BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 1 miesiąc temu #859263 przez Caroina
Marza Współczuje, ja się tak czułam przez 3tyg. Jedyne co przynosiło mi ulgę to herbata czerwona. Ale wiadomo, nie wolno przesadzać więc piłam ją co drugi dzień na przemian z miętą i zieloną herbata. Kupiłam też herbatki z imbirem ale nie miały takiego działania jak by się oczekiwało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859274 przez motylek05
Witam :)
Ja dzis pierwszy dzien mam spokojniejszy .od tygodnia męczą nas choroby :( najpierw moj maz gorączka przez 3 dni w piątek w nocy zaczęła moja córka goraczkowa i kaszlem. W sobotę do lekarza :/ w niedzielę mnie rozlozylo... Przeziębienie zvtakim okropnym kaszlem , więc w poniedziałek zamiast do pracy to do lekarza . Ale w poniedziałek moja corka juz dobrze się czuła. Za to we wtorek zaczelo od nowa zaczol jej się okropny kaszel.... Więc znowu lekarz i antybiotyk :/ jak by tego było mało to we wtorek w nocy i środę miała gorączkę .... Normalnie ręce opadają :( juz ńalam dziś jechać jeszcze raz fo lekarza z nią ,ale od północy spokój z gorączka i mniejszy kaszel więc chyba idzie ku lepszemu i antybiotyk zadzialal. Za to ja nadal z kaszlem walcz :/ cały tydzień na chorobach... :( to wam posmecilam ...

Mój Aniołek 11tydz [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859456 przez Caroina
Witajcie w pierwszym dniu wiosny! Nareszcie :)
Mam nadzieje, że u wszystkich świeci słonko i samopoczucie dopisuje :)

Straszna tu cisza ostatnio.

Motylek Szybkiego powrotu do zdrowia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859486 przez Ania86
Witajcie :)
Motylek, zdrowiej szybko :kiss:
the_way_to_happines, jak po wizycie?

Mi po wczorajszym USG trochę ulżyło, zobaczyłam już rączki i nóżki i w końcu kropeczka przypominała dzidziusia, coś niesamowitego:) Kolejne USG za 2 tygodnie to będzie już 12 tydzień więc to będzie już ważniejsze badanie. Wyniki w miarę ok, mam tylko lekką anemię.
Miałam wczoraj napisać ale wróciliśmy późno bo prosto od lekarza pojechaliśmy do geodety a to straszna ględa i od razu padłam spać w domu.
Dziś taka piękna pogoda, zaraz biorę się za sernik ;) Mąż w końcu ma sobotę i niedzielę wolną a zapowiadają cieplutko, trzeba to wykorzystać.
Miłego dnia kochane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859706 przez agniesia1604
Hej
Ja zarobiona...sprzątam od 5 rana:(

Gosci się spodziewamy za 1,5 godziny a ja w pupie:(

Mój kochany mąż od 4 dni zwlekał z pomocą do sprzatania bo oczywiscie ma ataki kolki i do wyciecia woreczek żółciowy.... ja ledwo zyje a posprzątać trzeba.

Mam nadzieję ze to nie nadmierny wysiłek... i tak jutro nie wstanę ze względu na bóle kręgosłupa ale to swoją drogą...tak mnie załatwił mój kochany mąż ....obiecanki cacanki i teraz zapierd...lam;(

Przynajmniej go wygoniłam na spacer z synkiem do biedronki i ma wrócić za te 1,5 godziny ...oby ... bo od rana nawet nie chcę na niego patrzeć...


No nic , mam nadzieję że się wyrobie i zdążę wziać jeszcze prysznic:P

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859712 przez karolina_gdy
Cześć, jestem tu nowa i pewnie zamknę październik bo mam termin na 28.10 . Mam nadzieję że będzie to szczęśliwa data :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859768 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Ja już dziś po wizycie, ale Córeczka dopiero teraz pozwoliła mi wejść napisać do Was.

Maleństwa mają się dobrze. Jedne spokojny Bąbelek ssał kciuka i bawił się sobą. Ale drugi Bąbelek to wulkan energii. Ciągle to pupka, placka, i znów boczek i znów tak, i znów siak. Nie dało się go zbyt długo pomierzyć. Ale wszystkie parametry są w normie. I przezierność karkowa i kość nosowa oki.

Dał mi też skierowanie na badania prenatalne. Udało się załatwić do na NFZ. Także w piątek wizyta i znów badania.

Dziewczyny miłego dnia

Aaaa.... zdjęcia są niewyraźne.


karolina_gdy Serdecznie witamy w naszym gronie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859819 przez srenka_918
Karolina Gdy witam ;) Można wiedzieć skąd jesteś? ;)

Kinga fajne maluchy ;) I jak dla mnie bardzo podobne do siebie ;) ;) ;)

Miałam Wam napisać jak moje wyniki ;) Więc choróbska wszystkie ujemnie wyszły, a reszta wszystko w normie! Wyniki idealne ;) Jako wzór będą wszystkim pokazywać ;) ha ha ha ;) Aż się zdziwiłam, że udało mi się uciec anemii ;) Ale to zasługa buraczków, bo jak karmiłam, to tak mnie na nie ciągnęło, że obiad bez buraków to nie obiad ;) Na pewno to te buraczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859838 przez the_way_to_happines
U mnie po wizycie wszystko ok. Widzieliśmy bobasa, skakał, fikał, że trudno go zmierzyć było - ma 5, 1 cm :) Kolejna wizyta za miesiąc, a w przyszłym tygodniu idziemy na usg prenatalne. Wyniki, mi się poprawiły bo miałam problemy z krwią. Poprosiłam o tydzień zwolnienia żeby odpocząć a co od rana robię? Sprzątam, robię zakupy, a zaraz będę gotować. Nie wiem czemu ale od tych wygibasów bolą mnie mięśnie pośladków... :laugh: Idę sobie odpocząć na chwile. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859878 przez motylek05
Witam :)
Agniesia a goście wpadaja tak bez okazji czy może jakąś okazja na odwiedziny jest ?

Kinga śliczne babelki :blush: :laugh: fajnie z wszystko wporzatku :laugh:

Srenka : napewno buraczki :) buraczki bardzo poprawiają morfologie ,

Karolina witam :)

The_way_to_happines : super że udana wizyta :) i same wierciuszki te nasze babelki :)

A ja swojego babelka dopiero zobaczę 1 kwietnia :) . Nie wiem czy dam ranę wytrzymać tyle czasu :dry: dziś umowilam się na konkretną godziny i chyba to usg będzie prenatalne :unsure: :S tylko nikt tego tak nie nazywał nigdy... :blink:
A ja w pracy do 20 a tak mi się nie chce .... Buuuu :( dobrze że po 6 godz. Pracuje bp więcej bym nie dała rady

Mój Aniołek 11tydz [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859946 przez Caroina
Ania86, Kinga2424, the way to happines Fantastycznie, że wasze maluszki ładnie się rozwijają i tak szaleją w Waszych brzuszkach. Aż zazdroszcze. Już się wam kończy I trym. i odetchniecie troszkę :) do tego takie widoki na USG. Ja musze na to jeszcze 10dni poczekać, mam nadzieje, że zobaczę ruszające się maleństwo.

Agniesia04 Współczuje, goście i przygotowania z tym związane to teraz ostatnia rzecz na jaką miała bym ochotę. To Cie mąż urządził.

Karolina_gdy Witaj :) Napisz coś więcej o sobie

Srenka Idealne wyniki, w ciąży to prawie abstrakcja więc gratuluje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859956 przez munkki
czesc dziewczyny.

bardzo sie ciesze ze po wizytach u Was dobrze:)
Kinga te dwa malenstwa raduja oko :):) super!

ja po morfologiiok- wszystko w normie... chyba, bo ide na wizyte w poniedzialek obgadac czy dobrze te wyniki rozumiem;)

ciesze sie bardzo bo tsh mi spada i mam teraz 1,45. Biore Euthyroz 50, czy ktoras z Was tez sie leczy na tarczyce? wizyta u endo 26.03.

Co do tego usg genetycznego, to ja a, dopiero 01 kwietnie i tak sie zastanawiam czy to nie za pozno... nie bylo wczesniej miejsca, bo to robi jakis specjalny lekarz... bedzie juz lecial wtedy 13 tydzien. no ale nic, jakos wytrzymam do tego pierwszego;)

co do burakow - to jest moja jedyna zachcianka ciazowa! barszcz moglabym jesc nonstop! szkoda ze nie umiem go ugotowac;)

Karolina Gdy - witamy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860033 przez Caroina
Munkki Ja biorę Euthyrox N25. Ostatnio TSH wyszło mi 0,332. Badanie genetyczne jest wykonywane od 11tc-13t6dc więc spokojnie się łapiesz. Ja mam umówioną wizytę na 17kw, wychodzi 13t4d.

Jeszcze na temat tych USG genetycznych - bo widzę, że większość z Was się wybiera - jakie u Was są ceny takiego badania? Tam gdzie ja się zapisałam powiedzieli 220zł z DVD (200zł bez)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860085 przez munkki
Caroina z tego co wiem to jak sie robi u nas w okolicy u lekarza prowadzcego to wtedy 180zl. A jak nie u prowadzacego to tak jak Ty podalas 200zl.
A to usg nie jest jednym z obowiazkowych? nie mozna tego zrobic na NFZ?
ja mam w tej kwesti szczescie, bo mi opieke medyczna zapewnie pracodawca, wiec korzystam z Medicover. Oczywiscie jest na co ponarzekac (bo zawsze sie znajdzie) ale nie da sie ukryc ze plusem jest brak kolejek i darmowe wszystkie wizyty i badania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860114 przez Caroina
Badanie to nie jest obowiązkowe. Można je wykonać ze skierowaniem, jednak niestety nie każdemu przysługuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl