BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

9 lata 6 miesiąc temu #932394 przez Betka
O, on to może będziemy mieć dzieciaczki z tego samego dnia ;) Ja spodziewam się coreczki - Antosi. Już totalnie nie mogę się doczekać. Ten ostatni miesiąc jest chyba najgorszy ;) Wszystko już jest gotowe (on prawie ;))wiesz ze to tylko kwestia kilku tygodni i pozostaje tylko czekać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932437 przez Salwina
aj aj jeszcze ja:))) :woohoo: 15 listopada, synek Karol Alexander :))

Najważniejszy mężczyzna mojego życia♥

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932447 przez vika
Hej dziewczyny ;-)
Ja mam termin na 6 listopada synek Milanek...
Antosie i Kingę juz mam w domu ;-)
Aktualnie drugi dzień leżę w szpitalu mały pcha się za wcześnie mam nadzieje, że wszystko ustąpi bo ja chcę do domu. Do moich dziewczyn:-(.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932537 przez dotik1991
Zapraszam serdecznie Panie w ciąży na badania prowadzone przeze mnie w ramach pracy magisterskiej.
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i zbieram dane dotyczące doświadczeń kobiet na temat swojego dziecka w czasie ciąży.
Badanie jest całkowicie dobrowolne i anonimowe. Odbywa się w całości przez internet. Polega na wypełnieniu dwóch wysłanych przeze mnie krótkich kwestionariuszy i odesłanie ich z powrotem na adres e-mail lub wysłanie na adres Wydziału.
Więcej informacji na ten temat pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Drogą mailową będzie również możliwość udostępnienia chętnym osobom końcowych wyników ogólnych z mojego badania.
Opis i wszystkie informacje będą zawarte w mailu, które wyśle po zgłoszeniu.
Zainteresowane Panie proszę o zgłoszenie się na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(w temacie wiadomości proszę wpisać zgłoszenie)

Z góry dziękuję za zgłoszenia i poświęcony mi czas.
Dorota Kowalczyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932692 przez sylwia.v
Witam, kolejną koleżankę :)
Jak wam dzień mija??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933161 przez listopadowa mamusia
Witajcie,
Dołanczam do was mamusie termin mam na 29 listopada i prawdopodobnie będzie córeczka. :kiss:
Dzisiaj mam jakiś gorszy dzień z powodu że cały tydzień zapowiada się na byciu samej w domu, a do tego dziś miałam odwiedziny teściówki i wszystko by było dobrze gdyby mi za każdym razem nie zwracała uwagi na to że bardzo dużo przytyłam. Już mam dosyć ciągłego wypytywania a ile to kg przytyłam, że się bardzo zmieniłam itp. dziś minawet powiedziała że z tyłu to jeszcze w miarę wyglądam ale jak się popatrzy z przodu to strasznie widać i bardzo zgrubłam. a najlepsze jest to że to mówi osoba która nie jest szczupła i na oko mi waży z jakieś 110 kg i wie dokładnie jak ciężko jest schudnąć a non stop prawi mi morały. Mi samej jest z tym ciężko i naprawdę nic mi to nie pmaga jak ktoś mi jeszcze wytyka moje kg. Po prostu ryczeć mi się chce. Dziewczyny zamiast cieszyć się dzidzią to muszę wysłuchiwać pouczeń przez to nawet mi sie nigdzie nie chcę wychodzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933177 przez sandroosia
Witaj! :)

Hmm ja bym chyba zareagowała i powiedziała, że nie życzę sobie takich komentarzy... jesteś w ciąży i masz prawo przytyć...a taki stres na pewno Ci nie służy i w niczym nie pomaga... Trzymaj się dzielnie i nie daj się!

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933321 przez sylwia.v
Witaj :) ooo sam koniec listopada :)
A imię dla córci wybrane???
Co do komentarzy to się nie przejmuj... Każda kobieta w ciąży tyje- jedna mniej druga więcej i nieraz jest tak, że ta co więcej przybrała szybciej się tego pozbędzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933399 przez listopadowa mamusia
Córeczka Emilka.
Dziś zdecydowanie polepszył mi się humor bo koleżanka urodziłą o 7:50 córunię swoją 3700 i 59 cm . :woohoo:
Mówi nawet że poród nie był taki najgorszy.
Cieszzę się niesamowicie rogal na pół twarzy. hi
A co do teściowej nie zwracam jej uwagi z powodu chociaż by takiego żeby nie miała satysfakcji że mi też to przeszkadza i żeby nie miała powodów do ciągnięcia temtu i opowiadania dalej. Może uda mi się zrzucić balaścik w końcu wcześniej byłam szczupła.


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933732 przez sylwia.v
Uda się :) prędzej czy później ale się uda :) trzeba tylko chcieć :)
Ładne imię, chyba jeszcze takiego u nas nie ma :) przynajmniej nie kojarzę...
Uuu to muszę Ci powiedzieć, że kawał kobitki urodziła :cheer:
Ja ostatnio patrzyłam na centymetrze ile to 50 cm i zastanawiałam się jak te nasze dzieciaczki się mieszczą w tych brzuchach :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933737 przez sandroosia
hihi ja też codziennie się zastanawiam jak to dziecko się mieści w brzuchu.... i że na pewno jemu tam musi być niewygodnie w takiej pozycji... :)

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933800 przez Ewelinka05
sandroosia - mnie tez to trochę zastanawia, ale ono chyba jeszcze nie wie, ze może mu byc ygodniej - więc nie wie, ze jest mu niewygodnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933814 przez listopadowa mamusia
Duża dziewczynka więc teraz sama się zastanawiam jakie ubranko kupić no bo ona już na 56 nie założy. a Dzisiaj znowu się dowiedziałam że koledze syn się urodził i dziewczyna urodziła w 36 tygodniu. Więc stwierdziłam że już muszę wyprawkę szykować. Bo nigdy nie wiadomo co i jak.. Bardzo dużo dzieci ostatnio się rodzi ja nie wiem czym jest spowodowane a zawsze narzekali że jest niż demograficzny a tu proszę. :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933832 przez Betka
Cześć dziewczyny!!!
Mam do Was pytanie:
Czy Wy też macie skurcze przepowiadające? Wczoraaj wieczorem myslałam, że już zaczęłam rodzić... to trwało 3-4 godziny i potwornir bolał mnie brzuch, tak jakbym miała bardzo bolesny okres. Ale w końcu postanowiłam, ze położę się spać i w nocy samo jakoś przeszło.
Czy Wam też się to zdaża? Powiem Wam, ze byłam już bliska tego, żeby jechać do szpitala. Jak odróżnić kiedy naprawdę zacznie się poród?

Witaj Listopadowa mamusia :)

Wydaje mi się, że ubranka 56 są w gruncie rzeczy trochę wieksze i jak dzidzia urodzi się trochę większa to też się w nie zmieśći. To taki rozmiar mniej więcej... Te ubranka 62 (przynajmniej te które ja mam) są gigantyczne!!! Iwydaje mi się, że noworodek będzie w tym pływał. To napewno zależy też od marki. Bo rozmiarówki róznych marek oczywiście różnią się ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933860 przez listopadowa mamusia
Dzięki Betka za podpowiedź bo już skłonna byłam nie kupować nic na romiarówkę 56.

A co do skurczy to niestety nie pomogę, ale czekam z Tobą na odpowiedź, Też jestem bardzo ciekawa jaka ona będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl