BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #947487 przez Aneta_78
:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947489 przez Marza
Kurde, a myślałam, że ta pierwsza noc może być najgorsza, a potem coraz lepiej :D No to zobaczymy dzisiaj :) To Anetka tylko ta druga noc była okropna, a następne już znowu spokój?

Na obiad myślałam, żeby zrobić klopsy w sosie grzybowym i do tego ryż :) Nie mam jakoś ostatnio weny do gotowania :D Szybko, żeby było :D
A Ty już masz jakieś plany na posiłek? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947490 przez Marza
Kuźwa już 3 stronę zaczynam! Co za pech :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #947500 przez dotkawy
Czesc, my tez jyz wstalismy ;) wczoraj 1raz wyszlam z domu na 2h, a mama moja zostala z Wiki. Bylismy z mezem na kolacji, a ja sie zastamawialam caly czas...czy mala spi juz czy placze...ehhh

W ogóle bylam przedwczoraj i siostry na tych im szwagra i okazali sie, ze wczoraj juz Kuba nie poszedl do szkoly, bo ma grype jelitowa...a ja bylam tam z Wiki....i teraz jestem zesrana....bo widzę ze robi dużo kup...sa wodniste ale takie robi mi caly czas, bo karmie piersią..kiedy zacząć sie niepokoić??? Help !!!

Yoozia tez bylam ostatnio chora, zresztą wzyscy w domu. Pij dużo, jedz rutinacee, tam pisze na opakowaniu żeby brać 2tabletki dziennie, ale jak bylam na patologii ciąży, to koleżance przeziębionej dawali 3x2. Ja tez tak teraz bralam ii robilam inhalacje plus isla :-)
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947501 przez dotkawy
Marza mniam, uwielbiam sos grzybowy... Ja dopiero szczepienie mam przed sobą, ale chyba pójdę w pn...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #947513 przez malvi
dotkawy może ja nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że na piersi kupki nie powinny być wodniste tylko papkowate.... Może skonsultuj się z lekarzem, będziesz spokojniejsza :whistle:

Marza ja wcześniej też tak miałam z tymi nowymi stronami, też kilka pod rząd :P Jaki TY ranny ptaszek jesteś :D

Anetka u mnie oczywiście, że Krzyś spędza czas sam :) Tzn. mamy oczywiście czas na pielęgnację, na zabawę, ale też jest czas kiedy Krzyś sobie np. spokojnie leży w huśtawce, a mama może ugotować obiad, coś posprzątać lub się zrelaksować. A wczoraj mieliśmy nowość i Krzyś ponad godzinę przeleżał na pleckach w łóżeczku i gadał do zwierzątek na karuzeli (wcześniej protestował na łóżeczko w dzień) :woohoo:

Yoozia zazdroszczę świąt we troje :D Na szczęście w tym roku jest sporo świąt także na pewno też częściowo spędzimy sami. Ja sobie sprzątam tak "na raty" już od jakiegoś czasu, ale też nie mam zamiaru sobie wypruwać żył z jakimś odkurzaniem za szafkami itd. Umyję okna od wewnątrz a na zewnątrz to chyba poproszę M, żeby mi umył ;)

U nas była dziś świetna noc :woohoo: :woohoo: Krzyś pospał jakoś od 21.30 do 5.40 :D Szkoda tylko, że ja poszłam spać dopiero po północy, ale jakoś nie mogłam zasnąć... z tym, że teraz nadrobiłam jeszcze do 9 :D Krzysiulek jeszcze śpi :)

Yoozia zaczęła temat Sylwestra :D więc mam pytanie - jak wy go spędzacie? Ja myślałam, że będziemy po prostu we 3 w domu, ale zdecydowaliśmy, że należy nam się troszkę rozrywki i jedziemy do znajomych na ognisko, a Krzyś zostaje z babcią... Trochę mi na początku było przykro, że go zostawię, ale to chyba normalne. Będę pewnie tak jak dotkawy zastanawiać się czy zjadł, czy płacze, czy śpi :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do obiadu to ja mam na dzisiaj ten krem z brokułów i zrobię jeszcze chyba Mintaja z piekarnika z ziemniakami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947529 przez pauletta
U mnie qpki sa rzadkie a kp ino :-) czasem jest bardziej papkowata.

Moj maz bedzie jezdzil na taxi raczej w sylwestra ale dopiero po polnocy bo bedzie jeszcze na ojcowskim :-) a ja pojade do rodzinynz mala zeby samej nie siedziec. A maz rano tam przyjedzie.
W tamtym roku bylismy na balu to w tym tz bedzie zarabial kasiorke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947530 przez pauletta
Ja wczoraj na obiad robilam cukinie faszerowane mieskiem. Z mozarella na wierzchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #947549 przez Aneta_78
:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: yoozia, malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #947551 przez Aneta_78
:blush:

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947556 przez pauletta
Hehe Anetka ja te lubie :-)
Ale ograniczeni jestesmy przez cukrzyce męza :(
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947570 przez malvi
Hahaha Anetka ja po prostu go od urodzenia praktycznie przyzwyczajam, że jest też czas, który musi spędzić sam. Mamy w rodzinie sytuację, że 8 letni chłopiec prawie nigdzie nie rusza się bez mamy (wyjątkiem jest szkoła, zajęcia dodatkowe itd.), na przyjęciach rodzinnych zawsze musi siedzieć obok mamy, jechać z mamą na zakupy.... a ja nie chciałabym, żeby u nas tak to wyglądało. Druga sprawa, że wydaje mi się, że jest dość grzecznym niemowlakiem ;) Wiadomo, ma gorsze dni jak każdy, ale byle był najedzony i przewinięty i większych problemów nie ma - jedynie co wcześniej były z zatwardzeniem i bólem brzuszka....

JA TEŻ UWIELBIAM JEŚĆ! :D I wcale się z tym nie kryję :P
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947580 przez yoozia
Boze, to wy macie czas na takie wymyslne potrawy? U mnie mielone :D w ogole ostatnio jakos wiecej maz gotuje niz ja. Brak czasu i weny chyba tez :S i tez uwielbiam jesc :silly:

Od 8 nie mamy cieplej wody, bo cos grzebia przy ogrzewaniu centralnym. Dopiero kolo 17 bedzie ciepla :S

Mala jakos dziwnie spala. Usnela o 23, o 24 pobudka, kolo 1 usnela i o 2 pobudka, a potem dopiero o 4 zasnela tak na dobre. O 8 mleko i o 11 30 wstalismy. Teraz zjadla i dalej zasnela :whistle:

My sylwka raczej na pewno spedzimy w domu, bo babcie w Polsce sa :P no chyba ze sie zdecydujemy pojechac jednak na te 4 dni, ale nie usmiecha mi sie taszczyc na tak krotki czas lozeczka, wanienki, wozka i wszystkich innych dzieciecych spraw :laugh:

Ide robic te mielone :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #947583 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947585 przez pauletta
Anetka czemu mi to robisz :blink:
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl