moglismy Jej dobudzic..

Strasznie sie o Nia bałam I byłam zła na siebie że nie potrafie Jej pomoc.. :( podalismy z M herbatke rumiankowa I było trochę lepiej..

Ogólnie noce sà Spoko Mała je co 2 h ale już sie przyzwyczailam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936486 przez nelka
Dzięki dziewczyny szczególnie jest słodka jak śpi ;-) a dzisiaj przeszła samą siebie! Była tak zrelaksowana i upojenia mleczkiem że spała nam podczas kąpania:-D

Ete21 to ja mam niedokrwistość. Hemoglobine 6,2 i dosyć mało krwawie jak na pierwszy tydzień połogu więc się zastanawiałam czy to ma jakiś związek.

Ile wam spadło z wagi po porodzie i po jakim czasie? Ja miałam dodatkowe 12kg a zostało mi z tego 4. Teraz przez tydzień zgubiłam 2kg.
Śmiałam się dzisiaj i mówię do męża jak nie urok to sraczka. Najpierw ciuchy były mi za małe w brzuchu a teraz brzuch się mieści za to cycki nie:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936487 przez nelka
Inus na brzuszek chyba lepsza jest herbatka z kopru włoskiego. Hippa jest w saszetkach do zaparzania, w granulkach nie kupuj bo to sam cukier a kopru może z 5%. Albo jak karmisz piersią sama możesz ją pić i małej pomoże.
Podziękowania: inus23

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936557 przez ete21
Nelka aha rozumiem. To ciesz sie ze nie mialas duzego krwawienia. Odzywiaj sie zdrowo, jedz żółtka (maja duzo żelaza) oczywiscie zelazo w formie tabletek tez mozesz sobie jakies zaaplikowac. i do tego witamina c pomaga wch;aniac zelazo. GTylko jak bedziesz jadła zelazo w tabletkach to uwazaj tylko na nabiał i picie herbaty po zazyciu tabletek, bo mozna się zawymiotowac, zelazo nie toleruje bialka i herbaty......Po miesiacu wrocis do normy!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936563 przez inus23
Dziękuje Nelka za podpowiedz mi też sie wydawało że to powinna byc herbatka z kopru ale Moja położna środowiskowa powiedziała mi że rumianek.. Mam jedna I druga pije po jednej dziennie żeby Malutkiej było lepiej..

Dzisiejsza nocka minęła super choć Mała bydziła sie standardowo co 2h to nie płakała, tylko leżała I sie uśmiechała. Łobuziak przyzwyczaił sie do spania z Nami i łóžeczko ja w tyłeczek gryzie. Jak tylko pomysle żeby ja tam położyc to otwiera oczy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936564 przez inus23
Co do wagi to mi razem z Małà zeszło to co przyszło a nawet wiecej przed ciàożà ważyłam 58,5 w ciazy doszłam do 67 a teraz mam 57kg. Ale ciãgle jestem głodna I coś wcinam więc pewnie niedługo mi przybedzie.

Tylko martwi mnie to że strasznie szybko robia I sie siniaki nie wiem od czego ale cała prawa reke mam w siniakach.. Chyba musze zrobic wyniki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936579 przez kacha
inus - pytałaś swoją położną o rumianek? Mnie moja mówiła, że to silny alergen i żeby go nie pić przy karmieniu piersią i nie podawać dziecku. Polecała natomiast koper.
U mnie mleka coraz mniej, niestety. Znów nie udaje mi się ściągnąć nawet 10 ml i malutka nie chce ssać. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #936581 przez kacha
Zjadło mi poprzedniego posta...
inus - Pytałaś położną o ten rumianek? Mnie moja mówiła, że to silny alergen nieodpowiedni dla tak małych dzieci i żeby go unikać. Polecała natomiast koper do picia dla mamy, dzieciom herbatki wg niej od 1 miesiąca życia można podawać.
Mnie ubyło 13 kg, 2 zostały do zrzucenia. Muszę jednak więcej jeść, bo opadam z sił i jakaś blada się robię. Sama jestem w dzień i malutka nie zawsze pozwala mi zjeść albo się napić. No i mleka mam znów malutko - niespełna 10ml ściągam. A Wanda znów nie chce ssać. Nie zawsze też udaje mi się ściągnąć, bo tez i frustruje mnie to, że siedzę z tym laktatorem a tam 10 ml... Za tydzień odpuszczam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #936582 przez munkki
Cześć dziewczyny,
U nas na te krzyki, steki i wicie się pomaga jak.się.kładzie Stasia na.kolana i poklepuje delikatnie plecki. Czasem jak go mam na sobie to masuje mu na plecach lewy bok i tez chyba trochę ból mu ustępuje bo się uspakaja. wszystko to wyczytalam w książce zaklinaczka dzieci. Znacie to książkę? Jest tam też rada na temat planu dni, babka radzi żeby najpierw karmić potem przewijac... Jest to dla mnie dość dziwne bo zawsze zaczynam od pieluchy, wydaje mi się ze po jedzeniu nie powinnam dziecka tarmosic przewijając... Jak wy robicie?
U nas noc ta sobie.. Mały je z cycka maks 10 minut wiec budzi się co 2 godziny. Nie wiem jak go nauczyć żeby z tego cyca jadł dłużej... Dobrze.przybiera na wadze wiec to krótkie jedzenie jest u niego efektywne tyle ze mam wrażenie ze nie dossysa się do dobrego pokarmu który leci dopiero po 10 minutach...

Kacha a pilas ten femalikter? Chyba go polecalas... Ja zamówiłam w aptece, ma być dziś... Może to pomoże rozkrecic.. Staraj się odciqgac co dwie godziny systemem 775533 może się rozkreci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936587 przez kacha
munkki - piłam i piję i dupa, za przeproszeniem. Chyba jak się nie rozkręciło to się nie rozkręci.
Ja przewijam przed karmieniem bo po mi mała ulewa na przewijaku. W ogóle wczoraj mięliśmy dzień ulewania, miałam wrażenie, że wszystko co zje to zwraca, była położna i powiedziała że nie trzeba na razie do lekarza, bo chyba bym już wołała. Ale w nocy i teraz jest już ok, mam nadzieję, że tak zostanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936588 przez malvi
Kacha a pijesz herbatke na laktacje? Jaki masz laktator?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl