BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 5 miesiąc temu #947589 przez malvi
Aneta matkooo jak bym zjadła kebaba!
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947612 przez nelka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ameta ja też staram się Marysie przyzewyczaić żeby spędzała czas sama ale jest to trudne bo szybko się wszystkim nudzi. Ogólnie trudno jej dogodzić. Nie wiem co z nią już robić i jestem sfrustrowana, mata źle, karuzela źle, bujaczek źle, moje kolana źle, na rękach źle... Z Zosią było dużo łatwiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #947618 przez Aneta_78
!!!

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #947619 przez Aneta_78
:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #947634 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947650 przez minnie90
malvi - co do sylwestra, to my domu, jakos nie jestem jeszcze gotowa żeby zostawić mała na tak długo z babcią. Na razie zostawała z babcia ok godz. a ja i tak dostawałam do glowy :(

Dziewczyny karmiące piersią, trzymacie ścisłą dietę czy jecie normalnie? Bo mi się już nudzi wiecznie to samo jesc:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947654 przez malvi
Minnie ja jem wszystko normalnie, tylko nie przesadzam z ilością tłuszczu i cukru (zresztą ja i tak nic nie słodzę a piję głównie wodę i bawarkę). Nawet kilka razy sobie pozwoliłam na pizze i raz na maka i Krzysiowi nic nie było ;) ale ogólnie staram się jeść jak najmniej takiego gówna. Choć czasem to silniejsze ode mnie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947659 przez minnie90
malvi - ile ja bym dała za czekoladę z orzechami... no ale wiadomo orzechy uczulające, a czekolada może zatwardzenie powodować :( Ja to na razie wszystko bez przypraw ewentualnie trochę soli i pieprzu, A piję tylko wodę, ewentualnie smakową wodę i herbatkę z koperku albo laktacyjną. Nawet zwykłej nie piję bo się boję że po teinie Wiki będzie niespokojna :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947661 przez dotkawy
Minniie ja jem normalnie, odpukać nie miala kolek! Wczoraj bylusmy na kolacji i balam sie trochę, bo wzielam frytki, dalatke gdzie byla cebula i kurczaka w sosie serowo szpinakowym, a jej nic nie bylo :-)) a dzis zamawiamy pizze ':-))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947663 przez dotkawy
Mi nie ja herbatę pije z mlekiem, z sokami tez a domowe mam. Kawe tez pilam tylko inne. A czekoladę tez kadlam, ciasta...itp...ylko po trochu spr ale jej nic nie ma :-))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947666 przez malvi
Minnie ja bym nie przesadzała aż tak z dietą, ale to oczywiście tylko moje zdanie a zrobisz jak uważasz ;) ja przypraw normalnie używam, oprócz jakichś ekstremalnie ostrych :) kawy akurat nie piję bo przestała mi smakować już w ciąży... ale właśnie herbatę z mlekiem to kilka razy dziennie :P czekoladę jadłam i orzechy włoskie też - Krzysiowi nic nie było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #947667 przez Aneta_78
. :laugh:

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947672 przez Caroina
Cześć :)

To ja powiem: Boże to Wy w ogóle macie czas gotować!!?? ;)

Zazdroszcze jak Wam dzieciaczki fajnie śpią przez noc. Moja standardowo budzi się co 3h, czasem zdarzy się, że pociągnie 4h.
Jak nie śpi i nie jest akurat głodna to potrafi troche poleżeć np w leżaczku ale raczej nie lubi być sama.

Jak u Was z wagą? Ja w sumie przybrałam w ciąży 10kg, a jeszcze trzeba mi 4kg zeby wrocić do wagi sprzed. Jakaś masakra. W sumie to przydało by się 10kg zrzucić :ohmy:

Nelka 3maj się, nie daj się!

Aneta Kurcze ale ten Jaś inteligent (już nawet czytać potrafi) ;)

Malvi Za mną ciągle chodzi chęć imprezy, żeby się wyluzować, coś napić i oderwać od codzienności. Na szczęście M już jutro wraca i zostaje do stycznia więc powinno się nadarzyć sporo okazji :) już się cieszę na ten grudzień pod warunkiem, że malutka będzie zdrowa.

U nas zazwyczaj jest tak, że wigilie spędzamy w domu z moimi rodzicami i bratem, a np. 2dzien swiat u teściowej. Teściowa ma urodziny w sylwestra i często zaprawsza całą rodzine właśnie wtedy więc jest grubo bo mają wielki dom i jak w hotelu, każdy dostaje swój pokój i można się wtedy zabawić :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947673 przez malvi
Anetka M jedzie w kwietniu a my dojeżdżamy, ale kiedy to się okaże, mam nadzieję że jak najszybciej ;)

A Jagodzia jeszcze nie wyjechała bo gadałam z nią dziś na fb :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947678 przez munkki
hej,
minnie ja tak jak dziewczyny jem wszystko. nasze maluszki juz nie sa takie male, jak im sie nic nie dzieje to trzeba jesc na co sie ma ochote, zdrowie mamy tez wazne - wiec oczywiscie nie mam tu na mysli jakis mega syfow ;)
kawe pije, soki robione rowniez, ciastka i slodycze zdarza sie (ostatnio codziennie...) a na obiad to wszystko co przed ciaza;)

kupilam wlasnie stroj dla Staszka na wigilie... jeansy (jeszcze nie ma zadnych to beda jego pierwsze;P) i bluzke z reniferem...
mam nadzieje ze bedzie ok, z c&a internetowego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl