BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 1 miesiąc temu #857208 przez motylek05
The_way_to_happines. Napewno zobaczysz serduszko ! Trzymam kciuki

Mój Aniołek 11tydz [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857217 przez Caroina
Tak jest, czasem plemienie jest przestrogą, często nie oznacza nic złego. Niestety nie wiemy tego i nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Tak jak Motylek napisała, można stracić dziecko nie majac wcześniej żadnych objawów. Ja znam przypadki gdzie dziewczyny dostały krwotoku, a mimo to donosiły ciąże. Reguły nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857237 przez Martusia
Kasik trzymaj się !! Wierzę, że już niedługo będziesz cieszyć się będąc w ciąży!! :)

Niestety tak to jest z tymi plamieniami... ja też ciągle się boję, bo miałam z nimi problemy przed ciążą (niedomoga progesteronu) i teraz cały czas jestem na luteinie. Kiedyś po kąpieli w 6 tyg pojawiło mi się bardzo lekkie plamienie- beżowe kropelki i byłam bardzo przerażona. Ale tak jak dziewczyny piszą przyczyny mogą być różne, mimo to trzeba się mieć na baczności i kontrolować. Niby w ciąży nie powinnyśmy się stresować, ale jak tu tego nie robić gdy ciągle coś nas niepokoi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857240 przez gosia28
witam dziewczynki :)

wpadam na chwilkę odnośnie prośby Julki na temat edycji postu, której według tego co piszecie nie możecie zrozumieć ;)
zwyczaj edytowania postów, a nie pisania jednego pod drugim przez tę samą osobę wynika z ustaleń administratora, który umieścił to w regulaminie forum, punkt 3
www.zapytajpolozna.pl/view-usage-rules.html

zdecydowana większość użytkowników trzyma się tej zasady według zalecenia autora dla utrzymania ogólnego porządku na forum ;)

pozdrawiam i życzę spokojnej ciąży :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857283 przez agniesia1604
Kasiu wspołczuję:(


Ja pierwszą ciążę straciłam w 20 tygodniu i również nie było przesłanek do tego ... ech ... jedynie bulgotania ....
Nic mnie nie bolało, nie plamiłam, piersi bolały jak bolały.... więc w drugiej ciaży co wizytę się denerwowałam i chciałam słyszeć serduszko a potem juz widziałam bijące serduszko jak tylko lekarz włączał USG:))))

Kasiu jeszcze będziesz szczęsliwą mamą....

Ja też mam obecnie stracha bo w sumie teraz 8 tydzień - to moja pierwsza wizyta u lekarza więc cóż ... mam nadzieję że okey ...tym bardziej że nie miałam USG po poprzedniej ciąży i neiw iem czy w macicy było na tyle dobrze by móc zachodzić - chociaz lekarz po badaniu dowciapnym juz w 6 tygodniu powiedział ze mamy zielone światło...:P



Tak sie niekiedy zdaza - gdyby dziewczyny o tym nie pisały nie zdawałbysmy sobie z tego sprawy że praktycznie 1/4 ciąż jest tracona w pierwszych 4-5 tygodniach (miesiaczka przychodzi i nie wiemy że była ciąża), 1/4 traconych w pierwszym trymestrze ...a tak naprawdę połowa ciąż przechodzi kolejne fazy ... Kiedyś czytałam że tylko 1/3 ciąż jest zdrowa i donoszona ..... tak juz jest w dzisiejszych czasach....
Jemy te świnstewka ... a one widac powodują u nas dziwne rzeczy.... poza tym ciało kobiety jest zbudowane tak by walczyć czasem, i ponoc potrafi walczyć z naszą fasolką:((((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857432 przez marzenap
Cześć dziewczynki :kiss: :kiss: :kiss:
Ja po wizycie u gina .Wszystko ok dzidzia rośnie ma 4,1 cm i widziałam jak ruszał rączkami i nózkami i bijące serduszko :lol: :lol: :lol:
Niestety ale mam zła morfologię :( hemoglobina mi spadła ale na razie nie przepisal mi zelaza tylko powiedział ze zobaczymy za miesiąc a na razie mam się szpikowac warzywami owocami z dużą ilością żelaza i czerwonym mięsem np.wątróbką :P .Kolejna wizyta 8 kwietnia no i wczesniej badania prenatalne :lol:
jestem strasznie szczęśliwa :lol: :lol:
Dziewczyny a moze wy znacie jakieś sprawdzone przepisy na dania albo jakies produkty co zawierają zelazo a moze zioła napiszcie :laugh:

Kasik bardzo ci współczuje i trzymam kciuki za niebawem kolejne staranka i szczęśliwą ciąże :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857466 przez srenka_918
_kasik_ bardzo Ci współczuję....

Marzena cieszę się że z dzidzią ok ;) Rośnie szybciutko ;) A skąd wiesz że chłopczyk? ;)

Ja wizytę mam 24 marca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857567 przez agniesia1604
Ja przez cala ostatnia ciaze mialam zla morfologie i mocz ale nie bylo na tyle tragicznie by mnie szprycowal lekarz tabletkami chociaz dziewczyny mialy lepsze niz ja wyniki a im lekarze przepisywali dodatkowe leki.

Ah jutro wizyta o godz 18!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857568 przez nelka
Kasiu współczuję przeżyć:-( niestety czasem nie mamy żadnego wpływu na to co się stanie...

Marzena dużo żelaza mają buraczki, są soki typu martwit z buraków i chyba z jabłkiem całkiem smaczne. Szpinak chyba też jest bogaty w żelazo, bardzo dobry z makaronem albo w zapiekance;-)

Wkącu przeziębienie odpuściło:-D jeszcze niech tylko pogoda się poprawi i ciśnienie podskoczy to wrócę do życia;-) w weekend ciśnienie miałam 78/49

Ja mam przeczucie że będziemy mieć chłopca. Jak już pisałam w pierwszej ciąży chcieliśmy chłopca a mamy dziewczynkę, teraz woleli byśmy dziewczynkę więc pewnie będzie chłopak:-D chociaż obojętnie kto się urodzi i tak oszalejemy na punkcie tego małego człowieczka jeszcze zanim się urodzi;-)

My mamy dwie wypłaty ale kredyt na mieszkanie na karku więc ledwo dajemy radę a w czwórkę to już wogle będzie ciężko:-( jeszcze teraz trzeba zrobić te wszystkie badania 340zł i wizyty u lekarza to spory wydatek dla naszego budżetu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858041 przez _kasik_
Kochane dziekuje Wam za wsparcie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858122 przez agniesia1604
Hej
A ja od rana wciaż mysle o tej wizycie i wiecie co ...zaczynam mieć czarne mysli:(((( a to dlatego ze śluzu nie mam tak jak mialam ... buuu i piersi mniej bolą... tyle tylko ze mi nadal niedobrze - np teraz gotuje pomidorówkę i strasznie mi tu śmierdzi kurczakiem ...aż mnie mdli:(
Ech kurde i tak bedzie do tego 20 tygodnia , masakra:(

Mierzyłam temperaturę w "p.." i mam 37,11 więc jest okey. Cholerka ...ale sie nakręcam :) Trzymajcie dziewczyny kciuki za wizytę :)

Odezwę sie późnym wieczorkiem jak tam u nas ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858163 przez the_way_to_happines
Trzymam kciuki,że będzie dobrze. :) Sama mam te czarne myśli przed jutrzejszą wizyta i wyszukuję w sobie, że coś jest nie tak. Ach te kobiece myśłi...

Jak wrócisz to pochwal się sowim zdrowym bąbelkiem. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858170 przez Ania86
Cześć :)
Marzena, super że widziałaś jak dzidziuś macha już rączkami i nóżkami, zazdroszczę:) A co do niedoboru witamin, to trochę urozmaicić dietkę i będzie ok.

Agniesia, na pewno jest wszystko ok, a wieczorem będziesz pisać zadowolona że wszystko w najlepszym porządku. Powodzenia i czekamy na wieści. Ja też zawsze przed wizytą kilka dni czuję dziwny niepokój, na szczęście to już jutro, nie mogę się doczekać.

Poza tym spotkałam się dziś z bliskimi koleżankami i nie wytrzymałam i powiedziałam im o ciąży, choć zamierzałam z tym jeszcze poczekać:) Jedna z nich ma córeczkę 2 latka i byłyśmy na zakupach dla niej m.in. tak mnie korciło żeby kupić coś naszemu bąblowi takie cuda były ;) ale się powstrzymałam to jeszcze chyba za wcześnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858233 przez Marza
Czeeesc :-)
Pogoda okropna! Leje i zimno. Ja juz po kolejnej wizycie i powiem Wam wszystko okej :-) lekarz stwierdzil ze babel ladnie rosnie, ale ze ze sluchaniem serduszka poczekamy. Dostalam clotrimazol jakis plyn do higieny intymnej zapobiegajacy grzybicy bo mam z tym problem. Przed ciaza sie leczylam i znowu powrocilo. W delikatnym stadium ale trzeba wyleczyc bo ciaza sprzyja grzybicy ponoc. Poza tym okej. Zobaczymy jak wyjdzie morfologia i mocz bo dostalam skierowanie. Kolejna wizyta 9.04. I badania prenatalne 10.04 :-) juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc czy moja dzidzia jest zdrowa :-)

A i przytyc tez nie przytylam :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858273 przez Gochens
Kasik współczuję, ale nie martw sie niedlugo napewno sie uda ;)
Marzena ja w koncu tez widzialam swoja małą marfefke ( zamiast fasolki) taka ruchliwa była ze lekarz sie smial ze na tylku nie moze wysiedziec ;) cos pięknego
Agniesia trzymam kciuki za wizyte !! A Twoj avatarek jest identyczny jak zdjecie mojego synka jak pierwszy raz jechalismy z nim do lekarza :)
Marza ja tez czesto zmagam sie z grzybica pochwy i u mnie zawsze pomagal wlasnie clotrimazolum... a dostalas w kremie czy globulkach ???

U mnie wizyta jutro wiec pewnie dostane skierowanie na wszystkie badania a usg genetyczne robie za 3 tygodnie.

Jeśli chodzi o wage to bez zmian, musze sie pilnowac bo jeszcze mi zostalo 7 kg z poprzedniej ciąży a jesli o plec to obojetne, fajnie by bylo miec parke ale chłopcy sa boscy :blush: :blush: synus mamusi nie moze byc inaczej :silly:

Macie juz imiona dla swoich babli ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl