BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #856037 przez Anabelle
masz macierzynski pol roku, dalej rodzicielski 6 msc i mozesz wziac bezplatny wychowawczy na 3 lata, wtedy zus placi ci skladki oraz liczy sie do czasu pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856077 przez martyna_89
Ale ja nie chce isc na wychowawczy tylko l4 z powodu ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856202 przez xpatiiix3
Witam, co tu taka cisza...? Mamuśki jak Wam mija niedziela.? Moja cały dzień w łóżku tylko wychodziłam tylko pod prysznic, zjeść ,przewijać i karmić małego tak to spokojniutki dzisiaj i siostra się z Nim bawi, a ja z bólem pleców (korzonki) i brzucha takim małpowym leże cały dzień... Na razie jest lepiej niż jak rano wstałam...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856207 przez ferritka
bry moje kochana listopaóweczki :)

pati, o cholerka korzonki to Ci nie zazdroszczę :dry: leż ,grzej je i póki masz możliwość odpoczywaj jak najwięcej :kiss: :kiss:

a u mnie tak, za oknem wieje i leje, ale to dobrze bo sie mentalnie przyzwyczajam do tego iż niebawem bedę miała to za oknem w standardzie :lol: w sumie to lubie jak pada, noale jak wieje to już mniej :dry:

poza tym od rana jak funkcjonowałam w miarę na lajcie fizycznie, bo psychicznie zmagm sie z porannym płaczem, bezradnością i ogólną beznadzieją tak teraz jest kaplica :unsure:
głowa mi pęka- a głowa mnie boli naprawdę szalenie rzadko, cyc- eh już chyba zapomniałam jak to jest kiedy nie boli, mam stres za każdym razem jak idę do wc czy nie bedzie @ ...
poza tym będzie rozwód i podział majątku jak Kręgiel nie zacznie wywiązywać sie z obietnicy odkurzania :dry:
aaa i chyba się zaczęło :blush: :blush: :blush: :lol: :lol: :lol: ...5 tydzień 2 dzień a ja mam przed sobą małą filiżankę kawy mojej ukochanej i paczę na nią i myslę co z nią nie tak :S :S :S

i wiecie co..a bo mnie ten załamany depresyjny stan już wkurza i postanowiłam, że jak zobaczę serduszko Groszka to zabiorę sie za siebie i po pierwsze zacznę się cieszyć z mojego Cudu, po drugie postaram się być milsza dla Kręgla, po trzecie zacznę o siebie bardziej dbać, i po czwarte kupie sobie karnet na basen :lol: :lol: :lol:
póki co..no 2 tygodnie pod górkę przede mną :dry: :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856222 przez vika

odpoczywam po WIELKIM OBŻARCIU :lol: :woohoo: :side: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :blink:

Pati współczuje bólu :( mnie coś zlapalo w lopatce z rana ale mężuś pomasowal i przeszlo ;)
Ferii Och jak ja Cię rozumię ...tylko że ja to niedawno przechodziłam więc teraz szybciej mi fochy przechodzą ,szkoda mi czasu na Fochanie :lol: jeszcze wieczorem szlam spać ofochana na męża a w nocy sama go obudziłam na numerek :lol: jeden i drugi Ojjjjj to co wrócilo to moje dość bym powiedziala bardzo wysokie libido :ohmy: :huh: :lol: mogła bym rząd pod rząd...w zeszłym roku nie wychodziliśmy z łóżka jak mieliśmy taką okazje...tzn mąż miał wolne a starsza cora była u babci :silly: teraz zostają nam tylko nocki :woohoo:
a mnie cycki nic ale to NIC nie bolą :unsure: nic ale to NIC nie rosną ...jakie pipki były takie są :ohmy: :side:
zrobiliśmy dziś oponki serowe i żrem i żrem :silly: popijam maślaną :woohoo: ale pycha :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856228 przez xpatiiix3
Walcz z psychicznym dołkiem, ja dzisiaj płaczliwa jakaś wszystkim się wzruszam, oglądałam porodówke UK i płakałam jak bóbr jak babce CC robili w 29tc z trojaczkami ,bo jeden przestał rosnąć i jeden 1300 drugi 1080 a trzeci 680 trzech chłopców... potem jak każde następne dziecko sie rodziło to płakałam.. :)
korzonki przesrana sprawa... jutro lecę, by przedłużyć zwolnienie do szkoły, bo nie dam rady chodzic na praktyki jeszcze, a we wtorek egzamin z teorii, ale najwyżej w innym terminie zaliczę, a męczy mnie to już ponad tydzień dzisiaj już mega ból był, ale teraz przynajmniej mogę normalnie wstać i brzucho nie boli już :) ja jeszcze mam 4 dni do wizyty ojeju jak ja się już nie mogę doczekać ,chciałabym już zobaczyć już to walące serducho.. :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856232 przez ferritka
Vika, to może i ja z Kręglem powinnam się pokulać na zgodę i może by mi fochy przeszły hmmmm bo my nic a nic od punkcji :cheer: a nawet od tydzień przed nią czyli licząc do teraz to w uj długo :blush: :S :S
tylko że troszkę się boje :S :S :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856236 przez vika
Pati ja już tych programów nie oglądam...Oj w zeszłym roku się naoglądałam B) B) może póżniej ;)
Ferii kurcze nie wiem jeśli nie masz przeciwwskazań to czemu nie ;) mnie to odpręża :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856248 przez xpatiiix3
vika i ja sporo się tego naoglądałam :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856256 przez vika
Dziewczyny zobaczcie co znalazłam :)
babystrology.com/tickers/baby-ticker-gla...11&day=6&babycount=1 "
tylko jeszcze nie do końca umię zoperować tą stronę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856261 przez meli1990
ja żegnam się z wami zrobiłam test i negatywny. teraz tylko czekać na @. Szkoda. trzeba próbować dalej. Pozdrawiam i miłej ciąży życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856263 przez ferritka
patrzcie co ja znalazłam B)
eh i co mogę powiedzieć w tym temacie jak czuję że będzie Kuba a wszystkie znaki na ziemi, niebie i w necie mówią że będzie

dziewczynkaczychlopiec.pl/


Meli, pamiętaj, że następny miesiąc może być Twój, nie trać nadziei :kiss: :kiss: :kiss:

a tego w ogóle nie kumam :S :S
babystrology.com/tickers/baby-ticker-gla...%3C/param%3E%3Cparam

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856270 przez xpatiiix3
a ja juz skumałam hehe ile dni do porodu hehe i pokazuje jak na tym etapie fasol wygląda hehe chyba :P ;oo tylko szkoda, że po angielsku, bo ja wszystkiego nie rozumiem :P

A mój Marcel dzisiaj się zajadał moim fa'fkulcem pod pachy...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856273 przez meli1990
babystrology.com/tickers/ fajna ta strona

Mam nadzieję że się uda i fajnie by było w grudniu urodzić bo by wychodziło około świąt. A tak by się fajnie złożyło bo w tym tygodniu pewnie kupimy juz dom

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856301 przez vika
Meli szkoda..trzymam kciuki by Ci się udało jak najszybciej :kiss: :kiss: :kiss:
Ferii. jak Ty to zrobilaś,że widnieje u Ciebie link na niebiesko???? ja od rana przy tym siedze i nie mogę tego ogarnąć niby link jest ale nie można w niego wejść bezpośrednio :( :(
FAJNA STRONKA CO :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl